תאילנד היא מדינה מסתורית אטרקטיבית לתיירים. כל מה שקורה כאן, נותן קסם וחג קבוע. יחד עם דתיות עמוקה, אירועים קלים מאוד מתרחשים בארץ הזאת. גישה זו מאפשרת אלפי תיירים מדי שנה כדי למצוא את הקסם של נסיעה כזו.לגבי השנה החדשה, תאילנדים שמחים לחגוג את זה כמו 3 פעמים בשנה. בפעם הראשונה זה קורה על הירח הראשון אחרי ההיפוך. זה נופל על התקופה שבין 21 ינואר - 21 בפברואר - ראש השנה הסיני. בפעם השנייה החגיגה מתרחשת ב -13 באפריל על לוח השנה הבודהיסטי, כמו גם את הזמן הרגיל יותר עבורנו ב -31 בדצמבר ל -1 בינואר.

מהו השנה החדשה בתאילנד: תכונות ומסורות של חגיגה

במהלך חגיגת השנה החדשה הקלאסית בתאילנד, העונה הגשומה מסתיימת. עדיף ללכת לאזורים הצפוניים. אלה הן הערים של צ'יאנג מאי וצ'יאנג ראי.בשלב זה הוא חם ושטוף שמש כאן, הטמפרטורה היא ברמה של + 27 ... + 29 מעלות עם פלוס. המים די נוחים - + 25 ... + 26 מעלות.

אלה שכבר ביקרו בסאמוי ורוצים להיות שם שוב, צריכים לזכור שבסוף דצמבר חם ולחות. תנאים כאלה הם די קשה לבצע. לעתים קרובות יורד גשם והשמים מכוסים בעננים צפופים. פוקט ו Pattaya הם חמים, אבל יבש - + 31 ... + 32 מעלות.

השנה הרוסית המוכרת בתאילנד נחגגת מאז 1940. המקומיים אוהבים לקשט את עץ חג המולד, כמו גם עצים ושיחים אחרים עם צעצועים. כמו כן, אורות וזרים מעטר את הבתים ורחובות הערים. כרגיל, פסטיבלים ובזארים עם ציוד החג מאורגנים ברחובות. המסורת של מתן מתנות קיים גם. מסעדות מקומיות ובתי קפה מציעים לאורחים תפריט חגיגי וארגון נשפים.

בערב ה- 31 בדצמבר התאספו תאילנדים סביב השולחן במעגל משפחתי צר. אחרי חצות, כולם יוצאים וצלולים לתוך אווירה של כיף כללי. כל הברים והדיסקוטקים פתוחים, ולכן מציאת מקום בשביל הכיף היא הצמד. החגיגה מוכתמת בהצדעה.

אחרי ראש השנה, המקומיים לאסוף סמרטוטים זבל ברחבי הבית ולקחת את כל זה עד השממה. גם על האשפה כוללים מטבעות קטנים, פיסות בד ועור מנדרינה, כסמל של העובדה כי כל רע הוא בעבר.

ינואר 1 תאילנדים להשתתף במקדש, וגם ללכת לבקר אחד את השני. האורחים צריכים לבוא עם תפוזים, כמו פרי זה נחשב סימן טוב קמיע.

מנוחה בתאילנד עבור השנה החדשה 2019: בידור, אטרקציות, עץ חג המולד

רוב התיירים המבקשים להירגע על האיים. אבל אם אתה רוצה אתה יכול ליהנות על היבשת, ממש במלון שלך. מי אוהב מסיבי המסיבות מומלץ ללכת פטאיה ובנגקוק.

בראש השנה, חוף אנדמן הוא רק מלא תיירים. הנה מבחר נרחב ביותר של בתי מלון בקטגוריות מחיר שונות עם מגוון שונה של שירותים. בנוסף, אניני טעם של צלילה מעולה במקום הזה. שוכב על החוף צריך להיות מופרע לבקר בחווה של פרפרים ותנינים או לקחת סירה אל האי השכן.

בערב השנה החדשה בתאילנד, זמן הקניות מגיע. בשלב זה, המוכרים לבצע הנחות מוחשיות על המוצרים שלהם לבצע את המכירות.

בין הבידור שניתן לקבל ישירות במלון, כדאי לציין תוכניות חג בהיר ומגוונים נשפים. מאז תיירים מרוסיה מתאספים כאן, בעלי המלון מארגנים הקרנות המוניות של הנאום של הנשיא על שעון השנה chiming. אם אתם מזמינים לינה בחגים, ארוחת ערב חגיגית תיכלל במחיר. אם אפשרות זו אינה מתאימה, ניתן להזמין ארוחת חג בכל אחת מהמסעדות. במקרה זה, תצטרך לשלם תוספת.

אם אתה לחגוג את השנה החדשה בבנגקוק, עדיף ללכת לרחוב Coasan כביש. המקומיים ורוב התיירים מגיעים לכאן כדי להשתתף בחגיגות המוניות וליהנות. מסך גדול יראה ספירה לאחור למשך דקה עד חצות, ולאחר מכן תוכל ליהנות תצוגת זיקוקים גדול.

אתה יכול לצלול לתוך תאילנד דתי במקדש הבודהיסטי של ואט Arun. כדאי לראות או אפילו להשתתף בטקס התפילה מ 10.00 עד 00.30 שעות. מרכז קניות מרכז העולם על Ratchadamri Rd יהיה מחכה לאורחים בעץ חג המולד הגדול מ 6:00 עבור חגיגה המונית של השנה החדשה. זה יהיה לא פחות מעניין לחגוג את חג ליד גלגל הענק Asiatique SKY על Charoenkrung Rd. האורחים מבדרים על ידי תקליטנים, אמנים ומציגים עם תחרויות והגרלות. כמו כן בבנגקוק, אירועים בקנה מידה גדול מתקיימים במגרש החניה של מרכז הקניות מגה בנגנה ובסמוך למרכז העיצוב קריסטל.

פטאיה מפורסמת באין ספור ברים ומועדונים. הם עובדים עד הבוקר. יש לזכור כי הכניסה לרבים מהם תצטרך לשלם. בנוסף, אלכוהול בפנים הוא יקר מאוד. בתקופה זו, העיר דומה אחד פתוח eir, שם תיירים להתאחד בהתאמה עם המקומיים.

עץ חג המולד העיקרי של פטאיה מוגדר במפרץ באלי באיי מלון על רחוב הליכה. כאן על הבמה הם DJs ואמנים של ז 'אנרים שונים. בסוף התוכנית יהיה הצדעה. לא פחות מעניין יהיה את התוכנית על פלטפורמת תצפית PATTAYA ליד המצוק המלכותי על המזח באלי האי. זה בדרך כלל נוהרים בני נוער.

הצפיפות בחגים השנה החדשה מוסברת על ידי העובדה שהם נופלים על השיא של עונת התיירות. לכן, המחירים בשלב זה הגבוהה ביותר עבור כל השנה. אם יש לך זמן להזמין שולחן עד דצמבר 25, אז העלות שלה לאדם יהיה מ 60 ל 100 דולר ארה"ב. סכום זה יכלול מזון, תוכנית החג ושירותים אחרים של המוסד.

בפוקט, תוכלו לחגוג את השנה החדשה בחופי פאטונג וקארון, כמו גם בפוקט טאון. כאן, תוכנית הבידור אינה שונה בהרבה מבידור בערים אחרות.

המקומיים מאמינים כי כל מיני מעשים מוסריים ערב החג יביא רק אירועים טובים לבתיהם וגורלם. לכן, הם מנסים להגיע למקדש לתפילה, לעשות מנחות לנזירים, להקשיב לדרשה וכן הלאה. זה נחשב סימן טוב ללבוש בגדים חדשים לחגיגה.

ביקורות אורחים על תאילנד השנה החדשה

תיירים שביקרו בחופשות החורף בתאילנד, ממליצים לצפות בתצוגת האש ולהשתתף במרתון ריקודים.

בנוסף, בין עצות מועילות היא המלצה להתמקד במציאת נסיעות הרגע האחרון. עבור אנשים עם הכנסה מתחת לממוצע, זו לפעמים ההזדמנות היחידה לבקר תאילנד. סיורים כאלה יכולים להיות זולים עד 50%.

האורחים של בתי מלון מקומיים של 4-5 כוכבים לשבח מזון במסעדות מקומיות, אבל מיד מזהירים כי עדיף לא לקנות מזון ברחוב. במיוחד אם הוא מיועד לילדים.

באופן כללי, תאילנד יכולה להשאיר רושם בל יימחה. השנה החדשה תחת עצי דקל הוא חג בהיר. זה ייראה אפילו יותר מפואר בתנאים של כיף מסביב לשעון של אתרי נופש מקומיים.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן