נראה כי דמות גיאומטרית פשוטה המורכבת מקווים חוצים יש משמעות חשובה ומקודשת בתרבויות ובדתות רבות. הצלב נחשב לתכונה של מנהגים דתיים ורוחניים רבים שאינם ניתנים לתיאור ברחבי העולם.

משמעות הצלב שונה בהתאם לתרבות האומות. בחלקם, זוהי ההתגלמות של האחדות הקוסמית של ניגודים המצביעים על 4 כיוונים של העולם, סמל של ארבעה אלמנטים וארבע עונות. לפי האגדה, נקודת החיתוך היא מקום הולדתם של כל החיים ביקום.

קעקוע קרוס: סיפורו של סמל

בתרבויות עתיקות רבות, הצלב נחשב לסמל של זכר ונקבה. הקלטים העריצו אותו כסימן של אמונה ושל אמונות אינסופיות. במיתולוגיה המזרחית, הצלב סימל את ארבעת כיווני העולם והיה תכונה של האל רא.

בין הנוצרים, לחצות יש ערך מיוחד. היא נושאת משמעות דתית עמוקה, מזכירה לאנשים את אלוהים ואת המנצלים שלו, מושגת למען האנושות.קעקוע יש גם את המשמעות של צלב כי אדם נושא לאורך החיים.

בעולם של היום, אין צורך להיות אדם דתי עמוק על מנת לשים קעקוע צלב על הגוף. זהו סמל רב ערך אשר יכול להיות משמעויות שונות לחלוטין בהתאם לארץ המגורים, אמונות, ואפילו את הגיל של אדם.

הצלב ברישומים רבים הוא המרכיב העיקרי. כל אחד יכול להוסיף פרטים נוספים - פרחים, כתובות, אשחר, וכו ', מה שהופך את הקעקוע פחות דתי וחילוני יותר.

קעקוע עם צלב: וריאציות של הסמל

ישנם מספר סוגים של צלב, שכל אחד מהם נושא משמעות מיוחדת:

  • אנק הוא צלב שהגיע אלינו מתרבות מצרים העתיקה, שם היא מסמלת את "מפתח החיים". המשמעות האמיתית של סמל זה עדיין לא הבינה במלואה. על פי הממצאים הארכיאולוגיים, אנק נחשב לסמל של חיי נצח, חוכמה ותקומה.

  • צלב קרס - סמל זה אסור עכשיו, נחשב קמיע של סלאבים עתיקים. הם שמו אותו על בגדים, כלי נשק, קירות של מקדשים ודירות, מתוך אמונה שהוא יעניק להם הגנה, מזל ויצירה, אנרגיה חיונית ושמחה.

  • הידיים של אלוהים הוא סמל שהגיע אלינו מן התרבות Pzeworsk המאה ה -4. כיום היא משמשת על ידי כמה עמותות ניאו פגאני, אבל באמנות של קעקוע זה מייצג ערך אסתטי גרידא. מרהיב מרהיב לחצות לחלוטין להתאים את המגרשים המוקדש קרבות מיתיים, מיתולוגיה סלטית ותרבויות עתיקות.

  • הצלב הקתולי - הידוע יותר בשם הלטינית, מורכב משני קווים אנכיים. סמל זה מיועד צוות של האל אפולו.

  • אורתודוקסי - צורת הצלב קשורה עם הוצאתו להורג של ישוע המשיח.

  • סלטיק - צלב הקבוע במעגל עם קרני היוצא ממנו נחשב כסמל של הנצרות הקלטית.

קעקוע לחצות לבנות: סקיצות פופולריים וטיפים לבחירה

הוא האמין כי הקעקוע בצורה של צלב מוחל על ידי בנות דתיות מאוד אלוהים מפחד. חלקית זה נכון, סמל זה משמש הגנה נוספת עבורם. לעתים קרובות הצלב מסמל את היסודות הנוצריים, שהאישה דבקה בהם, ואת הטוהר הצנוע של הילדה.

קעקוע לחצות לגברים: סקיצות ומשמעותן

יש כל כך הרבה סוגים של צלבים שקשה לומר בבירור מה משמעות התמונה הזו או אחרת, במיוחד כשזה מגיע לגברים. סמל יכול להיות גם הרשעות נוצריות מוצקות, כמו גם לייחס את עצמו בכיתה אביר.

גברים רבים שעושים קעקועים עם צלב הם בדרך כלל אתאיסטים ואין להם שום קשר לנצרות. בהתאם לסוג הצלב, קעקוע יכול להיות גורל ו "לחצות" כי אדם נושא לאורך החיים, סבל, כבוד ואצילות, כוח, קשר עם אלוהים, התפתחות רוחנית, אלמוות ונצח.

צלב קעקוע: מיקום על הגוף

הצלב הוא עיצוב תכליתי שייראה טוב על כל חלק של הגוף. המיקום של הקעקוע יכול לתת רמז נוסף של המשמעות של התמונה ולספר על כוונות נסתרות של האדם.

הצלב על היד הוא סמל של כוח וסבלנות. עבור אדם כזה, כבוד הוא בעל חשיבות עליונה, כך שאם אתה רואה אדם עם צלב על פרקי ידיו, כתפיו, או אמות, יודע כי אכפת לו על האדם שלו ולא יאפשר לאף אחד להכפיש את כבודו.

הצלב על הגב הוא סמל של "צלב" כי אדם צריך לשאת על כתפיו. אדם כזה אינו רוצה לעקוב אחר הסטריאוטיפים והציפיות של אנשים אחרים. הוא עצמו מעדיף לבחור את גורלו ולהיות אחראי על החלטותיו.

הצלב על הצוואר הוא סמל של ענווה לפני הגורל.

הצלב על האצבע - מסמל את הזיכרון ואת האבל של המנוח אהוב.

הצלב על החזה הוא הבחירה של אנשים שעבורם סמל זה נחשב מכריע בחיים. זה סימן של אדם דתי עמוק שקשה להוביל שולל.

לחצות ברגל - הסמל אינו נושא משמעות רבה בחלק זה מכם. זהו קעקוע דקורטיבי מאוד שיכול להיות תזכורת לאירוע או תאריך חשוב.

קרוס קעקועים: משמעות בכלא

לגבי רישומים עם צלב, אתה צריך להיות זהיר, כי זה סמל משמש לעתים קרובות על ידי שבויים. הצלב עבורם נחשב לסמל של המאמין, אבל לעתים קרובות זה אומר את מספר "הליכון".

קעקוע עם צלב על הגב בכלא רוכש משמעות שונה לחלוטין ומסמל "שלילי", כלומר, יחס שלילי כלפי המשטר. הוא האמין כי אסיר כזה יש את האומץ, מרדנות רצון עז.

קרוס קעקוע ודת

ההיסטוריה של הצלב כסמל משתרעת על פני אלפי שנים, ולכן אסור להתייחס אליה כאל סימן דתי בלבד. מאז ימי קדם, הצלב נחשב לסמל מלא אנרגיה חיובית. בתרבויות רבות, זה נחשב קמע נגד אומללות וכוחות הרשע.

קעקועים מודרניים לא בהכרח צריך להיות בעל משמעות נסתרת. רישומים מעוטרים בעושר רב עם sprigs, כתובות וסרטים הם כבר מגרש מעניין עבור קעקוע. הדגש את קעקוע יכול להיות באמצעות המיקום.

במילים אחרות, קעקוע עם צלב יהיה הערך שאתה מכניס את זה בעצמך. אבל בכל מקרה, דימוי כזה על הגוף יהפוך לך קמיע נוסף שתמיד יהיה איתך.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן