הידע באנגלית פותח את הדלת למקצועות חדשים. עבור נוסעים, שפה זרה של תקשורת בינלאומית היא בדרך כלל הכרחית. לכן יש להקדיש תשומת לב ללימוד השפה, שליטה בדקדוק ובאוצר המילים.

לקבלת שליטה מהירה יותר ונוחה יותר של החומר, יש הרבה אתרים המציעים את החומרים שלהם לגמרי בחינם. להלן מבחר של משאבי אינטרנט עם שיטות זמין עבור כולם ללמוד שפה בכל רמה.

אתרי חינם ללא תשלום עבור לימוד אנגלית

לימוד אנגלית (https://learningenglish.voanews.com)

המשאב הוא מושלם ללימוד מעמיק של החומר. מאסטרינג את הנושאים מתרחש על בסיס של טבילה לתוך המציאות האמריקאית. כאן תוכלו למצוא אינספור הקלטות שמע וסרטי וידאו שמספרים על מציאותם של תושבים אמריקנים רגילים.

תרגול שפה איכותי מבוסס על הגייה ברורה ונכונה. הקורא ניתן להשוות עם דובר מקצועי. באתר יש הדרגתיות עם החלוקה לרמות מוכנות.כל מבקר יכול לבחור בעצמו ולבסוף לעבור לרמה גבוהה יותר. בהדרגה, מיומנויות שימושיות ביותר הם רכשו: הבנה ודיבור.

ביסטרו אנגלית (http://www.ביסטרונגליש.com)

אוהדים של הלמידה שפות באינטרנט טוענים כי אתר זה הוא אחד הטובים ביותר בנישה שלה. כאן אתה יכול לקבל שירותים בתשלום והן בחינם. תמורת כסף, אתה יכול להשתלט על הקורס וידאו, בחינם - חלק הפעלות וידאו הנחוץ ביותר. קטעי וידאו של אתר bistroenglish.com הם צוברים מיליוני צפיות ב- YouTube בחינם, המציין את האפקטיביות שלהם באיכות גבוהה.

האתר מיועד למתחילים ולרמת התלמידים הממוצעת. בספריית המשאבים תוכל למצוא:

  • שיעורים מאפס;
  • שיעורים להמשך;
  • שיעורי וידאו על סרטים מפורסמים, שירים, קריקטורות;
  • רולים לתיירים.

אתר חדשות ה- BBC (http://www.bbc.com)

עוד קל לשימוש משאב זה מתאים לשיפור מיומנויות קיימות. כאן תוכלו לצפות בחדשות בשפה המקורית. שיטה זו היא יעילה מאוד עבור מי להכשיר את הבנת ולצבור אוצר המילים. האתר משתמש בשפה חיה מודרנית מהרמקולים.

מראש (http: // www. מראש.com)

משאב ההדרכה מיועד למשתמשים עם רמות שונות מאוד של הכשרה. הפורטל מציע לימוד של שפות רבות, כולל אנגלית. כאן אתה יכול להשתמש בשירותים של מורים מחלקים שונים של העולם. מי שמדבר בשפה ברמה גבוהה מספיק יכול להתאמן מחדש כמורה באותו אתר. זוהי הזדמנות להרוויח כסף נוסף.

Merriam Webster (https://www.merriam-webster.com)

משאב זה הוא כיום המילון האינטרנטי הטוב ביותר באינטרנט. זה נוח לשימוש. מילים לא מוכרות ניתן להקליד מן המקלדת או הביע לתוך המיקרופון. התוכנית תציע תרגום ותיאור מפורט של המונח. אם תרצה, תוכל לברר כיצד לבטא את המילה החדשה כראוי. זה מספיק כדי להזין אותו לתוך טופס מיוחד באתר.

ממשק האתר מוצג באנגלית בלבד. לכן, יש צורך לפחות ידע או שימוש מאסטר של מתרגם מקוון. במקרה זה, Merriam Webster יהפוך עוזר חיוני על הדרך לשלוט בשפה האנגלית.

Duolingo (https://ru.duolingo.com)

תוכנית זו מומלצת על ידי מורים מתקדמים לאנגלית ללימוד עצמאי מאפס. תהליך של מאסטרינג החומר יש טופס המשחק. יש עץ של הישגים. כדי להגיע לרמה החדשה, אתה צריך להבקיע מספר מסוים של נקודות. היישום Duolingo תומך iOS ו- Android פלטפורמות.

למד (https://learnenglish.ברית.org)

באמצעות אתר זה ניתן ללמוד את השפה בשיטות שונות:

  • אודיו ווידאו הדרכות;
  • משחקים;
  • חדרי צ'אט;
  • טקסטים וכאלה.

ממשק האתר נעשה באנגלית בלבד.

אנגלית מצבית (https://situationalenglish.blogspot.ru)

רוב השיעורים מוצגים כסקיצות מצבית. יותר מ -150 שיעורים מספקים הזדמנות לקבל ידע חדש בצורה של מילים, ביטויים, פניות מבוססות היטב. היתרון למתחילים הוא שהממשק של האתר מתבצע ברוסית.

Real-English (https://www.real-english.com)

זהו אתר נוח ואינטואיטיבי נוסף ללימוד יסודות השפה האנגלית. כאן אתה יכול לבחור כל אחת של אפשרויות אימון: מאמרים, שיעורים, קטעי וידאו. ניתן להעביר את הממשק מאנגלית לאנגלית.

אסלפוד (http://eslpod.com)

ספציפיות משאבים עובד עם פודקאסטים ב- iTunes. כולם זמינים בחינם. אם תרצה, ניתן להשתמש הדפסים של פודקאסטים עצמם, כמו גם מילונים נוח.

Learn American English Online (https://www.learnamericanenglishonline.com)

המשאב מציע סיווג נוח של חומרים לפי רמה. לשימוש נוח, כל רמה מודגשת בצבע שלה. מורה בשם פול יעזור לך ללמוד דקדוק של הדרכות וידאו שלך. ההסברים די נגישים וברורים. כל משתמש יוכל ללמוד מהרצאות משהו שימושי עבור עצמם.

למד (https://www.learnathome.ru)

באוסף הוא המשאב הרוסי הראשון.עבודה עם זה הוא ספציפי: עבור כל יום, כיבוש של 30 דקות נוצר. כדי להתחיל ללמוד מומלץ לקחת מבחן כדי לזהות את רמת המוכנות שלך אם זה לא נעשה, התוכנית תותקן באופן אוטומטי ברמה הפשוטה ביותר. אבל, החזרה לא מכניסה אפילו את התלמיד המתקדם ביותר.

הורורו.טלוויזיה (https://אוורו.טלוויזיה/ru)

Оroro.tv הוא עוד משאב רוסי. הוא מבסס את לימודיו על צפייה בסרטים, תוכניות טלוויזיה וקריקטורות בשפה המקורית. הבנת מה שקורה על המסך יכולה להיות פשוטה על ידי הפעלת המתרגם המקוון.

סרט-אנגלית (http://film-english.com)

פורטל זה גם משתמש בסרטים לאימונים. אבל קליפים קצרים עם תוכן ספציפי ועיצוב נוצרו במיוחד עבורו. מחבר המתודולוגיה - Kieran Donahue - זכה בפרס יוקרתי בתחום החינוך בבריטניה.

אתרים המסייעים ללמוד אנגלית, הרבה. לכל אחד מהם יש פרטים משלו, אשר מושך רק שיטות כאלה לפורטלים. כל תלמיד יכול בקלות לבחור משאב מתאים יותר בשבילו או להשתמש במספר בבת אחת. העיקר הוא לבזבז זמן בילה על המסך עם תועלת מקסימלית.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן