חומר זה הוא מסה למדי על הזיכרון של אלה שמתו בשנת 2017. אנשים רבים כאן, ללא ספק, אינם ראויים לשורה אחת, אלא לסיפור שלם.

מת בינואר 2017

ב -1 בינואר, אנתוני אטקינסון, המדען והכלכלן הבריטי המפורסם שיצר את מדד אטקינסון (אחד ממדדי אי השוויון החברתיים), נפטר.

אטקינסון אנתוני

ב- 3 בינואר, בשעה 79, נפטר הקוסמונאוט הגדול, איגור פטרוביץ' וולף, גיבור ברית המועצות.

איגור פטרוביץ 'וולף

4 בינואר לא היה המייסד של אחד ההרכבים הקוליים ביותר אינסטרומנטלי הראשון של ברית המועצות "שירת גיטרות" - Vasilyev אנטולי ניקולאביץ '. בזמן מותו היה בן 81. כמובן, היום לא כל אחד מבין ומכיר את ההיסטוריה המוסיקלית של אותם זמנים, אבל אין ספק שאנשים רבים יודעים אישים כגון יורי אנטונוב, אירינה Ponarovskaya. ואחרי הכל, הם ולא רק היו חברים באנסמבל הזה. וסילייב הקדיש חלק מחייו לפיתוח אמנות מגוונת, אך משום מה הוא נזכר רק בעיתונות.

ב -6 בינואר מת השחקן ההודי אום פורי בגיל 66. הוא זכר אותנו מתוך הסרט "רקדנית דיסקו", שבה מילא את תפקידו של דוד בראון.

אום פורי

ב -12 בינואר, קרובי משפחה, חברים והקהל נפרד לשלום מוויליאם פיטר בלאטי (בן 89) - במאי אמריקאי, סופר ותסריטאי שיצר רבי מכר - "Exorcist".

ויליאם בלטי

ב -14 בינואר, Solovyov יורי Vasilyevich מת, לא חיו 2 ימים עד 84 שנים. הוא היה שחקן רוסי מוכשר, אמן מכובד של ה- RSFSR.

יורי סולוביייב

ב -16 בינואר מת יוג'ין צ'רנאן (בן 82), האסטרונאוט האגדי האמריקאי, היום הוא האחרון מבין אלה שעמדו על פני הירח עצמו!

יוג'ין סרנן

19 ינואר נהרג השחקן המפורסם מיגל פרר. סרטן התמותה היה סרטן הגרון. הוא כיכב בסרטים פופולריים כמו "טווין פיקס", "RoboCop", כמו גם את סדרת הטלוויזיה "משטרת ימית: לוס אנג 'לס". בהיותו במצב קשה, מיגל היה עדיין נלהב ועד האחרון לקח חלק פעיל בירי.

מיגל פרר

באותו יום, הסולן הברזילאי, הסולן של קאומה, לואלבה בראז, לא הפך. בזמן מותה, היא היתה בת 63. אירועי היום בולטים באכזריותם. הפושעים נכנסו לבית, הכו את בראז, איימו באכזריות בסכין ושודדו. לאחר מכן, יחד עם לואלווה הם עזבו את זירת הפשע. בגלל הצרות עם המנוע, החליטו הפושעים לשרוף את המכונית יחד עם הזמרת.

לואלבה בראז

ב -25 בינואר מת ג'ון הארט - שחקן מפואר, שעובדיו האליליים והצופים האוהבים שלו תמיד יזכרו ויעריצו עד אין קץ את המחזה המיומן של ג'ון, במיוחד את התפקיד של אוליבנדר. ואוהדי הסרט "דוקטור הו" יזכרו לנצח את הרופא הצבאי.

ג 'ון הרט

ב -27 בינואר נפטר עמנואל ריבה, אחד ממתנגדי האוסקר הזקנים, (עבור רצועת הכלים, 2013).

עמנואל ריבה

ב -28 בינואר, זמר הפופ בלארוסית והסובייטית אלכסנדר טיכנוביץ '(בן 64), חבר לשעבר באנסמבל ורסי, מת.

31 בינואר - קרובי משפחה ועובדי אלילים נפרדו מהמוזיקאי ג'ון ווטון, ששיחק בהרכבים פופולריים כמו אוריה היפ, רוקסי מיוזיק, אסיה, אשבון, אנגליה.

ג'ון ווטון

מת בפברואר 2017

ב -2 בפברואר, נפטר מקס לושר בן ה -93, מדען שוויצרי, פסיכולוג, שפיתח את מבחן הצבע של לושר.

מקס לושר

גיאורג'י גיאורגייביץ 'טרטורקין מת ב -4 בפברואר - שחקן רוסי וסובייטי, אמן העם של ימי ה- RSFSR.

טרטורקין גאורגי גיאורגיביץ '

ב -5 בפברואר, השחקן השוודי בן ה -70 Bjørn ג'וסטט Triggve Granat נעלם. הסדרה "הגשר", "הנערה עם קעקוע הדרקון" - זה היה קלטות אלה כי גארנט היה הזכורים ביותר עבורנו.

רימון, ביורן

8 בפברואר, פיטר מנספילד מת, הבעלים של פרס נובל בתחום הרפואי, אשר קיבל בשנת 2003 להמציא MRI. אין ספק שזה גאון בתחום שלו, בזכותו ניצלו מיליוני בני אדם.

פיטר מנספילד

12 בפברואר - עוד כישרון עזבו את העולם - אל ג'ארו (הוא היה בן 76), זמר פופולרי ומוסיקאי ג'אז של אמריקה.

אל Jerro

ב -13 בפברואר נהרג קים ג'ונג נאם, בנו הבכור של מנהיג הרפובליקה הדמוקרטית של סין (קים ג'ונג איל). הטרגדיה התרחשה בקואלה לומפור (מלזיה), שגרמה לשערורייה אדירה בעולם הפוליטיקה.

קים ג'ונג נאם

19 בפברואר - Ostashev אלכסיי ולנטינוביץ ', נגן באס רוסי בן 55, נגן בס, שהופיע על הבמה עם אמנים פופולריים רבים, כולל בלהקה המפורסמת The Untouchables, מת.

אוסטשבי אלכסיי ולנטינוביץ '

20 בפברואר - חורקין ויטלי איבנוביץ '- דיפלומט רוסי וסובייטי, נציג הפדרציה הרוסית באו"ם, ומאז שנת 2006 - למועצת הביטחון של האו"ם.
חורקין ויטלי איבנוביץ '
22 בפברואר - שחקן מוכשר להפליא של הקולנוע הרוסי והסובייטי, אמן העם של RSFSR, אלכסיי V. Petrenko, נפטר.
פטרנקו אלכסיי וסיליביץ '
25 בפברואר - בגיל 36, ניל פינגלטון, שחקן כדורסל ושחקנית אנגלית מצוינת, נפטר מהתקף לב.

ניל פינגלטון

27 בפברואר, לא היה עיתונאי רוסי, המפיק, יוצר התוכנית "המתן לי" קושנרוב סרגיי אנטוליביץ '

מת במארס 2017

10 במרץ - רוברט ג'יימס ולר (בן 77) - סופר אמריקאי, הידוע לציבור באמצעות הרומן שלו - "גשרים של מדיסון קאונטי".

רוברט ג'יימס ולר

13 במארס, מת ריצ'רד סיין-ויטגנשטיין-ברלבורג (בן 82) - הנסיך הדני, קרוב משפחה של המלכה בנדיקט (בעלה של אחותה).

ריצ'רד סיין-ויטגנשטיין - ברלבורג

18 במרץ - מת מוסיקאי הרוק הגדול ביותר צ'אק ברי.

צ'אק ברי

20 במרץ, דוד רוקפלר מת (101 שנים) - הבית הראשי של רוקפלר, המיליארדר המפורסם, פוליטיקאי הבנקאי.

דוד רוקפלר דוד רוקפלר מת

21 במרץ קולין דקסטר (בן 86) מת - סופר אנגלי, הידוע ככותב סיפורי בלשים על המפקח מורס.

קולין דקסטר

ב- 22 במרס נפטר למביט יוכנוביץ אולפסאק (בן 69) - שחקן אסטוני וסובייטי, מר היי האהוב, פאגנל, טיל אולנשפיגל.

לאמבת יוהנוביץ '

נפטר באפריל 2017

ב- 1 באפריל, בגיל 84, מת המשורר הרוסי והסובייטי, תסריטאי, הבמאי יבגני יבטושנקו. סיבת המוות הייתה סרטן של התואר הרביעי. גופתו של המשורר האגדי מונחת בפרדלקינו ליד קברו של פסטרנק.

2 באפריל - אולק סרגיי גיאורגיביץ '(בן 51) - אמן אוקראיני - שחקן, שחקן, משתתף בשני פרויקטים: "Mask Show" ו- "Gentleman Show". הוא עבד עד הימים האחרונים, בלי לספר שהוא חולה בסרטן.

אולך סרגיי גיאורגייביץ '

8 באפריל, מת מאי ספיקת לב Grechko גיאורגי מיכאילוביץ '(בן 85) - קוסמונאוט, גיבור ברית המועצות, צ'כוסלובקיה.

Grechko גיאורגי מיכאילוביץ '

ב -12 באפריל, בגיל 57, אחיו של אדי מרפי, צ'ארלס מרפי, נפטר. הוא היה שחקן ותסריטאי אמריקני גדול, אבל הוא לא הצליח להתגבר על לוקמיה (מימין).

מת צ'ארלס מרפי מימין

נפטר במאי 2017

7 במאי, מת בגיל 71, ולדימיר בוגין, אמן העם של תיאטרון מאלי, שחקן קולנוע. בין הקהל האהוב של קלטות עם השתתפותו, "אבות ובנים", "הליכה על הכביש" ועוד.

ב -12 במאי, יורי בוריסוביץ 'שרסטנב (בן 77) מת - שחקן בלתי נשכח של תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה.

שרסטנב יורי בוריסוביץ '

ב 14 במאי, אמן של העם של RSFSR, השחקנית הסובייטית העממית, Kartasheva אירינה Pavlovna, לא הפך. היא היתה בת 95 בעת מותה.

קרטשבה אירינה

באותו יום, פאוורס בות ', השחקן המפורסם של אמריקה זוכה פרס אמי, מת.

פאוורס בות '

ב -16 במאי, אולג בוריסוביץ 'וידוב נפטר לאחר מחלה קשה בגיל 73. השחקן הסובייטי, הבמאי, המפיק יהיה לנצח להישאר בזיכרון של קרובי משפחה, קרובי משפחה ואוהדים.

מת Vidov אולג

העלילה של הסרט "בהצלחה. " מינים כסגן סלווין

סוגי אולג

18 במאי היה מודע למוות הפתאומי של מוסיקאי הרוק הגדול, המלחין והגיטריסט כריס קורנל, שהיה רק ​​בן 52.

כריס קורנל

ב -22 במאי, בגיל 78 שנים, מת ולדימיר איבנוביץ 'פרטורין - פרשן ספורט מפורסם, ועוד קודם לכן שחקן כדורגל (מגן). רק יום אחד נשאר עד יום הולדתו ה -79.

Pereturin ולדימיר איבנוביץ '

באותו יום, בגיל 94, דינה מריל מתה - שחקנית הוליוודית מפורסמת חברתית.

 דינה מריל

ב -23 במאי, העולם היה המום מהחדשות על מותו של רוג 'ר מור. שחקן הפולחן של בריטניה, מפיק ותסריטאי, אהוב על כל ג'יימס בונד "סוכן 007" עזב את העולם במשך 90 שנה של חייו.

רוג 'ר מור שחקן רוג'ר מור

מת ביוני

ב -13 ביוני, כוכב ההצגה "קרבות הפסיכולוגיה" אילונה נובוסלובה (29 שנים) מת. על פי נתונים ידועים, הנערה נפלה מהקומה השישית לאחר מריבה עם החבר שלה. נובוסלובה היה אחד המשתתפים השערורייתיים ביותר ובלתי צפוי של העונה השביעית של המופע. על פי תוצאות ההצבעה, אילונה לקח את המקום השני, אז אלכסיי Pokhabov זכה להראות.

ב -15 ביוני מת אלכסיי בטלוב (בן 88), שחקן מפורסם של הקולנוע הסובייטי, הגיבור החביב על הסרטים "האיש היקר שלי", "המקרה של רומיאנטסב", "מוסקווה לא מאמינה בדמעות" ועוד. ירכיים

16 ביוני לא היה פוליטיקאי הלמוט קוהל. הקנצלר המכובד של גרמניה מילא תפקיד משמעותי בשיפור היחסים בין גרמניה ורוסיה, כמו גם באיחוד אירופה.

ב -21 ביוני נפטר האלוף של קצין המודיעין הסובייטי יורי דרוזדוב (91).

29 יוני לא הפך סולן לשעבר של קבוצת הפופ הרוסי המפורסם "איבנושי הבינלאומי" אולג Yakovlev. הוא אובחן עם דלקת ריאות דו-צדדית. לבו של המוסיקאי לא סבל את הסיבוכים. בזמן מותו הוא היה רק ​​בן 47.

מת בחודש יולי 2017

הסופר דניאל גרנין נפטר ב -4 ביולי, שנתיים לפני שהם היו בני מאה שנים. הוא היה חבר במלחמת הפטריוט הגדולה, חתן פרס המדינה לפדרציה הרוסית וברית המועצות, גיבור העבודה הסוציאליסטית. ספריו של גרנין התפרסם בכל רחבי ברית המועצות - "המחפשים", "אחרי החתונה", "אני הולך לסערה".

9 ביולי, בגיל 87, האמן איליה גלזונוב לא הפך. מ -1987 ועד היום האחרון של חייו, הוא היה רקטור האקדמיה הרוסית לציור, לזכותו הרבה ציורים בז'אנר של הציור ההיסטורי.

20 ביולי, בגיל 42, מת צ'סטר בנינגטון - זמר ​​הלהקה של להקת המוזיקה לינקין פארק. לדברי יקיריו, בנינגטון היה מכור לסמים ואלכוהול, ובסופו של דבר החליט להתאבד.

30 ביולי לא הפך למוסיקאי צעיר - מפיק ומלחין של קבוצת הראפ LSP Roma Englishman (בן 29). שום דבר לא ידוע על סיבת המוות.

ב -31 ביולי נפטרה ז'אן מורו (בת 89) - שחקנית צרפתית מפורסמת משנות ה -60, ששיחקה ב -142 סרטים - מאהבים, להרים את הפיגום, יומן היומרות, ז'ול וג'ים, לילה וכו '.

מת באוגוסט 2017

ב -16 באוגוסט, רוסיה נדהמה מהחדשות על מותה של שחקנית הקולנוע הרוסית והסובייטית המפורסמת ורה גלאגלבבה. השחקנית לא הצליחה להתגבר על סרטן ומתה בגיל 61 שנים. היא התפרסם בזכות תפקידיה בסרטים "אל תירה ברבורים הלבנים", "תחתן עם הקפטן", "כבוד רב, ""טורפדו בומבאר", ועוד רבים אחרים. בנוסף, Glagoleva לאחרונה עוסקת פעיל בימוי.

23 באוגוסט, מת דאלאס McCarver - צעיר אמריקאי בן 26 bodybuilder, מתחרה על התואר של מר אולימפיה. על פי התקשורת המקומית, McKarveru חסם את הנשימה של אובייקט זר, עובדות מפורטות יותר עדיין לא ידוע.

אוגוסט 25, 45, מת העולם המפורסם המפורסם אמריקאי שרירן Rich Piana. בנוסף לקריירה הספורטיבית שלו, ריץ 'היה מעורב בבלוגים ויזמות. מותו של שרירן הפך ידוע מפיו של חברו ברדלי מרטין, שפרסם את החדשות הטרגיות ב- Instagram שלו.

ב- 14 באוגוסט נמצאה פיאן חסרת הכרה בביתה: הוא בילה את ימיו האחרונים בתרדמת. על פי דיווחי התקשורת, ריץ 'לקח מינון גדול של תרופה מיוחדת (polymethyl methacrylate), מה שנקרא "זכוכית אורגנית".

ב- 30 באוגוסט נפרדה ארצות-הברית מ"לואיז היי" האגדית, פסיכולוגית ונואמת גדולה, ממקימי תנועת העזרה העצמית העממית, שנודעה בדיוק דרך אתר האינטרנט של לואיז. היי מת בגיל 91.

מת בספטמבר 2017

4 בספטמבר - בגיל 30 מתו השחקנית סטלה Baranovskaya.

הזמרת קטיה גורדון כתבה על כך באינסטגרם שלה. לסטלה היתה לוקמיה לימפובלסטית. בימים האחרונים היא חוותה כאב נורא ולא יכלה ללכת. בנה בן החמש של השחקנית נותר עכשיו בלי אם.

ב -14 בספטמבר נפטר ראדה זמיחנובסקאיה, חבר לשעבר בלהקה הרוסית בנד ארוס. הסיבה הרשמית למוות היתה שבץ דימום.

ב -23 בספטמבר מת השחקן ניקולאי גודוביקוב (בן 67), מועדף על ידי מיליוני אזרחים סובייטים, והוא מילא את התפקיד המפורסם של Petruha בסרט "השמש הלבנה של המדבר". סיבת המוות היתה סרטן.

26 בספטמבר, נודע על מותה של נטליה יוניקובה, בת 37, כוכבת הסדרה "שיבת מוחתאר". לדברי בן זוגה לשעבר אנטון Fedotov, נטליה סבלה שבץ (דימום מוחי נרחב). 22 בספטמבר איבדה את הכרתה. הרופאים הציגו את השחקנית בתרדמת מלאכותית. Yunnikova מת מבלי לקבל הכרה.

באותו יום, מחליק דמות האגדי של ברית המועצות לודמילה Belousova מת.

אלוף העולם ארבע פעמים אלוף אירופה, להופיע בצמד עם אולג Protopopov, נפטר בשוויץ בגיל 81 לאחר מחלה ארוכה. גופה של לודמילה יבגנייבנה נשרף.

ב -27 בספטמבר, צעיר שחקן אגור קלינאב (18 שנה), הידוע בסדרה הטלוויזיה Fizruk, מת בתאונה במוסקבה. בצירוף מקרים נורא עצר קלינאב כדי לעזור לנהגים בתאונה, ובאותו זמן הוא היה תחת גלגלי מכונית אחרת, שככל הנראה לא הבחינה בתאונה שאירעה.

ב -30 בספטמבר, בגיל 73, נעלם אנדריי מנשיקוב, משורר סובייטי ורוסי, תסריטאי, מחזאי ואחד ממקימי קווון הראשונים. בנוסף, אנדריי ויקטורוביץ 'הוא מחברם של מאות שירים ושירים, הוא עבד במשך זמן רב בטלוויזיה הרוסית והסובייטית והיה היוצר של התוכניות הפופולריות ביותר "בואי, בנות!", "לילה טוב, ילדים", "בחורים שמחים" ועוד.

מת באוקטובר 2017

ב -9 באוקטובר, בגיל 82, מת המרפא, הפילוסוף והסופר המצטיין אלן צ'ומאק. זה היה הודיע ​​ידידו הקרוב דמיטרי גורדון. אלן ב 80-90 היה אחד המרפאים המפורסמים ביותר של רוסיה.פגישות הטלוויזיה שלו אספו מיליון צופים מול המסכים.

ב -15 באוקטובר, השחקן הרוסי דמיטרי מריאנוב נפטר. הוא מת בעיירה פרברי לובניה בדרך לבית החולים. על פי מידע של ערוץ הטלוויזיה REN, כתוצאה של בדיקה רפואית, נודע כי הלב של האמן נעצר עקב איבוד דם חריף. הסיבה לטרגדיה היתה שילוב של סמים לא תואמים.

מת בחודש נובמבר 2017

ב- 10 בנובמבר נדהמה הידיעה על מותו של מיכאיל זדורנוב, הומוריסט המפורסם והמוכר ביותר, סופר סאטירי. לפני שהגיע לגיל 70, הוא נפטר מגידול במוח מתקדם שאובחן לפני שנה. בנובמבר 2016 הופעל מיכאיל ניקולאיביץ 'בגרמניה, אך הפעולה לא הביאה את התוצאה הרצויה, וגם לא הכימותרפיה הנוספת. כמה ימים לפני מותו קיבל זדורנוב את האמונה האורתודוכסית, אף-על-פי שהיה בעבר תומך בפגאניזם.

ב -11 בנובמבר, המארח הטלוויזיה והעיתונאי הפופולרי בוריס נוטקין לא הפך. הוא היה מסוגל מבחינה פסיכולוגית לעמוד, למעשה, את פסק הדין (סרטן של השלב הרביעי) ו התאבדות.

15 בנובמבר, גוסטב אר מת - ראפר אמריקאי, המכונה ליל פיפ. על פי נתונים ידועים, מוסיקאי בן 21 מת ממנת יתר של סמים. גופתו של גוסטב נמצאה באוטובוס במהלך הסיור. ביום זה בעיר טוסון (אריזונה) היה לקיים קונצרט. חברים מזועזעים מיהרו לקחת את הבחור לבית החולים, אך לא הצליחו להציל את המוסיקאי.

22 בנובמבר בלונדון, מת זמר האופרה ואת האמן העממי של רוסיה דמיטרי Hvorostovsky. בחודש יוני 2015, דימיטרי אובחן עם גידול במוח. ברגע שהאמן למד על המחלה, הוא ביטל מיד את כל ההופעות ועבר כימותרפיה. לאחר הטיפול חזר השחקן לאופרה המטרופוליטנית בניו יורק ב -25 באוגוסט 2015. בדצמבר 2016 החלה המחלה להתקדם. דמיטרי מת בגיל 56. לאחרונה (16 אוקטובר, 2017) הוא הפך בן 55.

מת בדצמבר

9 דצמבר, מת אמן העם של ברית המועצות, תיאטרון וקולנוע שחקן ליאוניד Bronevoy (88 שנים).

הוא שיחק עשרות תפקידים בסרטים "פורמולה של אהבה", "Pokrovskie Vorota", "זה Munchausen", אבל הפופולריות האמיתית באה האמן לאחר תפקידו של היינריך מילר בסרט "שבע עשרה רגעים של אביב".

10 בדצמבר, צ'רלס גרין נפטר - איש האינטרנט הפופולרי ביותר בארצות הברית, שהוביל את ערוצי יוטיוב שלו "TheAngryGrandpaShow", "פינת הסבא" תחת שם בדוי של סבא כועס (AGP). צ 'ארלס המסכן היה חולה מאוד ומת בגלל סיבוכים שנגרמו על ידי שחמת הכבד.

ב -18 בדצמבר, מוזיקאי דרום קוריאה, הסולן של קבוצת שייני, קים ג'ונגין (27 שנים), נפטר. למרבה הצער, הבחור לא היה מסוגל להתמודד עם דיכאון עמוק ואיבד את הציון.

קוראים יקרים, נקבל בברכה את המשוב שלך ואת המילים החמות על אישים המוכרים לך מרשימה זו.

38 הערות

 1. תודה על המידע, עכשיו אני אדע מי עוד איתנו וזה כבר לא הזיכרון הנצחי של אותם רבים ידעו בשנים קודמות, לפעמים אני נראה ואני מופתע - אני לא מאמין שאין יותר

 2. "... לדברי יקיריו, בנינגטון היה מכור לסמים ואלכוהול, ובסופו של דבר החליט להתאבד." ללא עיתונאים, תחת בלוגרים! לקח מידע בכמה עיתונות צהובה ופורסם באובום. אם כי לא היה בושה. חולל את שמו של אדם כזה!

  • "... עד גיל 16, הוא ניסה את כל סוגי אלכוהול וסמים. בגיל 17 הוא עבר לאמו, שהיה המום כל כך מהופעתו של מכור לסמים הכחוש, שאסר עליו לעזוב את הבית. הוא המשיך "להיפרד", הוא המשיך לשתות. בקרוב, כפי שהוא עצמו מודה, הוא הפך "אלכוהולי כרוני לחלוטין". בשנים שלאחר מכן, אלכוהוליזם עדיין יזכיר את עצמו. "@ ויקיפדיה
   לא רצינו לפגוע ברגשות של אף אחד, אלא פשוט הדגשנו את המידע.

   • ומאז ויקיפדיה הופכת למקור מהימן של מידע? האם אתה יודע שמישהו יכול להזין ולתקן מידע שם? שם, מחצית השחקנים האחרים לא צוין כראוי. בואו וקראו מה חבריו וחברי הקבוצה כותבים בחשבונותיהם באיסטא

  • כן, לבדוק את הנתונים לפני כתיבת דיבה. אדרבא, קרובי משפחה היו מתלבטים מהסיבה להתאבדות. והדגיש כי לא היו בעיות עם סמים! תיקון המאמר!

   • צ'סטר היה אדם לא מאוזן מבחינה נפשית. כמובן, קודם לכן השימוש בסמים ואלכוהול גרם לעצמם להרגיש. באחד הראיונות ברדיו, יומיים לפני מותו, התוודה על בעיותיו, אמר כי הוא חושש להיות לבד עם עצמו, כאילו מבקש עזרה, אבל לצערי אף אחד לא שמע

 3. יוני 13, 2017 - אילנה נובוסלובה, בת 29, העולה לגמר העונה ה -7 של "קרב לפסיכולוגיה", מתה.
  14 ספטמבר, 2017 - ראדה Zmihnovskaya, בן 38, חבר לשעבר של קבוצת Band'Eros, מת.
  4 בספטמבר 2017 - סטלה ברנובסקיה, בת 30, מתה מסרטן.

 4. חבל על אלכסיי, בטלוב, ג'ורג' טארטורקין, דמיטרי הוורוסטובסקי! הטובים ביותר לעזוב! מלכות השמים!

 5. 29 נובמבר 2017 מת ישר. הגון. איש קשה איש סיגושין יורי מיכאילוביץ '. זיכרון קל לו ולנוח נצח. אלוהים נח את מלכותו, הוא היה בן 68. אונקולוגיה נוראה, סרטן ...

 6. צ'סטר התאבד ביום ההולדת של חברו כריס קורנל. אני חושב שזו עובדה חשובה. מותו של קורנל עלול היה לגרום להתאבדותו של בנינגטון.

 7. בשל העובדה כי מכור לסמים היה כפוף ממנת יתר, המחבר לא שם לב כי ב -23 בנובמבר ניקולאי Godovikov, All-Union Petruha, לא היה.
  לא טוב ...

 8. בשנת 2017, הם עזבו את מיר Navi:
  השחקן ולדימיר טולוקוניקוב - שיחק פוליגרף שריקוב פוליגרף בסרט "לב של כלב" (1988)
  חוקר כדור הארץ, סביב מירה, זמן, עב"מים - ואדים צ'רנוברוב
  חוקר שפה - ויאצ'סלב איבנוב
  חוקר שפה - אנדריי זאליזניאק
  כל החיים - טוב.

 9. אתה רק עיתונות צהובה. צ'סטר בנינגטון הגדול לא מת מאלכוהוליזם וסמים. לא יודע, לא מצהירים. כמובן, לא החזקתי את הנר, אבל העובדה שבנינגטון הוא אלכוהוליסט ומכור לסמים כותבת רק עיתונות צהובה מזוינת.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן