עשה זאת בעצמך תיבת התכשיטים: כיתות אמן ורעיונות יצירתיים

0

בחלונות הראווה ניתן למצוא מספר גדול של קופסאות תכשיטים עבור הצורות היוצאות דופן ביותר של תכשיטים. העיצוב שלהם הוא מדהים ביופיו, עם זאת, למרות "קישוט" זה הרצון לעשות ארון קבורה תכשיטים עם הידיים שלהם על needlewomen לא נעלמת.

ביצוע מלאכת יד עם הידיים שלך הוא לא רק מחווה כישרון, אלא גם רצון להראות מיומנות, כדי ליצור דבר מקורי שאף אחד אחר לא.

קופסת סליל מויסקי

תהליך היצירה של תיבה כזו הוא כל כך פשוט שכל בחורה יכולה להתמודד עם זה.

נצטרך:

  • סליל של ויסקי
  • קרטון עבה
  • עיפרון
  • מספריים
  • דבק PVA

קודם כל, יש צורך להכין בסיס של קרטון לתחתית ואת הכיסוי של התיבה. כדי לעשות זאת, לצרף את סליל על גיליון של קרטון ומעגל אותו בעיפרון. המעגל שנוצר צריך להיות חתוך סביב עם מעגל נוסף עם קוטר של 3 ס"מ יותר מאשר הבסיס.

באמצעות חפץ חד או סרגל מתכת, לכופף את הקצוות של בסיסים עגולים. דבק בסיס אחד לגלגל עם דבק PVA.זה יהיה החלק התחתון של התיבה. כדי להסתיר קצוות לא אחידים, הדבק את נקודות הדבקה ברצועה דקה של סרט דביק.

כדי לכסות, יש צורך להכין רצועה של קרטון עבה ולהצטרף אותו סליל לכסות. רוחב הפס צריך להיות שווה חצי גובה של סליל. אז הר יהיה חזק יותר. דבק את החלקים של המכסה עם דבק PVA, לתת לו להתייבש לחלוטין.

כדי לשפר את הנוקשות של המכסה ואת התחתונה, אתה יכול דבק להם עוד שכבה של קרטון עם קוטר שווה לקוטר של סליל.

הארון מוכן, הוא נשאר רק לקשט אותו. כדי לעשות זאת, השתמש בטכניקה של מגזרת נייר או קישוט פשוט עם צבעים אקריליק, סרט דביק עם הדפסים מתחת לעץ או אבן.

Baguette עם הידיים שלהם

תיבת אלגנטי ואלגנטי עשוי בגט. בגט - חומר מיוחד המשמש ליצירת מסגרות תמונה. על מכירה אתה יכול למצוא חומר עשוי עץ או פלסטיק.

מומלץ להשתמש בפגט פלסטיק כדי ליצור קופסאות. זה רך יותר מעץ, קל לחתוך ולא נראה גרוע יותר מאשר חומר טבעי.

לפני שאתה קונה בגט בסלוני אמנות, עליך לקבוע את כמות החומר שיידרש עבור הקופסה. אתה יכול לעשות קופסא מרובע מיניאטורי או לעשות מלאכת יד אלגנטית עם הצדדים עד 15 ס"מ.עם החליט על הפרמטרים, לחתוך שתי רצועות של אורך שווה מן הבר הראשי. לעבד את הקצוות של החסר עם סכין כדי לקבל זווית 45 מעלות.

לפני הדבקת הסופי של החסר בגטים, לנסות אותם על אחד אחר, לוודא כי אין פערים. במקרה של זיהוי של חוסר התאמה, לעבד את הקצוות עם נייר זכוכית. דבק את המפרקים הצדדיים עם דבק הבניין או דבק עץ.

כמו תחתית המכסה של הארון משמש קרטון עבה, לחתוך לגודל של קצת יותר גדול מאשר הארון. החלק התחתון מודבק לרגע הדבק תיבת. עם המכסה יצטרך להתעסק. חתיכות של לולאת פסנתר, חתיכות של בד עבה המחבר את המכסה ואת התיבה משמשים כדי להדק את זה. לא משנה מה הדרך המכסה מקלות, המפרקים חייב להיות מוסתר או מטופל בזהירות.

תיבת בגט אינו מחייב לקשט, אבל זה לא מונע ממך לקשט אותו באמצעות טכניקה מגזרת נייר, לכה, עוטף את המכסה ואת התחתונה עם בד קטיפה או עור.

קופסת מפית במבוק: סדנה מפורטת

אולי יש תיבת במבוק בכל בית. יתר על כן, זה נדיר למצוא גרסאות פשוטות, רובם מעוטרים בדפוסים המקוריים. כדי ליצור ארון מתים מתוך מפית צפופה, אתה צריך לתפור בד צפופה דקורטיביים משני צדי הקצוות שלה.

המשימה שלך היא להדק את הצדדים כמו בחוזקה ככל האפשר, כך בתהליך של שימוש הדבר הם לא הופכים לחים. ידית את הקצוות של המפית עם חוטים הדוקים יפה כי יחזק את המבנה ולהפוך אותו מסודר. חותכים את 2 החסר עגולים מן הבד, הם ישמשו הצדדים של הקופסה.

ניתן לחיזוק עם קרטון או מוסיף פלסטיק. אתה יכול לחבר את הבד ואת המפית עם דבק רגע או האשכולות. רק 3 צדדים של הבד ריק מחוברים, החלק העליון הנותר מעובד עם תפרים יפה או מעוטרים בדרך אחרת.

עבור מהדק, להשתמש בלחצן המקורי ואת העין. אפשרויות מוכן עבור מחברים ניתן למצוא בחנויות חומרה.

התיבה המוגמרת מכוסה בלכה אקרילית. אז זה יהיה פחות מלוכלך יותר יש מראה מסודר.

תיבת תכשיטים מתוך קופסת נעליים

קופסאות קרטון הם בסיס מצוין ליצירת ארונות, במיוחד מאז הבנות המודרניות אין מחסור של חומר זה. קופסאות נעליים, אריזות מתנה ועוד הרבה יותר יכול להיות החומר עבור תיבת תכשיטים בעתיד.

אנחנו כבר לא צריכים ליצור קופסה מאפס, אז רוב הזמן זה ייקח לקשט את התיבה וליצור קשרים בין המכסה לבין הבסיס.

קודם כל, לנקות את תיבת משכבת ​​הסרט. זה יספק קישוט קל של התיבה, החלת צבע או לכה.

הפוך את פינות הכיסוי 2 חריצים מיישר את קצה תחוב בצד אחד אורך. באמצעות דבק PVA, דבק אותו בצד של הקופסה. נסו ליצור קשרים ככל האפשר, אם יש צורך, לחזק אותו עם סרט דבק.

אם תרצה, אתה יכול להסיר את קצה תחוב מכל הצדדים, תוך השארת קצוות חלקה באופן אידיאלי. הארון סיים מעוטר בד שבו תחת שכבה דקה של גומי מוקף. הקופסה מעוטרת בקטיפה או פליזלין נראית נהדר.

קופסת קרטון בצורת לב

הצורה המקורית של הקופסה תפנה לבחורות רבות, ואתה יכול לעשות כזה מלאכה עצמך. כל מה שאתה צריך הוא קרטון עבה, דבק וחומר קישוט.

חותכים את קרטון 2 בצורת לב לגבעולים. גם להכין את הצדדים של הקופסה, גובה אשר נקבע באופן עצמאי, על בסיס של חפצי אמנות. חותכים את הקצה התחתון של הצדדים כפי שמוצג בתמונה דבק אותם עם רגע לבסיס.

אתה יכול לחבר את המכסה ואת התיבה באמצעות חתיכות של בד עבה, אשר קבועים עם דבק.

לקשט את התיבה בפנים עם נייר דקורטיבי לקשט אותו עם תחרה, רישומים מגזרת נייר, בד מוכן או נייר פרחים, חרוזים על גבי.

יצירת אמנות עם הידיים שלך שוקל את התוצאות של העבודה מביא שמחה גדולה כדי needlewomen. ארונות, שנוצרו באופן עצמאי, פריטים ייחודיים אשר ספגו את העבודה הקשה ואת היכולות היצירתיות של היוצר שלה. Gizmos כאלה יהיה קישוט גדול עבור הבית שלך או יכול לשמש רעיון נהדר מתנה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן