מגוון רחב של סוגים של תפירה נועד לספק את הדרישות התובעניות ביותר של craftswomen. אבל אם פשוט סריגה ורקמה לא בשבילך, אז אנו מציעים מאסטרינג טכניקה חדשה לגמרי - אוזון או מחרוזת אמנות. כדי ליצור ציורים בטכניקה זו אינה דורשת ידע מיוחד: כל מה שאתה צריך לדעת כדי להשתלט על סוג זה של תפירה ניתנת במאמר שלנו.

מהי אמנות מחרוזת?

אמנות מחרוזת - כדרך ליצור קומפוזיציות הומצא באנגליה במאה ה -16. מתוך מסמרים וחוטים רגילים יצרו אורגים שרטוטים דקורטיביים מדהימים על הצלחות ששימשו קישוט לבית. בהדרגה, הטכניקה הפכה מסובכת יותר ומעובד, ובסופו של דבר הפך סוג של תפירה פופולרי כי מלאכה של כל הגילאים נשאו משם.

הודות לחוקר האנגלי מרי בוהל, שהשתמשה בחוטים ובציפורניים כדי ללמד ילדים אלגברה וגיאומטריה, זכתה לפופולריות שאין כמוה בטכניקה של אוזון.

כלים ליצירת ציורים בטכניקה של אמנות מחרוזת

Izonite היא אחת הטכניקות בעלות נמוכה ביותר. כדי ליצור את הרכב הראשון אתה רק צריך מסמרים וחוטים. קבוצה של חתיכים ניתן לרכוש בכל חנות חומרה, בחירת אורך רוחב מתאים של הכובע. חוטים של אמנות מחרוזת ניתן למצוא בכל needlewoman. אתה יכול להשתמש חוט עבה עבור סריגה, חוט או משי, חוט תפירה עבה.

בנוסף, תזדקק ל:

  • לוח או חתיכת דיקט
  • קרטון עבה - משמש כחלופה דיקט ליצירת כרטיסים
  • סכימה או תמונה סיים
  • צבע כדי להדגיש חלקים בודדים של הרכב
  • פטיש או ינשוף

אמנות מחרוזת: הצעדים הראשונים כדי לשלוט בטכנולוגיה

אם מעולם לא נתקל טכניקה של izonit, אז אתה לא צריך מיד לקחת על עצמו תמונות מורכבות. התחל עם היסודות, עם תוכניות פשוטות ביותר monoponic. Beginnerlewomen למתחילים מאוד לעזור את המזימות עם מספרים, שבו כל התנועות של החוט ואת סוג החיבור שלהם מסומנים על ידי החצים.

כדי להתחיל את הטכניקה אתה צריך ללמוד את העקרונות של מילוי פינות ומעגלים. הטפסים הנותרים: מרובע, סגלגל ומכתבים נגזרים מן היסודות הבסיסיים, ולכן זה הרבה יותר קל לשלוט בהם.

נראה כי קשה ליצור תמונה של כלים מוכרים כגון מסמרים וחוט. בטכניקה של אוזון זה מאוד חשוב לארוג את החוטים, לאחר שולט כי תוכל ליצור ציורים תלת מימדיים מדהימים.

היתרון הגדול של אמנות מחרוזת הוא שאתה יכול לבחור כל סקיצה כדי ליצור תמונה. זה עוזר כאשר אתה צריך ליצור תמונה ייחודית עם דיוקן של אדם מסוים, מספרים או מילים.

בשלבים הראשונים, השתמש פתילים רגיל עבור מחרוזת אמנות. בעתיד, לחדש את ערכת הצבעים בגוונים נוספים, יצירת לוחות צבעוניים.

רבים מאמינים כי הקווים הגיאומטרי הנכון אינם מתאימים בתמונות עם פרחים, חרקים, חיות בר או דיוקנאות, שבו המעבר חלקה והעדר זוויות ברור חשובים. אבל אמנות מחרוזת מתמודדת באופן מושלם עם המשימה הזאת, מעבירים את עומק הצבע באמצעות שימוש בחוטים של כמה גוונים או מסמרים באורך שונה.

אמנות מחרוזת: כיתות אמן ביצירת קומפוזיציות

אז, כל הכלים הדרושים לאמנות מחרוזת כבר נרכשו. אז איפה להתחיל? קח כבסיס את תוכניות פשוטות עם טיפים, וכן להשתמש טוב יותר עצות של needlewomen מנוסה. במאמר שלנו נציג 3 כיתות אמן, מן הפשוטה ביותר המורכבת, ואנו אגיד לך כיצד ליצור דפוסי יפה מאוד ותמונות בטכניקה אוזון לבד.

הלב היחיד בטכניקה

אחת התמונות הפשוטות ביותר שניתן לעשות על ידי אדונים מתחילים הוא הלב. אפילו ילד יכול להתמודד עם קומפוזיציה כזאת, ובלבד שהמבוגרים נכנסים לציפורן על קרש. מלאכה זו תהיה מתנה גדולה או פשוט לקשט את הקיר בסלון שלך.

צייר לב מסודר על גיליון נייר נקי או הדפס את התמונה המוגמרת במדפסת. מקום שרירותי בתמונה הנקודה שבה מסמרים יהיה מסומר. מניחים את הסימנים באותו מרחק, המראה הסופי של המוצר יהיה תלוי בו.

לשים פיסת נייר על דיקט מסמר אותו במקומות מסומן על ידי ציפורנים. הסר בזהירות את הסדין מהדיקט.

לאחר מכן, המשך ישירות לעבודה עם האשכולות. לעשות קשר מסודר על מסמר העליון המרכזי, למתוח את קצה באלכסון. משוך את החוט לכל הרבעה כך זווית חדה טפסים בכל פעם.

לאחר כל חתיכים עטופים חוט, לתקן אותו בזהירות לחתוך את קצה.

להלן התוכניות העיקריות ליצירת פינות ומעגלים באמצעות טכניקה מחרוזת אמנות. לאחר שליטה בהם, אתה יכול לבצע פשוט, אבל באותו הזמן, יצירות מרהיב ורב עוצמה.

פרח באמנות מחרוזת

לאחר שלמד לבצע מעגל ופינה בטכניקה של אוזון, אתה יכול להתחיל ליצור קומפוזיציות פשוטות עם פרחים. ייאוש רך ויפה להפליא נראה בטכניקה של אמנות מחרוזת. בנוסף, לבצע קומפוזיציה כזו היא קלה מאוד.

כדי ליצור תמונה שתצטרך:

  • גיליון נייר
  • עיפרון
  • לבן וירוק

צייר שלושה עיגולים על פיסת נייר בסדר אקראי. זה יהיה שן הארי עצמו. כמו כן מתארים את העלים והגבעולים של הפרח. כמו בסדנה הקודמת, לסמן את נקודות הציפורניים על הסדין עם נקודות.

צרף את הסדין על דיקט מסמרים את המסמרים בנקודות ציינו בעבר.

בעזרת חוטים לבנים, הרקמה infrorescences הרקמה על העיקרון של היקף. כדי לעשות זאת, לתקן את קצה החוט על מרכז הרבעה ולהוביל אותו לנקודות האחרות, ויצרו פינות חדות. תכנית העבודה מוצגת להלן.

כדי להשיג את bulkiness של עלי שן הארי, לחלק אותם לתוך משולשים כמה לרקום כל אחד מהם על פי עקרון הזווית.

דיוקן באמנות מחרוזת

אם אתה כבר שולט בטכניקה של izoit והם בטוחים ביכולות שלך, אז זה הזמן להתחיל ליצור דיוקנאות מרהיבים של מסמרים וחוטים. כבסיס, לקחת דיוקן של אדם אהוב, אדם מפורסם, חיית מחמד.

יצירת תמונה מורכבת כזו אינה מתחילה בחלק המרכזי, כפי שהיה בסדנאות פשוטות, אלא במילוי הרקע. כלומר, קודם כל, את החלקים הצפופים של התמונה עם צל או בגדים מכוסים בחוטים. לאחר מכן, החלקים הנותרים מלאים, כגון פנים, ידיים וכו '.

גם אדונים מקצועיים להשתמש המוכנות מוכן בעבודתם, שכן כיוון אחד נבחר באופן שגוי של חוט יכול לקלקל את התפיסה של התמונה.

נסה לעשות כמה קשרים ככל האפשר, כי אתה פשוט לא יכול להסתיר. המתח של החוט צריך להיות מוגדל כך דפוס לאחר מכן לא משוחרר ולא לאבד את האטרקטיביות.

טכניקת מחרוזת האמנות היא כיוון חדש למדי, כי הוא רק נשלטים על ידי needlewomen. תאמינו אפילו דיקט קטן, מעוטר עם תמונה של מסמרים וחוט, להרשים חברים וקרובי משפחה. מאסטרים מקצועיים אשר שולטים ביסודיות בטכניקה של איזואן מרוויחים כסף טוב על ידי יצירת דיוקנאות ייחודיים ושלוש תמונות תלת מימדיות למכירה.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן