התוכן:

  1. מניקור מסודר בבית
  2. כללים בסיסיים
  3. עיצוב פשוט
  4. מניקור מסודר לציפורניים קצרות
  5. מניקור מסודר לציפורניים ארוכות
  6. בחירת צורת הציפורניים

כרגע אין בנות שלא דואגות להופעה שלהן. אחרי הכל, מראה מטופח הוא בעל חשיבות רבה בחברה. זה בא לידי ביטוי בכל דבר: שיער מקורי, בגדים אופנתיים ויפים, איפור קל. כל זה יוצר תמונה יפה ויוצאת דופן. עם זאת, האלמנט החשוב ביותר שמושך את רוב תשומת הלב של אחרים, הם עטים. זה proom מטופח נחשב כרטיס הביקור של כל בחורה. לכן, מניקור מבוצע בקפידה הוא חלק בלתי נפרד מן המראה האטרקטיבי של הנערה. למרות המגמות הזעירות באופנה, אשר מכתיבות פתרונות חדשים ומסוגננים לאורך, צבע, דפוסי, עיצוב אפשרי וטקסטורות ציפוי, מניקור מסודר נשאר הדרישה הבסיסית של כל אמנות הציפורן.

 

מניקור מסודר בבית

על מנת לבצע מניקור יפה ומטופח על הציפורניים שלך, זה בכלל לא הכרחי לבלות הרבה זמן ביקור סלון היופי. אפשר לעשות זאת בבית. במקרה זה, אתה יכול לעשות את העיצוב הרצוי או לעזוב את פני השטח של צבע אחד. כמה בנות לא מעדיפים להשתמש לכה לכסות את הציפורן עם מקבע חסר צבע. בכל המקרים, מניקור מטופח ייראה אטרקטיבי יתרון.

כללים בסיסיים בעת ביצוע מניקור מסודר

בהחלט, הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא לחות את העור של ידיות. אתה יכול לעשות זאת באמצעות מסכה או אמבטיה יד. לאחר כמה נהלים כאלה, העור יהיה משיי ורך. הכלל הבא הוא מניקור עצמו. יש צורך להיפטר לציפורן, סדרים של צלחת הציפורן ואת הקוצים. הפוך מניקור יפה יכול להיות חומרה או שיטת חיתוך. הכנת העור סביב הציפורניים ואת צלחת הציפורן עצמה, אתה יכול להמשיך בבטחה לתכנון.

עיצוב מסמר מסודר

בעת בחירת ציפוי מונוכרומטי, יש לזכור כי גוונים בהירים רווי מותר רק עם צורה ואורך זהה של כל הציפורניים. צבעים אלה מדגישים ומדגישים את כל הפגמים. גוונים בהירים ורכים, להיפך, יסתיר את כל הפגמים ויעשה את הציפורניים יותר עדינות ומושכות.

מניקור מסודר לציפורניים קצרות

לאחרונה, קצר ציפורני החתול הם המגמה העיקרית של אמנות אמנות הציפורן. אורך זה מוערך במיוחד בשל הנוחות והעדר מגבלות כלשהן באזור העבודה. עם מסמרים קצרים נוחים הרבה יותר קל להתמודד עם מטלות הבית. הם נוטים פחות לשבור ואינם דורשים תחזוקה זהירה. באופן כללי, נערות מקבלים הרבה פחות בעיות. כדי לבצע מניקור מסודר על מסמרים קצרים, עליך לבחור עיצוב אור למדי, כי הרבה תפאורה, דפוסים, דפוסי ופרטים מיותרים אחרים יהפכו את הציפורניים טעם חסר טעם. פתרון מתוחכם עבור אורך קצר של ציפורני חתול יהיה אומבר, ציפוי מונוכרום או צרפתית. ויזואלי להאריך את האצבעות עם ציפורניים קצרות ניתן להשתמש קישוטי אנכיים. פשוט מוטיבים גיאומטריים גם נראה אלגנטי מאוד, למשל, פסים, אפונה, גלים, קווים ישרים ושבורים. מאת rhinestones, פיסול, נצנצים וסוגים אחרים של תפאורה הוא הטוב ביותר לוותר. המקסימום שניתן לעשות הוא עיצוב מתון בצורה של מבטא על אחד או שניים הציפורניים.

מניקור מסודר לציפורניים ארוכות

למרות העובדה כי מסמרים ארוכים איבדו זמנית את עמדותיהם, בנות רבות לא רוצה לשנות את הצורה הרגילה שלהם. וזה צפוי למדי, כי ציפורנים חתול ארוך יכול לתת תמונה של נשיות וחומרה בעת ובעונה אחת. אבל מסמרים ארוכים יש תכונה אחת, אשר נחשב פלוס, אבל באותו זמן ומינוס - הם תמיד למשוך הרבה תשומת לב, כלומר, מניקור צריך להיות מסודר un מתחרות. ראשית, יש צורך כי כל הציפורניים יש את אותה צורה, אורך, ולאחר מכן אתה יכול להמשיך את העיצוב של העיצוב. ציפורניים ארוכות לאפשר את השימוש בכל הזנים הזמינים של עיצוב ועיצוב, החל ציפוי מונוכרומטי פשוט קומפוזיציות מורכבות עם אבנים, ניצוצות, דוגמנות, אבני חן או מדבקות. העיקר לבצע תפאורה ללא קנאות. הפתרון הטוב ביותר יהיה שילוב של שני סוגים של תפאורה. לכה על ציפורנים חתול ארוך צריך להיות מיושם בזהירות מיוחדת כדי למנוע אי סדרים. כל מניקור על ציפורניים ארוכות ייראה אטרקטיבי ומפואר, אם הוא מטופח ומסודר.

מניקור מסודר עבור צורות מסמר שונים

כשמדובר מניקור יפה מטופח, עדיף לבחור פסטל בינוני או גוונים עירום, כמו גם צורה תמציתית של ציפורן חתול. כמובן, את הצורה הגדולה הוא שיחק על ידי טיפול של הציפורניים. ואם זה קל יותר לעזוב, אז לפעמים זה מאוד קשה להשיג את הצורה הנכונה ומעודנת של ציפורן החתול.בעת בחירת טופס מניקור, לתת עדיפות לאלה המתאימים ביותר לאצבעות. אתה לא צריך לרדוף את המגמה האופנתית של אורך הציפורניים, אם האצבעות מלאות וקצרות. כמו כן, אין צורך לבצע מסמרים ארוכים מחודדים על אצבעות ארוכות. עם צורה זו, הם ייראו רזה מדי וארוך. האופציה הנפוצה ביותר היא משותפת מרובע מסודר על מסמרים באורך בינוני. באצבעות מלאות וקצרות, עדיף ציפורני חתול ארוכות, עשויות בצורת אליפסה רכה. עבור עטים קטנים של מלאות בינונית, האפשרות הטובה ביותר תהיה צורה מרובעת על אורך ממוצע של ציפורניים. אבל בנות עם אצבעות אריסטוקרטי יכול בבטחה להתנסות עם אורך וצורה כרצונך. רק צריך להסיר מסמרים ארוכים מדי.

מניקור מסודר הוא בעל חשיבות רבה בעת יצירת תמונה מסוגנן, אז אתה צריך לשלם הרבה תשומת לב אליו. ואז כל התמונות הנשיות ייראה אטרקטיבי, מתוחכם ומסודר. צפה הציפורניים שלך!

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן