קעקועים מודרניים שונים במגוון צבעים בקנה מידה. לכן בכל שנה יותר ויותר בנות רוצות לעשות לעצמן ציור עם משמעות מיוחדת. מישהו רואה את הקעקוע כמו קמיע אישי, בעוד אחרים עושים את זה כדי להתבלט מן הקהל. בכל מקרה, אנו מציעים לשקול קעקועים כי הם הרלוונטיים ביותר בשנת 2017 ואולי ביניהם תוכלו למצוא את האפשרות המושלמת עבור עצמך.

קעקוע 2017

ציפורים

המגמה העיקרית בעולם הקעקוע בשנת 2017 ניתן לקרוא תמונות של ציפורים. אנו ממליצים להסתכל לא רק על צלליות קטנות של סנוניות, אלא גם על נציגים גדולים יותר. הנפוצים ביותר הם סנוניות, יונקי יונק מיניאטורי, וגם ינשופים. הם מושכים את תשומת הלב של הבנות לא רק על ידי המראה שלהם, אלא גם על ידי הערך שלהם.

לדוגמה, קעקוע הדבש הוא נבחר לרוב על היופי שלה. באשר לערך, הראשי נחשב רוך, רועד וקלילות. בנוסף, ציפור זו תמיד מגלמת מיומנות ומהירות רבה, ולכן זהו סמל של אהבת החיים.אם הקעקוע מראה צוף יונק צוף, זה אומר רגשות משכרים ואהבה. על פי מקורות אחרים, יונקי הדבש הם ההתגלמות של שלום, טיפול ואושר.

בתורו, הינשוף נחשב מזמן לסמל של חושך וכוח מרושע. יתר על כן, זה היה קשור עם קסם שחור, מוות וכישוף. אבל עם הזמן, את הערך של ציפור זו השתנתה במקצת. היום הוא האמין כי תמונה כזו מגלם חוכמה, אינטליגנציה גבוהה, אבל באותו זמן פחד ובדידות.

בעלי חיים

דפוס לא רלוונטי פחות עבור קעקוע בשנת 2017 הם בעלי חיים שונים. ביניהם, פילים פופולריים במיוחד. פעם חשבו שמדובר בחיה כבדה, כבדה, ששוויה מעת לעת עם צב. אבל בעולם המודרני, העמדות כלפיו השתנו, כי עכשיו הוא סמל לשלום וידידות, כמו גם חוכמה, כוח פנימי ואריכות ימים.

במדינות אפריקה, הוא נחשב החזק ביותר, ובסין הוא מסמל את הכוח העליון. כפי שאתה יכול לראות, הפיל הוא טוב, אבל באותו זמן סימן רציני. לכן, אנו ממליצים לך לחשוב על הכל בזהירות לפני ההרשמה עבור ההליך.

לעתים קרובות מאוד, בנות לבחור דפוס זאב. פעם זה היה סימן זכר בלבד. לגבי ערכיה, אין אופציה אחת. אבל עדיין הנפוץ ביותר - ערמומי, אכזריות, אומץ ונאמנות. לרוב דפוס כזה נבחר על ידי המנהיגים, שכן הוא מתאים להם ברוח.

מילים וביטויים

מעניין לתפוס ביטויים תמיד היה פופולרי עם בנות. אבל כדי להפוך את הקעקוע יותר מעניין, כמה לתרגם את זה או ביטוי זה לשפה זרה. לרוב זה אנגלית, צרפתית או לטינית. אבל זה לא הכרחי לעשות את אותו הדבר. נסה לבחור בדיוק מה מאפיין אותך כאדם או יש משמעות מיוחדת.

באשר למקום היישום של דפוס כזה, עדיף להסתכל על פרק היד, הצוואר, מתחת לחזה או על הגב.

פתית שלג

הקעקוע יוצא דופן פתית שלג אינו נפוץ כמו בגירסאות קודמות. והכל משום שסמל כזה נבחר לעצמו על ידי מי שלא אוהב הוא במרכז תשומת הלב.

אבל באותו זמן, אנשים כאלה יש עולם פנימי עשיר, הם חווים רגשות חיים בתוך עצמם. התנהגות זו מבולבלת לעתים קרובות עם קור סוג של ניתוק. למעשה, זה לא המקרה, ואת פתית השלג הוא אינדיקטור של רגישות, שבירות וייחודיות.

פרפר

סמל פרפר הנקבה המפורסם תמיד מהדהד עם בנות. בנוסף למשמעות הבסיסית, זהו סמל של רוך, קלילות, אלגנטיות. אתה חייב להודות כי תכונות אלה אופייני לגברת אמיתית. עם זאת, הוא האמין כי רק נערות קלת דעת לעשות קעקוע פרפר. לכן, חשוב היטב לפני ביצוע פגישה עם המאסטר.

נוצה

קעקועים המודרנית היא נוצה נפוצה מאוד. זה יכול להיות קלאסי או בשילוב עם אלמנטים אחרים. באשר לערכו, הכל תלוי הצורה והסגנון של התמונה. יש לציין כי לראשונה קעקועים כאלה הופיעו בין השבטים ההודיים. אז עכשיו יש קעקוע עם נוצה הודית קלאסית או עם נוצה של ציפור.

באופן כללי, הוא האמין כי העט הוא סמל של קלילות, רוחניות, יצירתיות, חופש ואמון.

עין

קעקוע עין יפה להפליא, מסוגנן יש משמעות עמוקה. מקורות מסוימים טוענים כי תמונה כזו עשויה להיות העין השלישית לאדם. כלומר, בזכות הקמע הזה אתה תהיה מוגן מפני שביתות בגב ובגידה. הוא האמין גם כי קעקוע כזה מגן מפני קנאה אומללות.

הירח

אחד הקעקועים המגוונים ביותר הן לנשים והן לגברים הוא הירח. העניין הוא שזה אומר את ההתנגשות של העולם ובמקביל נחשב אמן של רגשות או מחשבות. הוא מתואר לעתים קרובות בשילוב עם כוכבים או פרחים. כמובן, בהתאם לנוכחות של אלמנט זה או אחר, הערך של הקעקוע עשוי להשתנות.

הלב

ההתגלמות של אהבה רומנטית, אהבה ותשוקה היא, כמובן, הלב. זה קעקוע חשוב במיוחד בשנת 2017, לא רק בקרב בנות, אלא גם בקרב בחורים. בנוסף למשמעות הבסיסית, הוא האמין כי הלב הוא סמל של אומץ, ידידות כנה, מלאות החיים. אבל יש לזכור כי, בהתאם אלמנטים נוספים, הערך של הקעקוע עשוי להשתנות.

מוטיבים לפרחים

שלא לדבר על הרלוונטיות של הקעקוע עם תמונה פרחונית לבנות. אחרי הכל, הם סמל של נשיות, כמו גם שבירות, רוך ואהבה. אם אתה אוהב רק תמונה כזו, אז אתה בהחלט צריך ללמוד את זה בפירוט רב יותר. אחרי הכל, כל סוג של צבע יש משמעות משלו.

קעקוע 2017: רעיונות מסוגנן

הבחירה של רישומים הנוכחי עבור קעקועים הוא די גדול. לכן, אנו ממליצים לבחור לא רק את אחד שאתה אוהב, אלא גם ללמוד את משמעותו בפירוט. רק כך תוכל לבחור אופציה שתהיה רלוונטית במשך שנים רבות.

השאירו תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את השם שלך כאן