תקופת ההבשלה מאופיינת בשינויים מורכבים באופיו של הילד, בעיצוב אישיותו. השונות של התנהגות, טעמים והעדפות גם משתנה.
גיל ההתבגרות קשה לילד. הוא מתחיל להרגיש את עצמאותו, נוטה להראות אינדיווידואליות בכל דבר.

חדר פנימי לנער

עושה את החדר עבור נער בן, אנו ממליצים לך למשוך אותו להתעניין החזון שלו של הפנים. לעתים קרובות מתקינים את המבוגרים בגיל זה. הורים צריכים להראות איפוק דיפלומטי כדי להגיע להחלטה משותפת עם הילד. "גולדן מתכוון" הוא אפשרי.

אנו מציעים מספר המלצות ליצירת חדר נוח לנער מתבגר.
טריטוריה אישית נחוצה לכולם. החדר צריך להיות נוח להיות השתקפות של הטעמים ותחביבים של הבעלים.
להקשיב לרצון של נער. שאל על התחביבים שלו, הצבע האהוב עליו ואת הספורט.

הילד נער בן 12, 14, 16 שנים

חדר של נער הוא בקושי של הילד. לא יהיו צעצועים רכים וטפטים עם דמויות מצוירות.
עיצוב מעניין יהיה מבוסס על תחביבים, תחומי עניין, יכולות של נער. היום עיצוב תיאטימי של חדרים בגיל העשרה נפוצה. עבור אוהדי הספורט, זה יכול להיות כדורגל או כדורסל על קירות ורהיטים. היצרנים מציעים ריהוט עם הדפסים ספורט שונים, מיטה בהזמנה אישית ארון בגדים בכל הגדלים והצורות. על הקיר אתה יכול למקם את המטרה כדורגל מאולתר או תמונות של שחקנים גדולים. חובבי איגרוף לתלות "אגס" לאימונים. אם הילד הוא עושה טוב בספורט, הקפד לבחור מדף עבור הזכייה שלו. מדליות וספלים - הגאווה של כל ילד.
הנער מתבגר מעוניין כנראה משחקי מחשב או מכשירי חשמל (מכוניות, מטוסים). כל זה יכול לבוא לידי ביטוי את הפרטים של העיצוב. כרזות מוארות עם גיבורים של משחקים, מסגרות עם תמונות ואלמנטים אחרים של קישוט - כל זה ילד יכול לשים על קירות חדרו על פי הטעם שלו.
קצת על הרהיטים. זה צריך להיות בטוח (קיימא), מחומרים טבעיים, לא לגרום לתגובות אלרגיות.

כולל חדר לשני נערים

חדר לשני אנשים צריך, בראש ובראשונה, יש שטח. זה צריך להיות חופשי למקום שתי מיטות לפחות אחד מקום שיעורי הבית. כדי לחסוך מקום הוא מושלם המיטה דו מפלסית. בחר מודל עם מסגרת חסון שיכול לעמוד המון כבדים.
מומלץ אזור זה החדר כדי ליצור פינה אישית של כל נער. אם הבנים יש תחביבים דומים, לא יהיו בעיות בעיצוב.
חשוב כי חלקים של אותו החדר יש תכונות משותפות, משלימים וממזגים זה עם זה.
העיצוב של חדר העשרה צריך להיות אוניברסלי באופן חלקי, מסוגל הטרנספורמציה. מאחר שטעמי הילדים בגיל זה משתנים, והרצונות סותרים, הורים צריכים לשקול זאת ולהשאיר מקום לטיסה של דמיון של הדור הצעיר.
הבעיה של המרחב האישי ניתן לפתור עם מסך או וילונות. במהלך היום ניתן להסיר את המחיצה המאולתרת הזאת, ובלילה מחלקים את החדר לשתי מיטות עצמאיות.

עיצוב ובנייה עבור בני נוער. איך לקחת בחשבון את האינטרסים של הילד והילדה?

השטח הכולל בבית עבור הילד והנערה צריך להיות מחושב לפרט הקטן ביותר. אחרי הכל, ילדים יתקשרו יותר, ילמדו להעריך את החלל האישי של האחר. תכנון בית משותף עבור אח ואחות יש ניואנסים משלה.
ראשית, כל ילד חייב להיות מיטה מלאה. אלה צריכים להיות מיטות, שכן ילדים ובני נוער לא מומלץ לישון על הספה. בנוסף למרחב האישי, במשתלה כזו יהיו אזורים משותפים - מקום למשחקים, שולחן לשיעורים (אם החלל מאפשר, עדיף להתקין שני שולחנות).
אם הבדל הגיל הוא משמעותי, יש צורך לארח את החדר ככל האפשר, כך המשחקים של אחד הצעירים לא להפריע לפעילויות של המבוגר. ניתן לשתף ארון בגדים ומדפים לציוד בית הספר. לכל אחד יש מדפים משלו.


נערה בגיל העשרה סביר להניח רוצה להתקין שולחן ההלבשה. זה יכול להיות הוסיף עם שידה עם גדודים רחב עבור כל הדרוש. רהיטים רב תכליתיים יחסוך מקום. לדוגמה, צעדים המוליכים לקומה העליונה של מיטה מפוצלת עשויים להיות מגירות כביסה. מיטות בדרך כלל יש תיבת מצעים מתחת למזרן.
הצעדים העיקריים לפני תחילת התיקונים בחדר הילדים:
- להכין תוכנית מתאר עבור המקום;
- מבחר צבעים ראשוניים;
- בחירת הסגנון הכללי וחומרי הגמר;
- מבחר רהיטים וטקסטיל;
- הבחירה של תאורה.


עבור החדר שבו יחיו אח ואחות, שילובים של שני צבעים יעשו. טקסטיל של צבעים בהירים, תואמים: כחול וצהוב, כתום וירוק בהיר.צבעים נייטרליים לקירות ולתקרה: חלבי, בז ', צהוב בהיר, אפור. ריהוט בצבע חלב אלון, אשור יוסיף מקום לאור וחלל.
חדר הילדים הוא מקום שבו בלבול כמעט תמיד שולט משחק מרגש הוא שיחק. אז זה בפנים יש עדיין תחושה של סגנון כללי סדר, אנו ממליצים לבחור את כל הרהיטים באותה ערכת צבעים באותו עיצוב.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן