מגוון טיפולים טיפול אישי כולל מניקור. מדי שנה, הצורות, הצבעים והחומרים לתכנון הציפורניים מוצגים בטווח רחב יותר ויותר.

מסמרים מסודרים

מניקור שחור אופנתי

דפוס מקורי

מניקור גיאומטרי

כסף ורוד על הציפורניים

שוקולד על הציפורניים

ציפורניים צבעוניות

שילוב נובל של זהב ושחורמט בייג 'זהב ובז '

לכה אפרסקמוטיבים טבעיים במניקורדפוס מעולה

תמונה הרמונית כוללת קריטריונים רבים. אז מניקור צריך להיות הרמוניה של צורה, צבע ומגמות אופנה.

השילוב של צבעים בהירים במניקור

דפוס חריג על הציפורניים

פרחים בהירים על הציפורניים

מגמות מובילות של העונה 2018

אופנה nil האמנות משתנה במהירות מעונה לעונה. Ultramodern מסמר אפשרויות עיצוב להציע שילובים בלתי צפויים של גוונים ומרקמים, כמו גם את השימוש המקורי של העיצוב.זהב מעודן בשחורתפאורה

בשיא האופנה הם צלחת מסמר, מעוטר חרוזים, חוטי מתכת, פאנלים ואבני חן. בעזרתם, המאסטר מניח דפוסים מסובכים המביאים משמעות להרכב. חובבי יוקרה מעודן יכול לקשט את האצבעות שלהם עם גבישים Swarovski.

נצנוץ כחול עם נצנוץ

מבטאים בהירים

מקטורן ורוד

כחול עם נצנוץ על הציפורניים

מניקור גותיסגול מתכתי במניקור

מאט פולנית ציפורניים

עיניו של טייגר

ציורי ראש השנה על הציפורניים

עיצוב הקשת

ג'ל פולנית

ציפוי ג 'ל לכה עדיין באופנה. אלטרנטיבה לחומר אוניברסלי זה עדיין לא נמצאה.הוא מסוגל לשמור על הנכסים שלהם במשך חודש מבלי לאבד את בהירות הצבע.מניקור כחול עדיןדפוס גיאומטרי בהירגוונים של לילך על הציפורנייםעירום עדין

מגמה נוספת 2018 - גוונים בעירום. כל אצילות הגוון הטבעי מביאה למניקור קל ועדין. עבור כזה ניל אמנות, בסיס שקוף יש צורך, אשר ניתן להחליף עם הרכב ויטמין לחזק את צלחת הציפורן.

ורוד עדין

שילוב צבע רךאור עדין מניקור

צבע גוף מניקור

מניקור בעירום

ציפורניים מבריקות קצרותציפורנייםמסמר רצועותמניקור כזה כרוך בגוונים של לבנדר, עלי כותרת של ורדים, אקרו, אפרסק ועוד. האופציה הקלאסית נחשבת בגוונים של בז ', אשר ישולבו עם כל דרך.

פתרון מקורי למניקורציפורניים בצורת ציפורן

אמבר

מהעונה שעברה לטכניקה האומברית החדשה. מניקור כרוך במעבר עדין מגוון אחד למשנהו. אולי שילוב של כל צבע, אז זה סגנון מתאים לכל אירוע. הצבעים יכולים להיות עדינים ורגועים, בהירים ומבריקים.

בין השילובים הפופולריים הם כתום - אדום, שחור - אדום, שחור - לבן, צהוב - ירוק, לבן - כחול, סגול - ורוד, זהוב - חום, ורוד - לבן.

אומבר בכחול לילךפרל משחק על מסמריםקלאסית צרפתית אנטי ז 'קט

נראה כי מניקור צרפתי לעולם לא תצא מן הסגנון. בעונת 2018, גם הוא לא יאבד את הרלוונטיות שלו.ציפורן מט מט

אפונה חמוד על מסמריםעל צרפתית קלאסית כבר אמר הרבה. הוא החסד והמתוחכם. זה מניקור מתאים לכל ארון ואביזרים.

קטגוריה נפרדת בטכניקה זו הפכה ז'קט צבע. כאן יכול האדון לתת דרור לדמיונו. בשנה החדשה, השימוש נצנצים ועיצוב בצורה של חרוזים חשוב. מעיל הזהב ייתן לבעלה טעם נוסף בתמונה.

משחק אפרסק ובוהק ברונזה

ציפורנייםצרפתית בצבעים כהים

מקטורן צווחני משילוב של אדום ושחור, תבנית על אחד החלקים של הצלחת, או רצועה חלקה על הציפורן כולה - כל זה יכול להיות חלק מסוג זה של אמנות.

צרפתית בשחורהאנטי-צרפתי הוא עוד שם - מניקור ירחי. בטכניקה זו, החלק התחתון של הציפורן מודגש בצבע. דרכים אחרות לקשט מניקור כזה ניתן ללמוד מן המגוון הקודם.

ירח מניקור

ירח בהיר מניקור

דפוס גיאומטרי על הציפורנייםגיאומטריה במניקור

מרחב שלילי

טכניקה זו היא חידוש מוחלט בעולם של אמנות ניל. תמצית העיצוב היא כי חלק הציפורן צבוע עם ג'ל חסר צבע, בעוד שאר השטח מלא בצבע. שטח חסר צבע יכול לקחת כל צורה.

אקוטי מסמר טופס

זכוכית שבורה

אשליה של שברי על צלחת הציפורן כבר רכשה מעריציה. "זכוכית מסמרים" לספק מניקור ברק ובוהק של אור. מסמרים אלה יהיו מסמר של ערב ראש השנה.

כדי ליצור יצירת מופת, עליך להשתמש במדבקות מיוחדות. את התבנית ניתן להשלים עם גבישים מחקים שברי קרח.מעיל פרווה

בין ההחלטות האמיצות ביותר כיסוי כיסוי בצורת פומפה פרווה. הטכניקה של ביצוע הוא הדבקת חתיכות של צמר או פרווה על פני הציפורן. אמנות ציפורניים כאלה לא יכול להיות כל יום, אבל זה קל להם למשוך את תשומת הלב של המבקרים למסיבת הנוער.

לילך לכה עם ניצוצות

נצנוץ כחול על הציפורנייםמניקור לציפורניים קצרותמניקור מסודר לציפורניים קצרותציפורניים בצורת ציפורניים

לכה שחורה עם ניצוצות

מסמרים בתוך המסגרת

מה שנקרא contouring קשה יותר מסמרים פרווה. בדיוק לצייר מסגרת על פני הצלחת תחת כוחו של רק את המאסטר המנוסה ביותר. לקבלת האפקט הטוב ביותר, מומחים ממליצים להשתמש בגוונים מנוגדים בחדות.

דפוסים שחורים על בסיס שקוףפנג שואי

סוג זה של מניקור הוא קרוב יותר למצב נפשי של נשים אופנה, ולא מנסה לעקוב אחר מגמות האופנה. הוא האמין כי כל אצבע אחראית על אזור נפרד של החיים. בחירת אחד הציפורניים וציור אותו בצבע שונה מאחרים, האב מושך את תשומת הלב של ההשגחה לבעיה ספציפית של הלקוח.

ציפורניים מנטה צבעמגניב שחור ולבן מניקור

הוא האמין כי הכוחות הגבוהים חייבים באותו הזמן ישיר אנרגיה חיובית ליצור הרמוניה בתחום זה. חשוב ללמוד באופן ראשוני את השפעת הצבעים על אדם ולבחור לוח מתאים למניקור.פרפרים על הציפורניים

חותמות

כיף ציורים מיקרו יהיה פופולרי בעונה הקרובה. ביצוע אותם הוא די פשוט. זה מספיק רק כדי לרכוש או להדפיס בגודל המתאים. ציור זה להדפיס עם לכה, אתה יכול לחזור על אותו דפוס על כל הציפורניים.צירופי ניגודיות במניקורבניגוד בהיר על הציפורנייםפרפרים מרופדים ורודים על הציפורניים

צבעים אופנתיים בציפורניים מסמר 2018

בעונה החדשה קשה לקבוע את המגמה צבע. לשמחה של fashionistas עבור מניקור מסוגנן כל צבע יעשה.חשוב רק לשמור על תאימות של גוונים.אפונה בהירהנקודות על רקע אפורדפוסי מעולה על הציפורניים

רוב הטכניקות כרוכות בשימוש בצבעים מנוגדים. השאר מאפשרים לנו להבדיל רק ניואנסים של אותו צבע גלישה.מניעי סתיונקודות צבעוניות בשחורעירום מסוגנן

בשנה החדשה, צבעים עמוקים עדיפים על צביעה מונוכרומטית: Marsala, קפה, יין, בורדו, שזיף, כחול כהה, שוקולד, קרדינל (אדום עמוק).

בורגונדי צבע מניקורמניקור מסודר

צבע יין מניקור עמוקנקודות בהירות על הציפורנייםעירום מניקור Glitter

ציפורניים שזיפים עמוקים

ציפורניים שחורות

כדי לא להתבלבל במגוון כה רחב, עליך להתמקד בפרטים הנותרים של התמונה: צבע הבגדים והסגנון, האביזרים, צבע העור, השיער והעיניים, וכן הדגשות צבע בסיסיות של איפור.מניקור עדין בצבע כחולז'קט מסוגנןנושא חג המולדצבעי השנה החדשה במניקור

תפאורה לשנה החדשה

האורך והצורה הנוכחיים של צלחת הציפורן

מעשיות, נוחות וטבעיות של הטופס - אלה הם שלושת המרכיבים של מניקור מודרני. אורך קצר יאפשר לך ליצור סגנון שמתאים הן במשרד והן במסיבה.פתיתי שלג עדינים על הציפורנייםמסמרים כחולים עם אפנוןפתיתי שלג מבריקים על רקע שחור

טבעי רבוע רך בצורת שקדים יהיה מחוץ לתחרות. הצטברות של "עותקים" חדות נעלם. אם fashionistas נשארו חסידים של מסמרים ארוכים, אז אתה צריך לבחור את הצורה.כתמים בהירים במניקורשילוב טרי במניקורציור מקורי על הציפורנייםפסים אפורים במניקור

אגרסיביות במניקור אינה הולמת. גישה זו מוחלפת על ידי יצירת צורות הרמוניות וקווים חלקים המתאימים לכל אירוע.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן