יוצאים למסע, רוב האזרחים שלנו לשים לב רק קריטריון אחד - מחיר. זה נכון, כי כולם רוצים להירגע בבאלי או המלדיביים, אבל המציאות הקשה לגרום לך לקחת החלטה מציאותית יותר. כמובן, היעדים הפופולריים ביותר עבור התיירות ברוסיה הן מצרים וטורקיה. עם זאת, תיירים רבים ברחבי העולם רוצה להירגע לא רק זול, אבל גם בבטחה.

מפת סיכונים שפותחה על ידי חוקרים בחברת ביטוח בריטית זיהתה את המדינות הבטוחות ביותר. לשם כך, לקחת בחשבון את מספר הפשעים (פיגועים, רצח, גניבה), את רמת הטיפול הרפואי תחבורה נגישות. כמו כן נלקח בחשבון את הסיכון של מגיפות, מלחמות ואסונות טבע.

יש קטגוריה של אנשים משוכנעים כי טיסה וטיולים מסוכנים. עם זאת, הם שוכחים שהם עצמם אינם חיים בארצות הבטוחות ביותר. בחירת שאר המדינות המוצעות להלן, אתה יכול להיות רגוע ובטוח במסע שלך.

10. ניו זילנד

נווה מדבר האי, שבו אתה כל כך רוצה להגיע ולהישאר בו לנצח - זה ניו זילנד. קודם כל, המדינה הזאת יקרה מאוד לתיירות, כי זה לא קל להגיע לכאן, ואת הטיסה עצמה עולה הרבה. ניו זילנד נחשבת למדינה מפותחת והיא רחוקה מכל מדינה שכנה, מה שמסביר את העלות הגבוהה של כמה סחורות ושירותים. יחד עם זאת, השאר כאן יהיה לא רק נעים ומרתק, אלא גם בטוח, כמו מדד האבטחה בניו זילנד הוא 7.42.

9. דנמרק

המדינה הסקנדינבית הציורית עם המטבע שלה ואת רמת הפיתוח הגבוהה היא מושלמת לחופשות משפחתיות, כי כולם כאן חיים בשלום ובשלווה. פשעים, אסונות טבע ומחלות הם נדירים ביותר כאן, אז את החדשות הנוראות על הארץ הזאת לא יימצא. מדד האבטחה הוא 7.41.

8. סינגפור

קטן, אבל באותו זמן המדינה מפותח מאוד באסיה, אשר משמש כעיר ומדינה באותו זמן - סינגפור. העיר היא מדינה מפורסמת אטרקציות ומקומות בידור, אבל אתה צריך להיות מוכן לעובדה כי יצטרכו לעזוב יותר ממאה דולר. כאן רמה גבוהה של חיים, משכורות טובות ואווירה מדהימה, אבל הכי חשוב - זה בטוח לחלוטין כאן. פשעים נעשים לעתים רחוקות מאוד, מה שהופך את מדד האבטחה של סינגפור הוא 7.34.

7. קטאר

המדינה במזרח התיכון, הגובלת בסעודיה, מפורסמת באקלים הנפלא שלה, בחופים החוליים ובמחירים הגבוהים. השאר כאן נעים ויישאר זיכרון בהיר לכל החיים. בשל ההתפתחות הגבוהה של הפשע ירד, אסונות טבע והתקפות טרור לא מטרידים קטאר. בשל כך, המדינה הפכה לאחד הבטוחים בעולם, עם מדד האבטחה - 7.28.

6. נורבגיה

נורבגיה היא מדינה סקנדינבית עם כלכלה מפותחת. נוח ונוח לחיות כאן, והשאר, אם כי יקר, מוצדק לחלוטין. בנסיעה לנורווגיה, תוכלו לבקר במספר אטרקציות וליהנות ממאכלים גורמה במסעדות מקומיות, מבלי לדאוג לגבי החופשה שלכם. כרגע היא אחת המדינות הבטוחות בעולם, מדד האבטחה הוא 7.27.

5. אוסטריה

מדינה אירופית בטוחה יותר, שבה אין מקום למלחמות ופיגועים - אוסטריה. אלמלא מקרים נדירים של גזענות, היתה אוסטריה נהפכת לאחת המדינות הבטוחות בעולם. עכשיו יש בערך 1 מוות אלים לכל 100 אלף איש בשנה. שומרי חוק, רמת חיים גבוהה וחינוך - כל זה הופך את המדינה לבטוחה הן לחיים והן לתיירות. מדד אבטחה - 7.08.

4. פורטוגל

ארץ בטוחה נוספת לחיים ולבילוי באירופה היא פורטוגל, המדינה שהיא המערב ביותר ליבשת אירופה, והיא ממוקמת בחלק הדרומי-מערבי של חצי האי האיברי. ישנם מאות חופים חוליים מוזהבים, מים חמים ומלונות יפים, שבזכותם השאר כאן לא רק בטוח, אלא גם נעים מאוד. מדד אבטחה - 7.07.

3. פינלנד

פינלנד הייתה הראשונה מבין שלוש המדינות הבטוחות ביותר בעולם - מדינה בצפון אירופה עם אוכלוסייה של 5.5 מיליון. המחירים כאן הם ממוצעים, האקלים הוא לא הכי נעים, אבל קרח, נופים ייחודיים והרים - כל זה גורם לתיירים לבוא לכאן מדי שנה, נהנה הדממה קפוא היופי של הטבע. מדד אבטחה - 7.04.

2. שוויץ

המדינה היקרה ביותר באירופה, הן לתיירות והן לחיים - שוויץ. יוצאים כאן אתה צריך לזכור כי כל דבר הוא יקר כאן, אבל את היופי של הרי האלפים מלונות יוקרה שווה את זה. המגזר הבנקאי מפותח כאן, המושך אליו אנשים עשירים מכל העולם. שוויץ היא מרכז בנקאות בינלאומי, כך המקומיים לא מרגישים את רמת המחירים, אבל התייר לא יהיה קל כאן. יחד עם זאת, שווייץ היא אחת המדינות הבטוחות ביותר על הפלנטה שלנו, ונקודה כזו במסע חשובה מאוד.

שיעור הפשיעה הנמוך מובטחת על ידי מערכת אכיפת החוק המקומית, אשר ניתן להשוות את דיוק עם שעונים שוויצרי. הרמה הגבוהה של החינוך והמעמד הלא-מזדה (נייטרליות) - מעניקה לשווייץ את ההזדמנות להתרחק מכל הסכסוכים והמלחמות הגלובליים, כך שהיא מדורגת במקום השני מבין המדינות הבטוחות ביותר. אינדקס אבטחה - 7.01.

1. איסלנד

ארץ מדהימה של קרח, שם יש משהו לראות - זה איסלנד. בשנים האחרונות, המדינה הפכה פופולארית ואת העלות של ההוצאות הלילה בבתי מלון ירד מעט. באו"ם, איסלנד נקראה המדינה הטובה ביותר לחיות בה, שכן היא היתה המדינה הבטוחה ביותר של הפלנטה שלנו. הטבע והשתיקה הסובבת יותירו רושם נעים על האורח שלכם, ורמה גבוהה של ביטחון, היעדר אסונות טבע ומיתות אלימות, תהפוך את השאר לנוח ושליו ככל האפשר. הסטטיסטיקה תהיה אינדיקציה, לפיה בשנה שעברה נרשם מוות אלים אחד, בעוד האוכלוסייה מונה כ -350 אלף איש. מדד אבטחה - 6.16.

באשר לרוסיה, היא מדורגת במקום ה -18 בדירוג, ואוקראינה (116) ורוסיה הן המדינות האירופיות היחידות הנחותות בביטחונן לארצות הברית (65).

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן