התוכן:

  1. מגמות אופנה
  2. שיפוע עם אבני חן וזוהר
  3. זווית שיפוע
  4. שיפוע קיץ
  5. החורף שיפוע
  6. מעבר צבע עם דפוסי
  7. צרפתי
  8. גרדיאנט של Chrome

כל המגמה זהה ביישום מניקור שיפוע. מניקור כזה מבוצע עם הדרגתית הדרגתית של הטון מצבע אחד למשנהו. עבור רבים, עיצוב זה נחשב כבר מיושן, אבל למרות זאת, זה יהיה ברשימה של המגמות ביותר במשך כמה שנים. זאת בשל העובדה כי מדי שנה את המאסטרים של אמנות הציפורן לעשות כל שיפורים בעיצוב של מניקור. מניקור שיפוע משולב בעדינות עם הערב ואת קשתות היומיום. עיצוב זה יכול להיעשות עם לכה מתכתי או בשילוב עם טכניקות כגון צרפתית, מניקור ירח. זה לא נכלל את השימוש של עיצוב בצורה של אבני חן, אבנים, glitters או דפוסים.

אופנה מגמות שיפוע שיפוע

בעת ביצוע מניקור שיפוע, אתה יכול בהצלחה לשחק עם פתרונות צבע, מדמה מעברים צבע חד וחלק. כדי להפוך את העיצוב של ציפורני החתול מעניינים יותר, המאסטר אמנות הציפורן מציע ביצוע מניקור לא רק באופן קלאסי, אלא גם באמצעות דפוסים, ציורים מופשטים מוטיבים פרחוניים. בעת ביצוע מעבר אנכי, נסה להשתמש בצבעים רבים ככל האפשר כדי להפוך את הציפורניים בהירות ומסוגננות. אם אתה רוצה עיצוב מתון, אז עדיף להשתמש בגוונים עירום קלאסי. פתרון זה ניתן להשלים עם חיוך עדין של מניקור צרפתי.

מניקור צבעוני באמצעות אבני חן ו נצנצים

אפקט מדרון מדהים ומדהים ניתן להשיג עם נצנצים נצנצים. כאשר מחפשים עיצוב מיוחד מניקור לאירוע מיוחד, סטייליסטים מציעים לשים לב שיפוע עם תוספת של נצנצים או אבני חן. בהירות זוהר נוסף של העיצוב יהיה גולת הכותרת אלגנטי לא רק את אמנות הציפורן, אלא גם את התמונה הכוללת. הכלל החשוב ביותר של מניקור כזה הוא שהכל צריך להיות מתון. Glitter ו rhinestones לא צריך להיות יותר מדי. העיצוב יכול להיות מעוטר עם כמה ציפורניים או להשלים את כל. מניקור צבע עם נצנצים מבוצע באמצעות טכניקה אומבר, אשר מותח את נצנוץ על הציפורן. פלוס הגדול ביותר של אמנות מסמר כזה הוא שזה לוקח מינימום של זמן כדי להשלים את זה, ואת התוצאה הסופית היא אלוהית. מניקור זה מושלם עבור כל יום נראה שקעים חגיגיים.

עיצוב הציפורניים בצורה של שיפוע זוויתי

רעיונות מעניינים חדשים לא עושים נשים לחכות זמן רב. לאחרונה, העיצובים הפופולריים ביותר עבור ציפורני החתול הפכו מניקור שיפוע ממרכז המסמר ומעבר פינה חלקה. התכונה העיקרית של שיפוע זוויתי היא כי מתיחה לכה מבוצעת באלכסון, ואת העיצוב ממרכז הציפורן נעשה על בסיס לבן. על רקע זה, אתה יכול לעשות מעבר של צבע רווי ממרכז הציפורן עד הסוף. שתי האפשרויות הן פתרון מתוחכם עבור מסמר אמנות מסוגנן. זה עיצוב יוצא דופן הוא מאוד מחבב הרבה בנות בשל הרמוניה ואלגנטיות של עיצוב.

מניקור שיפוע עבור הקיץ

בעת ביצוע מניקור שיפוע מסוגנן זה בלתי אפשרי לא לקחת בחשבון את הזמן של השנה. אחרי הכל, העונה מושפעת מאוד על ידי גוון מתאים למניקור. עבור האביב והקיץ אין הגבלות בכלל. כאן ניתן להשתמש בלוח הצבעים הבהיר כולו. אל תפחדו שילוב של גוונים קליט. והכי חשוב, הם משולבים בהצלחה עם תמונות נפוצות. צהוב, ורוד, ארגמן, לילך, כחול, טורקיז וצבעי קיץ בהירים אחרים עומדים לרשות האופנה. אמנות ציפורניים כזו תהפוך לגולת הכותרת האמיתית בקשת קיץ אטרקטיבית.

מעבר צבע בעונה הקרה

עבור עונות הקרה, עדיף לשנות באופן דרסטי את לוח הצבעים של מניקור שיפוע. יש לשים לב לשילובים של סגול, ירוק, שחור, יין או גוונים כחולים. כמו כן לא מאבד רלוונטיות וצלילים בז 'אוניברסלי. מניקור שיפוע ייתן הקפדה הנערה, קסם וחן.

מעבר צבע עם דפוסי

כמו עיצוב נוסף, אתה יכול להשתמש באלמנטים שונים, אבל המתאים ביותר נחשבים שרטוטים ודפוסים. דפוסי מפואר על בסיס מבריק או מט יהפוך מסמרים אלגנטי יותר, אלגנטי ומושך. אם תרצה, אתה יכול לקשט כל ציפורן עם ציורים. אבל אם אתה לא רוצה לעומס על עיצוב שיפוע, אז זה מספיק כדי לקשט אחד או שניים הציפורניים. אתה מוזמן לבצע תלתלים, פרחים, זרדים, ציפורים וכל ציורים אחרים. כל הרעיונות ייראו מדהים אם הם בהצלחה להשלים את קשתות של הילדה.

שיפוע שיפוע בד בבד עם ז 'קט

מניקור צרפתי מאופק יכול להיות מגוונים עם בסיס שיפוע. כדי לבצע עיצוב כזה יכול להיות בגוונים שונים.אם אתה רוצה אפקט יותר מאופק וצנוע, בצע את הבסיס החדגוני של גוון ורוד רך, ואת החיוך של צרפתית עצמה צריך להיות מיושם בצורה של מעבר צבע עדין. שיפוע עם ז 'קט ניתן להוסיף ומגוון בעזרת רישומים, תלתלים או אבנים מבריק ואבני חן.

גרדיאנט של Chrome

כרום טרנדי, מראה או מניקור מתכת ייראה אחרת, אם זה נעשה בסגנון של שיפוע. עם מניקור זה, אתה יכול להתמקד אחד או יותר של ציפורניים, כיסוי אותם עם לשפשף מראה. עיצוב כזה בהחלט יהיה במרכז תשומת הלב, ואת הידיים של הנשים ירכשו קסם, חסד ותחכום.

מניקור שיפוע הוא פתרון מתוחכם ואלגנטי למראה מסוגנן אופנתי.

זה ציפורן אמנות משולב באופן מושלם עם תמונות קיץ וחורף. לגבי פתרונות צבע, כאן אתה יכול להסתמך באופן מלא על ההעדפות האישיות שלך, כי עבור שיפוע אין מכשולים. לפני עיצוב כזה קשה מאוד להתנגד, ולכן זה כל כך פופולרי בביקוש. אתה מוזמן להתנסות על ידי הוספת אבני חן, מדבקות, דפוסי או אלמנטים של שטח שלילי להישאר במגמה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן