האבן היקרה ביותר ממשפחת קוורץ היא אחלמה. הוא האמין כי אחד המאפיינים העיקריים של גזע - הגנה מפני שיכרון. אגדה יפה מחוברת עם זה, שבו האל של יין כיף דיוניסוס התאהב נימפה יפה Ametis. אבל היופי היה בלתי-חדיר. ואז הפנתה אותה ארטמיס ליופי קסום של אבן ונתנה לו את השם אמטיסט, שהיה אמור להיות "לא שיכור". האבן היתה אמורה להציל את היוונים הקדמונים משיכרון.

תכונות אבן

אבן שייך סיליקה. זה מורכב קוורץ וזיהומים של ברזל, מנגן, קובלט. אמטיסט גדל בסלעים על מצע אפור אטום. זה נראה יותר כמו אשכול של גבישים שקופים. צורת הגבישים היא ארוכה.

בין המאפיינים דקורטיביים של אבן במידה רבה יותר מושך גוון סגול יוצא דופן שלה. אתה יכול למצוא זנים חיוורים מאוד או רווי גבישים שחורים כמעט.עומק הצבע והברק יכול להיראות בצורה הטובה ביותר באור יום.

מומחים מסבירים את מקור האבן של צבע זה בדרכים שונות. אולי צבע סגול תלוי הרוויה בהרכב של זיהומים של קובלט, מנגן ברזל. מדענים אחרים מאמינים כי אמטיסט מכיל הרבה צבעי פיגמנטים אורגניים. התיאוריה השלישית היא הפרה של סריג הגביש ואת נוכחותם של יונים ברזל.

למרבה הצער, צבע שמש עם הזמן עושה את פנינה חיוור יותר - האבן פשוט שורף. במהלך 25 ​​השנים הראשונות לקיומה, האבן מאבדת 20% מעצימות הצבע. אם המינרל מחומם ל -200 מעלות, הוא מתחיל לשנות גוונים מצהוב וירוק לשקוף לחלוטין. לאחר הקירור, הצבע משוחזר.

הקושי של האבן נאמד ב -7 יחידות על השולחן מוס, ואת הצפיפות היא 2.6 גרם לכל סנטימטר מעוקב. מכרות אמטיסט נמצאים:

 • בדרום אמריקה;
 • באפריקה;
 • באסיה;
 • בברזיל;
 • ברוסיה (אוראל).

אמטיסט לטיפול ומניעה של מחלות

מומחים של טיפול בעזרת מינרלים נקראים lithotherapists. הם משוכנעים כי אמטיסט הוא מסוגל להגדיל את הייצור של הורמונים מסוימים דרך הנורמליזציה של בלוטות האנדוקרינית ואת המערכת כולה. אתה יכול גם לסמוך על חיזוק מערכת העצבים. בעזרת אבן זו ניתן למלא את הדם עם חמצן בשפע. כמו כן, אנשים יחוו שיפורים בעבודה של הקיבה והמעיים. מומלץ להרכיב תכשיטים עם ליבות אמטיסט ואנשים עם תגובות עור שונות. תנועות עיסוי על העור בעזרת גבישים חלקלק גדול יכול לשפר את איכותו, להחליק קמטים גדולים ולשפר את התזונה, אשר יהיה כרוך שיפור העור.

כדי לנקות את הגוף, אתה צריך לשתות מים חדורים אמטיסט. תרופה זו יעילה מנקה את מערכת הלב וכלי הדם, הכבד, הכליות, וגם מאפשר לך להתמודד במהירות עם הצטננות. כמו כן, האבן נאבקת באופן פעיל עם נפיחות וחבורות. בנוסף, אמטיסט עוזר עם מחלות שונות של המפרקים.

כמה lithotherapists ממליצים לרכוש אחלמה עבור אלה שיש להם בעיות שמיעה. זה יעזור להתמודד עם נדודי שינה וכאבי ראש של מקורות שונים. עבור מיגרנות, זה מספיק כדי לקחת גבישים גדולים, לחמם אותם ולצרף אותם המקדשים ואת המצח. אמטיסט מתחת לכר יעזור לך לישון בשקט וללא סיוטים.

האבן על הגוף בצורה של קישוט מפחית מתח ועוזר בטיפול במצבים פרנואידים וסכיזופרניה. זה יתאים גם מי באופן קבוע לחוות מתח.

חשוב כי המאפיין האגדי של אמטיסט עוזר להתגבר על תחלואים רציניים כגון שתייה והתמכרות. להשפעה גדולה יותר, על האבן ליצור קשר עם העור של המטופל. עדיף לבחור סכו"ם עם אמטיסטס גדול. הוא האמין כי האבן היא מסוגלת לספוג אדי אלכוהול, להציל את הבעלים מן שיכרון. הוא האמין גם כי האבנים בכוס מסוגלים לנטרל חלקית את הרעל במשקה.

מינרל משפיע על משקל עודף. הוא עוזר לאנשים שרוצים לרדת במשקל, להיפטר עתודות שומן. התהליך מהיר וקל יותר.

המאפיינים הקסומים של אמטיסט

אמטיסט מסוגל להפגין מאפיינים קסומים. הוא התגלמות המושגים של טוהר רוחני ותמימות, כמו גם מסירות לאידיאלים. האבן כוננת מחשבות רעות מנרמל שינה. אם בעל האבן אין כוונות רעות, אז אחלמה יביא לו בריאות, אושר, יחסוך עין הרע ואת ההשפעה של קונספירציות.

מינרל עוזר להירגע הן מבחינה מוסרית והן מבחינה פיזית. הוא מגן מפני מצבי סכסוך ומחשבות רעות. אם במהלך הריב, האבן היתה קרובה או שחוקה על הגוף, ואז לאחר הסכסוך זה צריך להיות שטף עם מים חמים.

גוון סגול ספציפי מאפשר להקנות תכונות של "העין השלישית" כדי אחלמה. בעליה יוכלו לגלות היבטים חדשים של מוחו ולהיות ערמומיים יותר. מסביבתו של אדם חובש אחלמה על גופו, אנשים כנים ורשעים נעלמים באורח פלא. גם האבן שומרת על נוער ויופי.

לבני משפחה, לאמיתיסט יש משמעות מעורפלת. אם מתנה עם אמטיסט הוצגה על ידי בן זוג אחד למשנהו, אז האהבה והרגשות ישלטו במשפחה. אבל אם אבן הוצגה על ידי זר אשר סומך על הדדיות של אחד מבני הזוג, אז מתנה זו יכולה להביא מחלוקת למשפחה ואפילו להפוך את הסיבה הנסתרת גירושים.

בין המאפיינים הקסומים של האבן:

 • עזרה בתחום האהבה;
 • בחשיפת כישרונות;
 • בהרחבת היכולות היצירתיות;
 • קליטת השלילי;
 • הגאולה מן הצער;
 • פיוס עם אויבים;
 • מביא שלום ושלווה לבית;
 • מפתחת יכולות אינטלקטואליות;
 • נותן אומץ;
 • נותן הצלחה בצמיחה עסקית הקריירה.

ערך עבור גלגל המזלות

מינרל שייך אלמנטים של האוויר. זה מזוהה עם כוכבי הלכת סטורן נפטון. אמטיסט פעיל מסייע טלה ואריות. הם קל יותר למצוא דרך החוצה ומצבים קשים ולקבל את ההחלטות הנכונות. האבן מרגיעה ביעילות את המזג הנפץ של השלטים האלה. בשביל זה עדיף לבחור גבישים סגולים של גוונים כהים.

אמטיסט ורוד מתאים דלי, מזל תאומים, מזל גדי ו מזל גדי. הם צריכים בזהירות לפקח על העבודה של הלב ואת האבן יעזור להם את זה. גם אמטיסט יסייע בענייני אהבה.

אחלמה שחורה נדירה - המלך השחור - תתאים לווירגוס ולסקורפיוס. הוא ייתן להם הרמוניה ושלום. האבן תסייע גם להכניע את האגואיזם הגלום בסימנים אלה. וירגוס ו scorpios יכול ללמוד יותר על העולם הפנימי שלהם.

לילך אמטיסט היא הבחירה הטובה ביותר עבור סרטנים ודגים. הם יהיו בר מזל בענייני ופיתוח של שותפויות. נציגים של סימנים אלה לא יהיו מודעים כל כך של כעס וזדון, יהיה קל יותר לשאת קנאה.

רק מזל שור מומלץ להימנע ממגע עם אמטיסט. אבל עבור דלי, בתולות, מזל קשת, מזל גדי ודגים האבן צריכה להיות הראשי באוסף. במיוחד אם ביום הלידה שלהם יש מספרים 3, 12, 21 ו -30.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן