אופנה משתנה, אבל יש מגמות שתמיד להישאר בראש. אם אנחנו מדברים על מניקור, ובמיוחד, על הצורה של הציפורניים, אז בפועל יהיה תמיד אליפסה. עם צורה זו של החלק reg reg, כל עיצוב משולב, אשר נותן את אדונים חדר דמיון.

ציפורניים סגלגל יכול להיות טבעי או מלאכותי, כמו גם כל אורך. כאן המגבלות מוטלות רק על ידי צורת האצבעות והאופנה לאורך הקצה הגדל. ציפורניים אלה נראים נהדר עם מכתים מונוכרומטי קלאסי, כמו גם במקרה של רישומים מורכבים ויישומים רבים.

האורך בפועל של הציפורן, ללא קשר לטופס, לא יעלה על כמה מילימטרים מקצה האצבע. זהו אחד הסימנים של הטבעיות, אשר נשאר במגמה בעונה החדשה. הצבעים הטבעיים יש גם יתרונות על פני אחרים, אבל האפשרויות אפשריות בהתאם הקשת ואת האירוע. עבור מניקור היומיום עדיף לבחור פסטל:

 • חלב;
 • בז;
 • ורוד;
 • אפרסק;
 • חולית;
 • לבנדר;
 • מנטה

גוונים ניאון לא יהיה פופולרי, אבל זה לא מגביל את הבחירה של צבעים בהירים. עדיף כי הם עדיין יהיו קרובים לאלה טבעיים ככל האפשר. ביניהם:

 • שזיף;
 • דובדבן;
 • בורגונדי;
 • חציל

גם במגמה של שילוב של מרקמים שונים. בראש, כמו תמיד, את הסיום מבריק קלאסי. כמו כן, לא לאבד את המראה של מניקור מתכתי, את ההשפעה של "עין החתול", את משטח דהוי, ציפוי אבקה, חול, כל מיני shimmers ו glitters, חרוזים, ועוד.שפשוף הוא קטגוריה נפרדת של ציפויים. זה נראה מרשים מאוד על ציפורניים סגלגל קצר, כך זה נשאר בראש בשנת 2019. אבקה מיוחדת הוא שפשף את פני הציפורן, טרום טיפול עם ג'ל פולנית. חשוב להשאיר את הציפורן דביק, רק במקרה זה אבק חלקיקים מהבהבים יהיה להדק בחוזקה. התוצאה תהיה משטח מראה מדהים. טכניקה זו מאפשרת לך לשנות את הגוונים, אשר יצרנים יצרו מאות מוצרים שונים של צבעים שונים.

בין שיטות נוספות דקורטיביות של הצבת מבטאים עם אבנים, אבנים, אבני חן, דפוסי, מוחל עם מברשת, חיקוי של מרקם טבעי של שיש ועוד. גם במגמה מניקור- Ombra עם מעברים חלקים מן האור אל כהה או בהיר.

מט מניקור על ציפורניים סגלגל

כאמור, אחד הפופולריים ביותר בעונה החדשה הוא מניקור דהוי. הוא תמיד נראה יוצא דופן ומקורי. החיסרון היחיד הוא העובדה ציפוי דהוי מדגיש כל חוסר אחידות על פני השטח של צלחת הציפורן. לכן, הציפורניים חייב להיות מוכן בקפידה, ואת אליפסה הקלאסי יהיה הצורה האופטימלית.

ציפויים דהוי לאפשר לך ליצור כל מיני שילובים המקורי. בעזרתם, ניתן לבצע מניקור, צרפתית, Ombre, ירח וסוגים אחרים של מניקור, מדים בצבע ומרקם. אבל הפופולרי ביותר הוא שילוב של משטחים מט מבריק בצורה של דפוסי וקישוטים שונים. חיקוי מבריק של תחרה להחיל על רקע אחיד מט נראה מרשים.

אם אין לכה מט, אתה תמיד יכול להשתמש ציפוי אוניברסלי מחצלת המאפשר לך לבצע מניקור מט בכל צבע.

מניקור צרפתי לציפורניים סגלגלות קצרות

הצורה הסגלגלה של הציפורניים נחשבת לקלאסית. לכן, פרנק קלאסי הוא הטוב ביותר עבורה. הקצה הגדל של צבע לבן בשילוב עם צלחת הציפורן מוצק נשאר ללא רבב בכל מקרה. מניקור כזה יהיה יפה לכל אורך הציפורניים.

יותר המקורי נראה צבע צרפתית. זהו שדה לניסוי. הקצה האליפטי נראה נהדר בשילוב עם גווני פסטל: כחול, ורוד, לבנדר, מנטה, חול. אתה יכול להשיג מראה גדול יותר אם אתה משתמש שחור או כהה גוון דובדבן לצביעה.

בנוסף, מניקור כזה יכול להיות מגוונים עם ציור, ציפוי אבקה, טיח אקרילי, אבני חן או מדבקות. התוצאה היא עיצוב ייחודי. עבור הציור מתאים מוטיבים פרחוניים, הפשטה, כל מיני אריגה, אשר צבועים עם אותו צל כמו חלק regrown.

ייחודו של המעיל יוסיף שינוי בצורת החלק החוזר. זה יכול להיות נמשך יותר מוארך, משולש או מלבני. ניתן גם להשתמש בהשפעת שטח שלילי. פירוש הדבר שחלק מהרכב נשאר ריק.

ירח מניקור על ציפורניים סגלגל

ירח מניקור הוא ההפך של ז 'קט שירות. צבע פולט לא חלק regrown, ואת החור בבסיס הציפורן. באופן כללי, כל שיטות קישוט אלה מתאימים טכניקה זו כמו עבור מניקור צרפתי.

עבור מניקור הירח (אנטי מעיל) לעתים קרובות יותר להשתמש בשיטה שבה החור עשוי מחומרים שונים מזו העיקרית: אבני חן, microbits, שימרים, נצנצים, ציפוי אבקה.

ציורים לציפורניים אליפסות

על ציפורניים סגלגל, דפוסי המורכב מאותם קווים רכים נראים הכי אורגני. כל מיני עיגול יתקבלו בברכה. ככל שהדימוי האלגנטי והדק יותר, כך נראה המניקור מעודן יותר.

דפוסי ניתן להחיל עם מברשת. זה דורש אמן של מיומנות אמנותית מיוחדת. אם השירותים של מומחה כזה אינם זמינים, אז אתה יכול לעשות עם מדבקה מיוחדת או חותמת. בנוסף קישוטי פרחים פופולריים תמיד במגמה, מוטיבים גיאומטריים הפשטה.

עבור מניקור החתונה, חיקוי תחרה לבנה או כל מיני אריגה על משטח הציפורן מושלם. הם יכולים להיות בתוספת יישומים. כמו כן, דפוסי עונתיים נראים מקוריים: פירות בקיץ או מוטיבים ראש השנה בחורף. עם ביצועים איכותיים תאימות צבע, כל המוטיבים של הציורים עשויים להיות במקום.

מניקורה בצורת אליפסה היא נשית באמת. ידיים חינניות ואצבעות דקות ייראה אלגנטי עוד יותר בשילוב עם קווים רכים של ציפורניים סגלגל. זה נשאר רק לבחור את ערכת הצבעים הנכון דפוס.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן