התוכן:

  1. סוגי אבן
  2. אפשרויות מיקום
  3. עיצוב רעיונות הטוב ביותר
  4. צרפתית עם אבנים
  5. מאט מניקור עם אבנים
  6. מניקור פיקסי

מניקור חשוב מאוד בתדמית הנשית, ולכן בעת ​​יצירת אותו אתה צריך לקחת בחשבון את כל מגמות האופנה, במיוחד כשמדובר תפאורה. אבנים נחשבים לאחד הסוגים הנפוצים ביותר והפופולרי של תפאורה. הם מתאימים למראה יומיומי וישלימו בעדינות את החגים. לכן, manicurists ממליצים בחום על שימוש כזה תפאורה מפוארת לבנות. הבא, אנו מציגים את הרעיונות הטובים ביותר של מניקור ולספר הכל על סוגי אבנים.

הסוגים הנפוצים ביותר של אבנים לקשט מניקור

ישנם סוגים רבים של אבנים. כולם אטרקטיביים ומסוגננים בדרכם שלהם.

אבנים קלאסיות

סוג זה משמש לעתים קרובות ביותר בעת ביצוע מניקור. הם משמשים הן ציפורניים חתול קצר וארוך. יש להם צורה של polyhedron והם חזותית דומה מאוד אבנים יקרות.

פיקסי

פיזור אבנים קטנות המשתנות בצורתן. הם יוצרים אפקט נפלא של זכוכית שבורה.

אבנים חצי כדוריות

אלמנטים כאלה יש משטח חלק, מלוטש היטב. הם יכולים להיות עם פרלזנט או ברק מבריק.

סינג'ו פרל

אבנים יפות שיוצרות את ההשפעה של פנינים על הציפורניים. צורתם וצבעם עולים בקנה אחד עם הפנינים העדינות.

אבנים קונוס

פריטים צבעוניים מעוטרים בצורה של קונוס יצטרפו ברגל לתחתית של רדיד.

קסם

מוצרים מוגמרים מאבנים צבעוניות. הם יכולים להיעשות בצורות שונות, למשל, קשת, קיטי או לב.

וריאציות מסוגננות של המיקום של האבנים על הציפורניים

נכון לעכשיו, יש אפשרויות רבות עד כמה יפה ועדין לשים את האבנים על הציפורניים. אתה יכול להיכנע לחלוטין לדמיון שלך ואת הניסוי ללא סוף. הדבר החשוב ביותר הוא לא להגזים, כי אז מניקור יכול להיראות גס, נוצץ ואפילו וולגרי. להלן נציג את המיקום הטוב והרלוונטי של האבנים על הציפורן, כך המניקור נראה הרמוני מאוד ואלגנטי.

רצועת

לאחר שביצע רצועת אנכי ישר של אבנים על כל צלחת הציפורן, מניקור ירכוש מרכיב הדגשה כי בהחלט לא ילך מבלי משים. לכן, עדיף לקשט מונו עיצוב או שיפוע מסמר אמנות.

אבנים בצורת קשת

זהו וריאנט של המיקום של העיצוב בתקופה האחרונה במהירות צובר פופולריות, והוא נמצא יותר ויותר במשאבים לספר על סוגים אופנתיים ביותר של אמנות הציפורן. כדי לבצע את הקשת היא הטובה ביותר לבחור אבנים באותו גודל וצבע. עיצוב זה הוא לעתים קרובות השלימו עם מונוגרמות ו curlicues. אתה יכול לבצע קשתות חמוד כזה על כמה ציפורנים חתול, או להפוך אותם קטנים בגודל, אבל על כל אצבע.

חלוקי אפונה חינני

אתה יכול לעשות אפונה מאבנים של צבעים שונים, אבל פנינים הם האופציה המוצלחת ביותר. מניחים אותם בסדר הכאוטי, והמניקור יקבל עדינות וקלות. עדיף להשתמש בעיצוב זה עבור גוונים כהים של מניקור. לקישוט, זה מספיק כדי לכסות אחד או יותר חתול ציפורים עם אפונה אלגנטית.

אבן הכוורת

גרסה זו של המיקום של האבנים היא פשוטה מאוד ליישם, אבל זה גם יוצר עיצוב אלגנטי מאוד יוצא דופן. הניח את העיצוב צריך להיות קרוב ככל האפשר זה לזה, כך דפוס חזותי דמוי חלת דבש. אפשר לקשט בצורה זו את צלחת הציפורן כולה או כל חלק זה. עבור אמנות הציפורן מפואר, זה מספיק כדי לקשט עם אצבע אחת בלבד.

הרעיונות הטובים ביותר של עיצוב מניקור עם אבנים

מניקור עם אבנים הוא מאוד פופולרי, ולכן כל יום יש רעיונות חדשים של אמנות הציפורן. עד כה, את התמונות של פניהם של הבנות על הציפורניים הפך פופולרי מאוד נחשב המגמה האופנתית ביותר של השנה. הוספת כזה עיצוב בהיר ומסוגנן בעזרת חלוקים, אתה מקבל השפעה מדהימה כי ימשוך הרבה תשומת לב ושמחה. עם אבנים אתה יכול לעשות חיקוי של סיכת ראש או להטיל חוטים של גבישים בשיער.

צלחת צרפתית אלגנטית עם אבנים

כפי שכולם יודעים בתחום אמנות הציפורן, מניקור צרפתי קלאסי נחשב עיצוב קלאסי. אתה יכול לגוון את החיוך הלבן המוכר שלך עם אבנים. עם עיצוב מהבהב, אתה לא יכול רק לייפות את קו המתאר של חיוך, אלא גם להגשים אותו לחלוטין. כדי הציפורן האמנות לא נראה קליט מדי, לקשט כמה מסמרים. זה נראה חיוך מסוגנן מאוד מן האבנים על שני מסמרים, והשאר עם פס אלגנטי לאורך קווי המתאר שלה.

ציפורן מאט מפואר עם אבנים

הניגוד המושלם של ציפוי הקטיפה מאט עם ניצוץ של אבנים יוצר מניקור יקר מאוד. שילוב זה נראה מדהים. זוהי אופציה נהדרת לקשט קצת מט משעמם. אבנים ניתן להשתמש בכל צבע, אבל הטון הוא הטוב ביותר לבחור אור על מנת להדגיש את האלגנטיות של העיצוב.

מניקור פיקסי מסוגנן עם אבנים

אחד העיצובים פשוט, אבל מתחרות של אמנות הציפורן. לאחר מכוסה לחלוטין את הציפורניים עם אבנים pixie, יש צורך לעשות מבטאים בהירים בצורה של כמה אבנים בהירות קטנות. מניקוריסטים מייעצים להמציא את שאר הציפורניים עם צבע מונופוני בהיר, כך מניקור לא נראה קליט מדי.

כל ילדה מקדישה תשומת לב מיוחדת למניקור שלה. וזה לא מפתיע כי כל הנשים אופנתית לנסות לצפות ברעיונות אופנתיים ומסוגננת של ביצוע אמנות הציפורן. אחד האלמנטים המרהיבים של העיצוב הם אבנים. עיטור עם אבנים צבעוניות נותן עיצוב מגע בהיר, וגם מושך הרבה תשומת לב. עיצוב זה הוא מעודן עבור תלבושות שונות ואירועים. עם נוכחותו של אלמנט זה של תפאורה לא יהיה קשה למשוך תשומת לב מניקור מעולה שלו.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן