אם אנחנו מדברים על הפופולריות של חופשת החוף בחורף, אז מצרים בהחלט לקחת את המקום הראשון. סיור כזה הוא הזדמנות מצוינת עבור כמות קטנה יחסית להגיע ממוסקבה קפואה או עיר רוסית אחרת לאקלים חם, לצלול לתוך הים היפה ולשכב על החול הרך.

הפרטים של החגים השנה החדשה במצרים

האקלים של מצרים מושך תיירים עם נוחות, יובש וחמימות. החום מתיש בחורף לא שווה לחכות, זה מגיע רק בקיץ. חודשי החורף על פי הסטנדרטים של מצרים להישאר הקרה. המקומיים אינם רגילים קר ב +24 מעלות ולבש מעילים ומעילים. אבל אורחים מרוסיה מרגישים בנוח ואפילו מתרחצים בים. בשעות הבוקר המוקדמות ובלילה הטמפרטורה יורדת באופן משמעותי, אז זה הזמן של היום זה גם שווה לתפוס בגדים חמים.

Hurghada ו שארם א שייח 'נחשבים אתרי התיירות האהובים ביותר. בשארם א-שייח, הצעירים נוסעים בדרך כלל. כאן חגים לחגוג רועש ומהנה.המקום מאופיין במלונות רבים ברמות שונות, מרכזי בילוי ופעילויות פנאי.

בהורגדה, חיים נמדדים יותר. יש כאן יותר מלונות משפחתיים. אנשים עם ילדים באים לכאן לעתים קרובות יותר. חופים מקומיים הם עדינים יותר, אשר יוצר את התנאים הטובים ביותר לשחייה עם הילדים.

מעמקי הים האדום יכולים לתת הופעות בלתי נשכחות של השנה החדשה. איפה עוד אתה יכול לבלות את החגים החורף בין האלמוגים המפואר ואת הנציגים הבהירים ביותר של עולם החי! בשלב זה, טמפרטורת המים היא ב + 20 ... + 22 מעלות צלזיוס.

בנוסף לחוף ולשחייה, אתה יכול לשעשע את עצמך עם טיולים, אשר יהיה להרחיב מאוד את האופקים של כל תייר. אטרקציות כאן הם מיוחדים מאוד יוצא דופן. זה בחורף אתה יכול לראות את המספר הגדול ביותר של נקודות תיירות, כי בשלב זה אין חום כי, אשר לעתים קרובות מפחיד במרחק של נסיעות דומות בקיץ.

חגיגה של השנה החדשה 2019 במצרים

במצרים, את החגים החגים הם חגגו לא נרחב כמו האירופאים לעשות. עם זאת, בהיסטוריה של האזור יש חגים רבים הקשורים עם הגעתו של השנה החדשה.

באלכסנדריה וקהיר, השנה החדשה נחגגת בצורה חיה ביותר עם עצי חג המולד המקומיים סנטה קלאוס. המוסלמים כאן לחגוג את השנה החדשה על לוח השנה הירחי לקרוא לזה "ראס כמו סאנה". בימי קדם, תחילת השנה החדשה היה מסומן על ידי המבול של הנילוס. זה קרה בסוף ספטמבר. חג המולד הוא חגג ב -7 בינואר. אבל רק לפני כמה שנים, חג זה הפך רשמי במצרים.

זה לא יכול להיות אמר כי ב -31 בדצמבר, כולם לגמרי חוגגים את השנה החדשה. עם זאת, אתה יכול למצוא מסיבות נושא במספר מועדונים. אבל גם אם לא ניתן למצוא אירוע מחובר ישירות עם ראש השנה, יהיו הרבה בידור אחרים. אל תהיה משועמם. בנוסף למסיבות נושא, אתה יכול לבקר דיסקוטקים, בתי קזינו וכל מיני מועדוני לילה. רבים מהם יתקיימו קונצרטים, בדרך זו או אחרת הקשורים בחג.

הסיורים השנה החדשה למצרים מעטים. אבל אתה תמיד יכול לבחור סיור, אירועים, ולבלות זמן באווירה אחרת. יש לזכור שהטיולים היקרים ביותר יהיו במדריכי המלון, ולכן כדאי להשתתף בפיתוח תוכנית הטיולים מראש.

המסלולים הנפוצים ביותר מהוגדה הם טיולים לקהיר ולוקסור. אתה יכול ללכת למדבר בהתנחלות הבדואית. יהיה צריך לנסוע לשם באוטובוס או מרובע אופניים. מעניין יכול להיות שיט על הנילוס, מתוכנן במשך כמה ימים. אם אתם מגיעים למנוחה בשארם א-שייח, מומלץ לצאת לטיול לכיוון ישראל וירדן. בדרך כלל משארם אל שייח התיירים ללכת הר סיני. זה כולל טיפוס על ההר. אתה צריך תמיד יש בגדים חמים ונעליים עם סוליות עבות. התוכנית כוללת בדרך כלל את הפגישה של שחר ואת הירידה למנזר סנט קתרין.

קניות השנה החדשה במצרים אינה עשירה ומגוונת כמו במדינות אחרות. עם זאת, אתה יכול לבדר את עצמך עם רכישת מזכרות קטנות, תבלינים, תה ועוד דברים נעימים. המחירים עבור כל זה הם סבירים מאוד, אפילו באתרי תיירות צפופים.

ראש השנה במצרים: ביקורות תיירותיות

הדבר הראשון תיירים לשים לב הסקירות שלהם היא עלייה מופרזת במחירי החגים. אנו יכולים לצפות בבטחה כי המחיר של לינה או אפילו עבור הסיור כולו יוכפל. בנוסף, לארוחת ערב השנה החדשה לרוב יש לשלם על 150 דולר. סיבוב זהה של רמה ממוצעת במקום 500 $ סטנדרטי תביא 1000. אם לדחות את הנסיעה באמצע ינואר, אתה יכול לחסוך מ 200 $ על כרטיס אחד.

מי שלא יכול לסבול את מגניב בתקופה זו של מים בשנה בים, מומלץ לבחור מלונות עם בריכות מחוממות. כמו כן, תיירים מצביעים על כך שהוא מקבל מוקדם כהה, ולאחר הדמדומים יש צורך ללבוש בגדים חמים. באותו זמן במהלך היום אתה יכול בקלות לקבל שרוף בשמש.

תיירים מציינים כי למרות הגישה הקרירה של המצרים לראש השנה, בתי מלון ורחובות מסביב לבושים במסורות האירופיות הטובות ביותר. כאן וזרים, ועצי חג המולד, ואת סנטה סעיפים.בין הביקורות של תיירים ממורמרים היו תלונות על השולחן החגיגי המסכן, שנראה יותר כמו ארוחת ערב שלא אכלה יום קודם לכן. האוכל מסתיים במהירות. כמו כן, חלק מתלוננים על תוכנית החג ואת העבודה של אנימטורים. אבל קריטריונים אלה להערכת מנוחה יכולים להיות סובייקטיביים. חלקם אפילו לתכנן בעתיד לקחת איתם מעדנים כדי לחגוג את החג בחדר לבד.

בין עצות שימושיות עצות לבחור מלון במפרצים. אין זרמים קרים ורוחות. בנוסף, כאן אתה יכול מלאי ויטמינים במשך כל השנה, שכן ישנם ירקות טריים רבים ופירות במצרים בחורף.

למרות כמה חסרונות, השנה החדשה במצרים יכולה להיות אחת ההופעות החיות ביותר בחיים. זיכרונות ממנו בוודאי יאוחסנו במשך שנים רבות. עצי דקל לבושים וגמלים על רקע הים הם העיטור המושלם לפגישה לא סטנדרטית של חגים בחורף. כדי לוודא זאת, אתה צריך לבקר בארץ הזאת לפחות פעם אחת בחורף.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן