המרדף של הטבעיות אינה שוללת כמה טכניקות ליצירת תמונות באמצעות חומרים מלאכותיים. בין ציפורניים כאלה המורחבת.

באמצעות טכניקה זו מאפשרת לשנות את אורך, כמו גם כדי להסתיר את הפגמים של הציפורן הטבעי שלך. בנוסף, לוח ההרחבה מניח שדה רחב לניסויים בעיצוב.

המלצות כלליות לאוהבי ציפורניים ארוכות

אין צורך לנצל את ההזדמנות כדי ליצור את הציפורן מסמר באורך קיצוני. ובכל זאת, 2018 דורש קירוב מקסימלי לטבעיות. הציפורניים צריך להיות בגודל בינוני, החלק regron יכול להגיע רק 30% משאר הצלחת. אורך צריך להיות בתוך 0.7 ס"מ.זה יפה ונוח. זה סוג של מסמר יהפכו את הנשים pens נשית ו חינני, ביטול תוקפנות מוגזמת.

לקבלת מראה מזדמנים, אופנה מומלץ לבחור את הצורות הקלאסיות של הציפורניים. זהו צורת שקד רכה או ריבוע שטוח.בנוסף, ניתן לשמור את הצורה הטבעית שלך, רק מעט התאמת הקצוות. מעצבים מאמינים כי הוא מרובע מסמרים המאפשרים לך ליצור את המגוון הגדול ביותר של אפשרויות עיצוב וקישוט.

קטגוריה נפרדת היא אוהבי הטפרים הצביעו. טופס זה יכול להיות מסוגנן רק אם אורך בינוני. למסיבה או לאירוע בלתי-רשמי חגיגי, אתה יכול להרים פסגות ארוכות וחדות, יותר כמו ציפורניים של חתול או של ציפור. אפשרות זו מתאימה לתמונה מודגשת ואקסטרה.

אבל במקרה של מסמרים המורחבת, לרגל אתה יכול לקבל צלחת מסמר של כל אורך וצורה. חומרים מלאכותיים כמעט לא להגביל את המאסטר בעניינים אלה.

היתרון של הציפורניים המורחבות הוא האפשרות לשינוי קיצוני באופי הציפורניים שנכשלו על הטבע. אצבעות עם צלחת מסמר רחב וקצר יהפכו אצבעות צר אלגנטי על הקצוות עם צורה אידיאלית של החלק regron.

פתרונות צבע לבנייה

מומחים ממליצים לבחור צבעים רוויים עמוק עבור מסמרים. גוונים של אדום יקבלו את המקום הראשון בדירוג הפופולריות של 2018. אתה יכול ללבוש בבטחה מניקור צבע של Marsala, הקרדינל, דובדבן, גוונים היין.

כמו כן ראוי לציין את גוונים כהים של סגול, כחול וחום. חשוב להשיג את ההשפעה של אבנים יקרות על הציפורניים. צבעים שטוחים אינם מותרים. הם חייבים לשחק ולהבריק, לשבור את קרני האור. אפילו גוונים מט יכול להיות עמוק ומסתורי.

בעונה החמה, אתה יכול בבטחה לקשט את האצבעות עם פרחים צהובים, בהירים ורודים, כתומים ואדומים. השילובים שלהם מסוגלים לתת לבעלים של ציפורניים כאלה קשת מצב רוח טוב, כמו גם את תשומת לבם של אחרים.

עבור נשים צנועות, צבעי פסטל יישארו במגמה: ורוד מוטה, בז ', חלב אפוי, צהוב בהיר ועוד. מניקור כזה הוא בהרמוניה עם כל סגנון בגדים.

מנטה צבע כחול יהיה לרענן את כל התמונה. לכן, הגוונים האלה היגרו לתוך העונה החדשה מהעבר ושמרו על הרלוונטיות שלהם.

גווני פסטל ומגוון עירום נראים אלגנטיים ומסוגננים. זהו win-win עבור מניקור עסקים ציפורניים קצרות.

הרחבות ציפורניים

תשומת לב מיוחדת בעונה החדשה משולמת למרקם של צלחת הציפורן. זה אופנתי לשלב לסיים מבריק עם גימור מט.

גם נראה דפוסים נפח, מחקה דברים סרוגים, קיר לבנים או עור של חיה. מעניין נראה כמו טיפות מים על הציפורניים. עבור מניקור קיצוני, כמה סלונים מציעים הדבקת פיסת עור, פרווה faux או חומרים אחרים מרקם מעל הציפורן המורחבת.

לאירוע מתאים, אתה יכול לעשות מניקור המקורי עם צבעים עזים של חימר פולימרי. אתה יכול גם לעשות ציפור חמודה, פרוסת לימון או כתום, צללית של חתול ועוד הרבה יותר מהחומר הזה.

אלמנטים דקורטיביים

מסמרים מוצלחים הם שדה לפעילויות דקורטיביות. אתה יכול לצייר, דבק יישומים rhinestones עליהם, טופס צורה מהודרת.

ציורים ודפוסים

כדי לקשט את צלחת הציפורן המורחבת, טכניקה אומבר מתאים. זה מורכב במעבר חלק מצל אחד למשנהו. צבעי פסטל מתאימים לנשים צנועות, והמעבר מגוון בהיר אחד למשנהו יקשט את אצבעותיהן של נערות נואשות נועזות.

צרפתית ו Antifrench הם המגמות של העונה החדשה. מסמרים אדנים גם להשתמש אלה טכניקות קישוט. גורו ניל אמנות אומרים כי בשנת 2018, צחצוח ירח צרפתי יכול להתבצע בצבעים אופנתיים של העונה. הניגוד בין הגוונים שנבחרו יספק אפקט ויזואלי מעניין, ללא קשר אם החלק regron או צבע העור הוא צבעוני.

מעניין במיוחד הוא שילוב של שני הסגנונות, כאשר ניגודיות מודגשת ואת קצה regron של הציפורן, ואת החור. צבעי אדום ושחור יהפכו את הקלאסיקה מעודכנת ויוצאת דופן. שילובים של גוונים מנוגדים אחרים יהיו באותו אפקט.

כחלופה לזכיין, אתה יכול להשתמש במסגרת.שיטה זו של עיצוב הציפורניים הוא ציור מסגרת מסודרת לאורך קו המתאר של צלחת הציפורן. חשוב כי גוונים של ציפוי הם בניגוד. ואז מניקור ייראה מקורי.

רמה גבוהה של מיומנות יאפשר האמן ליצור תמונה מיני על הציפורניים. זה יכול להיעשות על אחד הציפורניים או לקשט את כל האצבעות. ניתן להשיג את אותו אפקט בעזרת מדבקות שעליהן מודפסות תמונות ממוזערות.

בשנת 2018, מגוון רחב של ציורים הוא אופנה: רפרודוקציות של ציורים, צלליות, דמויות גיאומטריות וקווים, דמויות מצוירות, סמלים וציוד של תרבויות.

טכניקה הטבעת יהיה גם בשיא האופנה בעונה החדשה. זה מורכב ביצירת בולים של צורה מסוימת וליישום לכה עם העזרה שלהם. כתוצאה מכך, לכל מסמר תהיה אותה צללית מסודרת, וזה די קשה לחזור עם מברשת.

בנוסף ציורים, ציפורניים המורחבת יכול להיות מעוטר עם אבני חן, אבקות צבעוניות שונות, גבישים סברובסקי, פגזים ואפילו טקסטיל.

מסמרים מוצלחים הם מקור אינסופי של השראה עבור המאסטר. העיקר הוא לבחור רעיון כי הוא בהרמוניה עם התמונה של הבעלים העתידי של יצירות אמנות משופרת.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן