התוכן:

 1. כללי בחירת הנעל הבסיסית
 2. נעליים מתחת לעור
 3. ג'ינס רזה ומבחר נעליים
 4. נעליים מתרחבות
 5. חברים ואפשרויות נעליים
 6. נעליים תחת ג'ינס קלאסי
 7. מכנסי קפרי ונעליים תואמות
 8. נעליים לננות
 9. בלומרים: הבחירה הנכונה של נעליים
 10. נעליים מתחת לג'ינס קרועים

ג 'ינס הם האלמנט המושלם של כל הארון. דבר זה נחשב צדדי ונוח ללבוש. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את החיצוני הנכון ונעליים עבור אותם. ובכך לשנות את המראה שלך. כמה נשים נוטות להסכים כי ג'ינס להתאים יחד עם כל סוג של נעליים. אבל זה בכלל לא המקרה. ישנם כללים מיוחדים כי המדינה כי כל סגנון של מכנסיים חייב להתאים סוג מסוים של הנעלה.

כללי בחירת הנעל הבסיסית

מעצבים מודרניים פיתחו הרבה סגנונות של ג 'ינס של נשים: מתרחבים, רזה, קלאסי, מכנסיים רחבים ועוד רבים אחרים.זה נותן לכל האופנה הזדמנות ייחודית להסתיר את הפגמים שלה בדמות, כמו גם להדגיש את האלגנטיות של המותניים והירכיים. הדבר החשוב ביותר הוא הגישה הנכונה לבחירת הסגנון של ג'ינס ונעליים, אשר אידיאלי צריך להתאים את הסגנון הנשי הנבחר. בעת בחירת הנעליים שיש לשלב עם ג'ינס, כדאי לזכור כמה כללים בסיסיים:

 1. ראשית, ג 'ינס לא יכול להיות משולב עם נעליים לכה.
 2. שנית, נעלי ספורט פשוטים אידיאליים עבור מכנסיים של כל סגנון.
 3. והכי חשוב - ג'ינס ונעליים צריך להיות בהרמוניה בצבע.

נעליים רזות בג'ינס

סגנון זה של המכנסיים נראה מושלם על בנות רזה עם המותניים אלגנטי ורגליים ארוכות. נשים שמנמנות צריך להימנע טוב יותר לרכוש מודלים כאלה, שכן אפשרות זו נחשבת מתאים למדי והוא יכול להדגיש את כל הפגמים. אתה יכול לשלב רזה עם נעלי התעמלות, סנדלים עם עקבים גבוהים, מגפיים, אשר מגיעים לגובה הברך. נערות די גבוהות יכולות ללבוש חליפות קלות או בדירות בלט בנוסף לג'ינס רזה. אבל עקב גבוה עבור היופי גבוה לחלוטין התווית. מאז התמונה תהיה מפונקת ולראות מביך.

חליפות ג 'ינס רזה ונעליים הבחירה

מכנסיים רזים יכולים להאריך את הרגליים ולהעניק להם רזון, במיוחד אם הם משולבים עם נעליים בעלות עקב גבוה. מן המכנסיים צרים צריך להיות נטוש לבנות שיש להם ירכיים רחב, כי זה יהרוס את כל התמונה. ג 'ינס קצרים הם בדרך כלל הקרסול באורך. אחרי הכל, מכנסיים ארוכים יותר יכול לאסוף מפוחית ​​מכוער למדי כי יקלקל את האלגנטיות של הרגליים היפות. בדואט עם נעלי ספורט רזות ונעלי ספורט נראית מושלמת. אפשרות זו מועדפת על ידי חובבי סגנון הספורט. הג'ינס האלה מעדיפים ללבוש בני נוער מודרניים. הרמוני במיוחד נראה ג'ינס צמוד עם נעלי התעמלות או נעליים, להגיע לגובה הקרסול. נשים בטוחות יותר בעונה הקרה מעדיפים להשלים את הג 'ינס של סגנון מצומצם בעזרת מגפי בוקרים.

נעליים תחת ג'ינס "הבהקה"

ההתלקחות הגיעה אל האופנה שלנו בחזרה בשנת 70, כאשר הסגנון ההיפי שלטו. באותו זמן זה היה אופנתי ומסוגנן לשלב את התלקחות עם נעליים על פלטפורמה שטוחה. ועכשיו האופנה הזאת לא עוזבת אותנו. בשלב זה, ג 'ינס מתרחבים מעצבים מודרניים הושלמו עם נעליים או נעלי בלט על מוצק הבלעדית. מכנסיים עם קצוות קרועים צריך להיות משוחק בנוסף נעלי ספורט או נעלי. נעלי ספורט מוצק מושלמים עבור סגנון זה של ג 'ינס. למרות העקב הסמיך על סנדלים גבוהים - לא החריג ואת כללי האופנה.

מכנסי חבר ונעליים תואמות

סגנון הג'ינס של הגברים הוא מסוגל לכסות את כל החסרונות של הדמות הנשית. חברים נותנים את התמונה של הילדה בסגנון ילדותי קל דעת. נכון לעכשיו זה מאוד אופנתי כדי לקשט כזה בסגנון של מכנסיים עם חתכים טלאים קרועים. בשילוב עם boyfriends snickers ונעליים נראה מושלם. כמו כן, סירות או מגפיים הקרסול עם עקב גבוה בהרמוניה בהרמוניה עם סוג זה של מכנסיים. אבל כדאי לזכור כי חברים לא צריך להיות משולב עם נעליים עם לכה, עור תנין או מודלים של נעליים שנעשו מתחת לזוחלים.

כיצד לבחור נעליים עבור ג'ינס קלאסי ישר?

סגנון המכנסיים הקלאסיים הוא אידיאלי למצוא בארון בגדים לנשים. הסיבה לכך היא כי אלה ג 'ינס ניתן לשלב עם כל סוג של נעליים. קלאסי gins - די אוניברסלי בסגנון d, אשר מתאים לכל אירוע. מכנסי ג'ינס קלאסיים הם בהרמוניה מושלמת עם נעלי, נעלי עור, נעלי זמש או נעלי עור. במזג אוויר קר, אלה יכולים להיות גם הקרסול או נעליים גבוהות עקב. אבל זה חל רק על בנות רזות. נציגים של חצי יפה של האנושות, שיש להם צורה curvaceous למדי, צריך לשלם מחווה לגובה הממוצע של העקב. לדוגמה, נעליים פתוחות או בלט.מעצבים מציעים מספר אפשרויות ג 'ינס לחתוך ישר עם קצוות קרועים, בשילוב אשר ניתן להשתמש נעליים עם עקבים רחבים ורצועות.

מכנסי ג'ינס קפרי ונעליים תואמות

ג'ינס עם רגל מקוצרת למדי, לא מתאים לכל הבנות. זאת בשל העובדה כי זה סגנון המכנסיים חזותית מקצר את הצמיחה. לכן, "קאפרי" מומלץ ללבוש בנוסף עקבים גבוהים. יש כלל עיקרי: באזור הקרסול לא צריך להיות שום רצועות או כל האלמנטים האחרים של קישוט הנעליים.

נעליים מתחת לג'ינס בננה

זה די מקורי הביצועים של ג 'ינס, נוצר עבור הדור הצעיר. קו הסגנון המעוגל נראה מקורי לגמרי עם נעלי התעמלות, נעלי ספורט גבוהות, וסנדלים קלים. סגנון זה של המכנסיים מושלם בהרמוניה עם העקבים גם כן. התמונה תהפוך עוד יותר מעניין אם סנדלים עם הרבעה גבוהה יש הרבה מסמרות ורצועות. נשים אופנתיות המעדיפות סגנון hooligan יותר צריך לשלם מחווה הנעליים בסגנון של גברים.

ג'ינס בסגנון "מכנסיים"

גרסה זו של המכנסיים נחשבת מזרחית. מכנסיים אלה משולבים בצורה מושלמת עם סנדלים עם עקב פתוח ועקב גבוה. בעונה הקרה, במיוחד תחתונים המקורי נראה עם העקבים הקרסוליים.

נעליים מתחת לג'ינס קרועים

נעלי ספורט, מוקסינים, סנדלים - זה הפתרון המושלם להשלים ג 'ינס קרועים. ארון בגדים בצורה של מכנסיים קרועים וכפכפים הוא מושלם עבור מרגיע בחופשה. זה די נוח ומעשי. במיוחד מאז סגנון זה אין גבולות אופנה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן