סין היא מסתורית ענקית. מדריכי אליו יש מאות עמודים ועשרות אטרקציות שצריך לבדוק ללא תקלה.

עיר אסורה בבייג'ינג

בתוך בייג'ינג יש עוד עיר. זהו מתחם ארמון גדול, אשר מוכר כגדול בעולם. הוא נקרא העיר האסורה סגולה. פעם אחת, 24 קיסרים שלטו בסין. כל אחד מהם נחשב לבן השמים, ומשכנו היה מרכז סין והעולם כולו. העיר הספציפית בתוך העיר נבנתה על ידי טקסים סודיים ואירועים דתיים סגורים. בכל מקום היו סמלים, סימנים וסמלים למושגים סודיים. העיר הסגורה היתה סגורה בפני זרים ומשכה את תשומת לבם של אנשים סקרנים.

עכשיו העיר הפכה לחלק מוזיאון הארמון. עכשיו זה נקרא פשוט גונגון, אשר מתרגם כמו "הארמון לשעבר". עכשיו זה מוזיאון ענק לתיירים, אשר לא ניתן לצפות כל בביקור אחד.למי עדיין החליט להרגיש את הרוח של סין העתיקה, אנו יכולים להמליץ ​​להדגיש לפחות יומיים כדי להציג את התערוכה ולקבל מדריך אודיו. מאסטרינג של החומר יעזור לקרוא את הספר "הקיסר האחרון של סין פו יי".

צ'נגדו: מקום גידול לדובים - סמלים של המדינה

הדוב במבוק הגדול הוא סמל של סין מאז ימי קדם. Pandu הוא נערץ על השווי עם דרקונים החומה הגדולה של סין. כבר במאה ה -20, דיפלומטים נתנו את הדובים הנדירים האלה לשותפים שלהם כדי ליצור יחסים טובים. זה נקרא דיפלומטיה פנדה. Pandas נמצאים לעתים רחוקות בגני חיות של מדינות אחרות, וברוב המקרים הם שם על ההלוואה. בסין, דובי במבוק הם bred באזורים שונים בהרים. רובם בסיצ'ואן.

צ'נגדו הוא אחד המרכזים הגדולים ביותר לגידול ולחקר של פנדה. כבר בשעה 9:00 קהל של תיירים ללכת כאן, שכן בשלב זה הדובים יש ארוחת בוקר, וזה מראה משעשע. בצהריים, יושבי הפרווה של המרכז יירדמו והביטו בהם לא כל כך מעניין. אם תצפית של חיה שחורה ואיטית משועממת, אז אתה יכול להעביר את תשומת הלב שלך למה שנקרא אדום פנדה. הילד הזה לא גדול יותר מאשר חתול גדול, אבל הוא נראה מצחיק לא פחות מאשר פנדה קלאסי. הפנדה האדומה שייכת למשפחה אחרת, אבל שומרת על הקסם של חיה קטנה וחמודה.

קאשגר על כביש המשי

כביש המשי הגדול הוא שילוב של שבילים, שעליו נסעו קרוואנים מסחריים, לחיבור אסיה ואירופה. זה היה באותם מקומות שבהם הצטלבו שבילים אלה, הופיעו ערים ענקיות הממשיכות להתפתח ולפרוח. העיר הייחודית של קשגר ממוקמת בקצה המערבי של מדבר טקלה מקאן. זה אולי נראה שאתה בכלל לא בסין, בעיר מזרחית קלאסית. מסביב לרחובות מתפתלים, ביזארים רועשים, פילאפים ועוגות שטוחות, כמו גם מסגדים רבים.

Kashgar היא עיר של אנשים קטנים. כאן מתמזגים התרבויות האויגריות והסיניות. העיר עצמה מחולקת לשני חלקים שונים לחלוטין. אם אתה רוצה לבקר את Kashgar אמיתי, אז אתה צריך למהר, כמו החלק הסיני החדש סופג ללא הרף את Uigurian. המעניין ביותר כאן הוא הבאזרים. כאן תוכלו למצוא תבלינים, בדים צבעוניים, מנות, פירות יבשים, שטיחים. מגוון גדול יותר של סחורות מופיע ביום ראשון. ביום זה, השוק עשיר במיוחד. הפעם והמקום הוא הטוב ביותר לרכישת מזכרות ומתנות.

אגם Qiandaohu

האגם קם לאחר נהר שין An נשפך כתוצאה של בניית תחנת הידרופאוור והציף שטח ענק. בנוסף Qiandaohu, אגמים רבים אחרים הופיעו כאן. אבל הציורית ביותר היא בדיוק אגם אלף האיים. כ -30 ערים מוגנות תחת טונות של מים, כמו גם את העיר הייחודית של ליאו (שי חן), אשר יותר מ -1300 שנה. מי שיחליט לצלול, יפתח את העולם של מקדשים עתיקים עם גגות מעוקלים, דרקונים עשויים אבן, בתים עם קירות עבים במיוחד ופריטים מקוריים אחרים.

Zhouzhuang: עיר על המים

לאחר ביקור בשנגחאי המודרנית וההומה, יש צורך למלא את נשמתך ואת נפשך בשלום. אתה יכול לגלות את זה קיבולת חדשה בעיר האידילית של Zhouzhuang. במקום ברחובות יש תעלות מלאות מים. המבנים העתיקים ביותר בעיר הם מעל 700 שנים. כאן אתה יכול לצלול לתוך ימי הביניים, הפליגה על סירה בערפל על משטח חלקלק כסוף של המים. הזמן זורם פה לאט. הליכה לאורך הנתיבים הצרים זורמת בצורה חלקה לארוחות צהריים לא מיובשות ולביקורים בחנויות תה מקומיות. גם כאן זה הכי נעים להתעמק לתוך היסודות של אמנות קליגרפיה. בלילה הופך המקום הזה לאגדה: גשרים מעוגלים מוארים וגגות יוצאי דופן מרתקים את העיניים.

הר הואנגשאן

במחוז Anhui יש הר ציורי Huangshan. זה יהיה לגמרי בקנה אחד עם התמונות המוצעות על ידי מחברים של סרטי אומנויות לחימה. על מורדות ההר מגדלים עצי אורן עתיקים, קבורים בערפל סמיך. מצב זה עלול לגרום לרגשות בלתי ניתנים לתיאור.לאחר שהגיע לפסגה, אתה יכול להרגיש את עצמך אדון העולם - תצוגות הפתיחה עוצר נשימה.

Dyaolou

מבנים יוצאי דופן של שלוש קומות הוקמו במחוז גואנדו לא כל כך מזמן - בתחילת המאה ה -20. מבנים אלה באזורים הכפריים נועדו להגן מפני התקפות של אויבים עם הקירות המבוצרים שלהם. האדריכלים שתכננו את המבנים החליטו לקחת את הטוב ביותר מכמה מהסגנונות האדריכליים הפופולריים ביותר בעולם. Dyaolou יכול להיות בטוח נקרא אחד המקומות היפים ביותר בסין, ראוי לבקר ולזכור אותו.

מפל Huangoshu

אלה שבאים לראות את ציון הדרך יראו טונות של מים מתרסק למטה מגובה של 250 רגל. זהו המפל הגדול ביותר באסיה. זה נראה מרשים ניתן לראות מכל הצדדים. אתה יכול בקלות להסתובב מפל עצמו לעקוף אותו משני הצדדים.

מפרץ ילונג

Yalong ביי הוא חוף ציורי במחוז Hainan. יש לה צורה של חצי סהר חינני ותמיד חם כאן. המקום הזה יכול בקלות להתחרות עם הנופש טרופיים: החול הוא בסדר ולבן, בתי מלון מפוארים, עצי דקל הם גבוהים וירוקים. כמו כן, תיירים יכולים לפנק את עצמם עם אוכל מעולה בידור רבים.

סין היא מקור בלתי נדלה של הופעות חדשות וידע. בנוסף למקומות הייחודיים שתוארו לעיל, מדריכים תיירותיים ממליצים לבקר את הרי וויי, האימפריאלי בצ'נגדה, שמורת הטבע של שננונגיה, אנשי קניון, סמטת וולינגיואן שבמחוז הואנאן, כפר פנגואנג ועוד מאות מקומות נפלאים שאי אפשר להשאיר בהם אדישים.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן