עיירה קטנה באזור אלטאי היא שם אחד עם אגם מלח. אגם האביב הגדול משתרע על יותר מ 10 ק"מ והוא 8 ק"מ רחב. ריפוי מים, מלח ובוץ מלמטה יכול לעשות את שאר הריפוי. אפילו להישאר פשוט ליד האגם פולטים זוג ברום מאפשר לך להירגע ולחזק את מערכת העצבים. באופן מפתיע, בנוסף לטיפול, המקום גם מושך מסיבות במועדון וכל מיני בידור.

בשנת 2004 נבנתה בעיר הקומפלקס "פריכל", הידוע כיום, וסימן את התפתחותה של העיר כאתר נופש. מאז, בתי מלון, מוטלים, מרכזי בילוי ותשתיות נבנו באופן פעיל כאן.אוטובוסים סדירים מקמרובו, ברנאול, נובוסיבירסק, טומסק מגיעים לתחנת האוטובוס המקומית.

מנוחה Yarovom (אזור אלטאי): מחירי הדיור 2018

אחד הגורמים החשובים של שהייה נוחה באתר הנופש הוא מקום המגורים. העיר Yarovoye מציעה הרבה אפשרויות שונות עבור כל טעם ותקציב.

מנוחה במגזר הפרטי: דירות ובתים

דירות ובתים של המגזר הפרטי יציע לאורחים את רוב אפשרויות לינה התקציב. בכל פינה באביב ניתן למצוא מקום מתאים בכל מרחק מן האגם. כדוגמאות, ראוי לציין כמה הצעות.

  • "בתים חמימים"

אפשרות זו לינה הכלכלה ממוקמת ul. Vereshchagin, 33, קיץ, אזור אלטאי. כאן תוכלו לבחור בין חדרי אירוח בבניין משותף או באחד הבתים הנפרדים. המלון מציע לאורחיו אינטרנט אלחוטי אלחוטי. במהלך היום תצטרך לשלם 400 רובל.

  • קוטג 'על Partizanskaya 45

בכתובת זו בית נוח להשכרה. הוא ממוקם במקום שקט ולא רחוק מהאגם. ברגל לחוף רק 20 דקות ללכת. לינה יעלה מ 400 רובל לאדם ליום.

  • חדרים ברחוב. מירה 2 א

בכתובת זו 8 חדרים עבור 4 אנשים כל אחד. הבניין חדש והוא ממוקם ליד תחנת האוטובוס. לאגם רק 10 דקות הליכה. במהלך היום תצטרך לשלם 1000 רובל.

  • דירה ברחוב. רובע א ', 31

כאן שוכרת דירת חדר אחת, הממוקמת לא הרחק מ "Berth 42". בדירה יש אכסדרה מזוגגת, חלונות פלסטיק מותקנים. במהלך היום תצטרך לשלם 1000 רובל.

יש הרבה אפשרויות מחירים הנעים בין 250 ל 4500 רובל ליום. המחיר משתנה בהתאם לעונה, המרחק מהאגם ומגוון של שירותים. מחיר לינה עדיף לגלות ישירות מבעלי הדירות, כדי לא להתמודד עם הפתעה לא נעימה בזמן ההתנחלות.

Sanatoriums ב Yarovoy

Sanatoriums הם דרך מצוינת לבלות זמן בעיר הנופש ולקבל שירותים נוספים בצורה של מניעה וטיפול במחלות.

  • KGBUZ "האזורי שיקום רפואי מרכז אגם ירובוי"

Sanatorium מחסן KGBUZ "אגם האביב" מפורסם יותר מ -50 שנות ניסיון. שיטות הטיפול מבוססות על כוחו של הטבע: בוץ גופרתי סחף ותמלחת מן האגם יש תכונות ריפוי עצום.

האורחים יחיו באחד משלושה בניינים או באחד מבתי הקיץ. המספרים משתנים בקטגוריות: כלכלה, סטנדרט, בתי הקיץ, עם מתקני בחדר, כמו גם את מספר המקומות בכל החדרים.

המחיר כולל שלוש ארוחות למבוגרים וארבע ארוחות לילדים. השולחן הוא בעיקר תזונתיים. המחירים משתנים בהתאם לעונה ומספר הנבחר, כמו גם חבילת הליכים רפואיים.

  • מרכז בריאות מורכב "Altaykhimprom"

בית ההארחה ממוקם במרחק של 100 מטרים בלבד מן האגם המלוח, אשר נתן את שם העיר. תכונות הריפוי של תוכנו של האגם והאוויר שסביבו משמשות בהצלחה לריפוי מבקרים בסנטוריום. הוא מציע מספר קטגוריות של חדרים עם כל מה שאתה צריך בפנים.

עבור ילדים 5 ארוחות ביום הוא אמור, ועל מבוגרים - ארבע ארוחות ביום. המוצרים הם נקיים במיוחד וידידותי לסביבה. בנוסף, האורחים יכולים להשתמש במגרש חנייה מאובטח, חדר כושר, סלון יופי, בית קפה, פארק מים.

מתקני נופש

מתקני נופש יכול גם להיות אפשרות לינה התקציב. הם מצוידים בכל הדרוש לחיים נוחים.

  • "Strelinka"

במרכז בילוי זה יש כמה בתים בתצורות שונות. הפשוטה מהם עלות 750-950 רובל לאדם ליום. בתים עם אח וחדרים בבניינים יעלה עד 1,750 רובל.

הבסיס מקבל אורחים כל ימות השנה. כאן אתה יכול להשתמש בבית קפה, סאונה, ביליארד, מגרש ספורט, קטמרנים, מנוע הספינה. ארוחת הבוקר כלולה במחיר החדר. עבור מיטה נוספת ארוחת בוקר יעלה 150 רובל. ארוחת הערב וארוחת הצהריים יחויבו בנפרד עבור 250 רובל. התפריט מסורתי באירופה.

  • "מנור"

מרכז בילוי זה מציע 2 אפשרויות לינה של 1200 ו 1600 רובל לאדם ליום.

  • "חידקל"

מציע לינה בחדריהם במחיר של 2000 רובל.

מומלץ לבחור באותם מקומות המציעים את הטוב ביותר של שירותים. זה לא יהיה מאוכזב בעתיד.

Waterpark הוא המקום הבוהק ביותר של בידור Yarovoy

מי שרוצה לגוון את החגים שלהם יכול לבקר את פארק המים המקומי "לבה". מיוני עד אוגוסט, הוא עובד מ 9.30 עד 22.00.כרטיס הילדים כאן עולה 400 רובל, ומבוגר - 600 עבור 2 שעות; 600 רובל ו 1000 רובל במשך 3 שעות, בהתאמה; במשך 5 שעות 800 ו 1300 רובל; במשך 12 שעות 1000 ו 1500 רובל.

בפארק יש 11 שקפים של תצורות שונות. פארק המים עצמו השתרע על פני 25,000 מטרים רבועים. ישנן מספר בריכות של עומקים וגדלים שונים, חלקם אפילו מחומם. האורחים ייהנו מהנהר שנקרא "נחל עצל" ובבריכת גלים. בנוסף, ניתן להשתמש בסאונות, אמבט ארז, שירותי עיסוי, מטריות, מיטות שיזוף, כמו גם לאכול בבתי קפה מקומיים.

ביקורות על שאר Yarovoy

על פי ביקורות, האגם Yarovoy מזכיר תיירים לנוח על הים. על בסיס השטח, המקום יכול להתחרות עם הנופש הים השחור. תיירים לחגוג את התשתית, מים נקיים ואווירה נעימה הכוללת.

בין הביקורות השליליות - אי שביעות רצון עם מספר קטן של שקעים ומוצרים בהם. אבל עבור אלה שבאים ליהנות הטבע, גורם זה לא ממש משנה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן