התוכן:

  1. לוח צבעים אופנתי
  2. הפשטה במניקור לחופשה
  3. מניקור לחגים עם מדבקות
  4. מניקור יפה עם אבני חן
  5. ציורי קיץ
  6. השאר שיפוע
  7. שפשוף מבריק
  8. מקטורן צבע
  9. מניקור בנייר כסף וזוהר
  10. עיצוב מאט מבריק

הנה חופשה המיוחלת. הכנה למנוחה אינה דורשת מאמץ רב, עלות וזמן. יש צורך לקבוע מסלול חופשה מוצלחת, לבחור בארון קיץ בהיר למנוחה, לבחור את מניקור פדיקור הנכון. אבל, בהחלט, יש צורך להתכונן לחופשה מראש. במשך כמה שבועות כבר להתחיל לבחור עיצוב מתאים של מניקור, אשר יהיה מושלם לחופשת הקיץ. בסקירה שלנו, נדבר על פתרונות צבע חדש מגמה מניקור לקבוע כיצד לעשות מניקור לחגים.

אופנתי צבע מניקור צבע לחופשה

חופשה היא הזדמנות נהדרת להוסיף צבעים בהירים למניקור שלך. לוח צבעים הקיץ של לכה השנה היא מגוונת להפליא.הבחירה היא מדהימה ועשירה, אבל הפופולרי ביותר הוא אלמוגים. כל גוונים של צבע אלמוגים בעיצוב מסמר הוא מניקור בהיר, מסוגנן ואופנתי לחגים. לוח הצבעים של צבע זה הוא מגוון מאוד, החל צבע כתום בהיר ועשיר וכלה בגוון אפרסק עדין. אבל מלבד אלמוגים השנה, צבעים כגון מנטה, בז ', כחול, ורוד אקווה יהיה רלוונטי ליצירת מניקור מסוגנן לחגים. כמו כן יש לציין צבעים בהירים - אדום, כתום, פוקסיה ולבן. צבעים אלה ייראה נהדר על הידיים שזוף, אם תבחר את העיצוב הנכון.

הפשטה במניקור לחופשה

בעונה זו הוא מאוד פופולרי בעת יצירת מניקור עבור הפשטה מרגיעה. מקורי ומפתה, זה נראה יחד עם ז 'קט. מפתה על הציפורניים בשילוב של צבעים בהירים עם דגש על אחד או שניים הציפורניים נראה מפתה ומקורי. פתרון זה מסמר העיצוב לא יהיה קליט מאוד, אבל נשאר רלוונטי במשך זמן רב. המאסטרים המודרניים מציעים גם מניקור לחגים, המשלבת את הציורים של המחבר, בהירות קלאסית, כלומר, שילוב של טכניקות וסגנונות שונים.

מניקור לחגים עם מדבקות

עיצוב עם מדבקות עוד רעיון נהדר ליצירת מניקור לחגים. אתה יכול לרכוש מדבקות עם מוטיבים פרחוניים ולעשות מניקור המקורי עצמך. מדבקות בצורת פרחים בשילוב עם גוונים פסטל ומניקור ירח קלאסי ייראה יפה וייחודי. בנוסף, עיצוב זה ייראה מסוגנן, ובמקביל אתה מקבל מניקור מעשי לחגים.

מניקור יפה לחג עם אבני חן

בעונה זו שוב להפוך מניקור פופולרי עם rhinestones אמנות הציפורן החגים הוא לא יוצא מן הכלל. אתה יכול לקשט עם rhinestones רק מסמר אחד ובאותו זמן לבחור גוון עדין עבור הבסיס. כך תוכלו לקבל באמת ייחודי ומרתק מניקור לחגים. השימוש של אבני חן ואבנים כדי ליצור עדין קיץ כמו מניקור יפה היום היא החלטה המגמה בעיצוב של מניקור לחגים.

קיץ ציורים מניקור לחופשה

אמנות הציפורן המקורית היא אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור מניקור יפה ומושך לחופשה, וחוץ מזה, אתה יכול בקלות ליצור סוג של נוגדי דיכאון אישי. כדי להגדיר את מצב הרוח אתה צריך להסתכל על מניקור עם דפוס קיץ בהיר. כדי לקבל מניקור יפה לשאר, זה יהיה מספיק כדי לצייר פרפרים, זרדים או פרחים על ציפורני הפרפרים. דפוס זה יכול להיות מיושם על כל הציפורניים, ואתה יכול לקשט אחד או שניים הציפורניים. מתוך עיצוב זה הציפורן מובטחת לך מצב רוח גדול פרץ אנרגיה במשך כל החג. ציפורניים בלכה בצבע לבן עם תוספת של דפוסי פרחים נראה מסוגנן ומושך.

מניקור שיפוע לחופשה

שיפוע עדין במניקור לחגים - פתרון נהדר לציפורניים בעונת הקיץ. בעקבות המגמות המודרניות, אדונים ליצור מניקור שיפוע נפלא עבור מרגיע על החוף, בבית קפה לטיולים רומנטיים הערב. באמצעות צבעים עדינים ועיצוב מסוגנן הנוכחי, אתה יכול ליצור מניקור יפה ומקורי לחגים.

מבריק מבריק עבור מניקור בחופשה

אם אתה די נמאס עם דפוסי בהיר, גיאומטריה פולשנית הפשטה, ולאחר מכן להשתמש במברשת דקורטיבית כדי ליצור מניקור לחגים. בעזרת rubs אתה יכול ליצור מניקור נפלא לחגים. זוהי אחת הדרכים המהירות ביותר ליצור יפה ומסמר אמנות יפה. רק בעזרתו של אבקה מבריק יצירתי פתרונות עיצוב מקורי למניקור הקיץ מתעוררים לחיים.

מניקור עם ז 'קט צבע לחגים

צרפתית היא לא רק העונה לוקח עמדה מובילה בין מגוון של עיצוב מסמר. אבל כדי ליצור מניקור לחגים, מעצבים מודרניים העונה הזו ממליצים ז 'קט צבע.ז 'קט צבע לא לחינם נחשב אופציה רב תכליתי לחופשה. אחרי הכל, עיצוב זה מושלם עבור כל קשת החג נוצר. בנוסף, מניקור כזה לא יישאר מעיניהם של אחרים.

מניקור לחופשה עם ניילון וסכומים

אם אתה יוצא לחופשה בים, סטייליסטים מייעצים לך לא להעמיס את הציפורניים שלך עם אבני חן ועוד. אבל אם אתה אוהב קצת נצנצים על הציפורניים, ולאחר מכן להשתמש בנייר כסף שונים כדי ליצור מניקור לחגים. ציפורניים ינצנצו ובוהקים בקרני שמש הקיץ. Glitter בעונה זו חשוב להשתמש גם ביצירת צרפתית קלאסית. לדוגמה, להפוך את החיוך נוצץ. אפשר להשתמש בסכל או נצנוץ על כל הציפורניים בעיטור של מסמרים, כדי ליצור דפוסי על אחד או שניים הציפורניים.

מאט ומבריק מניקור לחופשה

בעת בחירת מניקור אלגנטי ומושך לחופשה, לשים לב המקורי דהוי או עיצוב מבריק. השתמש טנדם של עיצוב מט ומבריק כדי ליצור מניקור, ואתה מקבל מראה אופנתי ומסוגנן של הציפורניים שלך. כמו כן, כדי ליצור מניקור לחג הוא סוכר מושלם או עיצוב חול, שבו אתה מקבל מניקור עדין לחגים.

כל אישה בחופשה רוצה להיראות אטרקטיבי במיוחד ובהיר. בסקירה שלנו, הצענו אופנתי ביותר אופנתי אפשרויות עיצוב מניקור לחופשה. מניקור שנבחר כראוי יעזור ליצור דרך יפה להירגע. אנו בטוחים כי לכל נערה יש העדפות משלה על צבע ועיצוב מניקור. העצה שלנו:

אל תפחדו להתנסות, כי החופשה היא הזמן הנכון לכך.

 

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן