טיול לחו"ל במהלך החגים השנה יביא הופעות שאין כמוהו. מצב רוח חגיגי נלהב יעשה כל יום של טיול כזה בהיר ומלא חוויות נעימות. הרגשות משלימים את הקישוטים הצבעוניים ואת מחזה האורות של תושבי העיר המעטרים את רחובותיהם.

הערים הגרמניות אינן יוצאי דופן. היופי של הנוף השנה החדשה מרתקת. תיירים רבים אפילו באים לכאן רק כדי לראות את הפאר שנוצר על ידי הגרמנים הקפדנים.

איך לחגוג ראש השנה וחג המולד בגרמניה

חג המולד של תושבי גרמניה חוגגת בשקט עם המשפחה. אבל ראש השנה נחוג בקנה מידה גדול. ביום זה, הגרמנים יוצאים לרחובות, מתכנסים בהמונים גדולים וצועדים בשמחה וברעש בכיכרות וברחובות מרכזיים של ערים. כל זה מלווה מצדיעים זיקוקים, כמו גם ביקורים חובה במועדונים וברים.

גישה כזו לחגיגה קשורה עם האמונה העתיקה כי הרעש כוננים משם רוחות רעות.הגרמנים מקווים שבגלל כל השנה הקרובה לא יטרידו אותם צרות ומצוקות.

חגיגת השנה החדשה בגרמניה נקראת סילבסטר - זהו שמו של הכומר המקראי שמת ב -335 ב -31 בדצמבר. היכונו לקראת החג מראש. כבר 2-3 חודשים רוב המקומות בבתי קפה ומסעדות מוזמנים. הגרמנים בתקופה זו כבר מזמינים חברים ומפלגות תכנון. תיירים לקנות כרטיסים לתחבורה מקומות הספר בבתי מלון.

מיד לפני החגיגה, הגרמנים בזהירות לנקות את בתיהם, להוציא מאכלים אלגנטיים ומצעים חדשים. זאת בשל המסורת של כניסה לשנה החדשה עם כל דבר חדש. על שולחן ראש השנה המסורתי, קרפיון נמצא לרוב - הקשקשים שלו מסמלים מטבעות. לכן, הגרמנים מאחלים לאורחים את עצמם ואת עושרם.

יותר ויותר, הבעלים מעדיפים לא לבשל על שולחן החג מאכלים מטרידים. לכן, פונדו, raclette, כל מיני חתכים ומאפים בחנות הם כבר אורחים מוכרים של משתה ראש השנה. גם השולחן מעוטר בפירות. בין ממתקים מסורתיים הוא זנגוויל מתוק מתוק עם צימוקים. המשקה החשוב ביותר של הערב הוא שמפניה מסורתי. כמו כן, הגרמנים אוהבים את האגרוף ואת האגרוף.

בערב השנה החדשה, מקובל לצפות בתוכניות החגים בטלוויזיה, לשחק במשחקים ולהאזין למוזיקה. ההתנשאות והאיחולים הפכו למנהג מעניין. לעתים קרובות מתנות בגרמניה לתת לחג המולד. בערב ראש השנה, מתנות לא יתקבלו להחלפה, למעט מזכרות קטנות בלתי נשכחות.

מאפיין חובה של ראש השנה הגרמני הוא עץ חג המולד מעוצב להפליא. תחת מתנות לקפל התינוק שלה. כאן, את תכונות חג המולד דומים מאוד הרוסי אחד: אורות בנגל, כדורי חג המולד, זרי פרחים זוהרים, נרות, זיקוקים, זיקוקים. פירוטכניקה לא נמכרים לאנשים מתחת לגיל 18. בליל ה -31 בדצמבר, כולם יוצאים לראות את המחזה המבריק. במקום סנטה קלאוס, הגרמנים יש את הדמות הראשית Nimand. הוא רוכב על חמור ונותן מתנות לילדים.

טיולי ראש השנה 2019 לגרמניה (מחירי השוברים)

בין תיירים רוסים, נסיעות אוטובוס לגרמניה להישאר הפופולרי ביותר. הסיורים הפופולריים ביותר כוללים ביקורים טירות של אוגסבורג, Neuschwanstein, Schongau, Fussen. כמו כן נדרשים טיולים ברחובות העתיקים של מינכן ונירברג. בתקופה זו, כל זה נראה חגיגי במיוחד קסום.

היקר ביותר הם סיורים סקי. זאת בשל היחס הנערץ לאלפים הגרמניים, שבהם הם כוללים גולשים מנוסים. אתרי סקי מקומיים תמיד מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של שירות.

אם ההחלטה היא לא לנסוע, אבל כדי להישאר באחת העיירות הגרמניות קטן, אז טיול כזה יהיה התקציב ביותר של כל האפשר. סיורים אלה בדרך כלל כרוכים משתה בנפרד שילם עם קונצרט התוכנית. מחיר הטיול עצמו כולל בדרך כלל:

 • טיסה או טיסה באוטובוס;
 • העברה;
 • לינה וארוחות;
 • ביטוח

הסיור אשר נבחר, יש להזמין מראש לפחות חודשיים מראש. אחרת, האפשרות המתאימה פשוט לא נמצא. אם אתה רוצה לשמור קצת, אתה יכול להשתמש במניות של הזמנה מוקדמת ולזמין טיול חזרה בחודש אוגוסט. זה יחסוך כ -30% מהמחיר הסטנדרטי.

העלות הממוצעת של טיול ראש השנה לשניים במשך שבוע יעלה 1000 יורו. הדבר כפוף להזמנה מוקדמת. קרוב יותר החגים, יקר יותר הנסיעה הופכת. המחיר יכול לגדול 3 פעמים. חשוב לבדוק אם כרטיס הטיסה נכנס לשובר.

סקירה כללית של סיורים לחג המולד בגרמניה

 • סיור "קלאסיקות אירופיות - ארמונות ומוזיאונים, גבינה ושמפניה" - 31,120 רובלים;
 • סיור "השנה החדשה צ'סקי קרומלוב + גרמניה ואוסטריה" - 37,400 רובל;
 • סיור "סיפורו של ראש השנה של סקסוניה" - 28,800 רובלים;
 • סיור "שלושה בנקים של הריין. ראש השנה בשטרסבורג "- 35,000 רובלים;
 • סיור "ראש השנה של בלגיה + גרמניה" - 38,200 רובל;
 • סיור "סיפורי בוואריה וצ'כיה - חג המולד" - 27,600 רובלים;
 • סיור "נופים אלפיניים + אלזס. ראש השנה בנירנברג "- 40,500 רובל;
 • סיור "פלאי מינכן של השנה החדשה" - 33500 רובל;
 • סיור "סודות חג המולד בהרים Erzgebirge. גרמניה + צ'כיה "- 25,700 רובלים;
 • סיור "ראש השנה בקרקוב + צ'כיה + גרמניה" - 24,500 רובל.

ביקורות של תיירים על החגים השנה החדשה בגרמניה

ביקורות של תיירים בטיולים לגרמניה עבור השנה החדשה הם בעיקר נלהבים. מישהו מתלונן על מחירים גבוהים, אבל על ידי סטנדרטים אירופיים הכל סבירים למדי. תקציב נסיעות כזה קשה להתקשר, אבל זה רמת השירות ואת הגישה לארגון של סיורים שווה את כל העלויות. יש מעט מאוד אנשים מרוצים בחופשות החורף בגרמניה. כולם נדהמים מהיופי של עיטור של ערים ומגוון של בידור ואטרקציות.

תיירים מסוימים מזהירים על היקף פסטיבלים עממיים, שם אתה לא צריך לבוא עם ילדים קטנים. המוני אנשים הולכים בעיקר בני נוער שיכורים המשעשעים עצמם בהתנדבות חסרות הבחנה של פירוטכניקה. באינטרנט ניתן למצוא תמונות של ריבועים ורחובות, מפוזרים בצפיפות עם שרידי הצדעה וזיקוקים.

בכל מקרה, על הטיול הזה אתה צריך לעשות את הרושם שלך. אתה יכול לעשות זאת רק על ידי ביקור בגרמניה בעצמך.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן