Charoite היא פנינה ייחודית אשר מבנה ותכונות דומים ביותר ירקן. ראוי לציין כי בטבע זה כמעט בלתי אפשרי לפגוש אבן גדולה, בדרך כלל charuite מוצג בצורה של plexuses כאוטי ו intergrowths קטן המורכב סיבים כפוף. הודות לתכונה זו, אבן מלוטשת יש מראה אטרקטיבי הטופס המקורי.

ההרכב הכימי כולל סטרונציום ואלומיניום, נתרן בריום, כמו גם סיליקון. Charoite יש סגול או גוון לבנדר, אשר מספק זיהומים מנגן. אתה יכול גם למצוא את החום מינרליים. במקביל, מינרלים יש מחיר גבוה, כפי שהוא נמצא לעתים רחוקות, והוא כמעט אף פעם לא בשימוש תכשיטים.

באשר להפקדה המינרלית, היא נחשבת לרוסית מקומית, שכן מיצובה מתבצע במקום אחד - עמק נהר צ'ארה (יאקוטיה ואירקוטסק).לא קשה לנחש כי שם האבן בא מן הנהר, שם התגלה, עם זאת, יש גרסה אחרת, לפיה שמו של מינרל בא מן המילה "הקסום". אפשרות כזו יש את הזכות לחיים, כי אבן ייחודית ומושכת באמת יכול קסם עם היופי שלה.

הגיאולוג דיטמר גילה לראשונה את המינרל ב -1948 וקרא לו "פצצת הקומינטון". לאחר 20 שנה, את הכרייה פעיל של אבן החלה, אבל בשום מקום אחר בעולם זה התגלה, מה שהופך את זה מינרל ייחודי. ראוי לציין כי המדענים עדיין לא יכולים להסביר את מהות המוצא של האבן, ואחד הגרסאות - charroite נוצר כתוצאה החלפת metasomatic של סלעים.

סוגי וצבעים של מינרלים

לאבן יש טווח צבעים רחב ומבנה שונה, ולכן אין חלוקה קפדנית לקבוצות. באופן כללי, charoite יש יותר ממאה זנים שניתן לשלב על פי דפוס סיבים של מינרלים. השם החלופי הוא נס לילך של סיביר. באופן כללי, כל המינרלים ממוקש יכול להיות מחולק ל 4 קבוצות:

  • אבנים נוספות בשימוש בתכשיטים. בדרך כלל יש להם דפוס ברור וברק בהיר ללא כתמים נוספים. זהו מינרל שקוף, כך האור שלה ניתן לראות במבנה הפנימי.
  • כיתה 1 היא אבן נוי המשמש ליצירת תכשיטים.
  • כיתה 2 הוא עוד מינרל השייך אבנים נוי, עם זאת, יש בו ברק חלש צבע מלוכלך, שכן תכלילים מהווים כ 15% מכלל המסה.
  • כיתה 3 - מול charoite או charoitit, המכיל עד 30% של תכלילים ומשמש ליצור לוחות.

איפה הם משתמשים charoite

אבן זו משאיל את עצמו היטב כדי ליטוש, ולכן, הוא משמש באופן פעיל על ידי תכשיטנים כדי ליצור מוצרים יקרים. בדרך כלל הם מצמידים טבעות, כמו גם ליצור חרוזים וצמידים. מאז הכרייה מתבצעת בכמויות מוגבלות, charuite נהנה הפופולריות חלש, עם זאת, הוא הופך להיות נדיר יותר, ולכן, עליות המחירים שלה.

האבן יש כוח גבוה, איכויות דקורטיביות גבוהה קל לעיבוד. גם את הכבוד של האבן היא צבע סגול שלה מתאים לכל האנשים, ללא קשר לצבע העור או העיניים שלהם. האבן משמשת גם ליצירת פסלים, אגרטלים ופריטים פנים דקורטיביים אחרים. לעתים נעשה שימוש בפסיפס, באמצעות אבנים מכל הגוונים.

תכונות הריפוי של המינרלים

בשל לוח הצבעים הרחב, לאבן יש מספר תכונות ריפוי. לדוגמה, אבן לילך יש השפעה מועילה על מערכת העצבים, מביא שלום, תחושה של נחמה ונוחות לתוך החיים של בעליה. כדי להרגיש את השלום אתה פשוט צריך להסתכל על זה אבן סגולה מדהימה.

אם אתה כל הזמן לשאת את המינרלים איתך, זה משמש קמע אמין קמע כי מגן על הגוף האנושי מפני מתח ו נחשול. כמו כן, ללבוש מתמיד של האבן מייצב את הכבד ואת הכליות, שריר הלב הלבלב, משפר זיכרון ומגן מפני קרינה (מחשב, טלפון וציוד אחר).

במקביל, מינרל משמש בנוכחות של מחלות כרוניות, כפי שהוא מנרמל את לחץ הדם, את העבודה של מערכת genitourinary. אם אבנים נוצרות בכליות, זה מספיק כדי להחיל charuite על החלק הנגוע של הגוף, כך שהם להיפרד ולעזוב את הגוף. האבן שימושית גם עבור אלה שיש להם מחלות עצם או שברים, בעיות גב או הפרת שלה.

הרפואה המסורתית היא בשימוש נרחב מינרלים כדי להילחם כאבי ראש, ואת האבן משפר את תפקוד המוח ואת מרפא מפני רעידות. סוג התכשיטים נבחר על בסיס בעיות הגוף, הגרון הוא שרשרת, הראש עגילים, וכו ' אם לאדם יש מחלת נפש, מומלץ ללבוש תליון או צמיד עשוי מרופא המרפאת הפרעה נפשית. כמו כן, האבן מנרמל את העבודה של איברים פנימיים, מפסיק את תהליכים דלקתיים.עם זאת, אבן יכולה להיות גם השפעה שלילית, שכן יש זיהומים רדיואקטיביים בהרכבו, ולכן זה לא מומלץ ללבוש את המינרל כל הזמן.

המאפיינים הקסומים של האבן

אשר ליכולות המיסטיות של הטואלט, הספירה הזאת עדיין לא נחקרה במלואה, משום שהאבן הזאת הופיעה יחסית לאחרונה. הוא האמין כי charuite היא אבן של רוחניות, חוכמה והרמוניה, שכן אפילו אבן הפילוסוף מסרטים יש את אותו צבע סגול. המינרל יכול לשמש כקסם, להגן על הנשמה והאנרגיה של הבעלים מן העין הרע המפרקים.

לאבן יש חשיבות מיוחדת למערכת העצבים, שכן היא מייצבת את עבודתה, הופכת את האדם יותר מאופק ומאופק, רגוע וסביר. האבן גם מפתחת אינטואיציה, עושה בעליה יותר חכם ומשמעותי בחברה. במקביל, המינרל יביא הרמוניה ביחסים אהבה ונוחות בבית. Charuite היא אבן של אנשים אינטליגנטים ויצירתיים, שכן היא מסייעת להתרכז בהשגת המטרות.

מי שמתאים לשיר על גלגל המזלות

כפי שאתה יודע, charuite הוא תחת חסותו של ונוס, כך אסטרולוגים טוענים כי היא משולבת הטובה ביותר עם סימן של גלגל המזלות מאזניים. האישיות היצירתית של האבן תסייע למצוא הרמוניה רוחנית, תהפוך קמע אמין קמע. כמו כן, האבן שימושית לאנשים כנים וכנים. אבן אידיאלית עבור מזל תאומים וראקוב, כי זה ייתן שמחה, נוחות ונוחות בבית של אדונים שלהם. אשר לשאר השלטים, אין איסור או התווית נגד, עם זאת, להיסחף על ידי אבן לבוש אותו כל הזמן לא רצוי.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן