הנשמה, ועוד יותר מכך, הופעתה של אישה אמיתית דורשת כל הזמן גלגול נשמות. אחרי הכל, אפילו את המטמורפוזה הכי משמעותי יכול להוביל לתוצאות מדהימות ולא צפוי לעתים קרובות. זה מספיק כדי לשנות את תסרוקת - ואת העולם סביבך ישתנה כמו גל של שרביט קסמים.

בסוף המאה העשרים של המאה העשרים, הטיפוס האופנתי הוא אישה שברירית בעלת פנים חיוורים, עיניים בהירות ושערה קצוץ קצוץ. עם הזמן, מדובר בהבנה כי שיער קצר הוא אופנתי ומסוגנן. בוב-קארי התגלגל לתספורת פיקסי.

Pixie תספורת מדורגת הראשון ברשימה של תסרוקות אופנתיות בשנת 2018. היא יוצרת כל מיני תמונות נשיות: אשת עסקים, פיה עדינה, חברה.

מי היא התספורת פיקסי?

בעלים של פנים רזות ומראה בהיר ניתן להקליט בבטחה את מעצב שיער. אם יש לך עצמות לחיים בולטות, חריץ צר של עיניים, אף מסודר, חלק ושפתיים שמנות, אז תסרוקת פיקסי היא רק מתנה משמים.

מעצבים אופנה רבים מאמינים כי התספורת pixie יכול בקלות להחליף ניתוח פלסטי ולעשות לך מראה אטרקטיבי במיוחד אטרקטיבי.

שינוי התמונה שלך יכול נשים עם צורת פנים משולשת או סגלגל, ואת עובי השיער לא משחק תפקיד מיוחד. תסרוקת פיקסי יהיה להסיט את תשומת הלב עצמות הלחיים ואת חזותית להגדיל את העיניים ואת השפתיים.

קלות ועליזות ייתן לחתוך pixie לנשים עם מבנה שיער דק. אתה רק צריך סגנון מפואר, אשר מסוגל ברגע להפוך את הפנים.

התספורת פיקסי אוהדים דיאטה. זאת בשל העובדה כי השיער הוא גחמני ואינו סובל קיפוח. ומי אוהב תלתלים ארוכים וחלשים עם קצוות מפוצלים?

Pixie Haircut 218 - מגמות צבע

כל אישה מודעת לכך את השינוי בצבע השיער שלהם הוא הטוב ביותר להפקיד מאסטר מקצועי.

האופנה האחרונה פגע 2018 הוא צביעה של התספורות פיקסי עם צבעים צביעה להעשיר את צבע השיער הטבעי. אופנה מספקת את ההזדמנות הנדירה ביותר לשמור על מקוריות מעולה ושלמות.

צבע השיער "העליון" ביותר - זה נתן לך הטבע. פיקסי התספורת עם צבע השיער הטבעי כראוי מציב את הדגש על אינדיבידואליות.

פיקסי 2018 תספורות כי סטייליסטים מציעים

תספורת פיקסי עם מקדשים מגולחים

סצינת נשים יוצאת דופן ואמיצה ביותר מוצעת האפשרות של חיתוך פיקסי עם מקדשים מגולחים. גרסה שערורייתית ומורכבת, מתאים יותר לסגנונות גראנג וסלע. תמונה זו יכולה להיות מעוטרת עם עגילים מסיבי, תכשיטים בהירים.

מקדש מגולח אחד

הסוג הנפוץ ביותר של תספורת, המאפשר לך להסתיר את החלק מקוצץ של גדילים ארוכים.

דפוסים מגולחים על המקדשים

דפוסים מגולח על המקדשים ניתן לצבוע בכל מיני צבעים. אף אחד לא מגביל אותך בפנטזיה. בנות חצופות גילחו את האזור מקועקע.

עם פאות צד ארוכות

עבור פסגות התספורת אופייני של פגיעות באורך בלתי מוגבל. זה יכול להגיע עצמות הלחיים והסנטר. זוהי התסרוקת פיקסי תכליתי ביותר. חבטות ארוכות מסתירות בקלות את נפח הפנים העגולים.

עם מינימום פוני ומצח פתוח

האפשרות של ultrashort פתוח תספורת pixie יתאים נשים עם תכונות פרופורציונליות הנכון של הפנים ותמיד גורם הערצה ועניין של אחרים.

תספורת פיקסי עם מוהוק

כדי ליצור מראה יצירתי, יצירתי ומאתגר, תסרוקת פיקסי עם Iroquois הוא המתאים ביותר.

מוואק גלי

זה נראה אופנתי ומדהים, אבל ללא איפור, אביזרים ובגדים שנבחרו כראוי עם תמונה כזו לא יכול לעשות.

מוהוק מואר

ציור iroquois בצבע מעניין נותן אינדיווידואליות. עם זאת, זה תסרוקת צריך לשקף את האנרגיה הפנימית שלך, מצב רוח רגשי.

קינקי מוהוק

להאיר אגרסיביות, גלי רומנטי אור ייתן יוקרה ונשיות.

מוהוק רבגוני

הצבעים של גוונים אופנתיים מציג שילוב מעניין של סגנון אגרסיבי ותמונה זוהרת.

כאוס על הראש

נפח רדיקלי תלתלים מונחים chaotically יעזוב הופעות בלתי נשכחות של יריבים קנאים רבים.

מיני-חינוכית על אופציות לעיצוב תספורת פיקסי 2018

אם אתה חולם גלי, הניח עם רשלנות מכוונת גדילי, אתה צריך לשים תספורת פיקסי באמצעות שעווה, אשר בהחלט שומר על צורתו, משאיר את השיער אלסטי. סגנון זה נותן את גדילי ברק טבעי.

הנחת תספורת פיקסי, כמו כוכב רוק, הוא אפשרי הודות לשיער מקשקש הטכניקה. העיקר הוא לא להגזים עם סוכן סטיילינג, אחרת השיער למגע יהיה דומה חוט. אין להעמיס את השיער עם נטל נוסף, במיוחד של סוג שומן.

סגנון גנגסטר בסגנון התספורת ניתן בשל ג 'ל סטיילינג, כפי שהוא אינו מכיל אלכוהול כי מייבש שיער. אם אתה צריך לרענן את התספורת של פיקסי, ואז ללכת השיער שלך עם ידיים רטובות מחדש טופס כמה גדילים על גבי.

הנחת פאנק Iroquois לא יעשה בלי למתוח פלסטיק לשיער. כלי מקצועי יכול להתאים את התספורת פיקסי כרצונך, מבלי לשלול את השיער של גמישות.אגב, את צורת הסטיילינג ניתן לשנות מ iroquois כדי מחטים ראוותניים.

בעזרת חימר יצירתי לשיער, תוכלו לבנות עותק מדויק של סגנון תספורת פיקסי לראות על כוכב טלוויזיה מפורסם או בהופעה של תסרוקות של נשים. עם זאת, השיער בעת שימוש חימר יהיה משעמם.

תקן פיקסי תספורת יכול להיות הדוק. למטרה זו, להשתמש פלדה עבור עיצוב עם ברק מתכתי. זה נשמע מפחיד, אבל נשטף בקלות. למעשה זה נראה מסתכל במסיבה.

תספורת Pixie הוא מסוגנן

תספורת Pixie הוא כל כך תכליתי, כי הוא יכול בקלות להתאים לסגנונות שונים. בעלים של תסרוקת זו לפתוח מרחבים עצומים לניסוי.

סגנון עסק

כדי להיראות כמו עסקים מסוגנן, אתה יכול לשים תספורת תלתלים, מעיינות, לשחק עם צורה של קצות השיער. נשים המעדיפות תסרוקת פיקסי נראית אינטליגנטית, אינטליגנטית ומשכילה.

סגנון ספורט

תספורת Pixie הוא פופולרי בקרב ספורטאים בשל הכלל: מאמץ מינימלי - אפקט מקסימלי. תסרוקת נותן לאישה את ההשפעה של התחדשות ויזואלית חזותית.

סגנון קלאסי

לאניני טעם של קלאסיקות, תספורת של פיקסי 2018 נראית נפלאה על שתי השיער הישר והשיער המתולתל. עיצוב שיער נכון נותן את התמונה של קלילות טבעיות מקסימלית.

בוהמית שיק

תספורת קצרה לוקח חצי מהזמן. אם אתה שם את כל קווצות השיער בחזרה משלימים את פסגות התספורת עם ערבה, זה ייראה מאוד חגיגי ועשיר.

אתה יכול גם לנסות על הזנב a schoolgirl עם מראה האופנה האחרונה.

היום, את התספורת pixie נשאר רלוונטי עדיין פופולרי. בשנת 2018, היא רק לרכוש קווי מתאר חדשים וקווים המאפשרים את התספורת לייצג היבטים שונים של שלמות.

נשמח לכל הערות עם רעיונות ואפשרויות לעיצוב תסרוקת פיקסי.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן