התוכן:

  1. סגנון קלאסי
  2. סגנון רחב
  3. נמוך ג 'ינס מותן
  4. גברים של ג 'ינס רזה
  5. מכנסי ג'ינס
  6. ג'ינס דהויים
  7. איך לבחור את הסגנון הנכון של ג 'ינס?

כמעט לכל הגברים, אפילו מגיל צעיר, יש דבר שאין לו תחליף בארון הבגדים שלהם - ג'ינס. אחרי הכל, הם אופציה לבוש מעולה המשמש ליצירת תמונה לכל אירוע. סטייליסטים מודרניים בכל שנה מציעים רעיונות עיצוב רבים לגברים. ישנם מספר סגנונות של ג'ינס תפירה: קלאסי, רזה לחתוך רחב, ג'ינס עם האזיקים, rvanki. לכן, כל אדם יכול לבחור לעצמו את הגרסה הדרושה של ג 'ינס, אשר לא רק להיות בהרמוניה עם הלבשה עליונה, אלא גם להסתיר את כל הפגמים של הדמות. במאמר זה, אנו מציעים לדון בכל הסגנונות של ג 'ינס כדי להקל על גברים להחליט על הבחירה של מכנסיים על התמונה שלהם.

קלאסי בסגנון הגברים של ג 'ינס

באופן מודרני, ג'ינס קלאסי לא לאבד את הפופולריות שלהם. השינוי העיקרי היה צבעי המכנסיים. הרגיל עבור כל החומרים השחורים הוחלפו בצבעים כחולים עשירים. לכן, גברים אשר העדיפו בעבר ג'ינס שחורים יכולים לשכוח את סגנון כהה משעמם ולנסות לגוון את המראה הקלאסי שלהם עם צבע עשיר. גרסה זו של ג'ינס תואם לחלוטין את הסגנון של מזדמנים.

עכשיו חולצות מושלם מגוהץ בשילוב מושלם עם מכנסיים כחולים ישרים. באשר לסולם הצבעים של החולצות, אז פסטל או צליל בז 'בהיר הוא אידיאלי. חגורות חומות, חול או מוקסינים חומים עם שרוכים ישמש כתוספת למראה הקלאסי של הגברים.

מעצבים מודרניים מציעים מאוד נוח ג 'ינס סגנונות כי הם נטולי דפוסים, decors שונים והדפסים. בשלב זה, אופנתי ג'ינס פלדה ישר, מתאים לכל סגנון של בגדים. מכנסיים בסגנון קלאסי נראה מושלם עם ספורט בסגנון חולצות, כמו גם נעליים, בשילוב עם סולם צבע של חגורת עור. ובכן, ואלה אנשים שיש להם תמונה לכל החיים של קאובוי צריך לשים לב ג'ינס כחולים, בנוסף אשר חולצת בורגונדי ונעליים של גוון חום מושלמים.

סגנון ג'ינס רחב

אפשרות זו של מכנסיים היא אוניברסלית, שכן היא אידיאלית עבור כל אדם. התכונה החשובה ביותר של ג'ינס רחב היא כי סגנון זה של בגדים הוא מסוגל לשפוך אדם במשך כמה שנים. כלומר, זה מאפשר להיראות קצת צעיר יותר. מעצבים מודרניים אוהבים את הסגנון הזה של ג 'ינס בשל העובדה כי כאן אתה יכול להשתמש הרבה שילוב מעניין עם בגדים אחרים. ג 'ינס רחבים נחשבים בעיקר נוח מאוד, כפי שהם לא מחזיקים את הגוף של גבר בכל תנועה. חתך מכנסיים זה מסוגל להסתיר את כל פגמי דמותו של אדם. ג 'ינס שרוולים רחבים הם אידיאליים עבור אלה שיש להם מבנה גוף אתלטי. מכנסיים אופנתי במיוחד ספורטיבי ייראה, אם יש כיסים תיקון כתוספת.

גברים נמוך ג 'ינס מותן

גרסה זו של המכנסיים אינה רלוונטית בעת יצירת סגנון משרד של בגדים. מכנסיים עם מותניים נמוכים הם אידיאליים עבור נופש בחוץ או הליכה דרך הפארק. הם משולבים באופן מושלם עם חולצות טי בסגנון ספורט, נראה מקורי למדי אם יש פתחים בהם. רחבה או צרה לג'ינס התחתון - היא הבחירה של גברים, שבו הדבר החשוב ביותר לזכור על המטרה של המשימה שלהם. ג 'ינס, עם מותניים נמוכים, תפור כותנה, בשילוב אידיאלי עם ז' קט או ז 'קט, ובכך ליצור את המראה של הרומנטיקה. כמו כן, זה סוג של מכנסיים בנוסף עם חולצה בסגנון קלאסי משקפיים ייתן מראה גברי תעלומה מסוימת ומקוריות.

ג 'ינס רזה של גברים

מעצבים מודרניים החליטו פשוט לדחוף אופנה גרסה רזה של ג 'ינס לגברים. יתר על כן, מדי שנה מודלים כאלה הופכים יותר ויותר. כמו תפאורה של מכנסיים כאלה משמשים:

  • חוטים לא חבוטים שנותרו במהלך התפירה;
  • חתכים מיוחדים המחקים חור קרוע;
  • כתפיות.

אפשרות זו של מכנסיים הוא בשילוב מושלם עם כל סוגי הלבשה עליונה. לדוגמה, ג'ינס כחולים כהים נראים נהדר עם חולצה וכובע, ומכנסיים בהירים הם פשוט מושלמת בהרמוניה עם חולצות לבנות ושחורות. וזה שווה לזכור את העיקר! אם לאדם יש מבנה גוף צפוף למדי וצמיחה נמוכה, אז את הג 'ינס רזה צריך להיות מושלך. זה יכול לקלקל את המראה, הדגשת כל הפגמים. מכנסיים הדוקים הם מושלמים רק עבור החבר 'ה גבוה ורזה. באשר נעליים, אז אתה יכול להשתמש בגרסה הקלאסית. הכל תלוי בתנאי מזג האוויר.

מכנסי ג'ינס - מכנסיים לגברים

רוב הגברים מעדיפים ללבוש מכנסיים קלאסיים עשויים דנים בארון שלהם. אחרי הכל, זוהי גרסה זו של המודל כי הוא אידיאלי עבור תמונה עסקית.כחול ג'ינס קלאסי עם חץ נראה נהדר עם נעליים וחולצה קפדנית. בשמלה זו, אתה יכול לקיים כל הפגישות להשתתף בפגישה עסקית.

ג'ינס דהויים לגברים

שוב, בשיא האופנה הפך ג'ינס עם אלמנטים שחוקים, כתמים מטושטשים אפנון עקצוצים. פריטי החוטים והקיצוצים מאפשרים לצעירים לרכוש מספר גרסאות של ג'ינס, בגוונים שונים. ביסודו של דבר, סגנון זה משמש ליצירת תמונה לטיולים ופגישות עם אהובתה. לכן, אדם מנסה להראות את עצמו כמו נער צעיר.

איך לבחור את הסגנון הנכון של ג 'ינס?

הראשון הוא לקחת בחשבון את הדמות. גברים בעלי קומה נמוכה צריכים לשלם מחווה קלאסי ירוק או כחול מכנסיים. ובכן, ונציגים של מחצית חזקה של האנושות עם גוף של אתלט צריך לבחור בסגנון צר או רחב יותר של מכנסיים בצבעים כחולים. ג'ינס חייב להיות צבע וסגנון המתאים לקטגוריית גיל של גבר, חייב לעמוד בסטטוס החברתי.

ג'ינס - זה דבר שאינו ניתן להחלפה בארון כלשהו. מכנסי ג 'ינס הם העוזר המושלם ליצור תמונה אופנתית. אחרי הכל, הם לבושים לא רק את הדור הצעיר, אלא גם אנשים של זקנה.

 

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן