במהלך שנות בית הספר, רבים מאיתנו שמרו על יומנים כדי לרשום משהו אינטימי בהם. לדוגמה, מחשבות על מה שקורה בחיים, על אהדה ועל יחסים עם ההורים. אבל הזמנים משתנים, וכעת כמעט לכולם יש יומן. אחרי הכל, זה מאוד מפשט את החיים, מבטלת את הצורך לשמור על מידע חשוב בראש שלך. מדענים טוענים כי שמירה על יומן יכולה לשפר את הרווחה של האדם בכלל, כלומר, לנרמל את הלחץ ואת השינה. ואם עדיין אין לך אחד, אז במאמר זה תוכלו לראות דוגמאות רבות כיצד שמירה על יומן יכול להיות הפך תחביב מעניין.

מטרות וחלומות

היומן הוא בראש ובראשונה מרחב אישי. לכן, הדבר הראשון לכתוב אליו הוא המטרות שלך. אלה יכולים להיות חלומות חשובים ותוכניות השנה.

רעיונות לד

אתה יכול להדגיש גיליונות מיוחדים להקלטת העניינים הנוכחיים ואת המטרות שאליהן אתה שואף.

יומן אישי לנערות

אתה יכול לעשות הערות או הערות על מה שאתה צריך להשיג. אחרי זמן מסוים, זה יהיה מאוד מעניין לקרוא ולשים לב מה קרה ומה לא.זהו תרגול מאוד שימושי כי זה מאפשר לך לנתח את הפעולות שלך, להדגיש את החשוב ביותר עבור עצמך, כמו גם להבין לאן ללכת רחוק יותר.

הופעות של קריאת ספרים וצפייה בסרטים

כולנו בדרך זו או אחרת עוסקים בפיתוח עצמי, אנחנו צופים בסרטים שונים וקוראים ספרים. לכן, ניתן להקצות מקום ביומן כדי לרשום את העבודות שאתה מתכנן לצפות או לקרוא.

באופן מוזר, המידע שאנו מקבלים ממקורות אלו משפיע רבות על פעולות נוספות ועל החיים בכלל. כתיבת מיני ביקורות של ספרים או סרטים היא דרך טובה לחשוב מחדש הכל בעצמך ולסמן את הנקודות החשובות ביותר. בעזרת קטלוג ייחודי כזה אתה יכול לייעץ לחברים שלך שווה, סרט מעניין או ספר.

רגעים מאושרים של החיים

בחיי היומיום, לעתים קרובות רגעים קטנים ונעימים של שמחה מתרחשים. ובאותו זמן נראה שזה ייזכר לכל החיים. אבל אחרי חודש אתה לא יכול לזכור את הרגשות ואת הרגשות שחווית. לכן, השתמש בחלק היומן כדי להקליט את הרגעים העליזים שמרכיבים את כל החיים. זה אולי נראה כי אין להם משמעות, אבל תאמין לי, לאורך זמן תוכל להבין כי אלה הם הערכים החשובים ביותר. אחרי הכל, הם יזכירו לך איך זה היה כיף וטוב עם אנשים מסוימים. הם יזכירו לך מי היית והיום. בעזרתם, אתה יכול לעשות את ההחלטה הנכונה ללכת לקראת המטרות שלך.

מנות מועדפות

אם אתה רוצה לנסוע, לבקר במקומות חדשים ומעדיפים לאכול ארוחה טעימה, הקפד לרשום עם מתכונים מעניינים, את השמות של מאכלים טעימים ומשקאות. לחבר את הפנטזיה, לצייר, להשתמש במגוון מדבקות ומדבקות. כל זה יעזור לגוון את הקטע על מזון.


אל תשכח לפקח על כמות המים שאתה צריך לשתות ליום. וטוב יותר לעשות את ההערה המתאימה ביומן.

הערות נוסעים

מסעות מרחיבים אופקים, משנים אנשים ומרגישים רגשות מיוחדים. ואם אתם מצליחים לבקר בערים ובמדינות שונות, אז אל תחמיצו רגע, ואל תשכחו לכתוב הכול. אלה עשויים להיות הופעות או סיפורים על מקומות שונים של עניין רק על מה מקומות ביקרת.

להשלים את הסעיפים עם תמונות, סקיצות, כרטיסים שונים, אסימונים חשבונות. כל הערכים האלה יזכירו לכם כמה נהדר לנסוע. ואחרי קריאת הרגשות שלך, אתה בהחלט להזמין את הכרטיס שוב.

ניתן גם ליצור רשימות שאתה חייב לקחת איתך בטיול. או לכתוב על אילו מדינות אתה מתכנן לבקר השנה. רשימות כאלה לא רק לפשט את החיים, אבל גם להניע אותך לפעולה.

ציטוטים וכל זה מעורר השראה

כל אדם מונע על ידי משהו, להיות סיפור מחיים או סדרה, ספר קריאה או ביטוי של מגזין אופנה. אל תהססו ואל תשכחו לרשום את מה שאתם אוהבים ביומן. ביטויים כאלה יעוררו אותך, יעזרו לך להתקדם ברגעים קשים.

בכל מקרה, זכור שהיומן הוא משהו ששייך לך בלבד. לכן, לכתוב את כל מה שאתה רואה לנכון. זה יכול אפילו להיות רשימות עבור הולך לחנות, הופעות של סוג חדש של תה או תוכנית איך לחגוג את יום ההולדת.

8 הערות

  1. בעיקרון, לא רע, אבל אני מסכים עם הילדה שכתבה את התשובה לעיל. לפחות לכתוב תרגום מתחת לתמונה.
    תודה על תשומת הלב שלך

  2. ואני לא מעוניין בתרגום. פשוט חזותי מספיק השראה. אולי אני כותב, מחשבות שונות מאוד. תודה על העבודה !!! בחירה טובה.

  3. באמת נחמד להסתכל תמונות, עבור דוגמה ויזואלית - את עצם הדבר) הביטוי אינו ברור - מתרגם כדי לעזור) למרות תחת תמונות כאלה, אני חושב שאתה יכול לכתוב את מה שנדרש) תודה על הבחירה)

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן