אנשים רבים מקשרים את גן המילה עם היופי והניחוח של פרחים יפים, שלווה מבושמת, ציוץ ציפורים ורוח. זה מקום שמרגיע את הנפש. ואת הבוקר ללכת דרך הגן היפה הוא אושר אמיתי וכן תשלום של מצב רוח טוב במשך כל היום. מקומות אלה נוצרו על מנת להרגיש את כל היופי במלוא גודלו וליהנות ממנו במלואו. הבא נציג את 10 הגנים היפים ביותר ברחבי העולם.

גני מיראבל היפים

הגן הקלאסי ברוח המופלאה של ורסאי. בגנים של ארמון מיראבל הוא אתר מורשת עולמית של אונסקו וחלק קטן מההיסטוריה של העיר זלצבורג. הגנים הוקמו יחד עם הארמון בשנת 1606. מאוחר יותר בשנת 1690 את הגן היפה היה מחדש. עכשיו יש פסלים רבים, ערוגות פרחים עם מזרקות.

גנים בוטאניים מלכותיים מפוארים במלבורן

גן זה מפורסם מאוד ברחבי העולם. הוא ממוקם בלב ליבה של מלבורן, על גדות נהר יארה. אזור הגן העשיר כולל מעיין פתוח, גן ילדים, מצפה כוכבים ומסלול מורשת אבוריג'ינית.מדי פעם מתקיימים בגן אירועים מיוחדים כגון יוגה לילדים, פילוסופיה ונבל בגן. גן יפה זה נחשב לאחד האטרקציות הפופולריות ביותר מענג. במהלך השנה ישנם יותר מ -1.5 מיליון מבקרים.

ג 'יא ג' יאנג יואן של גן מדהים

גן זה ממוקם בפארק סיהוי (Sihui Park). גודלו של הגן קטן - רק דונם אחד, אבל למרות השטח הזעיר, הוא יכול ליצור רושם בלתי נשכח וענג עם גובהו ורוחבו. הבריכה הארוכה נותנת לגן נטורליזם. מעליו יש ביתן. הגן מוקף בהר מלאכותי יפהפה. צ 'י צ' יאן יואן מחולק מחלקות רבות עם סמטאות מפוארות וביתנים.

גני פינה באיראן

גנים מקסימים אלה ממוקמים בקשאן (Kashan). גן פינה הושלמה לבסוף בשנת 1590. למעשה, זהו הגן היפה והישן ביותר באיראן. שטחה ממוקם על 2.3 דונם והוא מוקף לחלוטין על ידי סוללות ומגדלים. המים הנכנסים לגינה הם דרך צינורות תת-קרקעיים. יש ברושים רבים וצמחים יפים אחרים.

גן בוטני עשיר של מדבר פיניקס

הגן הבוטני הוקם בשנת 1937 על ידי אגודת אריזונה של צמחייה מקומית ואוהבי קקטוס. ישנם גנים בוטניים רבים ברחבי ארה"ב, אבל זה גן המדבר פיניקס כי הם היפים ביותר מדהים. בגן הבוטני הזה מוזמנים המבקרים למסע לארץ המדבר והצמחייה. אבל אתה צריך להיות מוכן להתמודד עם הבצורת והחום. עם זאת, מסע בלתי נשכח דרך הפארק העצום עם סלעים אדומים בהירים בהחלט שווה את זה.

גני קנרוקואן ביפן

גן Kenrokuen הוא אחד משלושת הגנים המפוארים ביותר ברחבי יפן. המקום הזה הוא מקלט אמיתי של שלווה, שלווה ושלווה באישיקאווה. השטח שלה משתרע על 11.4 דונם. הגן ממוקם על גבהים של מרכז Kanazawa, ליד הטירה של Kanazawa. בתקופה הפיאודלית, האחוזה היתה בבעלות משפחת מאדה. הגן הועבר כמורשת מדור לדור. מבחינה זו, היופי וגודל הגן התפתחו יותר ויותר, והיום הוא אחד היפים ביותר ביפן. העונה היפה ביותר לגן היא האביב, כי היופי של עצי דובדבן פורח הוא מעבר למילים. בתקופה זו הכניסה לכניסה חופשית לשבועיים.

הגנים המדהימים של ורסאי

הגנים ההיסטוריים של ורסאי אינם יכולים להרשים, ואין זה מפתיע כלל שהתהילה שלהם הולכת בכל אירופה. גנים מפוארים אלה משתרעים על פני כ -800 דונם, והם מיוצרים בסגנון צרפתי קלאסי. שטח זה היה גאווה אמיתית עבור לואי ה -14. כרגע, המבקרים ניתנים הזדמנות לבלות את היום בגנים, בעוד נהנה מזרקות, פרחים, נופים נופי מסלולים מפותלים. הגנים האלה הם אחד המקומות הפופולריים ביותר בצרפת. הם מקבלים יותר מ -6 מיליון מבקרים בשנה.

גני מיורל במרוקו

מיורל יש שתים עשרה דונם, עם דומיננטיות של כחול מפואר בעיצוב. זה מה שמבדיל את Majorelle מכל גנים בוטניים אחרים. הבעלים של הגן הוא מעצב האופנה המפורסם איב סן לורן. משחרר סדרה של קוסמטיקה, הוא אפילו קרא את גוון לכה לכבוד שם הגן. היוצר המקורי של הגן היה הצייר ז'אק מיורל. גם אז, הגן היה אחד 50 הגנים היפים ביותר בעולם. הנה המוזיאון לאמנות האסלאם.

הגן היפה של קלוד מונה בג'יוורני

הגן הוקם על ידי מייסד הציור הצרפתי. הגנים האלה מזכירים את ציוריו - אזורים בהירים אך מאוזנים, ופרחים דומים למשיחות מכחול. במשך 43 שנים הצייר טיפח בזהירות ופיתח את הגן המדהים שלו עם גני פרחים מפוארים. ועכשיו מיליוני מבקרים יכולים להעריץ את שטח הגן. הקפידו לבקר בגן הזה, להעריץ את חבצלות המים וללכת למוזיאון האימפרסיוניזם.

Kirstenbosch גנים בקייפטאון

גן Kirstenbosch הוא הגן הבוטני המפורסם והיפה ביותר בדרום אפריקה. גן זה מוצדק הוא המקום הראשון דירוגים בשל המיקום היפה להפליא שלה.הם הקימו את הגן בשנת 1913 על מנת לשמר את הצמחייה הנדירה ביותר במדינה. באותו זמן זה היה הגן הבוטני הראשון של תוכנית כזו ברחבי העולם. היופי הבלתי נתפס שלו מרתק ומושך מבקרים, מכריח אותו לבוא אל הגן שוב ושוב. נופים לא ייאמן, סמטאות מפוארות ופרחים נדיר וצמחים ניתן לראות כל בגן Kirstendos, הגן היפה ביותר בעולם.

ישנם גנים רבים מאוד יפה ומושכת. ובכל אחד יש משהו ייחודי. זה מה שמושך מבקרים. הגן הוא מקום שבו אתה יכול להירגע ולהירגע מן המהומה הנצחית. לכן, אנו ממליצים לך לבקר במקומות היפים האלה לעתים קרובות ככל האפשר. לאחר בדיקת הרשימה שלנו, נרשמים בוודאי זוכר אילו גנים הם היפים ביותר בעולם. אז לדחות את כל הדברים וללכת על טיול וסיור של המקומות האלה נהדר.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן