קוורץ הוא מינרל טבעי למדי. לרוב הוא נמצא בצורה של גבישים שקופים, חסרי צבע. כל גביש בודד יש צורה משושה, הצביע על הדף. טמאים שונים קוורץ לעשות את זה בצבע, ואת מגוון של גוונים הוא רחב ביותר. קבוצת המינרלים של קוורץ כוללת שמות רבים.

אם אנחנו מדברים על הרכב כימי, אז קוורץ הוא דו תחמוצת הסיליקון, הכולל אלומיניום או ברזל. קוורץ הוא השני רק קורונדום, יהלומים טופז בקשיחות. קוורץ טהור הוא אבן ריינסטון. יש לה מוליכות תרמית גבוהה מאוד, ולכן קר למגע.

קוורץ מראה עמידות אדירה לכימיקלים וחומצות. הוא מתמוסס רק בחומצה אלקלית וחומצה הידרופלואורית. נקודת ההיתוך של קוורץ הוא 1700 מעלות צלזיוס.

קוורץ בהיסטוריה זנים שלה

אנשים גילו קוורץ לפני התקופה שלנו.כמה ממצאים שנמצאו בחפירות הם למעלה מ -7,000 שנה. גם אזכור של האבן ניתן למצוא בספרות הפילוסופיות הקדומות.

קוורץ יש זנים רבים אשר נבדלים צבע, מבנה, ואפילו אנרגיה. קוורץ שחור נראה כמו חתיכת שרף שקוף. הוא נקרא מוריון. לאחר הצלייה, המינרלים משנה את הצל שלה לצהוב ומשמש ככזה בתכשיטים. הוא נחשב אבן של קוסמים ואלכימאים.

רוז קוורץ יש גוון המתאים אופייני. אבל במהירות הוא הופך חסר צבע בשמש. זהו אחד הזנים של סלע רוק. קוורץ ירוק נקרא prase. זוהי אבן שקוף של צבע ירוק בהיר. זה משמש לרוב להכנת תכשיטים.

חלב לבן לבן קוורץ נותן גז האוזון כאשר הוא מעובד על ידי טמפרטורה, וזה טוב לריאות. כמו כן, האבן שומרת על חום במשך זמן רב, מה שהופך אותו פופולרי לשימוש בסאונות. Rauchtopaz יש גוון חום כהה. מקרים שונים נבדלים בעוצמת הצבע. הם משמשים באופן פעיל למטרות תכשיטים נראה נהדר חיתוך.

אמטיסט - קוורץ סגול - בעלות נמוכה, יש תכונות דקורטיביות מדהימות. הם אינם נחותים מאבנים יקרות לשקיפות וליכולת לנצנץ בקרני האור. ישנם מינרלים רבים כאלה בטבע, ולכן המחיר עבורם מחבב אוהבי התכשיטים.

קוורץ רוטיל יש גוון אדום זהוב. זהו היקר ביותר של הזנים קוורץ. הפאר שלה הוא בשל כתמים גבישיים קטנים כי להבהב להפליא.

תכונות טיפוליות וקסומות של קוורץ

רוז קוורץ יש תכונות ריפוי עוצמה. זה עוזר להיפטר עלבונות ולמצוא שקט נפשי. האבן מסייעת גם ליצור איזון רגשי.

קוורץ ירוק עוזר להקל על הלחץ ולהקל על עייפות. מי כל הזמן לשאת סוג זה של קוורץ איתם להיראות רגוע יותר ולא נוטים להראות גירוי.

חלבון לבן קוורץ הוא הטוב ביותר בטיפול במחלות ברונצ'ו ריאתי. זה מספיק כדי לחמם אותו, וזה מתחיל להעשיר את החדר עם אוזון. בנוסף, השקפה זו טובה למדיטציה. זה עוזר להשתחרר ממחשבות ולצלול עמוק יותר לתוך עצמך. אבנים חומות אינן מומלצות לאנשים רגישים ופגיעים. הם מסוגלים להגביר את תחושת הצרות המתקרב, לא תמיד מוצדק. יתר על כן, כל גוון עשן מתאים לאנשי עסקים. הוא יעזור לך לבחור את הנתיב הנכון ולקבל את ההחלטה הנכונה.

מקבוצת מינרלים קוורץ, אמטיסט הוא הבחין בתכונות ריפוי מצטיינים. הוא מסוגל להחזיר את כוח הגבר ולהחזיר את התשוקה לנשים. כמו כן, אבן תרפא פוריות. רוטיל קוורץ יש תכונות מכשפות חזקה. הם גם עושים מחלקות יעיל נגד קסם העין הרע. האבן תהיה קמע טוב לטבע יצירתי.

קוורץ הוא פופולרי טקסים קסום. כדורים ועדשות נעשים ממנו כדי לעורר אש טקסי במקדשים. גבישים גולמיים מלאים משמשים את הקוסמים לחזות את העתיד. הפופולרי ביותר בתחום זה הוא גביש רוק. קל לתכנת אותו עבור אפקטים מסוימים ויעדים, האבן היא מנצח האנרגיה החזקים ביותר.

Carnelian מסייע לשמור על נאמנות זוג, ו chrysoprase מספק השפעה מרגיעה. כמעט כל סוג של קוורץ מציל את בעליה ממחשבות מטרידות. היוצא מן הכלל הוא של אבנים בצבע חום, כפי שהוזכר קודם לכן. קוורץ שימושי גם במצבי דיכאון וכל מיני פחדים. מינרלים קוורץ לספוג אנרגיה שלילית לנטרל אותו.

מתוך תכשיטים עדיף לבחור אלה עשויים כסף. החשוב מכל, קוורץ מגלה את עצמה במסגרת כסף. קמיע כזה מוגדר למזל טוב ומושך חומר רווחה. זה גם קמיע גדול עבור מערכות יחסים אהבה. קישוט עם קוורץ יעזור לשפר את הזיכרון, לפתח דיבור בכל דרך מגרה את המוח.קוורץ מסייע לשפר את הדמיון וחשיבה דמיונית.

Lithotherapists פעיל להשתמש במים קוורץ. זה פשוט מים חדורים קוורץ או עבר דרך מסנן מיוחד של כמה סוגים של מינרל זה. משקה קסם כזה משמש לבעיות עם מערכת הנשימה. כמו כן, מים יש אפקט התחדשות, אשר ציין קוסמטולוגיה ו דרמטולוגיה. מים קוורץ חייב להיות שטף. אז זה יהיה הרבה יותר קל להתמודד עם אקנה סוגים שונים של דרמטיטיס. פצעים שחין יהיה לרפא הרבה יותר מהר אם אתה מצרף גאדג 'טים אליהם. מים גם מסייע לרפא דלקת מהר יותר.

 

קוורץ עבור גלגל המזלות שונים

קוורץ יהיה הקמע הטוב ביותר עבור ליאו, מזל שור, מזל דגים מאזניים. עבור סימנים אחרים, האבן נושאת אנרגיה ניטרלית. מאזניים, מזל שור, סרטן דלי עדיף לבחור קוורץ רוז. הוא יעזור להם להעלות את ההערכה העצמית שלהם ולהוסיף ביטחון עצמי. כמו כן, אבן ורודה תומכת במצב רוח רומנטי קל. Rauchtopaz - קוורץ מעושן - לא מתאים לכל הסימנים. סקורפיוס, הוא יעזור לתקן את הביטויים השליליים של אופיו. Rauchtopaz יאפשר מזל גדי לחשוף את המהות שלה ואת המטרה, ואת מאזניים יביא שקט נפשי.

מזל תאומים, מזל בתולה ואת מאזניים סיטרין יביא מזל טוב, לחדד את האינטואיציה שלך, וגם יש השפעה טובה על המצב הכלכלי שלך. אבל וירג 'ו מאזניים צריך ללבוש קוורץ עם טיפול.

 

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן