הרבה כבר ידוע על הבחירות לנשיאות הקרובה בפדרציה הרוסית: תאריך, שמות המועמדים הפוטנציאליים, הדירוג הראשוני שלהם. אבל זה לא סוד לאף אחד כי פוטין נשאר האהוב העיקרי בבחירות של 2018. במשך זמן רב למדי, הנשיא הנוכחי של הפדרציה הרוסית נשאר שותק ונמנע שאלות לגבי מינויו של מועמדותו בבחירות הקרובות, אבל הוא לא אמר את זה.

המסתורין מכוסה בחושך

מוקדם יותר, ולדימיר פוטין בכל דרך אפשרית נמנע שאלות לגבי השתתפותו בבחירות. לדוגמה, התשובה לשאלה אם זה לא הזמן לספר על תוכניות הבחירות שהושמעה במסיבת עיתונאים בבייג'ינג, ענה ראש המדינה חד משמעית, "לא".

כמובן, פוטין תמיד באופן לאקוני וברור קובע שטיפות שלו, אבל קוצר מופרז כזה הוא יוצא דופן בשבילו. וזה מעיד על כך שהשאלה לשליט היתה לא נעימה. אם אין כמעט ספק בגבריות ובפטריוטיזם של הנשיא הנוכחי, אז בהיעדר מחשבות על הבחירות הקרובות קשה להאמין. ברור כי ולדימיר ולדימירוביץ עשה תוכניות.אבל לא ברור לגמרי: או שהתוכנית לא נבנתה, או שזה היה כל כך נועז, שעצם נוכחותה היתה תעלומה עמוקה.

במקום פוטין

לפוטין יש את הסיכוי הגבוה ביותר לנצח. אבל בואו לשקול מועמדים אפשריים אחרים שיכולים להתחרות. יש סיכוי לקחת את הנשיאות של הפדרציה הרוסית ב ראש הממשלה הנוכחי, ד מדבדב, אומרים מומחים. סביר להניח, במקרה זה, את התוכנית כבר הוכח כי שימש בבחירות 2008, כאשר מדבדב קיבל יותר מ 70% מהקולות, יהיה מעורב. עם זאת, המצב הפוליטי והכלכלי בשנת 2008 שונה במהותו מהמצב הנוכחי. זה די ברור כי כרגע מדבדב הוא לא המועמד החזק ביותר מהממשלה. במיוחד לאחר החקירה הידועה לשמצה של האופוזיציה.

כמו כן, לא לשכוח את הירידה החדה הפופולריות של מדבדב באזורים, כולל בגלל רוב של "כנפיים" האמירות של פוליטיקאי.

כמובן, הסיכוי שלו לנצח בבחירות הוא גבוה מספיק. אבל הניצחון יכול להיות פירי עבור כוח. אם לא "Maidan", אז מחאות המונים עם סיסמאות רם יכול להיות די דמיין. ההסתברות לניצחונו נמוכה מאוד.

דמיטרי מדבדב

נציגים של המפלגה הדמוקרטית הליברלית או הקומוניסטים, אשר רק 10% ו -17% הרוסים הצביעו בבחירות האחרונות, יש סיכוי מינימלי לזכות ב 2018, אומרים מומחים. תפקידם של הכוחות הפוליטיים הללו מוגבל מאוד, ולא סביר שיעלה על הנציגים של רוסיה. ז'ירינובסקי מפורסם יותר בזכות הבעותיו ותעלוליו. דוגמה לפוליטיקאי קטן שקרים.

אם פוליטיקאי טמון בדברים שקלים לבדיקה, אנשים לא יהיו בטוחים בו. סיכויי הזכייה הם מינימליים.

ולדימיר ז'ירינובסקי

מנהיגי האופוזיציה - אלכסיי Navalny, מיכאיל Kasyanov וגריגורי יבלינסקי, על פי תחזיות מומחים, יישארו גם ללא תמיכה של הרוסים בשנת 2018. ניסיון קודם של הבחירות לדומה המדינה בשנת 2016 הראה כי כוחות האופוזיציה לא נהנים מתמיכה של אזרחים. אלא אם כן זעזועים כלכליים יכולים לשנות את המצב, אבל כזה, אם לשפוט לפי המצב בשווקי הנפט ואת שער החליפין יציב של המטבע הלאומי, לא צפוי. נזכיר כי אלכסיי Navalny (המנהיג הנוכחי של האופוזיציה) קיבל פופולריות רחבה לאחר הסרט "הוא לא Dimon לך". הוא לא הודה בבחירות כרגע בגלל הרשומה הפלילית שלו. אם זה דבר מפוברק או לא - אף אחד לא יודע בוודאות. לדעתנו, סיכויי הזכייה שלו הם מינימליים.

אלכסיי נבלני

שמותיהם של סרגיי שויגו, סרגיי איבנוב, ויאצ'סלב וולודין, יורי טרוטנוב, סרגיי לברוב, סרגיי קיריינקו ואנטון ויינו מוזכרים גם הם כנשיאים לנשיאות המדינה. עם זאת, שני האחרונים - ראש ממשל הקרמלין וסגנו הראשון - אומת מקורות נחשבים מועמדים בכורה. יתר על כן, מניותיו של אנטון Vaino מצוטטים די גבוה, ואת זה מנהיג מבטיח יכול לקחת על עצמו את הנשיאות של הפדרציה הרוסית אחרי כמה זמן. ההנחה מוצדקת לחלוטין, כי Vaino נתמך על ידי האוליגרכים של רוטנברג ומנכ"ל Rostec, ס Chemezov.

אנטון Vaino

על פי הנתונים הקיימים, גם ט 'גוליקובה (ראש לשכת החשבונות) וא' נביולינה (יו"ר הבנק המרכזי) נמצאים ברשימה של תחליפים. הם אומרים כי פוטין הוא התרשם מאוד עם ההצלחה של שניהם.

טטיאנה גוליקובה

לאחרונה, קובה Sobchak הפופולרי "חברתי" הצהיר על מועמדותה לנשיאות רוסיה בשנת 2018. האם היא מאמינה בניצחונה? זה כמעט בלתי אפשרי והיא מבינה את זה. אולי הוא רוצה שוב popiaritsya או מינויו למישהו הוא רווחי. מניעים אמיתיים אינם ידועים. אנו מייעצים לך לראות מה קסניה חושבת על ילדים וכיצד היא מתייחסת לאנשים כאשר האינטרסים שלה מושפעים.

כמו כן, הנערה המפורסמת היא אומללה כי העניים למנוע מנוחה עשיר ומבקש להעלות את מס התיירות, ובכך לבודד את "הגדולות" מכל האחרים. סובצ'ק שיתף את האינסטגרם שלה במיקרובלוג שלה.

גם דעתו של המועמד לנשיאות על אנשים רגילים משאיר הרבה כדי להיות הרצוי. קסניה אנטוליבנה לא אוהבת את העובדה ש"בתים בלבד "רוכבים לאורך אותם כבישים כמוה. אני תוהה איך היא תפתור את הבעיה אם היא הופכת לנשיא?

עכשיו דמיינו מה יקרה אם היא באמת תהפוך לנשיא ...

קסניה סובצ'אק

על פי הנתונים האחרונים של ינואר 2018, מועמדים מקומיים לנשיאות הפדרציה הרוסית הם:

 1. אלווירה אגרבאש ("הברית הירוקה") - סגן נשיא ראשון של החברה "מורטדל".
 2. סרגיי באבורין (ROS) - חוקר ב- ISPI RAS.
 3. פאוול Grudinin (KPRF) - מנהל לנין מדינת משק CJSC.
 4. ולדימיר ז'ירינובסקי (LDPR) - יו"ר LDPR.
 5. נטליה Lisitsyna (ROT FRONT) - מפעיל מנוף JSC מפעל מתכות Petrostal.
 6. ולדימיר מיכאילוב (קידום עצמי) - סגן הדומא האזורי של קוסטרומה.
 7. סטניסלב פולישצ'וק (מפלגת הרפורמות החברתיות) - יו"ר "מפלגת הרפורמות החברתיות".
 8. ולדימיר פוטין (קידום עצמי) - הנשיא הנוכחי של הפדרציה הרוסית.
 9. קסניה סובצ'אק ("היוזמה האזרחית") - עיתונאית, המארח של ערוץ הטלוויזיה "גשם".
 10. מקסים סוריקין ("הקומוניסטים של רוסיה") - יו"ר המפלגה "הקומוניסטים של רוסיה".
 11. בוריס טיטוב ("מפלגת הצמיחה") - יו"ר "מפלגת הצמיחה".
 12. אלכסנדר Chukhlebov (קידום עצמי) - מנכ"ל Elof Hansson LLC.
 13. גריגורי יבלינסקי ("יבלוקו") - יו"ר הוועדה המדינית הפדרלית של מפלגת יבלוקו.
 14. אירינה וולינטס (מפלגת העם של רוסיה) - יו"ר משותף של מפלגת העם נגד שחיתות, יו"ר הוועדה הלאומית להורים.

במילה אחת, הבחירה היא מאוד צדדית, אבל שפע כזה של המבקשים רק אומר שאין תחליף אמיתי ולדימיר ולדימירוביץ '.

תרחישים אפשריים

 1. כאשר המצב בשליטה.

נכון, אפשר תיאורטית להניח תרחיש פשרה כאשר השליטה של ​​פוטין ימשיך עם הגעתו של היורש. תחת תוכנית זו, הנשיא יהיה פונקציות נציג בלבד, ואת מלוא הכוח יהיה בידי ולדימיר ולדימירוביץ, אשר יהפוך לראש מועצת המדינה.

2. הארכת מועצת המנהלים V.V. של פוטין

במילה אחת, בדרך זו או אחרת, יורשו הטוב ביותר של פוטין, כפי שוולדימיר ולדימירוביץ עצמו מאמין, הוא חזק מבחינה פוליטית ונכון לחלוטין - הוא עצמו. אם רק בריאות לא תיכשל.

אבל בקושי הארכת שלטונו של פוטין תעזור למדינה. אחרי הכל, במשך כל תקופת כהונתו, הם לא יצרו מבנה פוליטי מלא שיבטיח שינוי בכוח.

ומה ניתן לומר על הגעת האופוזיציה, גם אם העברת השליטה למישהו משלהם כרוכה באכזריות. היעדרם של שינויים משמעותיים לאורך זמן יוביל בוודאי לבעיה של "המשכיות", והשאלה תהיה הרבה יותר חריפה.

הציפיות יהיו קצרות. ברור כי המלחמה על המקום של פוטין יתחילו מיד לאחר בחירתו לתקופה האחרונה מותר על ידי החוקה. הדי של המאבק המתקרב ניתן לשמוע היום בצורה של תככים, שערוריות, חקירות, רכילות. ואם לשפוט לפי התנאים המוקדמים הראשונים, את נקמה יהיה חם!

15 הערות

 1. אזרחי הפדרציה הרוסית, נשיא הפדרציה הרוסית יהיה סרגיי לברוב עבור מונח אחד, ו פוטין, ולדימיר. ולדימירוביץ יהיה לנוח בתפקיד הממשלה. אלוהים יברך אותו אישית ממני כי הוא אזרחי צאר ורוסיה הפך למנהיג בקהילת העולם והולך רק קדימה.

 2. רומן, לצפות בטלוויזיה פחות. רוסיה אינה יכולה להיות מנהיג כל עוד השחיתות שולטת שם. הפקרות, בעוד כל אזרח רוסי לא יחיה בכבוד, ואת הביורוקרטים על חשבון העם יאכלו לובסטרים. איך לא לחנוק ???

 3. שום דבר אישי, אלא אמונה בפוליטיקאים שבמשך 18 שנות שלטונם לא עשו דבר כדי לשפר את חייהם של רוב האזרחים, אף אחד מהם. וזו דעתם של המספר המוחלט של אזרחים מן השורה.

 4. בחירות - 2018

  תמרה גלובה: "בבחירות" בעידן העתיד, כאשר כוחות החושך יחשבו שהם השחיתו את העולם ואת הניצחון בכיס, רוח רוסיה ** תנצח "בקול אחד" ... וזה יהיה הקול התנהגות ... "*

  * 18 במרץ 2018
  ** כוח האור

 5. אתה, האופוזיציה x ... אתה, הקפיץ על תגובה חיובית אחת בקהל. כמה אתה מקבל תשלום עבור זה? אם נשווה את שנות ה -90, כשלא ניתן היה לפתור את העניינים בלי הגזע, המדינה שלנו עכשיו: רמת החיים גדלה במידה ניכרת, צמחים חדשים כל הזמן נבנים, המתחם האגרו תעשייתי עולה, האינפלציה היא 4%, הנשק הם הטובים ביותר בעולם עם הוצאות הביטחון 10 פעמים פחות אמריקה האהובה עליך, אשר denyushki משלם לך. עם מחשבות כאלה שאתה שולח להמונים, יש לך הזדמנות להרוס את המדינה הגדולה שלנו ואת האנשים הגדולים, הם יהרסו גם אותך, אתה רק כלי - בשר תותחים לאויבים הגיאופוליטי שלנו. תחשוב על זה.

  • עבור סובצ'אק, גם אם חלש, או אותו אריה חברתי, יכול להצביע: אגב, בתקופה מסויימת בצרפת נוצרו מוסדות נשים, נשים גודלו במקום, הן נמכרו לאיש עשיר אחד שיש לו משפחה, עבור סוג מסוים של שירות. לביאה "אתה צריך לביאה חברתית?

 6. קסניה!

  אני מאחל לך, או ליתר דיוק אותנו, ניצחון בבחירות לנשיאות ברוסיה בשנת 2018!
  בהצלחה!

  Saoshiant *

  * פוסטמן; "מכתב פתוח לקסניה סובצ'ק", 23 באוקטובר 2017

 7. מה דעתך, קסניה עצמה צריכה ללכת לבית בושת בעצמה, האם זה פוליטיקאי? סטרנום ששמעתי עליו לפני המירוץ לנשיאות. ז'ירינובסקי הבחור הנכון !!!!!. edinorosy כמו טפילים על הצוואר של הרוסים ולא איך להיות מרוצים. ואת העובדה כי גנבים כך רוסיה מסודרים כך שהם גונבים לגנוב ו לגנוב. רק צעדים נדרשים לעשות עם הפשע.

 8. אני חושב: להצביע בשביל פוטין זה כל מה שיש לנו עכשיו." - שחיתות, מלאת הפקרות, כן, ואני לא רואה את התוכנית שלו? כמה מתנדבים להראות? אז מי יהיה התוכנית לשים קדימה פוטין עצמו או שלו .... ???
  אני חושב על כל המועמדים, את הטוב ביותר בתוכנית ובמקרים שאני רואה הוא DROWED Grudinin! כמובן הרבה לכלוך עליו עכשיו לשפוך! אבל זה מובן! זה לא היה צפוי כי העם תמכו GUDININA!

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן