רוב הערים ברוסיה מחזיקות בגדולות ויופי המדהים תיירים. ניז'ני נובגורוד הוא אחד מהם. מקום הולדתו של הסופר הגדול מקסים גורקי מפורסם בזכות המונומנטים ההיסטוריים הרבים שלו.

בחורף, העיר נראית מדהימה בעיטור לבן כשלג שלה. ראוי בהחלט להיבחר לפגישה החדשה 2019.

תכונות של חגים בחורף ניז'ני נובגורוד

העיר מוכנה להציע לאורחיה כל מה שאתה צריך עבור חופשה גדולה. זו תשתית מודרנית, ואת המוני של בידור, וכן תוכנית נהדרת עבור ערב ראש השנה במסעדות.

ישנן מספר אפשרויות לפגישה השנה החדשה ניז'ני נובגורוד. קודם כל, זה הלילה בעץ הראשי של העיר. חלופה תהיה חגיגה רועשת באחד ממקומות הבידור. בנוסף, זה הפך להיות מאוד פופולרי בשנים האחרונות יש חופשה בקוטג'ים כפריים או במרכז בילוי.דרך מקורית יותר לחגוג את השנה החדשה היה שכר הדירה של "בס המפלגה" (אוטובוס). בליל חגיגי הוא מגלגל את אורחיו ברחבי העיר ועוצר במקומות הכי איקוניים. זה תענוג כזה מ 7500 ללילה, בהתאם לאפשרויות נוספות.

אפשרות התקציב לחגוג את הגעתו של ראש השנה יהיה ביקור עץ חג המולד הראשי. באופן מסורתי, הוא מותקן על הכיכר של Minin ו Pozharsky. בליל ה -1 בינואר יתכנסו סביבו אלפי מבקרים ותושבי העיר. השנה, רשויות העיר מבטיחות תוכנית עשירה ומגוונת:

 • דיסקו באוויר הפתוח;
 • תחרויות;
 • הופעות של אמנים;
 • הצדעה;
 • הדיבור של המושל וכן הלאה.

חגיגות המוניות יתקיימו בחלקים רבים של העיר. הגדול ביותר יתקיים בכיכר ז'וקוב, בפארק "מאי 1", "שוויץ", "Avtozavodskaya", ברחוב Rozhdestvenskaya ליד הסולם Chkalov. החלקה החלקה יהיה ממוקם ברחוב Rozhdestvenskaya, אשר לא יפסיק לקבל את כולם, אפילו בערב ראש השנה.

יש לזכור כי בכל הנקודות הנ"ל אסור להביא אלכוהול. נקודות בדיקה וגלאים יותקנו בכל המקומות הצפופים.

מיקום ומסעדות של העיר

באזור ניז'ני נובגורוד יש הרבה אתרי נופש שונים, אתרי קמפינג, בתי נופש ובתי מלון זעירים שמוכנים לקבל אורחים ולהציע להם תנאים מצוינים לחגיגת השנה החדשה. כאן אתה יכול להרגיש את כל התענוגות של החורף הרוסי הזה לצלול לתוך הסיפור של השנה החדשה בנוחות ושלום. בממוצע, לינה במהלך החגים השנה יעלה תייר 2500 רובל ליום.

בליל ה -31 בדצמבר ועד ה -1 בינואר יציעו עשרות בתי קפה ומסעדות מקומיים את שירותיהם. ברשימת הפופולרי ביותר:

 • San Remo;
 • "חצר הבלקן";
 • "אסיה";
 • "סנדק שמח";
 • "הצדעה" ואחרים.

לרוב בעיר ישנם מוסדות המתמחים במטבח האירופי והרוסי. אבל אתה יכול להעריך מאכלים מזרחיים, למשל, בבית הקפה "אסיה". כמעט כל המוסדות יש את הדפים הרשמיים שלהם באינטרנט, שבו אתה יכול להכיר את התפריט ואת התוכנית של ערב ראש השנה. בתי קפה, מסעדות וברים של העיר נמצאים בקטגוריות מחיר שונות, אבל אתה יכול בערך לקבוע את הסכום הממוצע של העלות של שולחן בליל חג - זה הסכום של 4000-5000 רובל. בכל מקום נבחר מקום יש להזמין מראש, כמו ב -31 בדצמבר זה יהיה בעייתי.

המראות של ניז'ני נובגורוד

בזמנו הפנוי מן החגיגה, אתה יכול להקדיש את עצמך לפיתוח תרבותי, במיוחד מאז ניז'ני נובגורוד מפורסם מספר רב של מונומנטים היסטוריים וארכיטקטוניים מעניינים. בין המקומות בהם מומלץ לבקר מלכתחילה:

 • מדרגות חקלוב;
 • רחוב חג המולד;
 • רחוב בולשאיה פוקרובסקאיה;
 • כנסיית הבתולה הקדושה;
 • ניז'ני נובגורוד הקרמלין;
 • סוללה של הוולגה.

הליכה לאורך הסוללה Fedorovsky, אתה יכול להעריך את היופי של הפנורמה. נופים של הוולגה ואוקה ניתן לצפות מקירות הקרמלין, שם יש מבצר מימי הביניים ומוזיאונים.

טיול מעניין יהיה על הרכבל. זה מוביל בור התחתון. כרטיס דרך אחת עולה 100 רובל.

ניו 2019 בניז'ני נובגורוד לילדים

עם ילדים, אתה יכול ללכת לגן החיות של לימפופו. עלות הביקור לילדים היא 150 רובל, למבוגרים - 400 רובל. אתה לא יכול לראות רק בעלי חיים רבים, אבל גם להאכיל ואפילו שבץ. בחופשות בית הספר, בתי הקולנוע המקומיים מציגים מופעי ילדים רבים עם תוכנית ראש השנה לקראת המופע. בכל מקום של חגיגה המונית, האורחים הצעירים יפגשו האב פרוסט ואת מיידן שלג גיבורים אחרים האגדה. עבור ילדים מאורגנים תחרויות עם מתנות, חידות ו charades, כמו גם ריקודי כיף.

טיולי ראש השנה 2019 לניז'ני נובגורוד

סיורים ניז'ני נובגורוד הם מאוד פופולרי בשל המורשת התרבותית וההיסטורית העשירה של העיר. העלות הממוצעת של נסיעה לשניים ממוסקבה עם לינה במלון ארבעה כוכבים יעלה על 40,000 רובל. ככל שמדובר בתוכנית רחבה ומגווגת יותר, הסיור יהיה יקר יותר.בעת בחירת מלון, לזכור כי הזול דירות הגון יעלה על 2500 רובל ליום. הדירה ניתן לשכור עבור 1500 רובל. במקרה זה, כל אחת מהאפשרויות יצטרך להזמין במשך 2-3 חודשים.

סיורים יכולים להיות רכבת ואוטובוס. לדוגמה, ב 3 ימים באוטובוס אתה יכול לבקר Murom, ניז'ני נובגורוד, Peshelan, מוזיאון המחתרות של כרייה, Arzamas, Diveevo. זה עולה מ 10900 ל 11900 רובל, בהתאם למספר הנבחר.

סיור באוטובוס במשך 4 ימים, כולל היכרות עם העולם המחתרתי, עיירות הסוחרים הקדומים ומקדשים יעלה 14,000 - 16,100 רובל. סכום זה כולל טיולים וטיולים, ארוחת בוקר ומלון 3 כוכבים.

סיורים מסוימים דורשים תשלום נוסף עבור כרטיסי הרכבת: מושבים שמורות 3,500 רובל, קופה - 5,000 רובל. יש להבהיר זאת עם מפעיל הסיור לפני תשלום ההזמנה עבור הסיור.

הופעות של נסיעה ניז'ני נובגורוד הם יפים. ואם הנסיעה קשורה גם לחגיגת השנה החדשה, מצב הרוח יהיה מדהים כל הזמן. המורשת התרבותית המוצעת להכרה מתרוממת רוחנית ומשאירה סימן בנפשו של כל אורח, ופסטיבלים עממיים עליזים ירימו את הרוחות במשך שנה שלמה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן