כפי שאתה יודע, האופנה היא מאוד משתנה ולא עומד עדיין. היא היא שמכתיבה אותנו כל שנה מה ללבוש ומה עם לשלב ואפילו איך לחתוך שיער ופוני. והרבה בנות, כשיש להן רצון לשנות משהו בחייהן, גדלות בשוליים או להיפך, חותכות אותו. נראה כי פרט כה חסר חשיבות, אך בעזרתו ניתן לשנות את צורת הפנים, להדגיש את העיניים ואפילו להסתיר כמה פגמים. אבל חשוב מאוד שזה לא רק בשילוב עם המאפיינים האישיים שלך, אבל גם רלוונטי בתחום האופנה. אז בואו ננסה להבין אילו סוגים של פוני צריך להיות מועדף בשנת 2017.

תספורות מגמה עם פוני

במשך זמן רב למדי הוא האמין כי פוני הם מרכיב לא רלוונטי של השיער. והמגמה על המצח הפתוח והשיער החלק, אילצו את הנערות לשחרר מכות או להסיר גדילים בעזרת סרטי ראש שונים, סיכות ראש וכלי סטיילינג.אבל בשנת 2017, המפצים הם חזרה אופנה, כלומר אתה יכול להתנסות עם וריאציות שונות שלה.

באופן טבעי, אסימטריה היא מאוד פופולרי השנה. לכן, בחירת נפח, רשלנים למראה תלתלים ותספורות קרועות, אתה בהחלט לא להפסיד יהיה במגמה.

מכות אלכסוניות - המגמה של 2017

כל הסטייליסטים המובילים בעולם טוענים כי האופציה הרלוונטית ביותר ומסוגננת בשנת 2017 הוא שוליים מרושל. וזה מאוד מגניב, כי זה נבחר לעתים קרובות על ידי בנות צנועות או מי לא צריך שינויים דרסטיים מדי. זה פוני אפשרות נראה מאוד מעניין, בני נוער, אבל באותו הזמן רך ונשי. יתר על כן, מין זה נחשב אוניברסלי ביותר ולכן משולב עם תמונות שונות.

באשר אורך וזווית של המפצים, זה צריך להיבחר תוך התחשבות בהעדפות שלך, כמו גם תכונות של החיצוני. לדוגמה, בנות עם שיער ארוך הוא הטוב ביותר לעשות באנג מוארך, אשר מתחיל מקו העין והולך לסנטר.

בעלי התספורות קצרות, נועזות הם המפצים המתאימים ביותר, אשר מתחילים מעט נמוך יותר מאשר קו השיער באותו זמן הסוף בגבות. אבל יש צורך לקצץ אותו רק לבעלי שיער עבה למדי. עבור המפץ נדיר יותר רגיש גרסאות.

ישר פוני ואת הווריאציות שלה

השלב הבא במגמות האופנה לוקח חלק, ישר פרינג '. אבל, מאז הפרידה חלקה בשנת 2017 הוא לא באופנה, אז המפץ צריך להיות מונח על פי זה. אבל לבחור את האורך מבוסס על העדפה אישית. אבל באופן אידיאלי, היא צריכה לפתוח את הגבות שלה באותו זמן נופל על עיניה. כמו כן יש לזכור כי סגנונות לא אוהבים קצה לחתוך חלקה, ולכן עדיף לעשות המפץ קרוע. טכניקה זו לא רק לתת את נפח השיער נוסף, אלא גם להפוך אותו חזותית עבה יותר.

קו מותאם אישית

לאחרונה, התספורות היצירתיות הלא סטנדרטיות של צורות שונות היו באופנה. עובדה זו הפכה את הבסיס להופעה של אותם סוגי חריגים. לרוב, החוטים הקדמיים מעדיפים לעשות בצורה של משולש, קשת, או מעט משופע בכיוון אחד. כמו כן המגמה היא שילוב אולטראטורט של תספורות גיאומטריות. זה מרמז כי השיער צריך להיות חלק, ואת קו לחתוך הוא פשוט חלקה לחלוטין. ובכן, כדי להשלים את התמונה הזאת קפדנית יכול להיכשל פוני.

כמובן, אופציות כאלה אופציות לא כל בחורה. להיפך, רק כמה נשים מזעזעות יכולות להתנסות בצורה כה נועזת עם הופעתן.

סיום הלימודים

אם אתה רוצה לתת את השיער שלך ואת צפיפות pomp, אז אתה מוזמן לבחור את המפץ מפל. היא גם בשיא הפופולריות. נכון, שלא כמו בשנים קודמות, השנה, סטייליסטים מציעים אפשרות הסיום חדה יותר. לכן, נסה שילובים שאינם סטנדרטיים. לדוגמה, שיער ארוך ופוני קצר או, להיפך, שיער קצר עם פוני ארוך למדי. אבל אם אתה אוהב את השילוב הקלאסי של שיער ארוך עם פוני ארוכה, אז אפשרות זו היא גם מגמה.

צביעת פוני

אם אתה רוצה לשנות, אבל אתה לא רוצה לשנות באופן דרסטי את אורך המפצים או שאתה מפחד, אז יש אפשרות מצוינת - צביעה. כדי לעשות זאת, פשוט להפוך אותו חצי שופע או כהה. זה נראה די מקורי ו incredibly מסוגנן. השילוב של קפה או שוקולד שיער ו פוני בצבעים שזיפים או פרלזנט הוא מאוד פופולרי. אתה יכול גם לעשות כזה גרסה של צביעה, כמו הדגשה או צביעה, אשר גם לעשות מגוון בתמונה הרגילה שלך.

קצר קצר אולטראס

למרות הפופולריות הגבוהה של המפץ הארוך בשנת 2017, קצר ואולטרה קצרים גרסאות גם אופנה. באותו זמן, זה יכול לשמש הן בשילוב עם שיער קצר עם שיער ארוך יותר. תספורות כאלה לא נפוצים כמו לא כל בחורה תחליט לחתוך שיער. אבל אם אתה רוצה להיות באופנה או לחשוב על שינוי התמונה, אז למה לא לנסות רק אפשרות כזאת?

אסימטריה

כפי שאתה יכול לראות, כמעט את כל האפשרויות bangs בשנת 2017 להציע אסימטריה. חתכים שטוח מותר רק במקרים מיוחדים. לכן, אם אתה רוצה, תמיד לבחור קצוות מרופטים, רשלנות קלה נפח נוסף, ללא קשר לעובי ואורך השיער שלך.

געגועים לשיער קצר

שלא לדבר על זה בשנת 2017 תספורות קצרות רלוונטיות יותר מאי פעם. ובמיוחד כגון bob, pixie, דף, garson או sesson. הם נראים מוזרים למדי ובלתי רגילים. וכמובן להציע סוגים מיוחדים של פוני. לדוגמה, תספורת בוב הוא בשילוב הטוב ביותר עם המפץ ארוך משופעים. בעת יצירת פיקסי, אתה יכול לבחור אפשרות אפילו יותר עבה.

כל אחת מהאפשרויות המוצגות הינה מיוחדת. חלקם יוכלו להדגיש את האנרגיה שלך ואת התשוקה. בעוד השני יכול להראות לך רך יותר, עדין ונשי. לכן, לפני שאתה יושב על כיסא מספרה או מעצב אופנה, לחשוב על איך אתה רואה את עצמך בשנת 2017. זה יעזור לקבוע את הסגנון של המפץ ותספורות בכלל.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן