קעקועים בצורת כתובות - זוהי אופציה מקורית ומושכת כי הוא ביקוש, הן בקרב בחורים ובנות. על מנת שהטקסט יהיה אקספרסיבי ויפה, כדי למשוך אחרים, יש צורך לבחור גופן, שמספרם הוא כמעט בלתי מוגבל. זה לא משנה אם זה יהיה הקעקוע הראשון או לא, אבל כדי לבחור את הגופן הנכון אתה צריך להיות סבלני. חשוב לקחת בחשבון את הסגנון ואת הגודל של המילים, המיקום שלהם, צבע, ואת הנוכחות של המדרון.

 

גופני קעקוע ותכונותיהם

בעת בחירת קעקוע, אנשים רבים מעדיפים כתובות, כי הם נראים אטרקטיביים ומקוריים, יכול להסתיר משמעות סודית מיוחדת מאחוריהם. יתר על כן, לעתים קרובות קורה כי את הקעקוע בצורת כתובת יש משמעות עמוקה יותר מאשר כל ציור. עם זאת, על מנת הקעקוע להיות אטרקטיבי ככל האפשר, יש לנקוט בזהירות לבחור את הגופן.

נציגי המין הנאה מעדיפים גופנים עם עקומות עמוקות וקווים דקים, משלימים את הטקסט עם דפוסים אחרים. באשר לגברים, הם מפנים את תשומת לבם למכתבים מודפסים מודגשים עם קצות מחודדים. זה צריך להיות מובן כי הגופן אינו משפיע על המשמעות של הקעקוע, אבל רק מדגיש את היופי ואת המקוריות של בעל כובע קעקוע.

גופן יפה: בחירת השפה ועיצוב האות הראשונה

אם אתה מסתכל על התמונות של עבודות סיים, קל לראות כי השפה המשמשת ליצירת קעקוע יש השפעה מיוחדת על הבחירה של הגופן. הגרסה הקלאסית, שהיא אחת בעולם, היא אנגלית, אך בה בעת הם מעדיפים גופן קליגרפי או מונוגרמה.

לפני שאתה מקבל קעקוע על הגוף שלך, חשוב לקבוע את מספר המילים. אם הכיתוב מכיל מכתב הון גדול, אזי עליו להקדיש תשומת לב מיוחדת. יחד עם המאסטר אתה יכול לבחור את העיצוב של האות הראשונה, התכונות שלה, כמו גם את הגודל. מומחים רבים מציעים להקצות מכתב הון עם אלמנטים נוספים, קישוטים, או לבצע אותו בצבע אחר.

הגופן הנכון עבור הקעקוע בצורה של כתובת הוא הבסיס ליצירת קעקוע בהיר, אלגנטי ומושך. חשוב שהכיתוב יהיה קריא, אחרת המשמעות שתכניס אותו תהיה בלתי מובנת. זה לא מומלץ להשתמש קווים דקים קרוב, כמו גם גופן קטן מדי, כמו קעקועים חזותית להפוך לנקודה.

גופני קעקוע: סוגים

קעקועים בצורת כתובות הם פופולריים, הן בקרב בנות וגברים, כך כמעט כל המאסטר המודרני יכול להציע את האפשרות הטובה ביותר לממש את הרעיון של הלקוח. באופן כללי, ישנם מספר סוגים של גופנים, ביניהם הפופולריים ביותר:

  • קליגרפיה.
  • גותי.
  • גרפיטי.
  • המערבי.
  • שאר האופציות שנותרו פחות רלוונטיות.

גופני קעקוע פופולריים

כפי שהוזכר קודם לכן, אחד הגופנים הכי אטרקטיבי ליצירת קעקועים בצורה של כתובות הוא קליגרפיה. בחירה זו אינה מקרית, כי זה הגופן הוא מובן ביותר קריא, זה לא קשה לקרוא את הטקסט שנכתב, וזה מתאים לכל סגנון קעקוע. גופן קליגרפי יכול להיות רגיל - המילים מורכבות ממכתבים פשוטים שנכתב ביד, או קלאסי - הקעקוע ייראה כמו כתובת עתיקה שנכתבה בעט. כדי לבחור את הגופן הנכון ולראות מה הקעקוע ייראה בעתיד, אתה יכול להשתמש באינטרנט גופן הבחירה, כי הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות לך לעשות את זה בלי לעזוב את הבית שלך.

גותי הוא גרסה ששימשה לראשונה להקות ולמופעים המשתמשים בה כדי ליצור לוגו. גופן גותי יכול להיות משני סוגים: פשוט או מורכב. סוג הגופן תלוי בקריאה של הטקסט, באורך הטקסט. כדי ליצור קעקוע יכול לשמש מילים בודדות, או ראשי תיבות, וביטויים ארוכים.

סגנון הגרפיטי הוא שילוב של גופן טופוגרפי ואיור. כפי שאתה יודע, כיוון זה מקורו במובן המילולי של המילה ברחוב, ורעיונות ליצירת קעקוע עתידי ניתן להסיק ישירות מהטקסט שניתן לראות על המוסך או על הגדר. המאפיינים של הסגנון הוא כי זה די קשה ליישם כתובת עם גופן כזה, ולכן יש צורך למצוא מומחה מוסמך מאוד. היתרון העיקרי של סגנון הגרפיטי הוא שאפילו הקעקוע הקטן ביותר בצורת כיתוב נראה יפה, הסגנון הוא מודרני, ובמקביל הוא יהפוך את התמונה לסקסית ופיקנטית יותר.

גופן המערבי - בעזרתו הקעקוע יעביר את הבעלים שלו בזמן של המערב הפרוע. סגנון זה פופולרי במיוחד בקרב האופנוענים. רוסית, ערבית או סגנונות אסיאתיים הם גם סוגים פופולריים של גופנים, המאפשר לך להעביר את הציוויליזציה או המדינה תחת אשר את הכתובת הוא עשה. אין הבדל מה השפה משמשת, העיקר הוא בסגנון הנכון את הטקסט, כדי להפוך אותו בהיר ומושך ככל האפשר.

בין הפופולרית פחות, אבל באותו זמן גופנים יפים מאוד, האפשרויות הבאות שווים לציין:

  • גופן קפטן קוק - אותו שם עם הנווט המפורסם, שמצא אנשים ייחודיים עם קעקועים על הגוף. הייחודיות של הגופן טמון המקוריות ואת עיטור גדול, כדי ליצור קעקועים אתה צריך להשתמש לפחות 36 נקודות.
  • בסגנון אסינה, המשדר טעם וינטאג 'מסורתי.
  • קונצ'יטה - אופציה נועזת ומסוגננת.
  • דם על הלהב שלי הוא הסגנון של חוליגנים אמיתיים, אשר נחשב סוג תת-אגרסיבי של עיצוב גותי.
  • Bodega הוא סוג של גופן קליגרפיה, מכובד באלגנטיות ונוכחות של תלתלים מודרניים.

הבחירה של גופן עבור קעקוע באינטרנט או מן המאסטר

אם אתה מחליט לעשות קעקוע בצורה של כתובת, אז חשוב לבחור את הגופן האופטימלי ליצור קעקועים. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי הצגת תמונות של עבודות מוגמרות באינטרנט, אתה יכול גם להשתמש בתוכנות מחשב מיוחדות, טקסט ותצלומים העורכים. עם זאת, האפשרות הקלה והמהירה ביותר היא לבחור את הגופן באינטרנט, כי יש עשרות אתרים מיוחדים המאפשרים לך לכתוב מילה או ביטוי בגופן הרצוי, ולאחר מכן הם יכולים להיות מודפס וניתן המאסטר כמו סקיצה. אמן קעקוע מנוסה יכול גם לבחור סגנון, לבצע תיקונים ולקבוע את האפשרות הטובה ביותר.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן