ספיר הוא מינרל טבעי השייך אבנים יקרות. מאז ימי קדם, אבנים יקרות שימשו תכשיטים, קמיעות קמיעות למשוך רק אנרגיה חיובית. כל סוגי אבנים יקרות יש ריפוי ייחודי וכוחות קסום, אז כולם רוצים לקנות אותם. ספיר היא אבן כי יש כבר זמן רב כדי לקשט את הכתר המלכותי, טבעות תכשיטים וצמידים. הפטרון של המינרל הוא סטורן.

סוגי המאפיינים העיקריים של ספיר

ספיר הוא סוג של קורונדום מדרגה ראשונה, שעלותו נחותה ליהלום. מינרל זה יש כמה צבעים, מידה טובה של שקיפות וקשיות גבוהה מאוד. ראוי לציין כי מדע כזה כמו מינרלוגיה סבור שרק אבן כחולה ניתן לזהות כמו ספיר אמיתי. למעשה, בטבע אין ספירים זהים, ולכן הרעיון של כחול הוא יחסי.כל אבן הוא ייחודי בצורתו, שקיפות, צבע ומשקל. ספיר היקר ביותר הוא אבן, שבתוכו אתה יכול לראות את התמונה של כוכב.

הערך הגבוה ביותר הוא כחול ספיר כחול, גוונים יקרים יותר הם פחות יקר, שכן גוונים כהים לפגוע בשקיפות זוהר של האבן. בתחום התכשיטים, לא רק אבן כחולה משמשת, אלא גם קורונדום של חום, צהוב וכתום, כחול ורוד, שחור וכחול וצהוב. כדי ליצור תכשיטים, הם משתמשים לא רק אבנים יקרות, אלא גם גרסה זולה יותר - ספיר declassed (חושך חזק אטימות מלאה).

באופן כללי, עלות האבן נקבעת על ידי הפרמטרים הבאים:

  • צבע
  • משקל
  • פקדונות מינרליים.
  • גודל
  • חיתוך תכשיטים.
  • מידת השקיפות והבהירות.

ריפוי המאפיינים של ספיר

ספיר ידוע יש תכונות ריפוי ייחודי. קורונדום זה מסוגל לרפא את הנפש ואת הגוף של בעליה, לנרמל את העבודה של האיברים הפנימיים. קודם כל, מינרל יש השפעה מועילה על הלב, משחזר את מערכת השרירים והשלד משחרר בעיות שרירים. במקביל, ספיר הוא immunostimulator אידיאלי שיכול לרפא נשים מאי פוריות.

כמו כן, האבן היא מסוגלת לשחזר את הראייה, ולא רק ספיר, אלא גם מים חדורים בו יש תכונות ריפוי שימושי. כדי להיפטר נוירוזה, דיכאון, כאבי ראש, פציעות ופציעות, זה מספיק כדי לשאת אבן איתך, לשים אותו באזורים חולים של הגוף.

המאפיינים הקסומים של האבן

ספיר היא אבן קסומה וקוסמית בעלת כוח ייחודי. כפי שאתה יודע, זה קשור קשר הדוק עם הגוף והנפש של אדם, מה שהופך אותם יותר נקי ובריא. כמו כן, האבן יכולה לשנות את אופיו של בעליה, להציל אותו מחסרונות, ולכן מומלץ ללבוש אותו אפילו לילדים.

ספיר הוא מסוגל להסיר תוקפנות ומזג, מפתחת כישרונות יצירתי אדם פותח יכולות extrasensory. זה גם משחרר אדם מקנאה ושנאה, ולכן, מומלץ להשתמש על ידי אנשים אדיבים ופתוחים. אם לאדם יש אנרגיה שלילית, אז אבן יכולה רק להזיק לו.

המאפיינים הטיפוליים והקסומים של ספיר, בהתאם לצבעו

כחול מינרל

כחול או כחול קורנפלד כחול הוא אבן המשמש כסמל של מזל טוב באהבה בעבודה. זה מינרל מדהים ומושך נחשב האנשה של חוכמה וטוהר, תמימות הגינות, ידע ופיכחון של התבונה. קודם כל, מינרל זה יש השפעה מועילה על העבודה של מערכת העצבים, מאפשר לך להתרכז בפרטים, מה שהופך את בעליה נועזים ועקשנים יותר.

ספיר כחול תירס נחשב אבן נקבה, כפי שהוא מדגיש את רוך הנשמה הנשית ומעשיר אותו. המינרל מומלץ להיות משוחק על ידי אלה שרוצים לשמר את כנות הרגשות, או למצוא אהבה הדדית. באותו הזמן, ספיר כחול הוא קמיע אמין בעת ​​נסיעה, אבן שתיתן את האיפוק הבעלים כוח, אבל זה בהחלט לא מתאים עבור אנשים לא פעילים.

כחול ירוק מינרליים

פנינה ירוקה או כחולה-צהובה הופכת אדם רגיש יותר ונדיב, קשוב ופתוח לאחרים. הוא האמין כי סוג זה של ספיר הופך את בעל רחמים ומפנק, ולכן הוא מתאים יותר לנערות מקסים. האבן יוצרת אווירה נעימה סביב בעליה, מחזקת אותה באנרגיה חיובית. כמו כן, מינרל משחרר נדודי שינה, סיוטים וסיוטים, מתן חלומות צבעוניים זיכרון טוב. לא פחות שימושי הוא כחול ירוק קורונדום במהלך שערוריות, כפי שהיא אוספת אנרגיה שלילית, הפניה אותו לערוץ של רווחה וטוב, אשר משמר את הקשר ואת האהבה בבית.

כוכב ספיר שחור

קורונדום שחור הוא אבן אטומה שיש לה זוהר ייחודי זרימת אפור בהיר. מינרל זה משמש קמיע חזק המגן מפני אויבים, עין הרע ואת הנזק.יחד עם זאת, האבן יש השפעה חיובית על המצב הפסיכולוגי של הבעלים שלה, המשמשים לעתים קרובות על ידי shamans ו קוסמים עבור טקסים וטקסים. אבן זו מרוממת, לוקחת את כל התשלילים על עצמם. בדרך כלל ספיר שחור הוא אבן המשמשת טבעות גברים. יחד עם זאת, מינרל תהיה השפעה חיובית על המצב הרוחני והפיזי של הבעלים שלה, להגן עליו מפני החלטות שגויות חפוזה. ראוי לציין כי שחור ספיר הוא קמיע של עושר, ולכן הוא משמש לעתים קרובות על ידי אנשי עסקים.

ספיר צהוב

אבן צהובה בטבע היא נדירה ביותר, ולכן היא מסמלת מזל גדול ורווחה, הן בעבודה והן בחיים האישיים. כמו כן, האבן הצהובה היא קמע חזק קמיע אשר מגן על בעליה מן הרע עין, נזק, חרדות ופחדים, צרות ודאגות. לאבן יש השפעה מועילה על מערכת העצבים, מה שהופך את בעליה טוב יותר ופתוח, רגוע ורחום. ספיר צהוב הוא בעל חשיבות מיוחדת עבור אנשים יצירתיים, כפי שהוא חושף את הכישרון שלהם, מה שהופך את בעלו נועז יותר מכריע. כמו כן, מינרל יהיה להגן מפני לשון הרע ואת בסופו של דבר, רכילות ועין הרע. עם זאת, לא מומלץ להמשיך לשאת את המינרל הצהוב איתך, כמו עם קשר מתמיד זה גורם הבעלים להרגיש חרדה.

מי ספיר לפי סימן של גלגל המזלות?

אבני חן, כולל ספיר, יש כוח עצום, כך שהם יכולים לשנות את חייו של אדם וגורל. בהקשר זה, ספיר יכול להיות משוחק בשום פנים ואופן. זה יביא יתרונות מסוימים אריות דלי, כפי שהם משולבים בצורה הטובה ביותר עם האנרגיה שלה, אבל עבור מזל גדי השימוש של ספיר אסורה בהחלט, שכן החלל ואת האלמנטים של כדור הארץ אינם משולבים אחד עם השני. כתוצאה מכך, האבן תחזק את תכונותיו השליליות של האופי ותביא רק אכזבה לחיי בעליה. באשר לסימנים אחרים של גלגל המזלות, אז המינרל הוא נייטרלי עבורם, כלומר, זה יכול להיות משוחק, אבל זה לא צריך להיעשות כל הזמן, ואת האבן לא תהיה השפעה מסוימת. יש לציין בנפרד כי ספיר פגום, כמו אבני חן אחרות, לא ניתן ללבוש, שכן מינרלים שבורים הם תקוות שבורות וחלומות.

 

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן