איך לגדל גבות בבית?

0

בשנים האחרונות הוקדשה תשומת לב מיוחדת לגבות. ואם קודם לכן באופנה היו מתוחכמים יותר, אבל עכשיו כל הבנות נוטות לגדל את הצורה הטבעית שלהם ואת עובי. נראה כי רק מספיק כדי להפסיק לאסוף אותם, אבל לא תמיד הכל כל כך פשוט. אז בצע את העצה שלנו ואת התוצאה לא ייקח הרבה זמן.

הגבות גוברות: כללים בסיסיים

על יפה, גבות רחבות הם עכשיו חולמים על הרבה בנות. לעתים קרובות הם יכולים לגדול רק כמה חודשים. אבל זה יכול להיות מושג רק על ידי התבוננות בכללים הבסיסיים.

כתב ויתור

אולי את הכלל הראשון מוזנחת על ידי בנות רבות היא דחייה מוחלטת של פינצטה. אתה יכול אפילו לזרוק אותו או לתת אותו למישהו. זכור כי השערות יגדל אם הם לא נתפס החוצה לפחות חודש, ועדיף שניים.

כמובן, זה יכול להיות די קשה לשלוט כאשר הגבות להתחיל לגדול. אבל תאמין לי, התוצאה היא באמת שווה את זה.

אם הקצוות נראים מאוד לא מסודרים, אז אנחנו ממליצים לבקר את המאסטר, אשר יבחר את הצורה הטובה ביותר עבורך.אבל הקפד לציין שאתה בתהליך של גידול. ואז, במהלך התיקון, הם יראו לך מה לחפש ומה השערות להיפטר כדי לא לקלקל את הצורה.

ניקוי וניקוי נאותים

כאשר החלת קוסמטיקה שונים כל יום, חשוב מאוד לטפל טיהור נאות של העור. כמובן, כדי להיות בטוח להשתמש מיסלמי מים קצף להסיר שאריות איפור. שימו לב לעור מתחת לגבות, כי זה גם צריך להיות ניקה.

אנו ממליצים גם לבקר קוסמטיקאי אשר יבחר את האמצעים על פי מצב העור שלך. לדוגמה, מישהו עשוי להזדקק קליפות עם חומצות, בעוד שאחרים רק צריך לשנות את השמנת. כל זה לא רק להוביל את העור למצב יותר מטופח, אלא גם לעזור לגידול של הגבות.

אם תרצה, לאחר הסרת איפור, אתה יכול להחיל שמן על הגבות שלך עם צמר גפן. אבל באותו זמן, חשוב מאוד להסיר בזהירות את השמן הנותר בבוקר, כך הנקבוביות לא סותמים.

עיסוי רגיל

רבים מופתעים מהעובדה כי על הצמיחה של הגבות אתה צריך לעשות עיסוי באופן קבוע. עדיף לחזור על הליך זה לפחות שלוש פעמים בשבוע. הודות לכך, השערות יהיו חזקות יותר.

כדי להפוך את ההליך יעיל ככל האפשר, לקחת מברשת שיניים או מסרק גבות ולשים על זה פשוטו כמשמעו טיפה של קיק או שמן ברדוק. עיסוי גבות במשך מספר דקות עם תנועות מעגליות עדינות. אז אתה יכול לעסות אותם קלות עם האצבעות שלך כך שערות יותר רווי.

מסרק גבות

כל יום יש צורך לסרק לא רק שיער, אלא גם גבות. בשל השפעה זו, אתה יכול בקלות לספק זרימת דם נורות, אשר לעורר את הצמיחה שלהם.

אגב, כמה אדונים מייעצים אפילו להחיל מרכך או בלזם עליהם. בשל כך הם יהיו רכים יותר.

תזונה נכונה

אתה בוודאי יודע כי מצב השיער והעור הוא השתקפות של הבריאות שלנו. לכן, אם אתה מבחין כי הגבות שלך או השיער יש דליל, אז זה הזדמנות לחשוב על הנושא של תזונה. דיאטות קפדניות מדי או שימוש תכוף של מזון מתוק, מהיר הוא טאבו עבור אלה שאכפת להם על הבריאות שלהם.

בתזונה שלך צריך להיות בשר, דגים, דגנים, כמו גם ירקות טריים ופירות. לכל מוצר יש קבוצה אחרת של ויטמינים מועילים, כדי להבטיח את צריכת תכופים שלך.

ויטמינים

בתקופת הסתיו והחורף, נערות רבות סובלות מסמרים פריך, כמו גם נשירת שיער קשה וגבות. לעתים קרובות זה נובע מחוסר ויטמינים בגוף. במקרה זה, אתה יכול לקחת קצת זמן ויטמינים שתוכננו במיוחד עבור השיער, העור והציפורניים. הם מכילים סידן, אשר יש השפעה רבה עליהם. אבל לפני רכישת אותם, אנו עדיין ממליצים לך לעבור סדרה של בדיקות להתייעץ עם הרופא שלך.

גבה מוצרים הצמיחה

השוק המודרני מציע אמצעים שונים רבים לגידול של הגבות. במקביל, יש לא רק אלה התקציב, אלא גם יקר מאוד כי לא כולם יכולים להרשות לעצמם. ראוי לציין כי הוצאות אלה אינן תמיד מוצדקות. מאז צמיחת השיער ניתן לשחזר גם על ידי תרופות עממיות פשוטות.

קיקור ושמן ברדוק הם הפופולריים ביותר. אתה יכול גם להוסיף קצת קוקוס להם לעשות את השערות קצת רך יותר צייתן יותר. אתה יכול לערבב אותם מיד לפני החלת או לקנות בקבוק מיוחד ולהכין מראש. לאחר ניקוי יסודי ושטיפה, להחיל תערובת של שמנים על הגבות עם צמר גפן.

אתה יכול גם להחיל שמנים טבעיים אחרים שיש להם תכונות נוספות. לדוגמה, שמן זרעי אפרסק הוא מאוד פופולרי. זה לא מפתיע, כי זה לא רק מחזק את השיער ותורם לצמיחה שלהם, אלא גם נותן להם גוון כהה יותר.

מי שלא סובל מחוסר זמן יכול להתנסות ולעשות מרתח מיוחד לצמיחת הגבות על בסיס קמומיל. החל אותו עם צמר גפן מספר פעמים ביום.שלא כמו שמנים, זה לא סותם נקבוביות.

כמובן, אם אתה לא רוצה לעשות תרופות הביתה, אז אתה יכול למצוא לא מעט אנלוגים בקרב המותגים טיפול ידוע. אלה הם serums שונים, פגרים וסוכנים אחרים המאיצים את הצמיחה של הגבות.

לעתים קרובות הם מכילים מינרלים שונים, ויטמינים ואפילו תוספי תזונה. לכן, לפני השימוש, הקפד לקרוא את ההוראות ולשים לב בסעיף עם התוויות נגד. אחרי הכל, אם אתה משתמש בכלי בכמויות גדולות או פשוט לא בסדר, אז זה יכול להוביל לתוצאות עצובות.

מציאת הכלי הנכון לגדל את הגבות שלך בכלל לא קשה. אבל לא לשכוח כי הרבה תלוי התזונה שלך המורל. אז שמור על עצמך, השתמש עצות לעיל והתוצאה תופיע בקרוב מאוד.

ומה אתה משתמש עבור גבות הצמיחה?

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן