כדי להיראות טוב מטופח, אישה מודרנית צריכה לשים לב לכל פרט של התמונה שלה. זה קשה במיוחד כאשר כל שנה חדשה מביאה שינויים עצומים במגמה של יישום איפור, יצירת תסרוקות וארון בגדים.

למרבה המזל, נשים רבות אוהבות להתנסות עם המראה שלהם ובדיקה של מוצרים חדשים בתעשיית האופנה הופך משחק מרגש.

 

בשנים האחרונות, אופנה ביחס להיווצרות של גבות עבר שינויים ברורים. בשנת 2018, המגמה תהיה טבעית, מדויקת ומטופחת. כדי לעשות זאת, את היופי של העולם כולו להשתמש בטכניקות רבות של קעקוע, perming, צביעה, הסרת שיער ואפילו בניית נפח חסר.

אל תשכח כי גבות, כמו בתחומים אחרים על הגוף, דורשים טיפול. כדי שהם ייראו בריאים וטבעיים, המומחים ממליצים לסרוק אותם, לעצב, לעסות, להחיל מסכות וקרמים. גישה זו תסייע להשיג מראה מדהים של גבות, גם ללא הליכים קוסמטיים מורכבים מוצרי עיצוב.

מה יצא מהאופנה

מאז העונה החדשה דורשת לדבוק בטבעיות בכל דבר, איפור קבוע מבריק עזב את האופנה. גבות בהירות, ממולאות על העור, שממנו כל השערות הוסרו קודם לכן - זה moveton.

צורות לא טבעיות אינן רלוונטיות עוד. זה יכול להיות גם "פסיקים" בהירים, וקמטים אגרסיביים עם זווית חדה באמצע. אתה לא צריך ללבוש גבות ומיתרים, אשר היו המגמה של עשרות שנים.

מטרת היווצרות גבות היא להפוך את הפנים אקספרסיבי ומושך. כל עיוות של תכונות טבעיות יכול להוביל לתוצאה שלילית. זה מסוכן במיוחד במקרה של קעקוע, כמו לא כל העור יכול לצמיתות להיפטר דיו. גם אם הלייזר וציוד מיוחד אחרים משמשים.

אופנה הגבות בשנת 2018

אם אתה רוצה לעשות גבות בצורה כזאת לטפל בהם לוקח פחות זמן, עדיף להשתמש בהשפעת העשן. טכניקה זו קרובה לאיפור קבוע. זה כרוך החלת צבע מתחת לעור. כאשר זה קורה הצללה יסודית של פיגמנט של גוון טבעי.

התוצאה תהיה גבות יפות של צורה טבעית. כמות קטנה של פיגמנט רק להדגיש עקומות טבעי להוסיף הבעה.

צפיפות ונפח

גבות עבות יעברו מהעונה שעברה לאחד חדש. למרבה המזל, אותן נשים שיש להן אופי הן כדלקמן. כי זה טופס שמתאים להם ביותר.

יש לזכור כי גבות גדולות מדגישות פגמים בעור. לפני שתחליט על שינויים כאלה בפנים, אתה צריך לבקר קוסמטיקאית לנקות את העור של פגמים ככל האפשר.

עבור חיי היומיום, מומלץ לדבוק עובי הממוצע ואת הצורה הטבעית של הגבות. מאז לא כולם הולכים פתרונות אופנתיים, ויצירת איפור מורכב דקורטיבי כל יום הוא פשוט בלתי אפשרי. כתוצאה מכך, גבות ענק על הפנים לא צבוע ייראה מגוחך.

גבות רחבות לגברים מעל 40 שנה. הוא יעשה את הפנים ויסתכל חזק יותר. גם במקרה זה, גוונים כהים מדי על השערות ואת העור מתחת להם יש להימנע.

אם הבחירה עדיין נפל על הגבות הרחב, יש צורך לשמור על המראה שלהם בעזרת כלי סטיילינג מתאים לסרוק שערות מברשת.

הרחבות שיער

אם הגבות שלך הן נדירות למדי, ואתה עדיין רוצה לעקוב אחר מגמות האופנה, אתה יכול להשתמש בהרחבה. בתהליך של דבק שיער מלאכותי של צבע מתאים אורך במקומות שבהם הם חסרים.

כתוצאה מכך, אתה יכול לקבל גבות עבות עבות או פשוט לתקן את האזורים הקירחים, אשר נוצרו עקב סיבות טבעיות.

מה צריך להיות עיקול

בחלק זה של האופנה הוא עקבי - העיקול צריך להיות במקום טבעי בצורה טבעית. אם הצורה של הפנים מאפשרת, אז אתה יכול לסטות קצת מן הנורמה וליצור עיגול גדול יותר קרוב הזנב של הגבה. שיטה זו מאפשרת לך לעשות תכונות פנים רך, מבלי לאבד את ההבעה שלהם.

הדגשה אופנתי על הגבות - מגמה חדשה

על מנת להשיג טבעיות, כמה מומחים לתקן גבות להציע צביעה על פי טכניקה הדגשת. במקרה זה, השיער לא כל צבעוני, אבל רק באופן חלקי. במקרה זה, הצבע הוא גדול יותר וטבעי.

מגמת יופי מקורית ונועזת

הנשים האמיצות ביותר של אופנה יכול לנסות את החידוש המוחלט של העונה - את הפנים ללא גבות על רקע הגבות הגוברת משנה לשנה, מגמה זו נראית בלתי צפויה במיוחד.

מטרת הדימוי היא לדמות יצור זר עם הופעתו המסתורית והעולם הפנימי שלו. בעבר, אתה יכול למצוא החלטה דומה בתמונה, אבל כזה הפגישה צילום היה אופי יוצא דופן וחוסר הגבות לא הועלה למעמד של מגמת אופנה. בעונה החדשה, החלטה יוצאת דופן הופיעה על המסלולים וזכתה בלבם של fashionistas במיוחד בזבזני.

כדי להשיג את האפקט הרצוי בשתי דרכים. הסרה מלאה של השיער מן האזור מעל העיניים, או תחריט מוחלט של הפיגמנט מן השערות.כל אחת מהאפשרויות היא משופרת עם קוסמטיקה.

ניואנסים חומים

רק בשנים האחרונות, הטיפול בגבות הפך למעין שבב אופנתי. מגמה זו יופי דורש גבות להיות מותאם וצבעוני על ידי כל האמצעים. אפילו לשם השגת הטבעיות החזותית המקסימלית.

מומחים מובילים טוענים כי לטבעיות אין צורך להשיג סימטריה. כמה מאסטרים מתקדמים במיוחד יוצרים באופן מלאכותי דיסהרמוניה ניכרת של פרופורציות, בטענה כי אלה הם ביטויים של טבעיות טבעית.

כיצד לבחור גוון המבוסס על סוג הצבע

כדי להפוך את התמונה הרמונית, יש צורך לבחור צבע גבות, על בסיס צבע העור ואת צבע השיער.

נשים בלונדיניות עם גוון קר של שיער מומלץ לצייר את הגבות בצבע אפור כהה. בעלי שיער כהה ועור כהה ייראו בעין טובה עם גבות שוקולד כהה.

בלונדיני חם הוא גם סמוך סולם חום, כהה יותר מאשר את השיער על הראש על ידי 2-3 גוונים. לשיער בלונדיני בהיר וחום בהיר, כל טווח הגוונים האפורים מתאים.

שיער אדום ערמון בהיר יהיה משולב באופן מושלם עם ערמון כהה. אם אתה מצליח להשיג גוון זהוב על הגבות, אז אתה יכול לראות איך העור ישחק עם סומק.

מי שמחפש צבע שמתאים לשיער אפור טבעי יכול להיות מומלץ לנסות גוונים של אפור וחום עם גוון כסף.

לפעמים צביעת גבות בצבע נבחר על ידי כל הקריטריונים יכול להביא תוצאה בלתי צפויה. את התמונה האידיאלית ניתן ליצור רק באמצעות ניסויים, כמו כל סוג של שיער ועור משתנה בדרכו תחת השפעת פיגמנטים.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן