בשל מגוון רחב של קעקועים, כל אחד יכול לבחור את האפשרות המושלמת עבור עצמם. חלקם בוחרים דפוסים יוצאי דופן בסגנון גיאומטרי, בעוד אחרים מסתכלים מקרוב על התמונות המדויקות של בעלי חיים שונים, ציפורים או אנשים. כמובן, כל קעקוע יש משמעות משלו. אבל לפעמים עדיף לא להסתיר את זה מאחורי התמונה, אבל כדי להעביר אותו בצורה של כתובת. אפשרות זו נבחרת לרוב על ידי בנות עבור עצמם, העברת ביטוי משמעותי בחייהם לגוף שלהם.

"אבל בלי חושך לא נוכל לראות את הכוכבים"

"להיות אמיץ, ללכת למקום שבו אתה מרגיש טוב"

כללים לבחירת מקום להחלת כתובות קעקוע

קעקוע היא דרך נוספת להדגיש את האינדיבידואליות שלך ואת האטרקטיביות. לכן זה סוג של אמנות נשאר פופולרי במשך שנים רבות. אגב, לפעמים קעקוע הוא פתרון נהדר, שבזכותו אתה יכול להסוות את הצלקת מהניתוח. אם זה המקרה שלך, הקפד להתייעץ עם הרופא שלך לפני ההליך.

"היא טסה כנפיים עם אומץ"

"אני נושא את הלב שלי"

"היא האמינה בעצמה, עם האמונה הזאת היא חיה"

יש לציין כי חשוב מאוד לבחור את האזור המתאים להחלת קעקוע בצורת כתובת. לכן אנו נשקול את התכונות של החלת כל אחד מהם בפירוט רב יותר.

"אתה בלב שלי"

"אני עדיין גדל"

כתפיים וזרועות

אולי המקום הפופולרי ביותר עבור קעקוע בצורה של כתובת ניתן לקרוא בדיוק את הכתפיים ואת הזרועות. לדוגמה, כתובות גדולות נעשות לעתים קרובות על הכתף או עם מספר רב של מילים. למעשה, אזור זה יכול להיות ממוקם קעקוע של כל גופן וגודל.

"יש לי עולם שלם"

"שמחת החיים"

"לחיות. לאהוב צחק

"זה יעבור גם."

באשר לפרק היד, ואז לשים על זה מינימליסטי אפשרויות. זה מאפשר לה להסתיר, אם יש צורך, תחת השעון או צמידים רחב.

"חי יום אחד"

"עם מי אני פוחד"

"מה אלוהים מאחד, האדם לא יחלק."

"זה טוב"

למרות הפופולריות הרבה של אזור מסוים זה, אדונים מנוסים עדיין לא ממליצים על קעקוע על זה. העובדה היא כי העור לעיתים קרובות להיות מושפעים על ידי אור שמש, כלומר התבנית עשויה להשתנות עם הזמן. אבל אתה לא צריך להתרגז, כי אתה יכול להחזיר אותו בעזרת תיקון.

"תאמין להילחם שלך"

"כל מה שלא נעשה, הכל לטובה"

"אמיץ"

"חיוך"

הקעקוע על הקרסול, הרגל והקרסול נראה אטרקטיבי מאוד. לרוב, בנות לבחור אזור זה עבור משפטים קטנים או להשלים אותם עם דפוסים קטנים. זוהי דרך מצוינת באמת לקשט רגל נקבה אלגנטית. אבל עדיין ראוי לציין כי עבור רבים ההליך יכול להיות מאוד כואב. זאת בשל העובדה כי העור באזור זה הוא די רזה קרוב לעצם.

"העיקר הוא נאמנות, לא הופעה"

"אוהב אותי יותר"

"פחד"

"אתה השמש שלי"

"תרגיע. אומץ חוכמה

"משפחה"

אחד האזורים הפופולריים ביותר עבור כתובות קעקוע אצל בנות הוא הירך. גודלו מאפשר לך לשים טקסט גדול למדי, אז כמה אפילו לבחור שירים שלמים. בנוסף, אם אתה במקום הנכון את הכתובת, אתה יכול להדגיש את קו כיפוף יפה של הירך.

"אבל בלי חושך לא היינו רואים את הכוכבים"

היתרון שאין להכחישו של קעקוע על אזור זה הוא היכולת להסתיר אותו במידת הצורך. וגם את העובדה כי רמת הכאב של ההליך הוא הרבה יותר נמוך, בניגוד למקומות אחרים.

"אמיץ לא הפסקה"

"היא האמינה בעצמה ..."

קעקוע על הכתף ובחזרה תמיד נראה מאוד אטרקטיבי, ללא קשר לגודל שלהם. לעתים קרובות, תהליך החלת קעקוע באזורים אלה הוא לא כואב מדי, וזה טיעון חזק עבור בנות רבות.

"אני שייך למשפחה שלי"

"היא חיה, צחקה, אהבה ועזבה 1936-2016"

כיתובים קעקוע: איך לבחור שפה?

במשך מספר שנים, בין שפות זרות, מנהיג הוא כתובות בלטינית. למרות העובדה כי שפה זו אינה משמשת באופן המדויק ונחשב מת, רבים עדיין לבחור את זה. אולי בגלל זה עוזר להסתיר את הערך של הקעקוע מבחוץ.

"האהבה כובשת הכל"

"זכור על החיים"

אבל בכל מקרה, כדאי לבחור רק את האפשרות אשר מגלם, מניע, מזכיר אירועים משמעותיים או מטרות החיים. יש לבחור ביטויים על אהבה, התפתחות עצמית, או את ארעיות החיים. אתה חייב להיות בטוח כי לאחר מספר שנים, כי ביטוי זה יישאר רלוונטי.

"זבובים על כנפיו"

"זבובים על כנפיו"

השפה הבאה הכי פופולרי עבור כתובות הקעקוע הוא אנגלית. רוב האנשים לומדים את זה, כדי להיות בטוח שזה לא יעבוד כדי להסתיר את המשמעות. הדרך היחידה היא לבחור מקום זה כמעט תמיד תחת בגדים.

"אחרי כל כך הרבה שנים?", "תמיד"

"כל מה שלא נעשה, הכל לטובה"

"אלוהים פגע בלבנו כדי להוכיח לנו. הוא לוקח את הטוב ביותר ".

"האושר הוא אמיתי כאשר נפוץ"

"עזוב את הסיכון וקבל את התוצאות. אם זה מה שאתה רוצה, אז זה שווה את זה! "

"עקוב אחר הלב שלך"

אשר למשמעות, בשפה זו, נערות בוחרות לעתים קרובות ביטויים הקשורים לאהבה, לתשוקה, לאמהות. כמו כן, אתה יכול לעתים קרובות לראות קעקוע כי personifies את ערכי החיים של אדם. לדוגמה, משפחה, אהבה או שם של אדם אהוב. לעתים קרובות הם מלווה בדמויות המקבילות של הגודל המינימלי.

"ניצחון בעורקי"

"הציות של הנשמה עם לב בוערת"

"אני אוהב אותך בלי סוף"

"זה יעבור גם."

כיצד לבחור גופן?

רבים עדיין מאמינים כי הדבר החשוב ביותר הוא לבחור ביטוי או מילה המתאימה להם. כמובן, זה הוא בעל חשיבות רבה, כמו קעקוע מוחל על הגוף לכל החיים. אבל כדי שזה ייראה ממש אטרקטיבי, אתה צריך לבחור את הגופן הנכון ולהחליט על גודל וסגנון. זכור כי הרבה תלוי בשפה שבה בחרת את הכתובת, כמו גם את אזור המיקום.

"זבובים על כנפיו"

"צור את עצמך"

"אומץ לב"

כדי להתמודד עם זה מהר יותר, אתה יכול לבקש עזרה מאדון מי יעשה את הקעקוע בשבילך. עיון בקטלוג של יצירות, שבו יש בהחלט משהו כדאי. בנוסף, מומחה מנוסה יגיד לך איך הביטוי הנבחר ייראה טוב יותר.

"תחילה אוהב את עצמך"

"זכור מי אתה"

"להיות מאושר"

"אתם מוגבלים למסגרת שהגדרתם לעצמכם"

הדרך הבאה היא להשתמש באתרים עם היכולת לבחור גופן עבור הקעקוע. אגב, בחנויות רבות שירות זה הוא בחינם, הודות אשר ניתן למצוא במהירות את האפשרות הנכונה.

"לורד"

היא תלחש לי מילים חכמות: "אז שיהיה" (הביטלס "תן לזה להיות")

"במקום הנכון. בזמן הנכון

"אני כי אתה"

אם יש לך את הכישרון של אמן או עוסקים אותיות, תוכל באופן עצמאי לתאר את מה שאתה צריך. מומלץ להחיל סקיצה על האזור שנבחר כדי לוודא שהאפשרות מתאימה באופן מושלם.

"החשוך מכולם לפני עלות השחר"

"הייתי המלאך שלו. עכשיו הוא שלי "

"ללמוד"

לאחר שבחרת הכל, להירשם התייעצות לאדון, מי יגיד את דעתו ואולי לייעץ לך משהו מעניין.

"תמיד"

"אמון ללא גבולות"

"מספיק איתי"

תמונה של קעקוע

בנות רבות רוצה לקבל קעקוע. מישהו מפקפק בצורך בתשוקה זו, בעוד שאחרים אינם יכולים למצוא לעצמם את הביטוי המושלם או את הגופן. זו הסיבה שאנחנו הרים אופציות יפות, ביניהם אתה בהחלט למצוא משהו מתאים.

"לנשום"

"זה יעבור".

"מה שקורה"

"אתה מגן עלי, אני מגן עליך"

"עקוב אחר הכוכבים"

"אהוב"

"אתה השמש שלי"

"נולד להיות מאושר"

"מי אתה"

"לפני ואחרי"

"אני אוהב אותך"

"הקשר שלנו הוא נצחי"

"אל תחלום על חייך, תחיה את החלום שלך"

"אני שלך. אתה שלי

"להיות רגוע"

"השמים גבוהים ממני. האדמה מתחתי. אש בי ".

"החלק שלי הוא לנצח"

הבחירה של קעקועים בצורה של כתובות הוא בולט מגוון. בנוסף, בניגוד רישומים ריאלי, אתה תמיד יכול למצוא אופציה ייחודית המתאימה לך. זה יכול להיות רק מילה אחת, ביטוי או אפילו בית של הביצועים של עצמו.

האם אתה אוהב קעקועים בצורת כתובות?

1 תגובה

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן