כרגע, רוכשי הנדל"ן דוברי רוסית מחפשים באופן פעיל ערים ומדינות שבהן אתה יכול לקנות דיור משלך. כמובן, ישנם אוהבי אקזוטי שרוצים לחיות הרפובליקה הדומיניקנית או תאילנד, אבל הרוב המכריע מעדיפים את מדינות וערים של אירופה. שנת 2018 כבר הסתיימה, מה שאומר שהגיע הזמן לקבוע אילו ערים הפכו להיות הבטוחה ביותר עבור החיים והתיירות.

מומחים של שירות Numbeo להשוות סטטיסטיקה פשע בערים בודדות, וכתוצאה מכך הם מדי שנה להרכיב רשימה של הערים הבטוחה ביותר בעולם. ככלל, הנתונים מ -327 ערים שימשו את המחקר, וכתוצאה מכך הדירוג של מדינות במדד האבטחה, אנו מציעים למצוא את 10 הערים הבטוחות ביותר בעולם, שבהן אינך יכול לדאוג לחייך.

10. ציריך

הראשון בעשירייה הראשונה היה עיר אירופית משווייץ וזה לא מפתיע, כי המדינה מפורסמת באיכות החיים הגבוהה שלה. הנה חיים שקטים מאוד, נוחים ומדודים, מה שהופך את האנשים העשירים מכל רחבי העולם לא רק לבלות את החגים שלהם כאן, אלא גם לקנות דיור.ציריך מפורסמת בבנקים הגדולים שלה, אך קשה למצוא כאן אירועי תרבות ואטרקציות. למרות זאת, החיים כאן בטוחים ונוחים. עלות למ"ר של דיור הוא מ 7000 €, אבל גם זה לא לעצור אנשים, כי הם בטוחים כי הם יכולים לחיות כאן בשמחה אי פעם. מדד האבטחה הוא 19.01%.

9. מינכן

יפה ביופיו העיר, הממוקם בדרום גרמניה על נהר Isar. אוכלוסיית העיר היא קצת יותר מ -1.5 מיליון, מה שהופך את מינכן לעיר הגדולה ביותר בוואריה והעיר השלישית בגרמניה. כאן אתה תמיד יכול למצוא בשר טעים ובירה, ואת פסטיבל הבירה השנתית (Oktoberfest) אוספת תיירים מכל רחבי העולם. עם זאת, היא אחת המדינות הבטוחות בעולם לתיירות ולינה, משום שמדד הביטחון הוא 17.45%.

8. בירן

בשורה השמינית של הערים הבטוחות בעולם הוא נציג נוסף של שוויץ - ברן. העיר הזאת של משמעות פדרלית היא בירתה האמיתית של שוויץ והיא ממוקמת בעמק נהר Aare מצפון להרי האלפים. כאן, לא רק טבע יפה ואוויר נקי ייחודי, אלא גם דיור יקר. מחירים גבוהים, רמת חיים טובה וחינוך, פשע נמוך ומשכורות גבוהות - כל זה הופך את ברן לעיר בטוחה, הן עבור התיירים והן המקומיים. מדד האבטחה הוא 17.24%.

7. טוקיו

המקום השביעי נלקח על ידי טוקיו - המרכז המנהלי, התעשייתי, הפוליטי והפיננסי של יפן, שהיא בירתה. כאן מרוכזים כל הזרמים הכלכליים של המדינה, בעוד האוכלוסייה היא כמעט 14 מיליון אנשים. חגים כאן אינם זולים, מחירי הדיור מתאימים, אבל רמה גבוהה של פיתוח, משכורות גבוהות וטכנולוגיות מחשב יגרום לכם לאהוב את העיר הזאת אחת ולתמיד. תוספת נעימה תהיה העובדה כי קיים שיעור פשע נמוך, ומדד הביטחון היה 16.86%.

6. אוסקה

המקום השישי מבין הערים הבטוחות ביותר בעולם נתפס על ידי נציג אחר של יפן. אוסקה היא העיר השלישית בגודלה ביפן, הממוקמת באותו מפרץ ליד נהר יודו. מעמדה של העיר אוסקה קיבל בשנת 1956, אבל כרגע האוכלוסייה היא 2.7 מיליון אנשים. רמה גבוהה של פיתוח וחינוך, מערכת אכיפת החוק ורמת הביטחון הנמוכה הם קריטריונים שמושכים לא רק תיירים, אלא גם עולים. מדד האבטחה הינו 16.77%.

5. קוויבק

ברשימה היתה עיר מקנדה, שהיא בירת המחוז הדובר צרפתית של קוויבק. הנה המנגנון הממשלתי הראשי, למרות העובדה כי מונטריאול הוא הרבה יותר גדול מאשר בעיר הזאת. מאז המאה ה -21, היא הפכה לאחת הערים המשגשגות ביותר בקנדה, וחינוך טוב ומערכת אכיפת חוק בתנאי תנאי חיים נוחים לא רק עבור המקומיים, אלא גם עבור תיירים. מדד האבטחה הוא 16.43%.

4. סינגפור

המיקום הרביעי בדירוג של הערים הבטוחות ביותר בעולם הוא נכבש על ידי עיר המדינה, אשר ממוקם על איי דרום מזרח אסיה. סינגפור היא עיר יפה ויפה להפליא שלא תשאיר אף אחד אדיש. כרגע, סינגפור היא עיר העתיד, כי היא משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר ופיתוח. החיים כאן גבוהים והמחירים עקביים, אבל שיעור הפשיעה הנמוך ומדד הביטחון - 16.23% מושכים תיירים ועולים מכל העולם.

3. באזל

העיר השלישית משווייץ נמצאת בערים הבטוחות ביותר בעולם, מה שמוכיח את רמת הפיתוח הגבוהה במדינה. האוכלוסייה כאן היא רק 170 אלף איש, אך במקביל, בזל היא העיר השלישית בגודלה בשוויץ, מושכת את היופי של ההרים ואת אופי unspoiled של התעשייה. כאן מתפתחת רק התעשייה הכימית והפרמצבטית, והרמה הגבוהה של הביטחון נובעת משיעור הפשיעה הנמוך ומהעבודה האידיאלית של שירותי אכיפת החוק. כתוצאה מכך, במקום השלישי במדד ובטיחות - 16.01%.

2. דוחא

עיר הביטחון הבאה היתה דוחה - הבירה ואחת הערים הגדולות ביותר בקטאר, הממוקמת מול חופי המפרץ הפרסי. בשנת 2015, דוה קיבל באופן רשמי את מעמדה של "פלא העיר" והפך השביעי ברשימה זו. המחוזות הפיננסיים, בנייני הבנקים ומבני המגורים המודרניים מספקים רמה גבוהה של חיים ופיתוח. מדד האבטחה עומד על 14.48%.

1. אבו דאבי

לבסוף, הגענו למנהיג הדירוג של הערים הבטוחות ביותר בעולם, שהפך לאבו דאבי - בירת איחוד האמירויות הערביות. עיר זו היא המרכז התרבותי, המסחרי, התעשייתי והפוליטי של המדינה, בעוד שכמעט 60% מהתמ"ג של המדינה כולה מגיע רק מאבו דאבי. האוכלוסייה היא רק מעל מיליון אנשים. מדד האבטחה הוא 13.63%.

הערים הבטוחות ביותר של רוסיה

באשר לרוסיה, היא גורמת לגאווה רק בניז'ני נובגורוד, שנכנסה לעשרים הערים הבטוחות בעולם, ואילו מדד האבטחה עמד על 19.16%. בירת ארצנו נחקרה גם עבור הדירוג, אך התוצאה אינה מנחמת, מדד האבטחה הוא 45.98% (מקום 184).

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן