התוכן:

  1. מגמות אופנה
  2. ג 'ינס לחתוך ישר
  3. ג'ינס אופנתי
  4. ג'ינס החבר
  5. מכנסי ג'ינס פופולריים
  6. ג 'ינס קרוע חריג
  7. השילובים הטובים ביותר של מודלים ג 'ינס

בארון הבגדים של כל נערה יש דבר כזה אוניברסלי כמו ג'ינס. זה בגלל המעשיות שלהם, הם לא לאבד פופולריות. וגם השנה, המעצבים החליטו להתמקד הנוחות והמעשיות של ג 'ינס לנערות. זה שורף כי במספר דגמים זה יהיה קשה לפגוש דגמים יוצאי דופן הדפסים בהירים. היום מגמה סגנונות מאופקת, המאפשר לך ליצור מגוון של תלבושות. הבא, אנו מציגים את הדגמים האופנתיים ביותר של ג 'ינס של 2019 את תשומת הלב של fashionistas.

מגמות אופנה של ג 'ינס של נשים

זה בכלל לא קשה לבנות לבחור ג 'ינס מתאים לעצמם, במיוחד אם אישה של אופנה לוקח בחשבון את המוזרויות של הדמות שלה שומרת על מגמות האופנה הראשי.השנה, אופנה couturiers מומלץ לשים לב צבע כחול קלאסי. ג'ינס צריך להיות חתך ישר, נראה מאופק וקפדני. אפשרות זו מתאימה מאוד לבחורות צנועות שלא אוהבות להתנסות בתמונות.

תשומת לב מיוחדת צריך להיות שילם ג 'ינס לבן. הם מעודנים למראה קיץ אביב. מודלים לבנים משולבים בהרמוניה עם הרבה דברים, מה שנותן להם אפילו יותר פופולריות.

לא פחות אופנתי גוונים הם: כחול, קרמל ושחור. אבל ג'ינס כאלה קשה יותר לשלב.

ג 'ינס מסוגנן עם חריצים צובר פופולריות שוב.

בנות לא מפסיקים בבקשה את סגנונות עם רקמה, פרינג 'ואלמנטים דקורטיביים אחרים. השנה זה מאוד חשוב כי אין יותר מדי אלמנטים נוספים. כל הבנות שמחות עם החדשות כי השנה מתמקדת כמה אפשרויות חיתוך בבת אחת. זה מפשט את הבחירה של ג 'ינס לבנות עם סוגים שונים של דמות.

ג 'ינס לחתוך ישר

הלהיט האמיתי של השנה הוא, כמובן, ג'ינס קלאסי אופנתי. הם מתאימים לכל סוג של דמות, נחשבים צדדי ונוח מאוד, וזה חשוב בבחירת סוג זה של בגדים. לגבי התכונות האופייניות של ג 'ינס לחתוך ישר, כדאי להדגיש את האפשרויות עם התאמה גבוהה או בינונית באזורים שחוקים קטנים. לדברי הסטייליסטים, הדרך הטובה ביותר לעשות את הפניות הקטנות התחתונות. בגלל זה, הם נראים צדדי בשילוב מושלם עם סוגים שונים של נעליים. מאוד יוצא דופן נראה ג 'ינס ישר, עשוי בסגנון קלאסי. הם עושים החצים חלקה עליהם לתת חומרת, בעוד על ג 'ינס לא צריך להיות שום תפאורה נוספת.

ג'ינס מסוגננים - מתרחבים

כולם התרגלו לעובדה שהאופנה תמיד חוזרת משנים קודמות, אבל באותו הזמן פרטים מסוגננים מתווספים לדברים של רטרו. כמו כן, ג 'ינס מתרחבים נהנו בעבר פופולריות רבה. והנה הם בחזרה לראש האופנה אולימפוס. הדבר היחיד שהשתנה בהם הוא הנחיתה. עכשיו היא גבוהה. ג'ינס אלה לעתים קרובות יש צבע כחול סטנדרטי. ההתלקחות עצמה יכולה לנבוע מהירך או מהברך. בעזרת פרט זה תוכל לבצע בהצלחה התאמות גלובליות לדמות שלך.

ג'ינס החבר

מאת זה בסגנון מסוגנן משוגע ביותר fashionistas. הם עדיין בעקביות להישאר במגמה השנה. אבל רק המעצבים החליטו לעשות כמה התאמות לסוג זה של ג 'ינס. מומלץ לבחור בכושר גבוה יותר, אשר בהצלחה מדגיש את המותניים הנשי. אורך המתאים ביותר של רגליים 7/8 מתאים הן נשים גבוהות ונמוכות של אופנה. סגנון כזה יכול להיות חופשי או צמצם, זה תלוי רק על הרצון של הבנות. הפתרון צבע של החבר הוא מגוון מאוד: הדבר החשוב ביותר הוא לבחור ג'ינס כחולים וכל גוונים שלה. זה אפשרי נוכחות של שפשוף ועיצוב. העיקר הוא כי עבור הגירסה היומיומית של ג 'ינס אלמנט נוסף אינו הופך להיות יותר מדי.

מכנסי ג'ינס פופולריים

אלגנטי וג 'ינס אלגנטי עם התאמה גבוהה ביותר כמו בנות רזות. וזה ברור, כי סגנונות כאלה להתאים בקפידה לדמות ולהאיר את כל העיקולים, מה שהופך דגש בהיר על מותניים דקות. בשל כך, הדמות נראית הרבה יותר אטרקטיבית. זה גרסה של ג 'ינס יש מגוון רחב של צבעים, החל עם הטון כחול קלאסי, מסתיים לבן, ירוק, שחור ואדום.

ג 'ינס קרוע חריג

הדגמים עם חתכים ו scuffs חזרו לשורות של ג 'ינס הרלוונטיים ביותר אופנתי סגנונות. וריאנטים עם כמות מתונה למדי של תפאורה נהדרות עבור כל הבנות. סגנונות מרופטים מאוד אוהבים מאוד בנות המעדיפות ליצור תמונות יוצאות דופן וגסות. כל אחד מהגרסאות של ג'ינס קרוע הוא אטרקטיבי ומתוחכם. בעיקרון, ג 'ינס אלה עשויים מחומר קל, כפי שהם שחוקים בעונה החמה. אם תרצה, אתה יכול לבנות תחתית קטנה התחתונים של הג 'ינס על מנת לעשות דגש בולט יותר.כשלעצמו, זהו סגנון קליט מאוד ובהיר של ג'ינס, ולכן עדיף לשלב אותם עם בגדים פשוטים ופשוטים, כגון חולצות טריקו, סוודרים או חולצות טריקו.

האפשרויות הטובות ביותר עבור שילוב של ג 'ינס אופנתי

כאמור, ג'ינס - זוהי גרסה מעשית ורב-תכליתית של קשת נקבה. לכן, הם משולבים בקלות עם כמעט כל רכיב של הארון הנשי. לדוגמה, עם שילוב מתוחכם של חולצה עם נעליים, הופעה רומנטית מאוד קפדנית מעט נוצר. כאן, הרבה תלוי בסגנון של החולצה. כאשר משלבים ג'ינס עם אפודות, חולצות טריקו, מעילי ג 'ינס או חולצות, אתה יכול ליצור קשת מזדמנים מעולה. לגבי נעליים, אתה יכול לבחור נעליים שונות, בדירות בלט, נעלי ספורט, נעלי ספורט וסוגים אחרים של נעליים, כי fashionistas. בחורף, ג 'ינס להיות אפילו יותר פופולרי מאשר בעונות חם. הם משולבים עם מעיל כבש, מעילים למטה, פארקים או מעילי ספורט.

ללא קשר לסגנון המועדף, ג'ינס הם הנושא הבסיסי של כל הארון של הנערה. על בסיס מסוגנן והרמוני כזה, אתה יכול בקלות ליצור תמונות מפוארות ומעשיות רבות.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן