אוניקס הוא מינרל יפה בתכונות האסתטיות שלו. יש אגדה יפה על המראה של אבן זו. הוא האמין כי אל אפרודיטה, בין היתר, היו מסמרים יפה. על ידי רשלנות, ארוס לחתוך אותם, ואת שאר האלים החזקים הפך את קישוטים לאבנים. לכן, שם המינרל מן היווני פירושו "מסמר".

תכונות אבן

אוניקס מורכב משכבות מקבילות רבות ומנצנצים בגוונים מדהימים. זהו מגוון chalcedony של קוורץ. בין גוונים של אבן נמצא בטבע, יש חם וקור. אבל ברוב המקרים אתה יכול למצוא שחור אוניקס. הצבע של המינרל תלוי בכמות של זיהומים כדי תחמוצת הסיליקון של ברזל ואלמנטים אחרים.

שכבות האבן תמיד מקבילות ורב-גוניות. הטמפרטורה בה נוצרה האבן תלויה ברוחב של להקות אלה. מה שנקרא sardonyx הוא אוניקס כתום, אדום או חום. הם מכונים גם זני קרניל. השילוב של אדום ולבן נמצאים על carnelionix.שחור, ערבי ירוק אוניקס מוכרים ביותר יקר. הם משמשים בדרך כלל כדי ליצור תכשיטים. פסים לבנים על אותם הם בדרך כלל מתוחכם, אבל הם תמיד קיימים.

תכונות הקסם והריפוי של אוניקס

אוניקס גם חייב את הפופולריות שלו ריפוי ואיכויות קסום. זה משחרר מתח ורפא כאבי ראש. זוהי אבן של שטויות. זה מביא את התועלת המרבית לאלה שיש להם מחשבות טהורות וטובות.

אוניקס אוהב את הפיתוח של תכונות מנהיגות האדם. בנוסף, הבעלים של אבן זו קל יותר לבצע בפומבי למצוא בעצמם את כל הכישרונות החדשים מוסתרים. בעלים של אוניקס הם לעתים קרובות רהוט. יכולותיהם האורטוריות גדלות מיום ליום.

המארח של אוניקס מרגיש בטוח, כי זה לא משאיר תחושה של יציבות. אבן נותן מוח קר ומגביר משמעת עצמית. המאפיין העיקרי של המינרל הוא הפיכת האנרגיה שנצברה על ידי אותו ואת השימוש בו לרווחת בעליה. בעל האבן מסוגל להתרכז כדי לנהל כל סוג של פעילות ולהגיע בו זמנית במצב רוח גדול. סטון נותן את היכולת להתמקד בדברים חשובים. לכן, על שולחן העבודה הוא לשים פסלון של אוניקס.

המינרלים נושמים באירוניה את הכינוי "טיפש". זה לא לפעול באופן מיידי, אבל דורש סבלנות מבעליו. נראה כי האבן מתרגלת לבעלים במשך זמן רב, ולאחר מכן היא מכוונת את כל מאמציה לפתרון הבעיות החמורות ביותר בחיי אדם.

בימי קדם, אוניקס היה קמיע למנהיגים צבאיים ומנהיגים. בעזרתו ציפו הלוחמים להיות נועזים יותר ופגיעים בקרב. הוא האמין כי מינרל הוא מסוגל להפוך את בעליה בלתי מנוצח, מגן מפני הפלישה על חייו ועזר לחשוף את העיצובים גאוני של אויבים.

אוניקס קשורה בתבונה ובתבונה, עם איזון פסיכולוגי ושליטה רגשית. זה עוזר לקבל החלטות אסטרטגיות קשות. עם הגנה של אוניקס אינו מסוגל להתמודד, לא קסם כוח אנרגיה. חשוב שהאבן תגן מפני מוות בטרם עת ולא משנה מאיפה היא באה. תכשיטים עם מינרל זה צריך תמיד להישמר לעצמך.

אוניקס שחור יכול להגן על בעליה מפני הרגלים רעים. כדי לעשות זאת, אתה צריך לשמור את האבן במשך זמן רב עד שהוא מתרגל אליו. במקרה זה, אתה יכול לסמוך על השפעות מקיפות וחיוביות של מינרלים על הגוף.

אם אתה מתעקש על מים אוניקס, אז אתה יכול להשתמש בו לריפוי לאבד משקל. אם אתה שותה מים מן מנות אוניקס, אתה בקרוב מרגיש ירידה ברמת עייפות ואפילו את שביעות הרצון של הרעב. ברשימת ההשפעות המועילות:

  • השפעה על איברי השמיעה ושיפורו;
  • חיזוק מערכת העצבים;
  • דיכאון בלחימה;
  • ניהול מתח;
  • שיפור מערכת הלב וכלי הדם;
  • חוסך מ metosensitivity;
  • מטפלת בכאבי ראש;
  • תומך בבריאות של מערכת השרירים והשלד;
  • מטפלת באימפוטנציה.

סימני שוהם ואודיקס

מקובל לקשור את ההשפעות של אבנים על אנשים עם תאריך הלידה שלהם. הוא האמין כי רוב אוניקס מעדיף סרטן. סימן זה מעניק לאדם חוסר החלטיות, והמינרל מביא אמון בעצמו וביכולותיו לאדונו. הבעלים של קמיע כזה מקבל מושג ברור על המטרה ואת תוכנית להשגתו. עדיף לבחור אוניקס כחול עבור סרטן, שכן זהו צבע של אלמנט שלה - מים. אבן סרטנים מרשים להגן מפני השפעה שלילית של אחרים.

גוונים בהירים ובהירים של אוניקס תואמים את התאומים. אבן כזו תטען באנרגיה ובכוח טרי. רוחות סותרות על ידי הטבע מזל תאומים ישיג הבנה של המיקוד הברור של מעשיהם. מינרל יעזור להם לגלות את ההמצאות של מנהיג בעצמם ולהשתמש בהם למטרה המיועדת שלהם עם תועלת מקסימלית.

אריות תואמים שחור אוניקס. זוהי אבן של מנהיגים ומנהיגים אמיתיים. לבוב יש את היכולות המתאימות והם צריכים רק להתחזק, שבו מינרל שחור בהצלחה מתמודד.אריות שאינם גדלים יחד עם אוניקס מושכים אנשים אל עצמם, גורמים לאהדה שלהם ולמצוא בקלות דרכים לשלוט בהמון. האבן מסייעת להפוך מכריע ועקשני, סביב להרגיש את התכונות האלה של ליאו.

סקורפיוס שחור אוניקס יסייע להילחם מלנכוליה ואדישות. כמו כן, האבן תהיה יעילה להתמודד עם הצרות בחיים האישיים שלך, לחזק את הקשרים המשפחתיים, להגן מפני צער.

אוניקס יש השפעה מועילה על דלי. זה בולט במיוחד לאלה שנולדו בתחילת פברואר. תחת השפעת האבן, דלי הופך להיות נחוש יותר בדרך להתגבר על קשיים. גם אבן נותן מסירות. כמו סימנים אחרים של האוויר, דלי צריך לבחור גוונים אוניקס קר.

מזל שור יוכלו להתמודד בצורה יעילה עם הרגלים רעים. זה כולל תלות באלכוהול ועישון. לקבלת תוצאה חיובית, יש צורך לשאת onyx איתך. בנוסף, מזל שור יכול להיות יותר חברותי ומשוחרר.

אנרגטי ועסקים טלה יקבלו את ההגנה הנדרשת מ detractors. נציגים של סימן זה יכולים לצפות לשיפור היכולות המנטאליות וליצור פוטנציאל יצירתי.

משקולות צריך לבחור כחול עמוק אוניקס. האבן משתלבת באופן מושלם עם מאזן הסימן, שומרת על תחושת יציבות. וירג 'ו יוכלו להקל על הלחץ לרפא כאב ראש על ידי לבישת תכשיטים אוניקס לאחר יום עמוס. וירגוס החרוצים והקפדניים ביותר ירגישו הכי טוב.Streltsam בחברה עם אוניקס יהיה נוח במיוחד. זה עוזר במאבק נגד חוסר האיזון הטבעי שלהם. אוניקס שחור מאפשר סימן זה לסגת מן השלילי, מגיע מהצד.

מזל גדי הוא ניזון מן האבן על ידי כוחות חדשים. זה יעזור להתמודד עם האופוזיציה בכל תחומי החיים. אבל מזל דגים אוניקס הוא בהחלט לא מתאים. האנרגיה של השלט הזה לא נשמעת במנגינה עם האנרגיה של האבן.

תכשיטים עם אבנים לא צריך לשאת רק הנאה אסתטית. חשוב לדעת מראש איזה סוג של אנרגיה יש מינרלים וכיצד היא תשפיע על חייו של בעליה. אוניקס הוא די צדדי אבן. עם הגישה הנכונה לבחירה ושימוש, אתה יכול להשתמש בו כדי לשפר באופן משמעותי את החיים שלך.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן