התוכן:

  1. איך לעשות מעיל הזהב?
  2. מעיל שחור וזהב
  3. ז'קט לבן עם זהב
  4. מעיל אדום וזהב
  5. צרפתית מסוגננת עם עיצוב זהב

המניקור הצרפתי הפך אופנתי במשך זמן רב. מסיבה זו נערות רבות מחשיבות את זה פשוט מדי בנאלי. למעשה, מדי שנה יש חידושים אופנתיים, בעזרתם ניתן להציג עיצוב קלאסי בצורה חדשה. בשנת 2019 אתה צריך לשים לב צרפתית בצבע זהב.

איך לעשות מעיל הזהב?

קודם כל, הבנות תוהה איך בדיוק לעשות את זה או עיצוב. במקרה של מעיל בצבע זהב, הכל די פשוט. אבל הרבה תלוי אם אתה עושה מניקור עצמך או בסלון.

אנו ממליצים אוהבי מניקור הביתה לקנות לכה מתכתי. ואז על פני השטח כולו של צלחת הציפורן יש להחיל גוון ניטרלי. זה יכול להיות ורוד או בז '. לאחר ייבוש, את הקצות של הציפורניים חייב להיות מכוסה לכה הזהב.התוצאה היא מניקור אופנתי, אופנתי רק כמה דקות.

אלה שאוהבים ברק, פעיל יותר צריך לקבל נצנצים או נצנצים. ראשית, להחיל את הצבע העיקרי על הציפורניים. ואז בעזרת מברשת או נקודות אתה יכול להעביר את ניצוצות לקצות הציפורניים. זכור כי במקרה זה חשוב להשתמש במעיל העליון. מאז זה ימנע flaking של sparkles ו בבטחה לתקן את העיצוב.

כדי לפשט את המשימה של יצירת עיצוב כזה, אתה יכול להשתמש במדבקות מיוחדות. כבר יש להם צורה של ז'קט. לכן, הדבר היחיד שצריך לעשות הוא להעביר אותם מנייר כדי צלחת מסמר, ואם יש צורך, לקצץ. באופן כללי, עיצוב זה נראה אטרקטיבי למדי. בנוסף, תהליך רישום של מסמרים ייקח לא מעט זמן. וזה להסכים יתרון כבד בתנאים של קצב החיים המודרני.

יש לציין דרך ליצור מעיל זהב, כמו נייר. עיצוב זה מאפשר להשיג ציפוי אחיד, מרהיב על הציפורניים. אם תרצה, תוכל להתנסות בו. כלומר, כדי להפוך את הציפוי לא רק חלקה, אבל קרועה. זה נראה יפה להפליא באופן כללי ויזואלית הופך את העיצוב המוכר.

מעיל שחור וזהב

אולי אחד השילובים צבע הפופולרי ביותר הוא מעיל שחור וזהב. וזה לא משנה כמה גוונים ישמש. לעתים קרובות, הצבע השחור הוא הבסיס, בעוד הגוון הזהוב משמש לקישוט קו החיוך. בשל ניגוד ברור זה, מניקור מתברר להיות רווי, בהיר למדי. לרוב זה נבחר בחגים שונים.

כמו כן, צבע שחור וזהב ניתן להחיל על קו החיוך. כלומר, צבע שחור משמש כבסיס. לכה הזהב או תפאורה הוא מבטא לאורך כל העיצוב. מניקור כזה מדגיש את התחכום של הדימוי, כך שזה נעשה לעתים קרובות למדי.

ז'קט לבן עם זהב

לא פחות פופולרי הוא שילוב של לבן וזהב. מניקור עם השימוש שלהם הוא לעתים קרובות יותר צנוע. זה מושלם עבור רומנטי עדין הטבע.

בנוסף, עיצוב זה פופולרי במיוחד בעונת הקיץ. העובדה היא שזה הולך טוב עם תמונות רבות והוא אופציה אידיאלית לחופשה.

לעתים קרובות אפשרות זו נבחרה על ידי הכלה לחתונה. ביום הזה, כל נערה רוצה הכל ללכת בצורה מושלמת. לכן, כל הפרטים של התמונה נחשבים ממש לפרט הקטן ביותר.

העיקר במקרה זה הוא לבן. בתורו, צבע הזהב משמש רק כמבטא. זה יכול להיות תמונה קטנה, זיקוק של spangles או כיסוי מלא של ציפורן חתול על אצבע. בכל אחת מהאפשרויות, המניקור מתברר כחגיגי, אך בו זמנית מאופק ותמציתי.

מעיל אדום וזהב

ז 'קט אופנתי, נועז בצבע אדום וזהב נבחר על ידי לא כל הבנות. העובדה היא כי מניקור כזה הוא בהיר במיוחד ותמיד מושך תשומת לב. לכן, חשוב מאוד לבחור את השילוב הנכון של גוונים כדי לא לעשות את זה וולגרי.

אפשרות זו נבחרת לעתים קרובות כדי לחגוג את השנה החדשה, יום הולדת ואירועים חשובים אחרים. הכל כי הוא פעיל למדי נראה נהדר כמו מבטא בתמונה.

צרפתית מסוגננת עם עיצוב זהב

כאמור, כמות הזהב בעיצוב יכול להיות שונה לחלוטין. העניין הוא, מה ההשפעה שאתה רוצה לקבל.

חובבי לא עיצובים פעיל מדי צריך להסתכל על עיצוב תחרה. היא מניחה את נוכחותם של קווים דקים מקושטים בכמות קטנה. בשל כך, מניקור נראה טרי מאוד מקורי. אם תרצה, זה יכול להיות בתוספת עם כמות קטנה של rhinestones.

מניקור צרפתי משולב לעתים קרובות עם עיצוב גיאומטרי. במקרה זה, הראשי בעיקר שחור. ציור ישיר יכול גם להתבצע בגוון זה. צבע הזהב משמש לעתים קרובות רק כמבטא על הציפורניים, שם העיצוב מוחל.הודות לצירוף זה, מניקור הוא דיסקרטי, אבל באותו זמן בהיר.

אפשרויות אחרות מקובלות, אז אל תפחד לנסות משהו חדש. לדוגמה, בסגנון של מינימליזם, לבן משמש לעתים קרובות יותר. בשל כך, העיצוב בכללותו הוא ניטרלי ותמציתי.

כידוע, המעיל הקלאסי משולב לעיתים קרובות עם הדפס פרחוני. במקרה זה, זה גם רלוונטי. ניצנים עדינים או פרחים גדולים רק להשלים את העיצוב ולהפוך אותו אפילו יותר אטרקטיבי. וזה לא משנה בכלל אם זה יהיה נמשך ביד או מוחל באמצעות מדבקות או המחוון עיצוב.

אחד המכרזים והרומנטיים ביותר נחשב לדפוס בצורת פרפרים. הם נראים יפה להפליא עם ז 'קט בצבע זהב. כמו כן, יותר ויותר, בנות מעדיפים להשלים את מניקור עם דפוס בצורה של בעלי חיים או הדפסת בעלי חיים. במקרה זה, זה באמת שילוב הרמוני.

מניקור צרפתי בצבע זהב הוא אלטרנטיבה מצוינת את הקלאסיקה. בזכות דפוסי שונים ותפאורה נוספת, כל מניקור ייראה מסוגנן ומודרני. להיות בהשראת הרעיונות באוסף של תמונות וביישומן ליישם אותם.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן