התוכן:

  1. תכונות של המעיל הקלאסי
  2. רעיונות עיצוב צרפתית
  3. צרפתית עבור ציפורניים קצרות
  4. מבחר תמונות 2019

עיצוב קלאסי בצורה של מעיל תמיד יהיה באופנה, ללא קשר לכל המגמות הנוכחיות. בנוסף, המאסטרים מסמר כל שנה להציג אפשרויות עיצוב חדש מעניין, תוך התחשבות הכללים שנקבעו וטכניקות היישום. איזה עיצוב יש לבחור בשנת 2019? תלמד על זה עכשיו.

תכונות של המעיל הקלאסי

כפי שאתה יודע, עיצוב זה מציע רזה רצועת על קו החיוך לבן. הרקע העיקרי יכול להיות בצבע ורוד בהיר, אפרסק או בצבע בז '. הוא האמין כי שילוב זה הוא הרמוני ביותר. לכן, העיצוב נשאר רלוונטי לחלוטין בכל תמונה או מצב.

כאשר בוחרים בעצמך סוג זה של עיצוב, יש לזכור כי זה לא נראה טוב על כל צורה של מסמרים. מסמרים אומר כי האופטימלי ביותר יהיה סגלגל, בצורת שקדים מרובע מסמרים. עם זאת, חשוב מאוד כי השורות רכות, מעוגלות מעט.כל זה רק להדגיש את העיצוב המתוחכם ולתת את התמונה אלגנטיות מיוחדת.

אם הקלאסי נראה משעמם מדי, זכור כי אתה תמיד יכול לשנות את זה קצת. תוספת גדולה תהיה רישומים מסוגננים או פריטים דקורטיביים. באופן כללי, כל אחת משיטות אלה יכולה להפוך באופן משמעותי מניקור.

בהתאם להעדפות שלך, אתה יכול לבצע מעיל צרפתי לא רק בגוונים קלאסיים. בחר כל אפשרות אחרת על בסיס הרלוונטיות שלה בעונה מסוימת. לדוגמה, באביב בנות מעדיפות צבעים פסטל רך, בעוד בקיץ צבעים בהירים להיות הפופולרי ביותר.

בעונת הסתיו, גוונים מושתק משמשים בעיקר, אשר אידיאליים עבור רישומים נושאיים. בחורף, מניקור נעשה לעתים קרובות בצבעים קרים כהים. הודות ההפרדה זה הרבה יותר קל לבחור את הצבע המתאים ליצור מניקור אופנתי.

רעיונות עיצוב צרפתית קלאסית

למרות נוכחותם של סוגים רבים של עיצוב הנוכחי, ז 'קט שירות עדיין אחד האופנתי ביותר הרלוונטי. זוהי גרסה קלאסית, אבל זה לא לכלול ציורים שונים כתוספת.

מעיל שירות מבריק

מתנגדי הקלאסיקה צריך להסתכל על ביצוע עיצוב יוצא דופן יותר. יותר ויותר, בנות בוחרות מעיל מבריק. לשם כך, על גבי ציפורני החתול יש רצועה של לכה, ומעליה הם עושים הצללה של סבך עם מברשת דקה. התוצאה נראית יפה להפליא. מניקור זה מתאים לערב ולאירועים מיוחדים. בצרפתית זה שונה מבחינה ויזואלית מהגרסה הרגילה.

עיצוב חתונה

עבור כל נערה, חתונה היא אירוע מיוחד, נוגע ללב. לכן, הבחירה של עיצוב מסמרים, כמו כל פרט אחר בתמונה, כל להתאים עם ריגוש מיוחד. זה לא קשה לנחש את זה צרפתית - אפשרות מגוונת ביותר. אחרי הכל, זה מתאים לחלוטין כל סגנון לחתוך את השמלה.

אם תרצה, זה יכול להיות בתוספת עם תמונה נושאית. לדוגמה, צללית של הכלה על האצבע או זר להתאים את ההחלטה צבע של החג. לעתים קרובות, נערות בוחרות בקושי בפרחים כעיצוב או פשוט משלימות את המניקור עם ניצוצות ואבני חן. יש אינספור אפשרויות וכל כלה יש את הזכות לבחור לעצמה את הטוב ביותר ביניהם.

מניקור יוצא דופן עם תפאורה

ביצוע ציפורן החתול יכול לא רק להשתמש בתמונה. כדי להשיג את האפקט המקורי, אתה יכול גם להשתמש באלמנטים דקורטיביים. יותר ויותר, למטרה זו, להשתמש נייר מיוחד. הדפסים קטנים על קצות או את קו החיוך עם עיצוב כזה נראה יפה להפליא. אבל במקרה זה יש צורך לבחור את ערכת הצבעים הנכון.

מגיע לתשומת הלב שלך את העיצוב של הפריט שנקרא "gossamer". זהו ג'ל צבע מיוחד, שבו אתה יכול לעשות מגוון של ציורים. בשל מבנה מתיחה על הציפורניים, רצועות מופשטים מושגות בצורה הטובה ביותר. אגב, אחד היתרונות העיקריים של עבודה עם חומר זה הוא טיפול קל. כלומר, אפילו טירון יכול להתמודד עם זה. התוצאה בכל מקרה תהיה הגונה.

צרפתי ו ירח מניקור

במשך כמה שנים, לא רק מעיל צרפתי נחשב קלאסי, אלא גם את השילוב עם העיצוב של הירח. שני ציורים אלה משלימים זה את זה באופן מושלם, בעוד שיש רעיונות רבים לניסויים.

עיצוב זה אינו חייב להיות סטנדרטי. עיצוב חלל שלילי ודפוסים גיאומטריים הופכים פופולריים יותר ויותר. כל זה מאפשר לך להסתכל על מניקור חדש בדרך חדשה.

מניקור עם כתובות

מגמה חדשה יחסית בעולם של ציפורניים אמנות - מגוון של כתובות על הציפורניים. אלה יכולים להיות שמות של המותגים האהובים, ציטוטים או המניעים ביטויים. הם משולבים באופן מושלם עם העיצוב הקלאסי.

זה הכי קל לעשות את העיצוב הזה עם הורים מנוסים. עם זאת, אין זה אומר כי אי אפשר ליישם אותו בבית. בשביל זה תצטרך לרכוש מדבקות מיוחדות או לרכוש ערכת ביול.כל אפשרות נותנת תוצאה שונה, אבל, בכל זאת, הם נראים מאוד יפה.

מעיל טוויסט

וריאציה קצת יותר המקורי של הקלאסיקה - twist-French הופך רלוונטי יותר בשנת 2019. טכניקה זו כוללת שילוב של שני גוונים בקצה הציפורן. בשל כך, העיצוב נראה יוצא דופן מאוד שונה באופן משמעותי מן העיצוב הרגיל.

מקטורן הפוך

אם הפתרון הסטנדרטי משועמם לך, הגיע הזמן עיצוב הפוך או הפוך. אתה יכול לעשות את זה עם סט של לכה או רצועות מתכת. כל אפשרות נראית אטרקטיבית בדרכה שלה.

צרפתית קלאסית על ציפורניים קצרות

כמובן, זה סוג של עיצוב נעשה לרוב על מסמרים באורך בינוני. אבל זה לא אומר כי הבעלים של ציפורניים קצרות צריך לחפש אפשרות אחרת. להיפך, ז 'קט שירות עם פסים דקות מאוד הוא אופנה עכשיו.

ז'קט קלאסי מסוגנן: מבחר תמונות 2019

מניקור צרפתי מודרני שונה באופן משמעותי ממה שהיה בעבר רלוונטי. אבל זכור כי עדיין חשוב לדבוק בתכונות העיקריות, משלימים את העיצוב עם פרטים מעניינים.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן