בתוך פילגש זה שום דבר לא מבוזבז. היא מנסה להשתמש אפילו מיותר ביותר במבט ראשון דברים קטנים - בקבוקי פלסטיק וזכוכית, דיסקים שרוטים, כריכות, וכו '

רבים פשוט לזרוק דברים מיותרים, גם בלי לדעת כמה תועלת ניתן להפיק מחומר זה. הרי כבר ראיתם גדרות יפות, מעוטרות בשמיכות מבקבוקי פלסטיק. הגיע הזמן להכיר את תהליך היצירה של חפצי אמנות מחומר זה, יחד עם כיתות האב המפורטות שלנו.

מלאכת יד של בקבוקי פלסטיק

הרעיון כי מכסה יכול לשמש קישוט ויצירה של עבודות יד נבעו בעיקר בשל מגוון של צבעים להדהים עם בהירותם ועושרם. כריכות - בסיס נהדר עבור מלאכת יד עם הילד שלך.

מגנטים מכובעי בקבוקים

מכסה של 5 ס"מ או יותר מתאימים ליצירת מגנטים על המקרר או על לוח הילדים. כדי ליצור עבודות יד שאתה צריך:

  • כריכות צבעוניות
  • מגנטים - ניתן לרכוש בחנויות בעבודת יד
  • קלטת דו צדדית או אקדח דבק
  • אלכוהול - עבור משחת שומנים
  • עפרונות, נייר צבעוני, מספריים

מתוך קבוצה זו אנו נעשה אלפבית על מגנטים, אשר ייראה הרבה יותר מעניין מאשר תמונות קלאסיות עם אותיות ולא להשאיר את הילד אדיש.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להכין את מכסה - degrease עם אלכוהול רפואי, לנקות את הלכלוך. הודות לכך, יהיה להם קל יותר להדביק נייר צבעוני ומגנטים.

אנחנו דבק מגנטים קטנים על הגב או הפנימי מכסה באמצעות דו צדדית קלטת או דבק. מגנטים חזקים יותר ידבקו לדבק של הרגע, עם זאת, אם אתה עושה מלאכת יד עם ילדים, אתה צריך לבחור דבק בטוח יותר.

בחלק הפנימי של המכסה, דבק נייר צבעוני עיגולים, אשר שווים בקוטר לגודל של הפקק. הבא על נייר, שרטוט אותיות, הברות, מספרים או ציורים אחרים. בנוסף לנייר צבעוני, ניתן להשתמש בתמונות מוכנות שבאמצעותן תוכל לבצע משחקים לוגיים וחינוכיים לילדים.

אותיות אותיות ניתן להשתמש גם ללא מגנטים. במקום ללמוד ליד המקרר, הילד שלך יכול לשים מילים על שולחן העבודה שלו.

עבור ילדים צעירים יותר, אתה יכול לעשות כיף סמלי הבעה של ססגוניות. זה ידרוש חוט צבע דק, עיניים פלסטיק מוכן, מהיר ייבוש דבק וחוטים סריגה עבה.

דבק על מכסה חרוז נקי או עיניים. לעשות חיוך מחוט או חוט. לקשור שריד של דובדבן לעלי כותרת מוזרים דבק אותו עם רגע לכובעים.

יצירת דובדבן הוא כלי השיט הקלה ביותר שאתה יכול לעשות עם הילד שלך. בנוסף, מן מכסה אתה יכול לעשות פרצופונים, בעלי חיים, דבורים וחרקים אחרים.

אומנות של פקקי בקבוקים: קישוט חזית

הדבר הראשון שעולה על דעתך על אזכור של כובעים מבקבוקים מפלסטיק הוא פאנלים מרהיבים מעטרים את גדרות של מגרשים פרטיים. פסיפס כזה יכול לקשט את המקום שבו הילד משחק ומבלה זמן.

עבור מי לצייר היטב, יצירת דפוס של כובעים הוא פשוט מאוד. זה מספיק כדי לעגל את קווי המתאר של הציור בעתיד ולהניח אותו עם פקקי תנועה צבעוניים. עדיף להדביק את החומר עם אקדח דבק. אם אין לך את הצבעים הדרושים של מכסה פלסטיק, אתה יכול לפרוש את התמונה הכוללת ולאחר מכן לצייר את זה עם הצבעים הדרושים.

אם אין לך יכולות אמנותיות, אבל באמת רוצה להיות כזה פסיפס מרהיב על העלילה בחצר האחורית שלך, תצטרך להתעסק עם תוכניות רקמה או להשתמש מוכן המזימות.

רבים מאיתנו ראו ואולי יש רקמה ציורים חמודים על הבד. הם ישמשו בסיס לפסיפס העתיד. כל שעליך לעשות הוא לפרוש את מכסה בשכבות, לחזור על תבנית על התרשים.

מחטים מנוסים מייעצים נגד שימוש דבק מהיר ייבוש דבק אקדח להחזיק את החומר, שכן זה יהיה פשוט להתייבש באוויר הפתוח ואת מכסה תיפול. הפסיפס שלך יישמר לצמיתות על הקיר אם תצרף את המכסים עם ברגים דקיקים.

פרח אגרטל עיצוב פלסטיק מכסה

זו טכניקה קלה למדי מאפשר לך להפוך אגרטל פרחים בצבע אחד לתוך עיטור מעניין של הבית שלך. כדי לתקן את המכסים, אתה יכול להשתמש אקדח דבק, הצבת אותם בתוך הסיר.

מחצלות עיסוי מכסי פלסטיק

למרות העובדה כי פלסטיק הוא רגיש למדי את ההשפעות של טמפרטורות גבוהות, שטיחים העפעפיים יכול בקלות לשמש מעמד עבור מנות חמות. כמובן, מחבתות אש לא צריך להיות ממוקם על שטיחים, אבל כוס תה חם או צלחת ירגיש נהדר על עמדה כזו.

כדי ליצור שטיח, להכין את מכסה - לנקות את הלכלוך ו degrease עם אלכוהול. לאחר מכן, דבק מכסה את קצה לקצה עם דבק אקדח.שטיח מוכן עשוי לשמש לא רק כמעמד, אלא גם להיות דרך נוחה לעסות את הרגליים. זה מספיק כדי להפוך אותו הפוך.

הורים לילדים הסובלים מרגליים שטוחות, השתמשו בצדו האחורי של הכיסוי, כדי להשתמש בהליכי נופש. במקרה זה, יש צורך לחבר את כריכות בעזרת חוט עבה, כך מחצלת לא להתפשט תוך כדי הליכה על זה.

מלאכת יד מכובעי הבקבוקים: לקשט את החצר האחורית

כדי לתרגם את הרעיון הזה לחיים מן המאסטר יהיה צורך כישרון מיוחד ויכולת ליצור מלאכת יד יפה מ דברים מיותרים. אפילו כזה קצת כמו כיסוי פלסטיק בידי מחט מנוסה להיות בסיס מצוין לקשט את הבית והחצר האחורית.

פלסטיק מכסה יכול לקשט את חזית הבית. עבודה זו דורשת הכנה ראשונית זהירה והבנה של העבודה המוגמרת. תסתכל על התמונה למטה, עיצוב זה נראה כמו דפוסי רקמה emblewomen על הבד. השתמש בשיטה זו כדי לקשט את חזית הבית, הגדר ואתה בהחלט לקבל פסיפס יופי יוצאת דופן.

בשל מרקם קשה של מכסה פלסטיק, הם נהדרים ליצירת נתיבים באתר. אתה יכול לפרוש כזה פאנל מונוכרומטי פקקי תנועה או ליצור קומפלקס מורכב.

כיסויים פלסטיק הם באמת gizmos צדדי ליצירת עבודות-יד. רשימת כל היישומים של פקקי תנועה הוא פשוט בלתי אפשרי. בנוסף לשיטות שניתנו במאמר, מכסה משמשים לקישוט רהיטים, יצירת ציורים ציורי קיר, נברשות ואפילו וילונות הדלת. אם יש פקקי תנועה צבעוניים רבים בבית שלך, אז זה הזמן ליצור מלאכת יד מקורית וקישוטים מהם.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן