כל נערה נוטה להיות יפה במיוחד על ראש השנה האזרחית. כמובן, התמונה מורכבת מפרטים רבים, ומניקור יפה ואלגנטי אינו יוצא מן הכלל.

עשינו עבורך מבחר של הגרסאות המעניינות והרלוונטיות ביותר של עיצוב הציפורניים, שביניהן בהחלט תמצא משהו מתאים.

ראש השנה מניקור 2018: מה לחפש?

בין מגוון של אפשרויות עיצוב מסמר הוא לפעמים קשה לבחור משהו המתאים ביותר. כמובן, בתהליך בחירת דפוס של ערב ראש השנה, יש צורך להתמקד ערכת הצבעים של השמלה. וזה בכלל לא הכרחי כי הצבעים להתאים, העיקר הוא שהם משולבים באופן אידיאלי אחד עם השני.

צורת הציפורן נעשית בצורה הטובה ביותר. אפשרות זו נראית הכי טבעית. עם זאת, אם אתה מעדיף בצורת ריבוע מסמרים, אז פשוט לא להפוך את פינות חד מדי. ראוי גם לציין כי בשנת 2018 האורך הממוצע יהיה רלוונטי.

ראש השנה - הזמן המושלם לניסוי. אם בחיי היומיום אתה בוחר בעצמך גוונים עדינים, נייטרלי, ואז לנסות משהו חדש.לדוגמה, גוון כהה של לכה עם ניצוצות, דפוס או אבני חן. להיות בטוח כי בחירה כזו היא הרבה יותר מתאים לשמלה חגיגית.

גוונים רוויים

כהה, גוונים עמוקים תמיד נראה מפואר ויקר. זה חל לא רק על בגדים ואביזרים, אלא גם על עיצוב הציפורן. עבור ערב השנה החדשה אפשרות זו היא אידיאלית, שכן היא משולבת עם כמעט כל התלבושת.

אם אתה רוצה, אתה יכול לבחור ציפוי מונוכרומטי, אבל עדיין אנו ממליצים לעשות כמה מגוון. גודל קטן rhinestones או פריטי על הציפורניים נראה אלגנטי מאוד. אחרי הכל, זה בדיוק מה שנחוץ בחג בהיר כזה.

לא פחות מסוגנן הוא שילוב של ציפוי מט מבריק בעיצוב אחד.

צרפתי ו ירח מניקור

קלאסיקות נצחיות יהיה מתאים בכל מקרה השנה החדשה אינה יוצאת דופן. הבחירה של אפשרות זו היא הבעלים של הציפורניים בצורת שקדים, מרובע או אליפסה.

באשר לתכנון עצמו, זה בכלל לא הכרחי לבחור את הגרסה הרגילה. נראה נהדר מניקור צרפתי עם תפאורה בצורה של ניצוצות, rhinestones, כמו גם פתיתי שלג שונים.

כמה משלימים את המניקור הצרפתי סרוגה דפוס. בשל כך, זה נראה יותר חורף, נעים.

מניקור עם נצנוצים

הסימטים תמיד יהיו קשורים לחג. אבל עדיין, אנו ממליצים לא לעשות עיצוב סטנדרטי בצורה של כיסוי ציפורן עם לכה מבריק. מגמה זו כבר זמן רב מיושן חדש, רעיונות מקוריים החליפו אותו.

זה נראה שילוב נהדר של גוונים שונים בעיצוב אחד. כדי לעשות זאת, לכסות כמה מסמרים עם הצל האהוב עליך, ולהחיל לכה עם glitters גדולים על השאר.

בנוסף, ניתן להשתמש גבישים יפה להתאים או דפוסים גיאומטריים. בשל כך, העיצוב החגיגי ייראה הרבה יותר יפה.

אפקט זכוכית שבור

המגמה על מניקור זכוכית נחשב מזמן חדש, אבל זה לא מנע ממנו לקחת את ההובלה בקרב אלה אקטואלי בשנת 2018. לכן אנו ממליצים להשתמש בו כעיצוב לערב השנה החדשה.

ההשפעה יוצאת דופן של "זכוכית שבורה" מושגת על ידי חתיכות קטנות של חומר המצורפים הציפורניים במיקום מסוים. זה יכול להיות כאוטי או נכונים, עקב אשר ההשפעה של קישוט מתקבל. בכל מקרה, על פגע של אור שמש על זה, החומר נשפך על ידי גוונים שונים.

אגב, כמעט תמיד את הציפורניים מכוסים בצבע אחד, ובגלל "זכוכית שבורה" מניקור נראה יותר מעניין. כמו כן, עיצוב זה משולב עם דפוסים גיאומטריים. זה נראה מקורי ולא יוצא דופן.

עיצוב תמאטי

שלא לדבר על עיצוב השנה החדשה נושא, אשר נראה נהדר כמו ציור ציפורניים. מגוון של פתיתי שלג הוא פופולרי במיוחד עם בנות. אבל למרות זאת, כדי לראות את אותו מניקור הוא כמעט בלתי אפשרי.

אחרי הכל, מישהו מקשט בעזרתם מניקור צרפתי, אחרים - ציפוי מונופוני. פתיתי השלג גם הם שונים במראה. אדונים רבים מציירים אותם ביד כדי להפוך את הציור ייחודי. אחרים משתמשים בדפוסים מתורגמים או יוצרים אותם עם אבני חן. לכן, הניסוי ואז משהו מעניין יתברר בדיוק.

לא פחות מסוגנן הוא הדימוי של סנטה קלאוס, כמו גם עצי חג המולד, צעצועים, טינסל וזר. כל תמונה נראית מעניינת בדרכה שלה, אז בחרו מה שאתם אוהבים.

עין של חתול

לא פחות מרשים מאשר את העיצוב עם "זכוכית שבורה" נראה את ההשפעה של העין החתול על הציפורניים. צור את זה מספיק קל אפילו בבית. כדי לעשות זאת, אתה צריך לכה מיוחד עם חלקיקים מבריקים קטנים מגנט, אשר נמכר לעתים קרובות בערכה.

ראשית אתה צריך ליישם לכה, ללא המתנה ייבוש, להביא את המגנט קרוב מאוד למסמר במשך כמה שניות. הודות לפעולות פשוטות כאלה, נוצר אפקט "חתול-עין".אגב עבור מניקור החג, אנו ממליצים לבחור כהה, צבעים עמוקים המתאימים ביותר את התלבושות המתאימות.

מניקור סרוגה

מגמה נוספת שנותרה רלוונטית במשך כמה שנים ברציפות היא סרוגה מניקור. זה יוצר אווירה מיוחדת של חום ונוחות, אז זה נהדר עבור עונת החורף. אגב, בניגוד לאפשרויות עיצוב אחרות, זה נראה הכי טוב על טפרים קצר.

ראש השנה מניקור 2018

למרות כל ההיבטים החיוביים, נערות רבות סבורות כי עיצוב זה מתאים יותר לחיי היומיום. זה נכון, אבל יש יוצאים מן הכלל. בתהליך של ציור תמונה חגיגית חשוב מאוד כי כל פרט משולב. השתמש בעצה זו ולאחר מכן תרגיש הכי מקסים.

מניקור יפה, חגיגי הוא קישוט לכל נערה. אנו מקווים כי בין האפשרויות המוצגות תמצאו בדיוק את הרעיון שאתה רוצה ליישם.

ואיזה סוג של עיצוב מסמר עבור ערב השנה החדשה משכה אותך?

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן