סלניט היא אבן ששמה הוא עיצור עם אלת הירח סלנה (יוון). העובדה היא כי האבן יש מראה מדהים, בימי קדם זה היה לעומת הירח ונחשב חלק ממנו. אבן זו מרתקת אנשים, אבל באותו הזמן הוא מינרל גאה כי לא לסבול אבנים אחרות.

Selenite מחולק למספר קטגוריות, לא רק בהתאם לצבע ונתונים חיצוניים, אלא גם על מקום הייצור שלה. לדוגמה, המינרל שהופקדו בקרבת הים הלבן נקרא בלומוריט, ושמו של סלניט שחור הוא לברדור. מינרל קלאסי יש צבע לבן עדין (צבע של חלב). עם זאת, יש אבנים עם גוון כחול, צהוב או ורוד, אשר גם להפתיע עם היופי שלה. הסוג החשוב ביותר של סלניט הוא מינרל עם גוון דבש.

כפי שאתה יודע, סלניט הוא אבן שבירה כי ניתן לגרד אפילו עם תנועה רשלנית של הציפורן.עובדה היא כי על המידות מ.א.ס. אבן יש קשיות של שתי יחידות, כך האבן לא רואה אבנים בקרבת מקום שיכול לגרד אותו או אפילו להרוס אותו. היתרון של קשיות כזו הוא רק דבר אחד - אבן קל ללטש ולטחון.

סלניט היא אבן מדהימה עם ברק משיי ואפקט ססגוני ייחודי - הלהקה הקלה יכולה להיות במקומות שונים, בהתאם לזווית הצפייה שמתחתיה הם מסתכלים על האבן. סלניט הוא מינרל שקוף, המבוסס על ההרכב הכימי של חימר גופרית, המטיט, חול זיהומים אורגניים אחרים, יצירת אבן יפה.

איך ומי משתמש selenite

מאז סלניט הוא מינרל שביר מאוד, הוא שייך אבנים יקרות למחצה ולא יקר. בימי קדם, הוא שימש לייצור פסלונים, קערות ותכשיטים. תכשיטים עם אבן זו היא כמעט לא עשה, כמו אבן קל לגרד, נזק או מעוות בהם, שבגללם הוא ייפול במהירות או לשבור. עם זאת, הוא משמש לעתים קרובות כדי ליצור חרוזים יפה, תליונים וצמידים.

עבור אבן לשמש זמן רב ככל האפשר, זה חייב להיות מאוחסן בתנאים מיוחדים - יש צורך להבטיח לחות מספקת תנאי הטמפרטורה אופטימלית. יש גם לכות מיוחד המכסים את המינרלים, משמר את המראה המקורי.

לעתים קרובות, כל המינרלים והאבנים הטבעיים מופרדים על ידי סקס לזכר ולנקבה. באשר סלניט, זה בהחלט אבן נקבה, כפי שהוא שביר, רך ועדין. מסיבה זו, בימי קדם, גברים נתנו תכשיטים מ selenite אל בנותיהם כדי לרכך את האופי שלהם, לפתח רגישות, גמישות וסבלנות, מה שהופך אותם בנות אמיתיות. לאבן יש כוח מיוחד בירח המלא, ולכן בתקופה זו יש צורך לטפל בה בזהירות רבה.

אם אתה מאמין הנדוניה, אז סלניט הוא אבן המשפחה העיקרי, לספק נוחות, נוחות ויחסים טובים בין בני המשפחה. מינרל יגן על אוהבי מריבות וחוסר שביעות רצון. במקביל, סלניט היא אבן שתעזור לאדם בודד למצוא אהבה כנה, טהורה ודדית.

סלניטה היא לא רק אבן אהבה, אלא גם עוזר נאמן בדת. גברים ונשים רבים לוקחים עמם קמיעות סלניות במהלך העלייה לרגל. כמו כן, אנשים מאמינים כי אבן יש קשר ישיר עם המלאך השומר של בעליה, בזמנים קשים יוכלו לקרוא לו לעזרה, יציין את הדרך הנכונה בחיים.

ריפוי המאפיינים של אבן Selenite

רבים מאמינים כי האבן יש כוח עצום ואנרגיה, ולכן זה מפתיע עם יכולות הריפוי שלה, כלומר:

  • מרפא פצעים, משחרר נפיחות והמטומה.
  • זה מגדיל את הגמישות של הרצועה ואת הניידות של המפרק, ולכן הוא משמש מחלות כגון דלקת פרקים או arthrosis.
  • מרפא מחלות הקשורות לאנמיה.
  • האבקה של אבן זו היא שיכורה כדי להפחית את הטמפרטורה ולהסיר את החום.
  • אם לאדם יש דיכאון או הפרעה פסיכולוגית, אז האבן תהיה השפעה מועילה על מצבו הנפשי, תסיר אפתיה ודיכאון, מכריח אותו להסתכל על החיים מן הצד החיובי.
  • מרפא ממחלות הקשורות לריאות ולמערכת הנשימה.
  • מקל על התעלפות.
  • רופאים טיבטים משתמשים במינרל כדי לנקות את כיס המרה ולהסיר אבנים.
  • המצרים השתמשו אבקת סלניט, דילול זה עם סודה ודבש כדי לשמור על העור במצב תקין. הם גם האמינו כי אבן תשמור על הנוער, להסיר קמטים לרפא את כל הפצעים.
  • אם אתה מסתכל על האבן במשך זמן רב ולעתים קרובות, אז זה יהיה לשחזר את המראה, נותן את ההזדמנות לראות את העולם במלואו.

סלניט ומאפייניה הקסומים

אשר ליכולות הקסומות של האבן, הם ידועים לאנושות במשך זמן רב. ראשית, סלניט הוא מינרל שמטהר את המוח ומשחרר מתח, ולכן הוא אידיאלי עבור אנשים העוסקים בפעילות נפשית.בנוסף, האבן תשפר את הריכוז, תחזק את הרצון ואת היכולת לשנן כמויות גדולות של מידע.

האבן משפיעה גם על הרגשות של האדם, משפרת את הרגשות הכללית שלו. במילים פשוטות, אדם יאהב יותר, לחלום יותר. עם זאת, האבן אינה מומלצת לאנשים עדינים סנטימנטליים, שכן סלניט יעשה אותם אפילו רך יותר חולמני, אבל זה לא תמיד טוב, כי אתה צריך לחיות לא באשליות, אלא בעולם האמיתי.

במקביל, selenite היא אבן שיכולה להפוך את בעליה זהיר יותר וזהיר. הוא האמין כי עם אבן זו אתה יכול לראות את העתיד שלך, בזכות אשר כל הצרות ובעיות ניתן להימנע בקלות על ידי להיפטר הצרות ואת המהומה החיים.

למי הוא סלניט מתאים סימן גלגל המזלות

כידוע, אבן זו נמצאת תחת חסותו של הירח, ולכן תכונות אופי המינרל ברורות - גחמנות ואגואיזם, רכות ורכות, מהות חלקה וחמה. אסטרולוגים מאמינים כי למרות כמה פגמים קלים, סלניט הוא מינרל נדיב שלא יפגע באף אחד. עם זאת, ישנם סימנים של גלגל המזלות המתאים ביותר סלניט - סרטן, מזל עקרב ודגים. אלה סימנים מאוד של גלגל המזלות יוכלו לשחרר את הכוח של האבן במלואה, לאחר שקיבל את התועלת ואת האנרגיה המקסימלית של מינרלים.

לאבן יש השפעה מיוחדת על אנשים יצירתיים, כמו גם על אלה הקשורים לדת. הוא גם האמין כי אבן זו מתאימה לאנשים שנולדו בירח החדש, בעוד הוא ייתן את כל עצמו ואת כל כוחו. על פי כמה תורות, מינרל זה הוא תכונה חובה עבור בנות בשם פולין ואנשים בשם ויקטור.

 

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן