סגנון לופט - מילולית מאנגלית, המילה האחרונה פירושה "עליית הגג, קומה העליונה, עליית הגג". ואכן, מגמה זו נוצרה בתקופה שבה מבנים תעשייתיים שימשו למגורים ולמסחר. היום, לופט לתקן מיושם בהצלחה בדירות, במדינה ובתים פרטיים. זה ניתן לזהות על ידי שילוב הרמוני של המפעל ריהוט מודרני; יש לו הרבה מקום פנוי ורעיונות דקורטיביים מקוריים.

עיצוב לופט - איך לארגן את זה

עם כיוון זה ניתן ליצור גם פנים מסודרים באכזריות באכזריות. סגנון לופט המשלב חומרים וריהוט מסוגים שונים, אשר בהרמוניה ו אופנתי להסתכל על הרכב הכולל. אילו כללים משמשים בו:

  1. חלוקת מרחב המחיה לשתי רמות, יצירת קומה חצי קומה.
  2. השימוש בחומרים "תעשייתיים": לבנים, בטון, מתכת, זכוכית.
  3. השימוש ברהיטים מלאכותיים או עתיקים בפנים (שידות עם פטינה, שרפרפים גבוהים, כורסאות עור מסיביות וכו ').
  4. השימוש במגמה תאורה התאורה.
  5. גוונים נפוצים דירות לופט הם גוונים קרים (שחור, אפור, לבן, מתכתי).
  6. הפשטות של ריהוט - מדפים במקום ארונות, מדפים פתוחים, קולבים, ספות מסיבי מיטות. לייצור של המיטה ניתן להשתמש משטחים.

דברים חשובים

סגנון לופט בפנים פריסה חופשית חופשית. אין קירות בו - כל מקום הוא ממוקד בעזרת ריהוט או ציוד תאורה. אם עיצובים אחרים השתמשו בהצלחה מזכרות, פסלים, קישוטים דקורטיביים, זה לא המקרה הלופט. הוא מאפשר רק אובייקטים אמנותיים יוצאי דופן.

כדי להפוך את "צימוקים", מעצבים להשתמש: על הקירות - ציורים, כרזות או מדבקות; על חלונות - תריסים מקסימלית (אין וילונות, וילונות, וילונות); על הרצפה - שטיחים ללא מוך (לעתים קרובות יותר, בלעדיהם). אם הפנים המודרני, הבעלים להסתיר תקשורת הנדסית מאחורי בטנה או מתחת לרירית, אז בלופט הם נשארים פתוחים במיוחד. תעשייה, טכנו, מינימליזם - הרעיון המרכזי של סגנון זה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן