ככל הנראה, עבור כל אדם צבע ירוק הוא סמל של רגוע, טבע והרמוניה. זה צבע זה לקח עמדה מרכזית בספקטרום צבע, בעוד הוא נתפש על ידי רבים כמו ניטרלי, אבל לא גורם שלילי עבור אף אחד. כמו כן, צבע זה קשור עם הצ'אקרת הלב, כך שזה עוזר לשמור על איזון בגוף, מרפא נפשי פצעים. בה בעת, הגמא הירוק מסייע לנרמל את לחץ הדם ואת קצב הלב, מסיר כאבי ראש ומסמל בטיחות.

בלוח צבעים זה ישנם מינרלים שונים הנמצאים תמיד בשיא הפופולריות ומשתייכים לאחת משלוש קבוצות:

 • יקר.
 • חצי יקרות.
 • נוי.

מאפיינים של אבנים ירוקות

גרין הוא סמל של התפתחות וצמיחה, כי זה צבע של הטבע, הרמוניה ושלווה. מינרלים במערך צבעים זה יש השפעה חיובית על גוף האדם, במיוחד על לחץ הדם ועל מערכת הלב וכלי הדם.אם אנחנו מדברים על הפסיכולוגיה, האבנים הירוקות לרכך את הדמות ולהסיר את הדיכאון, להפחית את התוקפנות של בעליה.

אדם שלובש אבן עם אבן ירוקה, יש בהרהיטות, תמיד יפה ומבהיר מחשבות. כמה אבנים של צבע ירוק עד היום נחשבים סמל של חוכמה, למשל, אמרלד. באותו הזמן, אבנים של צבע ירוק לספוג ולפזר את כל שלילי, הצלת אדם מתוך עצלות, הונאה ובגידה.

Chrysoprase - אבן ירוקה חצי יקרה משמשת כבן לוויה נאמן שמגן מפני עין הרע והשמצה. הוא משמש לטיפול במחלות עיניים, כמו גם קסם, אשר יכול לדעוך, לוקח על עצמו את כל האנשים השליליים בסביבה. מולדביט הוא עוד מינרל המסייע למחלות עיניים וללב.

אם אנחנו מדברים על אבנים ירוקות נוי, אז מלכיט ו ירקן ראוי לתשומת לב מיוחדת, שכן מינרלים אלה כבר עוזר מכל מחלות מאז ימי קדם. עמים רבים סגדו אלה אבני חן, השתמשו בהם עבור עיסוי ומים טיהור. במקרה של כאב זה מספיק כדי לצרף אבן והכאב נעלם. הם גם מסייעים לאבד נדודי שינה, להיפטר מחשבות רעות סיוטים.

אבנים של צבע ירוק הם קסם נפלא וקמעות, אשר מלווים הצלחה ומזל.

אבנים ירוקות נוי

עבור אבנים ירוקות זול כוללים:

 • Aventurine (הרפתקה ואושר) - אבן כי הוא ממוקש בברזיל, אוסטריה ואת אוראל. בימי קדם, אבן זו היתה מעוטרת בתכשיטים, וכן שימשה בייצור שלטים, עטים ומזכרות שונות.

 • סרפנטין - נראה כמו עור נחש בהיר, הוא ממוקש ברוסיה, ארצות הברית והודו. בדרך כלל אבן זו משמשת לחיפוי קירות, יצירת מזכרות ועיצוב. באשר תכשיטנים, הם יכולים להשתמש בחומר לייצור של תכשיטים זולים, כלי שולחן ותיבות תכשיטים.

 

 • מלכיט הוא מינרל יקר, אשר משמש לקישוט חפצים הממשלה של הפנים (מאפרה, מנורת שולחן או אגרטל).

 • אבן ירקן הוא אבן כוח גבוהה, מכובד עמידותו וקלות עיבוד. ירוק ירקן - הסוג הנפוץ ביותר של מינרל זה, המשמש לייצור פריטים פנים תכשיטים זולים.

אבנים יקרות למחצה

קטגוריה זו כוללת:

 • Jadeite (אבן ירקן לומבר) - אבן נדירה שניתן למצוא את אוראל. המינרל יש מראה אטרקטיבי ומרקם טוב, ולכן הוא משמש לקישוט brooches, צמידים וטבעות. Jadites שקוף הם בעלי ערך מסוים, ובאופן כללי, שלושה סוגים של אבן זו משמשים ליצירת תכשיטים: מסחרי, השירות, ואת האימפריאלי.
 • מולדביט - הוא האמין כי האבן הופיעה עקב נפילת מטאוריטים, יש צבע בצבע בקבוק, ולכן השם החלופי הוא אבן זכוכית. מולדאוויט הוא הטקטיקט היחיד המשמש ליצירת תכשיטים, שכן קל לעיבוד ויש לו מבנה מעניין. מינרלים ממוקש רק בצ'כיה.

 • Chrysoprase - זהב ירוק, ידוע מאז ימי קדם. עכשיו האבן היא ממוקש בגרמניה, ברזיל וארצות הברית, אבל המנהיג הוא אוסטרליה. בעזרתו של מינרל זה ליצור טבעות אלגנטי, צמידים ושרשראות.

פנינים ירוקות

בקבוצה זו יש רק שלושה נציגים, כלומר: אזמרגד, tasavorite ו demontoid. הבה נבחן ביתר פירוט כל אחד מהם:

 • אמרלד הוא הפופולרי ביותר ואחת האבנים היקרות ביותר על הפלנטה. אמרלד הוא סוג של beryl כי תכשיטנים מעריכים טוהר הטבעי הגבוה שלהם, אשר מסופק על ידי נוכחות של כרום בהרכב הכימי של מינרלים. בצורה טבעית, אזמרגד לא סביר למשוך מישהו, כל גדול, בהירות ובוהק הוא בגד בה על ידי לחתוך הנכון. אמרלד הוא מעולם לא בשילוב עם כסף, שכן הוא סימן לטעם רע. ערכת הצבעים היא כל גוונים של ירוק, אם יש גוונים אחרים באבן, העלות שלה מופחתת בחדות. אבן הוא ממוקש בקולומביה, רוסיה, הודו ואפגניסטן.

 • צבורית היא אבן שנמצאה ליד נהר צאבו (ומכאן שמו).צבורית היא אבן יקרה מאבני חן, הפופולרית מאוד בקרב נשים עשירות. מקומות של כרייה - מדגסקר ומזרח אפריקה, בעוד האבן היא לא יותר משלושה קראט, בעת יצירת תכשיטים בדרך כלל בשילוב עם כסף. ייחודו של הטסוריטי הוא שהוא אינו מעובד ואינו נוצר באופן סינתיטי, שאינו כולל אפשרות של זיוף.

 • Demantoid הוא מינרל דמוי יהלום בעל צבע ירוק עשב. האבן נהנתה מפופולריות עצומה בקרב מלכי רוסיה, עבורם היא היתה אינדיקציה למעמד ולעושר. באופן כללי, אבן יכולה להיות גוונים שונים של ירוק, ולפעמים זנים צהובים ניתן למצוא. המחזה של האור מובטחת על ידי שבירה חזקה כי פנינה יש. ראוי לציין כי אבן זו הוא ממוקש אוראל והוא פופולרי רק ברוסיה. בשנה אחת התברר כי ניתן לחלץ קצת יותר מ -100 ק"ג של מינרלים, אבל זה היה עדיין בתחילת המאה הקודמת. לאחרונה, הם החלו שלי אבן בנמיביה, אבל רק את האבן שנכרה באורלים נחשב יקר.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן