איך להיפטר שיער צהוב?

0

יפה, בלונדינית בהירה לבחור עבור עצמם נערות רבות. אבל במוקדם או במאוחר כולם מתמודדים עם המראה של יללות. כמובן, תוצאה זו עשויה להיות בשל כמה סיבות. אבל לא להיות מוטרד, כי היום יש הרבה דרכים שיעזרו להסיר את זה הן בתא ובבית.

הגורמים הפופולריים ביותר של שיער צהוב

לפני שאתה מחפש דרך לעזור להיפטר yellowness, אתה צריך לנסות לקבוע את הסיבות להתרחשות שלה. זה חשוב במיוחד לעשות את זה במקרה שאתה לצבוע את השיער שלך לא בפעם הראשונה ורק עכשיו כזה תגובה שיער התרחש. רק עם ידע זה בראש, אתה יכול לשנות את הצבע ולמנוע את זה בעתיד.

צבע לא נכון

אולי הסיבה הנפוצה ביותר של צהובות היא צבע. עבור מי לרכוש אותו באופן עצמאי, אנו ממליצים תמיד לשים לב לחיי המדף, צבע ומחיר. זכור כי איכות חומרים פשוט לא יכול להיות זול.לכן, בעניין זה עדיף לסמוך על הבחירה של מקצועי.

במקרה שרכשת צבע בסלון, אז אולי אתה הרים לא הגוון המתאים ביותר. כמו כן, המאסטר לא יכול להיות מנוסה מספיק כדי לבצע מכתים כזה מורכבים. לכן, כתוצאה משילוב צבע השיער הטבעי שלך עם צבע של צבע, מופיע צהבהב.

שיער כהה מבהיק

בעלי שיער כהה מאוד, כגון כחול-שחור או ערמון, יהיה קשה מאוד להשיג את האפקט הרצוי. העובדה היא כי הפיגמנט הטבעי ישלוט, כך yellowness יכול להתרחש גם לאחר שלושה או ארבעה מכתים. אתה לא צריך להאשים את המאסטר שלך על זה, שכן אפילו מקצועי מנוסה ביותר לא יכול להתמודד עם הפיגמנט שלך.

אם אתה מתמודד עם המצב הזה, אז אנחנו ממליצים לחשוב על כמה אתה רוצה לשנות את צבע השיער. אחרי הכל, אפילו השיער החזק ביותר יהיה פגום מאוד עם ברק כה תכופים צביעה. בנוסף, השורשים הגוברת תהיה מאוד מנוגדים.

טעויות בהליך השטיפה

לא כל הבנות יודעות שהסיבה להופעת הצוואר לא תהיה השטיפה הנכונה. כלומר, לאחר צביעה, השיער עדיין פגיע, שכן הקשקשים עשויים שלא להתאים בנחישות. לכן, אם לשטוף אותם עם מים זורמים רגיל, אתה לא יכול לקבל את התוצאה הרצויה.

העובדה היא כי מים מכילים microparticles שונים של חלודה ומלח. בשל השפעתם, השיער יכול להיות לא רק צהוב, אלא גם אפור או אפילו אדום. מאסטרים מנוסים ממליצים לשטוף רק מים מטוהרים עם מסנן.

מכתים לא תקינים

כמובן, בתהליך של זיהוי הסיבה של yellowness, unprofessionalism של המאסטר לא ניתן לשלול. במהלך ההליך חשוב מאוד לעקוב את השלבים מכתים. כלומר, יש לקחת בחשבון את זמן החשיפה של סוכן הלבנה, אשר נקבע רק על ידי התחשבות בצל הטבעי שלך. לכן, אם הזמן מחושב בצורה שגויה, התוצאה עשויה להיות רחוקה מהצפוי.

איך להיפטר שיער צהוב?

אם התוצאה של מכתים לא לרצות אותך או yellowness הופיע לאחר זמן מה, אז לא ממהר להתעצבן. אחרי הכל, אם תרצה, הכל ניתן לשנות באמצעות כלים מקצועיים.

אם תרצה, אתה יכול מעת לעת להשתמש במתכונים מסורתיים כדי לאחד את האפקט. אבל בכל מקרה, אתה צריך לנסות לחפש את המוצר הנכון לשיער שלך.

שמפו כסף

כנראה כל בלונדינית יודעת על קיומו של שמפו כסף. זה מיוצר על ידי מותגים רבים, כך שאתה יכול בקלות למצוא כלי העלות המתאימה.

תכונה מיוחדת של שמפו זה הוא פיגמנט סגול מסיר צהבהב. יחד עם זאת, זה לא משפיע על השיער יותר מדי ולא לפגוע בהם. אבל באותו זמן חשוב מאוד להשתמש בו נכון. אם אתה perederzhat על השיער, אז כתוצאה מכך הם יכולים להיות סגול, לילך או אפר. אז לנסות להחיל את זה שמפו רק כמה דקות.

שמפו

כלי נוסף הוא גם די פופולרי עם בלונדיניות הוא שמפו כהה. היצרנים מציעים מספר אפשרויות, כולל פלטינה, כסף, פנינה, פנינה וצבעים אחרים. לעתים קרובות יש להם עלות נמוכה יותר, אבל זה לא משפיע על איכות.

אגב, שמפו כזה עדיין יכול לתת את השיער שלך סגול סגול. אבל בניגוד לגרסה הקודמת, זה יהיה לשטוף הרבה יותר מהר. בנות רבות אומרות שההשפעה נמשכת עד לשטיפת השיער השלישית.

מסכות, טוניקות ומוס

כלים אלה הם קלים יותר לשימוש ולא נותנים את התוצאה הרצויה. אבל יחד עם זאת, ראוי לציין כי ההשפעה של השימוש שלהם לא יהיה ארוך מדי. לכן, אל תפחדו לנסות למצוא כלי מתאים לעצמך.

תרופות הביתה

כמובן, בנות רבות די סקפטי לגבי מוצרים מבוססי שיער.לשווא, כי הם לא רק לעזור להסיר את yellowness של השיער, אבל יש גם השפעה חיובית על מצב השיער שלך. מסכים, פעולה זו חשובה לכל הבנות, במיוחד בלונדיניות.

לשטוף עם מיץ לימון עובד הכי טוב. כדי לעשות זאת, לערבב את הכמות הנדרשת של מים חמים ולהוסיף מיץ לימון אליו. לאחר שטיפה זו, אתה צריך לחכות לפחות חמש דקות ואז לשטוף את הפתרון עם מים מסוננים. אם אתה עושה את ההליך הזה באופן קבוע, אתה לא רק להיפטר yellowness, אלא גם להשיג ברק של השיער.

אתה יכול גם לנסות לעשות מסכה הלבנה. כדי לעשות זאת, קוצצים את שורש השורש ושופכים עליו מים רותחים. לאחר מכן, בהדרגה להוסיף כמות קטנה של גליצרין ולהשאיר להחדיר מגניב. החל מסכה רק על השיער, אבל לא פחות משעתיים.

טיפים פשוטים אלה יעזרו לך להיפטר yellowness של השיער. אבל אם זה מופיע באופן קבוע, אז אנחנו ממליצים לעשות מכתים עם מאסטר אחר, או לחזור בצל הטבעי.

ואיך אתם מתמודדים עם השיער הצהוב?

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן