האיטלקים אוהבים לחגוג את השנה החדשה ומחכים לה בחוסר סבלנות רב. הכנת התחלה מקומית בעוד מספר חודשים. בידור בארץ זו מוקמת כת, ולכן החגים החורף הם הבהירים ביותר עבור המקומיים.

הרגלי חג ומסורות של איטלקים

בחג המולד, החגים הרשמיים הם 24 ו -25 בדצמבר. האיטלקים אוהבים לבלות את הזמן הזה עם משפחותיהם. דתיים של האוכלוסייה בערב חג המולד ללכת מהכנסייה לפולחן. ברומא, היא חולפת על כיכר סנט פיטר. כל המבנים והחלונות הדתיים ברחובות מעוטרים בתמונות ובדמויות של מלאכים.

בין המאכלים החגיגיים מנות דגים מסורתיות. הפופולרי ביותר על השולחן האיטלקי הם:

  • perch;
  • סלמון;
  • eel;
  • בקלה.

השיטות של בישול דגים כאן הן מיוחדות, ובכל משפחה הן מוסיפות ניואנסים משלהן, וגם עוברות מדור לדור. ובשר לחג המולד אינו רצוי כאן.

סעודה חורף לא עובר ללא מעדנים מתוקים. הפופולרי ביותר ביניהם הוא מה שנקרא "ירוק" ("zelten"). זהו זנגוויל גדול בסוכר, אגוזים ופירות. כמו במקרה של דגים, לכל משפחה יש מתכון זנגביל משלה. עוד מנה מתוקה, החביבה על האיטלקים, היא עוגת פאנטון. זהו לחם מתוק בצורת כיפה. אפילו אגדות קשורות אליו. ראש המשפחה בחג המולד צריך לשבור את "פאנטון" ליד האח. פרוסות הלחם נחשבות לריפוי וניתן לאחסןן עד חודשיים.

על פי מסורות, כמו בני משפחה רבים ככל האפשר לאסוף ליד שולחן החג הגדול. בכלל לא משנה מה היחסים ביניהם - מריבות שהיום נהוג לשכוח ולהיפגש, גם אם מישהו חי בארצות אחרות.

שבוע לפני החג הנוצרי המרכזי, רחובות הערים האיטלקיות הופכים למסלולים מדהימים. קירות הבתים, חלונות הראווה, שטחים ירוקים וגדרות - כולם מעוטרים באורות בהירים ובצעצועים של ראש השנה. הנפוצים ביותר בין הענפים הם אשוחית, סרטים, נרות ופסלונים של גיבורים תנ"כיים בראשות ישוע.

נרות באיטליה הם לא רק קישוט. העותקים האטרקטיביים והמקוריים ביותר ניתנים בדרך כלל לחברים ולקרובי משפחה. מתנה מסורתית נוספת היתה כוכב בית לחם. במכירה יש מאות אפשרויות שונות טווח מחירים רחב.

סנטה קלאוס המקומי נקרא Babbo Natale. מתנות ממנו לקבל ב -26 בדצמבר. על פי המסורת, ילדים תחילה יש לפרק מתנות מבני משפחה, ורק אז לקבל מתנות נוספות מ Babbo נטאל.

אם נהוג לחגוג את חג המולד בנדיבות ובאצילות, אז ראש השנה נחגג בקול רם וברכות. כאן שירים וריקודים משלימים הצדעה והרבה אלכוהול. מסורת חג המולד מעניין יכול להיחשב הבחירה של בגדים אדומים ללילה החגיגי. האדום צריך להיות כל הדרך עד תחתונים. הוא האמין כי צבע זה יביא את האושר העתידי למי לבוש בה. באשר לבגדים עצמם, זה צריך להיות יקר וחדש.

כדי שהשנה הבאה תצליח, על פי האמונות האיטלקיות, אי אפשר לעבוד ב -31 בדצמבר. כמו כן, לא להלוות כסף. על אדן החלון אתה צריך לשים נר ולשים כמה מטבעות כדי למשוך עושר. פיצוץ זיקוקים הוא לא רק מחווה לחגיגה. המקומיים מאמינים כי הרעש יהיה להפחיד רוחות רעות במשך כל השנה הבאה. עבור תיירים, המסורת הבאה יכולה להיות מסוכנת: על ראש השנה האיטלקים האיטלקים לזרוק אשפה מתוך החלונות. זו לא בדיחה, זה בהחלט אפשרי לקבל משהו כבד על הראש בלילה. אלה הראשונים לפגוש את ראש השנה באיטליה צריך להיות זהיר יותר.

זה הפך להיות בטוח יותר מסורת לאכול 12 ענבים בזמן השעון מכה. מסורת זו קשורה גם עם מזל. במקום סנטה קלאוס, הילדים האיטלקים מקבלים מתנות על ידי בופנה מסוימת. המכשפה הזאת עושה את המתנות שלה ב -6 בינואר, אחרי זה החגים בחורף נחשבים נגמר.

מזכרות נחמדות מאיטליה החדשה

אחת המתנות הפופולריות ביותר מאיטליה היא לימונצ 'לו - ליקר לימון. חלופה תהיה כל יין מקומי וינטאג '. כמו כן לשים לב חומץ בלסמי ממודנה. מתוך נושא חג המולד אתה צריך לבחור בפה מצחיק Befan. הוא האמין כי זה מפחיד משם רוחות רעות.

עבור אניני אמנות, אתה יכול להרים עותק טוב של ציורים מפורסמים או לרכוש עבודות של אדונים מודרניים. מן המזון, אתה צריך לבחור רק אלה מסומנים עם סימן "PDO" או "DOP". משמעות הדבר היא כי המוצר כי התיירות מחזיקה בידיו הוא באיכות הגבוהה ביותר. מתנה טובה תהיה Nutella אמיתי או מוצרי שוקולד אחרים. גם אפשרות טובה תהיה מזכרות מן הוותיקן.

תכשיטים מחומרים מקומיים יהיו מתנה מעניינת. אתה צריך גם להעיף מבט מקרוב על כלי המיוצרים מקומית, זכוכית מוראנו, קרמיקה אומבריה, עבודות אבן וולקניות, תיקי עור וחגורות.

חג המולד איטליה: טיולים וסיורים

אם הסיור אינו כולל טיולים, אז בכל עיר אתה יכול למצוא מדריך דובר רוסית ולהשתמש בשירותיו. זה יהיה מעניין להסתכל על עץ חג המולד הגדול ביותר בעולם, אשר מוגדר בקומונה של Gubbio. הקפידו לבקר בכיכר המרכזית של רומא - פיאצה דל פופולו. בנאפולי, אתה יכול לראות את זיקוקים מדהימה ביותר. כל טיול לאיטליה ייתן לך הרבה הופעות. התרבות של סיציליה היא ייחודית, בפירנצה אתה יכול ללמוד לצייר. אוהדים של יינות טובים הולכים לטוסקנה, ואנשים דתיים עמוקים לא ייכשלו לבקר בוותיקן. ואף אחד לא יסרב בהחלט לנסוע לוונציה בגלל הייחודיות של העיר הזאת.

סיורים המציעים סוכנויות מגוונות מאוד. מצא ביניהם משהו מתאים במחיר ומילוי תמיד אפשרי. לדוגמה, טיול רימיני מ 22 דצמבר לתקופה של 7 עד 14 ימים יעלה בין 32,200 רובל. הנסיעה מ -26 בדצמבר יעלה מעט כמו 53,500 רובל, מ 29 דצמבר - 59500 רובל. לאחר מכן, המחירים בהדרגה ירידה.

טיול לרומא לתקופה של 6-12 ימים מ -20 בדצמבר יעלה התייר בסכום של 37,300 רובל. היציאה ב -26 בדצמבר תידרש לשלם את סכום הסיור מ -50 אלף רובלים, וב -29 בדצמבר - מ -67 אלף בתחילת ינואר, עלות הנסיעה הזו מ -62,000 רובלים.

תהנה הנסיעה שלך Riccione. הסיורים של השנה החדשה מתחילים מ -22 בדצמבר. זה יעלה בסכום של 52,500 רובל לשבוע. קרוב יותר ליום 31 בדצמבר, העלות עולה ל 100,000 רובל. נסיעה של שנה חדשה לוונציה במשך שבוע יעלה מ 60,000 רובל. טיול בורמיו במשך שבוע יעלה 175,000 רובל. המחירים מקבלים בהתחשב בנסיעה יחד.

ביקורות אורחים

בביקורותיהם הזהירו האורחים של המדינה כי ב- 1 בינואר לא עבד דבר מלבד שתי מסעדות. על טיולים עדיף ללכת בקבוצות, כפי שהם דילג ללא תור. כל השאר יצטרך לעמוד בתור לרוב המקומות המעניינים.

אם ב -31 בדצמבר השולחן במסעדה אינו מסודר מראש, אז עדיף לבוא לארוחת ערב מוקדם, בשעה 8 בערב. לא יהיו עוד מושבים ריקים מאוחר יותר. בממוצע, אני יורד ארוחת ערב במסעדה עבור אחד יעלה על 35 € ללא משקאות. תפריט השנה החדשה בדרך כלל מניחה שאתה לא צריך לבחור מנות.

ברכבת התחתית בערב השנה החדשה הרבה אנשים. בשלב זה יש הרבה כייסים ו scammers. תיזהר. כמו כן, לא לקנות מטריות ברחובות - הם יהיו חד פעמי.

תיירים מתובל ממליצים לארוחת צהריים לעזוב את הרחובות המרכזיים לבחור מסעדות קטנות, שם יש יותר תושבים מקומיים. כדי להעביר טוב יותר לקנות כרטיס שבועי ברכבת התחתית, זה גם נותן את הזכות לרכוב על אוטובוס. הקפד לרכוש מפה מפורטת של העיר ולקרוא ביקורות רבות ככל האפשר. במקרה זה, הנסיעה תהיה מוצלחת ובטוחה, ואת השנה החדשה באיטליה תהיה הרפתקה גדולה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן