לוח השנה הירחי הוא מסוגל לעזור לך במיומנות לעשות תוכניות ולהתכונן לכל מצבים בחיים. מיקומו של הירח יחסית לגופים שמימיים אחרים יכול להשפיע על גורלם של אנשים ומצב בריאותם, מצב הרוח שלהם והתנהגותם. עם שימוש נכון של מידע מתוך יומנים ירח, אתה יכול לנצח מזל בצד שלך ולהשיג הצלחה.

פברואר 2019: שלבי הירח

הירח החדש בפברואר 2019 נופל ב -5 בפברואר, 00:03 במוסקבה בזמן. הירח המלא נופל ב -19 בפברואר בשעה 18:53. הרבעון השני יבוא ב 13 בפברואר 01:26, והרביעי - 26 בפברואר 14:27. ירח עולה ניתן לצפות מ 6 פבואר עד 18 פבואר, ו יורדת מ 1 עד 4 ומפברואר 20-28, 2019.

תכונות של כל יום בחודש פברואר על פי לוח הירח

1 בפברואר

26-27 ירח יום, הירח דועך, ב מזל גדי. היום הזה הוא אנרגיה כבדה. אסטרולוגים ממליצים לא לקבל החלטות חפוזות, כי התוצאות שלהם עלול להשפיע לרעה על העתיד. בענייני כסף, סביר להניח הפסדים ופסולת.הגיע הזמן לחפש אנשים לא מהימנים בסביבה שלך - היום הם יראו את עצמם. במקביל התקשורת מומלץ לצמצם למינימום.

2 בפברואר

27-28 ירח יום, הפחתת הירח בתוך מזל גדי. היום מלא באנרגיה מיסטית. מכשפים ומזלנים ירגישו בעצמם כוחות חדשים. במקרה זה, ההסתברות להיות מרומה על ידי שרלטן הוא גדול. הפנטזיות שהגיעו ביום זה, קרוב לוודאי, יישארו בדיוניים. ב -2 בפברואר אין צורך לתכנן מקרים, וכתוצאה מכך אין אמון. כמו כן, לא להיות מובל על ידי אלה המעורבים בך הרפתקאות - זה יסתיים רע.

3 בפברואר

28-29 יום, הירח הוא דועך, ב מזל גדי. היום כולם יוכלו להרגיש את היכולת לחזות אירועים. כדי להעמיק את התחושה הזאת כדאי לרהוט. היום כל השאלות שלא נפתרו, כאילו על ידי קסם, ימצאו תשובות פשוטות וברורות. זה צריך לנצל ולסיים את העניינים הישנים.

4 בפברואר

29-30 ירחי יום. ירח הולך ונעלם בדלי. זמן נהדר לתקשר עם בני משפחה וחברים. היום יחושו הקשרים המשפחתיים במיוחד וההבנה ההדדית בתוך המשפחה תשתפר. בין השיעורים עדיף לבחור את אלה המשויכים מטלות הבית ונוחות. זה גם טוב לשבת בשקט מאחורי הספר.

5 בפברואר

יום ירח 1-2, ירח חדש בדלי. יום זה יעזור להפוך את אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים. לפני שתעשה זאת, עליך להעריך בקפידה את המידע הזמין במפרע. היום זה טוב ללמוד, לנסוע וללכת על נסיעות עסקים.

6 בפברואר

2-3 יום הירח, הירח גדל ב מזל דגים. היום, תמונה של חסרונות שלהם יתגלה בבירור ובהירות. כדאי לנצל את זה כדי להתחיל להילחם עם כל אחד מהם. ניתוח זהיר של מה שקורה יהיה ליצור את תוכנית הפעולה הנכונה. ביום הזה, אל תפחד להיות קרוב יותר לאנשים. זה יעשה היכרויות נעימה ושימושית חדשה.

7 בינואר

3-4 ירחי יום, ירח גדל בדגים. היום יש סכנה גדולה להתנגש. האוויר נוצץ ממתח ומאנרגיה שלילית. עדיף לתקשר פחות ולהתרחק מהמון אנשים. זה לא יקלקל את מצב הרוח של עצמך או של אחרים.

8 בפברואר

4-5 הירחי יום, הירח גדל ב מזל דגים. היום ייתן הרבה כוח לנהל את העניינים ואת המצב בכללותו. זה רק צריך לכוון את כל המאמצים בכיוון הנכון והתוצאה תהיה מצוינת. אז על רקע האנרגיה יהיה לטובה לתקשר עם בעלי חיים וצמחים.

9 בפברואר

5-6 ירחי יום, הירח גדל ב טלה. כיום יש סכנה לשלול הישגים מוקדמים. אתה צריך מתוח קצת ולא לעזוב את המצב. אתה צריך לנתח בזהירות את המחשבות והפעולות שלך, כמו כמה מהם עשויים להיות מוטל על ידי אחרים ולהיות טועה לחלוטין. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לתזונה ולבריאות.

10 בפברואר

6-7 ירח יום, גדל ירח בתוך טלה. היום הוא תורם לפעילות נמרצת בכל תחום. אם כמה תוכניות לא מצאו את ההבנה שלהם, אז היום הם הסיכוי הטוב ביותר להביא אותם לחיים. היום אתה יכול להתחיל את הדברים הנועזים ביותר.

11 בפברואר

7-8 ירח יום, ירח גדל ב מזל שור. כיום, בעניינים החשובים ביותר, יש לחפש תמיכה רק מאנשים ילידים. היכרויות אופי רומנטי ומכרים חדשים ייתן את היום צבע מיוחד ייזכר במשך זמן רב. צריך להיות קשוב יותר לאנשים חדשים בחיים שלך - אולי ביניהם יהיה אדם חשוב בשבילך בעתיד.

12 בפברואר

8-9 יום הירח, הירח גדל בתוך מזל שור. היום יוטל עליכם נטל האחריות הבלתי סבירה. העבודה תהיה קשה וחשובה. דברים חדשים עדיף לא להתחיל, כדי לא להיות עמוס. אין להשתתף בדיון של צדדים שלישיים. סביר להניח שזה יהיה לצדדים. כדי להבטיח שהיום יסתיים בשלום. יש צורך לכוון בצורה חיובית ולחפש יתרונות בכל מצב.

13 בפברואר

9-10 ירח יום, גדל הירח מזל שור. יום מוזר.זה מתאים מניפולציות קלות עם בריאות, אבל דורש לנטוש פעולות או התערבויות משמעותיות אחרות בגוף. התהליכים ארוכי הטווח שהחלו היום יסתיימו בהצלחה.

14 בפברואר

10-11 ירחי יום. ירח גדל בתאומים. היום יביא הרמוניה מלאה במדינה הפנימית ובסביבה. כיום, יצירתיות היא מבורכת, אבל הרס יכול להיות השלכות איומות. הבילוי הטוב ביותר יהיה מנוחה פיזית, הגובלת על עצלות.

15 בפברואר

11-12 יום הירח, הירח גדל ב תאומים. היום מתאים מאוד ליהנות מכל רגע. כמעט כל עסק היום יהיה כיף. זה רק צורך להוציא מניפולציות מסוכנות, הימורים ומסחר. חשוב להיות במנוחה ואז האנרגיה הקוסמית מזינה אותך מבפנים. ביום זה, את היתרון של צדקה וכל מיני מעשים אנוכיים.

16 בפברואר

12-13 יום הירח, ירח גדל בסרטן. היום מתאים לבחינה עצמית. כדי לעשות זאת, מומלץ לך להשקיע יותר זמן לבד, מדיטציה ולהבין את הרגשות שלך. זמן רב כדי לתכנן תוכניות, להגדיר מטרות חשובות להתמקד במבטא.

17 בפברואר

13-14 ירחי יום, גדל ירח בסרטן. יום זה מתאים לתחילתם של מקרים גדולים ולסיום עסקאות חשובות. מוצלח יהיה שינויים בחיים הקשורים היבטים בסיסיים. ההחלטות הקיצוניות ביותר יביאו להצלחה. לא רק להרוס ללא מחשבה יחסים ארוכי טווח עם אנשים - זה יכול לעשות יותר נזק מאשר תועלת.

18 בפברואר

14-15 ירח יום, גדל הירח ב ליאו. יום גדול כדי להשלים את העבודה התחיל מוקדם יותר או כדי לפתור את הבעיות שהיו באוויר. כמו כן, תוכלו להציף את ענייני דחוף כי צריך לעשות מיד. היום יהיה יום פרודוקטיבי ומתגמל בכל המובנים. אנרגיה וכוח יהיה מספיק לכל דבר.

19 בפברואר

15-16 יום הירח, ירח מלא בליאו. כיום, פעילות הירח מתגלגלת, כך שלכל אירוע יכולות להיות השלכות בלתי צפויות. אתה לא צריך לקחת מתנות בלתי צפויות לתקשר עם אנשים לא נעימים ולא מוכרים. תסכול אפשרי ורמייה עצמית.

20 בפברואר

16-17 יום הירח, הירח יורד ב מזל בתולה. כיום, פעילות המוח היא מעוכבת במקצת, ולכן כדאי לסרב לקבל החלטות חשובות ותרגולים הקשורים לחישובים. אתה צריך לפקח בזהירות על הבריאות שלך להקשיב האותות של הגוף. תזונה יכולה למלא תפקיד מרכזי זה.

21 בפברואר

17-18 ירח יום, הירח יורד ב מזל בתולה. על מנת להשיג את המטרות ביום זה יהיה הרבה עבודה. אבל אם אתה מבין את מלוא המשמעות של מה שקורה ולהחיל בדיקת נאותות, התוצאה תהיה מצוינת.

22 בפברואר

18-19 ירח יום, הירח יורד ב מאזניים. היום יהיה ארוע ונדיב עם תוצאות טובות. כדי להשתמש בזה במלואו, עליך להאמין בעצמך.

23 בפברואר

19-20 ירח יום, הירח הוא דועך, מאזניים. יום לא יאפשר לסמוך על אירוע שמח. כל ההצלחה תהיה תוצאה של העבודה של המוח וחישוב קר. רגשות ורגשות עשויים להיות מטעים. דברים חדשים לא יביאו הנאה ולא יסתיים עם התוצאה הרצויה, אז אתה לא צריך להתחיל אותם. מומלץ להתמקד בנושאים שוטפים.

24 בפברואר

20 ירח יום, הירח יורד ב עקרב. היום ידרוש ריכוז מקסימלי וזהירות. גישה נאיבית ונינוחה למה שקורה עלולה להשפיע לרעה על אירועים עתידיים. עדיף לעשות את כל ההחלטות בעצמך להסתמך רק על עצמך.

25 בפברואר

20-21 ירח יום, הירח הוא דועך, ב עקרב. היום מעדיף רכישות חדשות, בנייה, תחילתו של פרוייקט חדש. כדאי גם לעבוד על יחסים בתוך המשפחה ובמעגל של יקיריהם. עסקים אישיים עדיף לדחות, אבל פעילויות צד שלישי יכול להביא הרבה הנאה תועלת בעתיד.

26 בפברואר

21-22 יום הירח, הירח הוא יורד, ב מזל קשת.היום, יהיה חוסר חזק של כוח ומתח הממשמש ובא. עדיף לא להכביד על עצמך עם משימות מורכבות, אבל להירגע ולנוח בשלום ובדידות. זה יעזור לשחזר את הרמוניה ולחדש את עתודות האנרגיה.

27 בפברואר

22-23 ירח יום, הירח יורד בסגיטריוס. יום נפלא לפתור קונפליקטים במעגל של יקיריהם. כל האנשים יהיו רגישים במיוחד החוויות שלך ילך קדימה. הרמוניה תבוא מעצמה, אתה רק צריך להפגין בכנות את הרגשות שלך.

28 בפברואר

23-24 יום, הירח דועך מזל גדי. מצב הרוח היום מוכתב על ידי חוסר איזון באנרגיה. נראה שבכל שלב יש מכשולים והכל נגדי. זו רק אשליה. למעשה, הכל ימשיך כרגיל בלי טיפות בהירות. אתה רק צריך לסבול מצב רוח רע שלך.

 

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן