אם בחורה רוצה לשנות את חייה, היא מתחילה עם תסרוקת. ביטוי זה תמיד היה רלוונטי עבור כל נערה. יתר על כן, אנשים רבים מציינים כי צבע השיער משפיע מאוד על תפיסת העצמי ועל תפיסת העולם. לכן, אם יש לך חלום ארוך על שינוי, אז תחילת 2018 הוא אידיאלי למטרה זו.

מדי שנה, סטייליסטים להבחין גוונים מסוימים של שיער, כמו גם צובעת טכניקות כי יהיה פופולרי. איזה צבע יהיה רלוונטי בשנת 2018? מה הם הסטייליסטים החדשים? אנו מציעים להבין את זה עכשיו.

צבעים אמיתיים וגיוני שיער 2018

אם צביעה מונוכרומטית מוקדמת ורצון לטבעיות התקבלו בברכה, עכשיו המגמות השתנו. בשנת 2018, כל מעצבנים קוראים האופנה המודרנית לא לפחד להתנסות עם צבע השיער.

כמובן, הבעלים של גוון אור הם בר מזל יותר, שכן אתה יכול ליישם כמעט כל רעיון. אבל זה לא אומר כי ברונטיות לא צריך לבחור משהו מעניין.אחרי הכל, העיקר הוא למצוא קולורסט מאסטר מנוסה אשר יבחר את האפשרות האידיאלית עבורך.

תות בלונדינית

צבע התות הרך על השיער הוא אחת המגמות החשובות ביותר בשנת 2018. בשל העובדה כי אתה יכול לבחור גם יותר רווי צבע פחות, כל בחורה יהיה בקלות לבחור את האפשרות המתאימה. אחרי הכל, בלונד תות אמיתי הוא מאוד תכליתי מאוד עשוי להכיל לא רק ורודים, אלא גם זהב, דבש או אפילו חיטה. לכן, כתוצאה מכך, צביעה נראה עדין מאוד, אלגנטי באותו זמן רומנטית.

בנוסף, צל זה יעזור לרענן את הפנים קצת ולתת מגע של שובבות לתמונה. היתרון הבלתי נמנע של צבע זה הוא חוסר של צהלות, וזה לא כמו כל בלונדיניות.

בלונד בלונדינית ופלטינה

גם בשנה שעברה, גוונים אלה היו רלוונטיים במיוחד היו פופולריים. עם זאת, עכשיו מעצבנים מציעים משהו יותר מעניין. מערבבים אלה גוונים יחד באמצעות טכניקות צביעה שונות. לדוגמה, balayazh, הדגשת או ombr. בשל כך, אתה יכול בקלות להשיג מעברים מעניינים, בוהה על השיער. החלטה זו נראית מקורית מאוד.

על מנת למקסם את הגוון כך שיתאים לסוג המראה, אנו ממליצים לחשוב על כל הניואנסים מראש. לדוגמה, בעלי עור חיוור עיניים בהירות, עדיף להוסיף גוון פלטינה יותר או לבחור את זה כמו העיקרי.

גדילים בהירים

כמובן, יפה, גוונים טבעיים של השיער נראה אצילי, נשי. אבל אם אתה חולם ניסויים נועזים, גדילים בהירים או טיפים, אז בשנת 2018, כדי להיות בטוח לנסות לעשות את זה. אל תהסס לצבוע את השיער שלך בהיר ורוד, לילך, כחול גוונים אחרים. אחרי הכל, החלטות יוצאות דופן כאלה הם המגמה העיקרית של השנה!

טכניקות צביעה 2018

בשנת 2018, כמה טכניקות מכתים עדיין פופולרי. אבל הסטייליסטים הציגו ופריטים חדשים שיתאימו לבנות מבריקות, אמיצות.

אמבר

במשך מספר שנים עכשיו, Ombre נותר הטכניקה הפופולרי ביותר מכתים. התכונה העיקרית שלה נחשבת המעבר החלק ביותר של שני גוונים. בגרסה הקלאסית מניחים את השימוש בגוונים טבעיים. כלומר, השורשים יש צבע כהה, ואת האורך הראשי טיפים הם אור. בשל כך, נראה כי השיער הוא שרף מעט בשמש.

ללא שם: Balayazh

טכניקת מכתים השני הכי פופולרי הוא balayazh. שלא כמו בגירסה הקודמת, ניתן להשתמש במספר גוונים. לכן, זה יהיה הרבה יותר קל ליצור למתוח צבע לאורך כל אורך השיער. כתוצאה מכך, ההשפעה הטבעית מתקבלת לרוב. אם תרצה, תוכל לבצע ניסויים וליצור מעברים חדים בגוונים שונים. הכל תלוי לחלוטין בהעדפות שלהם.

יפה במיוחד צבע זה נראה על התספורות מדורגים ושיער גלי. אחרי הכל, כדי ליצור נפח לא צריך להשקיע מאמץ. המשחק של צבע עוזר מבטא חזותית המבטא.

פיקסלים

חריגה, פיקסלים ראוותניים טכניקה צביעה - חדש 2018. בניגוד לאפשרויות הרגילות, אין מעברים רכים וצבע מתיחה. להיפך, ההתמקדות העיקרית תהיה קווים ברורים, דפוסים גיאומטריים וצבעים בהירים. מסכים, זה מסקרן מאוד.

להיות מוכנים לעובדה כי תהליך הציור בסגנון של "פיקסלים" יכול להיות ארוך מאוד. מאז צבעים של צבעים שונים מוחלים באופן עקבי. כתוצאה מכך מתקבלים יהלומים ורבועים שונים.

עם זאת, ניסויים כאלה לא יתאים לא כל בחורה. על מנת לצבוע להיראות יפה מאוד, השיער חייב להיות בריא, עבה וישר. בנוסף, יש צורך לעשות את הסטיילינג על בסיס יומי, כך השיער יש את המיקום הנכון ואת דפוס שלם.

הזמנה

אופנתי, צביעה מודרנית בשם brondirovanie - פתרון נהדר עבור בנות שלא יכול סוף סוף להחליט על צבע השיער. טכניקה זו מאפשרת לך לשלב בצל כהה אור כה בצורה שזה נראה טבעי ככל האפשר.לכן סטייליסטים ממליצים על צביעה זו כחלופה טובה מונוכרומטית. אחרי הכל, זה מאפשר לא רק כדי לשנות מעט את התמונה הרגילה, אלא גם כדי לשמור על מצב טוב של השיער שלך.

אור

הטכניקה splashlight הוא עוד 2018 שנה חדשה. היא די מסובכת, אבל התוצאה תהיה הפתעה נעימה אפילו האופנה התובענית ביותר. זה צביעה עולה כי השיער תהיה השפעה משונה של קרן אור. כלומר, איזה בוהק, אשר נראים בבירור בתנועה.

הכי טוב של כל זה צביעה נראה על שיער בלונדיני. אבל אם לאדון יש מספיק ניסיון, התוצאה תיראה נהדר אפילו על ברונטיות.

מגוון של טכניקות צביעה כי יהיה במגמה בשנת 2018 לאפשר לכל בחורה ליישם כל הרעיונות. אבל העיקר הוא למצוא הורים טובים מי יעשה עבודה טובה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן